>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Chelsea Londyn - Manchester United

zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
21 maj 2008! 20:45! Moskwa!
Finał Ligi Mistrzów!
vs

Chelsea FC vs Manchester United
1X2
1- 3.00
X - 2.95
2 - 2.50
zwycięzca
Chelsea - 2.00
Manchester - 1.80
kursy by Expekt
 
depee 0

depee

Użytkownik
Według mnie FINAŁ LM wygra Manchester United ! Są drużyną lepszą, mimo to,że przegrali ostatnio 2-1 na SB. Kurs 1,8 na wygranie LM przez Mu zachęca do zagrania. Szanse dla Mu na zwycięstwo oceniam jako 65% dla mu i 35% dla Cfc. Glory Manchster United, GLORY !!
 
Z 0

zaq12wsx16

Użytkownik
Według mnie FINAŁ LM wygra Manchester United ! Są drużyną lepszą, mimo to,że przegrali ostatnio 2-1 na SB. Kurs 1,8 na wygranie LM przez Mu zachęca do zagrania. Szanse dla Mu na zwycięstwo oceniam jako 65% dla mu i 35% dla Cfc. Glory Manchster United, GLORY !!
Moim zdaniem szanse są równe i w ten sposób kurs na typ, że to Chelsea zdobędzie puchar LM jest value. Niezgadzam się z tym, że Manch silniejszy, bo jakoś w tym sezoni dziadki z ich drużyny grają przeciętnie, a Chelsea ostatnio coraz więcej strzałów w meczach, Ballack się odradza...
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
dokładnie Ballack ostatnio świetnie pogrywa choć bardzo nie lubię tego zawodnika ???? a w dodatku piekielnie groźny Drogba w ataku.. Jestem pewien, że kazdy trener chciałby mieć w 3 lini takiego zawodnika jak Didier.. szybki, agresywny i potężny strzał! A po drugiej stronie Ronaldo i Tevez lecz wygrywa się zespołem a nie jednym zawodnikiem. Jeżeli C.Ronaldo będzie się bardzo chciał pokazać w finale, który będą oglądać miliony osób przed telewizorami. I to własnie może zgubić Red Devils. CR7 będzie chciał za bardzo się pokazać, kiwać po 3 zawodników.. a przy 4 stracić piłkę, kontra dla The Blues i pozamiatane.. wg mnie kurs 2.00 na zwycięstwo Chelsea w finale jest bardzo opłacalny ponieważ w klubowej gablocie zapewne bardzo brakuje Pucharu Champions League. A z drugiej strony Manchester ma zagrać dla ofiar tragedi, która miała miejsce dokładnie 50 lat temu. To będzie dla nich napewno bardzo motywujące! Jak dla mnie szanse 55% - 45% dla Chelsea!
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Manchester wygral Lige i napewno bedzie chcial zdobyc podwojna korone ale wydaje mi sie ze murawa i ogolnie panstwo w ktorym bedzie toczony final bedzie sprzyjał Chelsea. Napewno Abramovic zaprosi swoich kolegow aby obejzeli widowisko jego pilkarazy i nie bedzie chcial sie schanbić wiec moze dac kilka dolarów pewnym osobom. Ja kibicuje Manchesterowi wiec serce mowi mi Manchester ale rozum Chelsea.
 
P 0

patyk

Użytkownik
Dodatkowo ze składu chelsea wypada na 100% Terry i prawdopodobnie Drogba.
Tak więc, warunki wyglądają coraz korzystniej dla MU.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Manchester wygral Lige i napewno bedzie chcial zdobyc podwojna korone ale wydaje mi sie ze murawa i ogolnie panstwo w ktorym bedzie toczony final bedzie sprzyjał Chelsea. Napewno Abramovic zaprosi swoich kolegow aby obejzeli widowisko jego pilkarazy i nie bedzie chcial sie schanbić wiec moze dac kilka dolarów pewnym osobom. Ja kibicuje Manchesterowi wiec serce mowi mi Manchester ale rozum Chelsea.
Aha - jeśli wygra CFC to dzięki sędziom, jeśli ManU to dzięki geniuszowi graczy.. Hmm - ciekawy tok rozumowania..
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dodatkowo ze składu chelsea wypada na 100% Terry i prawdopodobnie Drogba.
Tak więc, warunki wyglądają coraz korzystniej dla MU.
Terry zagra, przemieszczenie kości zostało nastawione i będzie gotowy do gry, masz tu link http://www.chelsea.pl/news_3367.php

Drogba też będzie gotowy, także jedyną niewiadomą może być Carvalho. Z resztą zawodników nie ma jakiś większych problemów zdrowotnych.
Do głębszej analizy jeszcze czas ... ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak wiadomo to najważniejszy mecz sezonu więc zrobią wszystko aby grać 100 % Składem. Więc można się przygotować na ciekawą rywalizację i przedewszystkim najlepsze widowisko
 
essien_5 0

essien_5

Użytkownik
Dodatkowo ze składu chelsea wypada na 100% Terry i prawdopodobnie Drogba.
Tak więc, warunki wyglądają coraz korzystniej dla MU.
Terry i Drogba grają a jakby nawet nie grali to Chelsea ma kim ich zastąpić Manu bez ronaldo jest nikim
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Manu bez ronaldo jest nikim
dokładnie.. tak samo jak barcelona dwa sezony temu bez Ronaldinho.. Jestem pewien, że gdyby CR7 np w lutym przytrafiła się jakaś dłuższa kontuzja.. manchesteru nie zobaczylibyśmy w finale.. w końcu w tym sezonie strzelił już chyba z 40 bramek o ile się nie myle
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Manu bez ronaldo jest nikim
Troche sięz tym nie zgodzę. Co prawda CR strzela bardzo dużo bramek, i w sumie według mnie jest najlepszym obecnie piłkarzem na świecie, ale trzeba przyznać że MU stanowi siłę jako zespół. Sam Ronaldo też meczu nie wygra choćby nie wiem jak się starał. W MU jest wielu bardzo dobrych zawodników. W obronie rządzi Ferdinand, gdyby go nie było to MU nie mógłby tak swobodnie rozgrywać, Rio ich tam nieźle ustawia. No i Scholes, prawie dziadek ale brdzo doświadczony i na pewno pomocny zawodnik. I oczywiście Rooney.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Całym sercem jestem za ManU i chciałbym żeby wygrali w Moskwie, ale wiem że to nie będzie łatwe spotkanie. Chelsea jest głodna sukcesu i zrobią wszystko żeby wygrać. Dlatego dla mnie ten mecz jest nobet. Bo naprawde nie ma pewnego faworyta tego spotkania.

MANCHESTER !!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Manchester zagra defensywnie i nastawi się na grę z kontrataku w czym jest naprawdę dobry. Chelsea pokazała że ma problemy z drużynami którymi bronią dostępu do brami, przykład chocby nie dawny mecz z Boltonem w kktórym Chelsea długo nie mogła sforsowac obrony &quot;Klusaków&quot;. W tym meczu wygra taktyka, obie drużyny tą świetnymi teamami co już potwierdzili, sporo zależec będzie od dyspozycji w danym dniu oraz od szczęścia...
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Moim faworytem również jest MU. Lecz dużą rolę może odgrywać to że finał odbywa się w Rosji , a tam na większą rzesze kibiców mogą liczyć piłkarze Chelsea. Powodem jest to że zespół jak wiemy należy do rosyjskiego miliardera Romana Abramowicza. Dlatego to Chelsea jest na bardziej sprzyjającym terenie. ;)
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Manchester United - Chelsea Londyn 1 2,40 STS
Dla mnie faworytem jest oczywiście MU; po wygraniu Premier League United pójdą za ciosem i po raz drugi pokażą Chelsea kto rządzi w Anglii i w Europie.
Sir Alex Ferguson będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy; w Chelsea nie pewny jest występ Terry&#39;ego i Drogby (może to być tylko zasłona dymna).
Chelsea miała łatwą drogę do finału, bo takie zespoły jak Olympiakos i Fenerbahce nie należą do europejskiej czołówki. Z Liverpoolem dopisało im szczęście (samobójczy gol Riise w pierwszym meczu w 94min gry), w rewanżu także nie grali za dobrze.
Zwycięzca będzie tylko jeden - ManU
GLORY GLORY UNITED
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Manchester United - Chelsea Londyn 1 2,40 STS

Dla mnie faworytem jest oczywiście MU; po wygraniu Premier League United pójdą za ciosem i po raz drugi pokażą Chelsea kto rządzi w Anglii i w Europie.
Sir Alex Ferguson będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy; w Chelsea nie pewny jest występ Terry&#39;ego i Drogby (może to być tylko zasłona dymna).
Chelsea miała łatwą drogę do finału, bo takie zespoły jak Olympiakos i Fenerbahce nie należą do europejskiej czołówki. Z Liverpoolem dopisało im szczęście (samobójczy gol Riise w pierwszym meczu w 94min gry), w rewanżu także nie grali za dobrze.

Zwycięzca będzie tylko jeden - ManU
GLORY GLORY UNITED
Nie jesteś obiektywni, według mnie Liverpool był trudniejszym rywalem niż Barcelona. Barca w tym sezonie to dosłownie dno, a w Manchesterze jak przyciśli to ManU miał problem. Messi zaczął szaleć i to Barcelona przejeła inicjatywe. W pierwszym meczy Liverpool-Chelsea, nie powiem troche szczęscie pomogło. Ale za to na Stamford Bridge Chelsea wygrała dość przekonowująco, nie strzela się 3 bramek fuksem tylko jest to obraz gry. Aha i jeszcze nie zaliczona prawdiłowo strzeloan bramka przez Essiena.
W meczu finałowym faworytem jest Manchester i ten fakt mnie cieszy. Mam nadzieje że Ronaldo będzie chciał się bardzo pokazać i to może zgubić jego i cały zespół:-D
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Nie zaliczona prawidłowa bramka........................... :-? żartujesz czy nie widziałes 2-óch lub 3-ech [nie pamiętam dokładnie] piłkarzy obok bramkarza liverpoolu ? Liverpool co jest wart pokazuje w premier league a barca wszystkie swoje siły zostawiła na LM ,jednym słowem myśl co piszesz

Żeby nie było bez typu to ja daje under 2,5 z kursem 1,60
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Obie drużyny przystąpią do tego spotkania jak do najważniejszego w karierze. Gracze Manchesteru United jak i Chelsea Londyn będą za wszelką cenę chcieli zdobyć trofeum. Zagrają z wielkim zaangażowanie oraz dyscypliną w obronie. Do czasu rozpoczęcia spotkania, wykuruje się John Terry i to on wraz z Riccardo Carvalho będzie tworzyć zaporę nie do przejścia. Po drugiej stronie boiska linię obrony będzie tworzyć m.in. dwójka niezastąpionych - Rio Ferdinand oraz Nemanja Vidić. Nie liczyłbym na mecz życia w wykonaniu Cristiano Ronaldo. W drużynie z Manchesteru grę może pociągnąć Wayne Rooney lub Paul Scholes, który jest niemal w życiowej formie. W zespole &quot;The Blues&quot; błyszczeć zapewne będzie Didier Drogba i będący u szczytu dyspozycji - Michael Ballack.

Ostatnie rezultaty między tymi zespołami wyglądają następująco: 26/04-08 Premier League Chelsea vs. Manchester United 2:1
23/09-07 Premier League Manchester United vs. Chelsea 2:0
09/05-07 Premier League Chelsea vs. Manchester United 0:0
26/11-06 Premier League Manchester United vs. Chelsea 1:1
29/04-06 Premier League Chelsea vs. Manchester United 3:0
06/11-05 Premier League Manchester United vs. Chelsea 1:0
10/05-05 Premier League Manchester United vs. Chelsea 1:3
26/01-05 Carling Cup Manchester United vs. Chelsea 1:2
12/01-05 Carling Cup Chelsea vs. Manchester United 0:0
Podsumowując, myślę, że mecz finałowy Champions League będzie pełen emocji, lecz bez licznych efektów bramkowych. Liczę na remis, tak też obstawiłem ???? . Można też pokusić się o Under 2.5. Manchester i tak będzie górą, czy to po dogrywce, czy po karnych ! ????

Manchester Utd -:- Chelsea X (kurs STS - 2.90)
lub
Manchester Utd -:- Chelsea LB 2,5 1 (kurs Totomix - 1.55)
lub
Manchester Utd. -:- Chelsea 1P. DW 0:0 (kurs Totomix - 2.20)

???? pozdrawiam
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Myślę, że jest to przydatna informacja. Skoro to C. Ronaldo ciągnię grę Man&#39;u a zapowiada że on już nic nie ma dopokazania i o nic nie walczy bo ... i tak jest najlepszy.
Teraz są dwie możliwości: albo jest to genialny blef i w finale C. zagra na pełnych obrotach,
albo mówi prawdę i potraktuje ten mecz jako kolejną okazję by się pokiwac, i ponurkowac po murawie.

&quot;Ogłosił się najlepszym piłkarzem świata!

Cristiano Ronaldo twierdzi, że nie ma nic do udowodnienia przed środowym finałem Ligi Mistrzów przeciw Chelsea. Zawodnik ogłosił się najlepszym piłkarzem świata i denerwują go opinie głoszące, że mimo strzelenia 41 bramek w tym sezonie wciąż nie jest piłkarzem wybitnym.

Trzy dni przed finałem Ligi Mistrzów Ronaldo wyśmiewa tych, którzy uważają, że aby wyrobić sobie markę jednego z najlepszych graczy świata. &quot;Strzeliłem dwa gole Arsenalowi i jednego Liverpoolowi. W ogóle strzeliłem gola każdemu zespołowi z Premiership. Mój dorobek w tym sezonie to 41 goli, w tym 31 w lidze. Co specjalnego mam jeszcze pokazać? Ja naprawdę nie muszę już niczego nikomu udowadniać, dostałem przecież wszystkie możliwe nagrody.&quot; - powiedział Ronaldo.


&quot;A takie opinie w ogóle mnie nie denerwują. Ja sam wiem, że jestem po prostu najlepszy. Będąc szczerym - nie interesuje mnie to&quot; - sam sobie zaprzeczył piłkarz.&quot;
 
Do góry Bottom