>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał EFL Cup - Manchester United - Southampton [26.02.2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jose Mourinho powiedział, że nie zagra Mchitarjan, ale za to do dyspozycji jest Carrick.
Co do składu to raczej wielu zagadek być nie powinno.
W bramce wiadomo De Gea raczej powinien zagrać, choć Romero ostatnio grał w kilku z rzędu i bronił bardzo dobrze. W obronie na prawej raczej Valencia, choć akurat Young w tych dwóch meczach pokazał się z dobrej strony. Na pewno pokazał Antkowi jak należy kiwać i dośrodkowywać. Oby Antonio był pilnym uczniem i podpatrzył te centry, bo na dośrodkowania Antonio patrzęć nie może, a nazwać tego dośrodkowaniami nie można. Koń jest z Valencii, ale czemu on nie trenuje tych centr do licha?!
W środku obrony jestem ciekaw czy Jose postawi na Bailly, raczej bym się spodziewał Rojo i Smaillinga. W pomocy to pewnie trio Pogba, Carrick i Herrera. Super trójka. Szczególnie należą się wielkie słowa za ten sezon dla Andera Herrery, jest kapitalny! W cieniu niby, ale ileż on walczy, zawsze pod grą, szybkie piłki, w ruchu, wie co do niego należy. Pogba tez miewa genialne mecze. Z przodu Zlatan, Martial i Mata. Tak to widzę ja.
Ogólnie to Southampton dawno nie grało meczu o punkty więc ich forma lekką zagadką. Manchester United za to gra często i gra bardzo dobrze. Skład się zmienia, a MU ma już mentalność zwycięzców. Zatem wierzę, że to podtrzymaja i jutro na Wembley puchar jest Nasz!
Jak Wy widzicie ten mecz?
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
van Dijk nie zagra, więc obrona świętych poważnie ucierpi.
Do składu wraca Roo, który pewnie będzie chciał pokazać się z najlepszej strony i zdementować plotki o transferze.
Diabły mierzyły się ze świętymi 5 razy przegrywając tylko raz. Argumenty po stronie Czerwonych Diabłów.
Jest szansa, na granie Ligi Europy, EFL + Top4. Wtedy będą ciekawe transfery, jak powiedział griezmann; przejdzie do united tylko jeśli będa mieli LM.
United @1,70 bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Griezmann, hmm skooro tak mówi to czy United potrzeby jest taki piłkarz? Niech nawet nie przychodzi z takim podejściem! Nie chcę go. Zlatan wiecznie młody. Do tego akurat ofensywa jest mocna personalnie. potrzebny jest spokój i raczej jakiś środkowy pomocnik do rotacji, bo Basti wreszcie odejdzie a Carrick już niestety nie te lata i nie zawsze zdrowy .Ktoś do rotacji za Pogbe i Herrera potrzebny bo odpukac, ale jakaś kontuzja czy kartki i kłopoty. Chyba że Rooney w śródku pola to rozwiązanie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka danych bo widzę, że coś nie kwapicie się do dyskusji ????
Fakty i ciekawostki przed dzisiejszym finałem EFL Cup
1) Manchester United zachował 9 czystych kont w 13 meczach w 2017 roku.
2) Manchester United przegrał tylko 1 z 25 ostatnich spotkań, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.
3) Manchester United wygrał wszystkie 5 ostatnich meczów na Wembley.
4) Najlepszym strzelcem Manchesteru United w League Cup jest Brian McClair. Zdobył on 19 bramek w latach 1987-1998.
5) Dzisiejszy finał będzie 37. finałem, w którym Manchester United bierze udział. Jest to 28. finał w pucharach krajowych.
6) Jose Mourinho w dzisiejszym meczu może zdobyć swoje 24. trofeum w karierze.
Informacje z FanPage &quot;Czerwony Diabeł&quot; z facebooka.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zlatan KING! :cool: Southampton zagrało dobre zawody, dwa gole Manolo Gabbiadiniego, tak wyszydzanego w Italii w zespole Napoli. Przyszedł na Wyspy i zupełnie inny piłkarz, pokazuje to na co go stać. Southampton naprawdę grało dobrze, ten nieuznany gol, ale kto ma Jose i Zlatana ten wygrywa trofea. Mentalnośc zwyciężania wzieła górę. Piękny finał, mnóstwo emocji, dramaturgia, piękne gole.

EFL CUP AD 2016/17 dla Manchesteru United!



Kto Wam się najbardziej w tym meczu podobał? Oczywiście poza Ibrą ;)
Lingard jak zwykle w meczu na Wembley z golem, trafił w finale FA Cup w maju. Strzelił tez na początku tego sezonu w meczu o Tarczę Dobroczynności. On może grać tylko na Wembley, przynajmniej tam na coś się przydaje, bo tak to ... przemilczę, bo dziś wyszedł z twarzą.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Rzadko oglądam wyspiarską piłkę. Dzisiaj się skusiłem. Ciężko wskazać tutaj jakieś świetne osobowości, bo było ich sporo. Mecz bardzo dynamiczny, pełny emocji, zwrotów i innych takich. Bardzo mi przypominał ten niedawny pojedynek City z Monaco. Jednak wpadła mi w oko jedna rzecz. Otóż snujący się dziwnie po boisku Pogba. Chłopak tak latał jakby nie wiedział gdzie być. Ciekaw jestem jak jego inne mecze wyglądają. Może ciąży na nim ta kasa jaka została wyłożona Juventusowi?
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Rzadko oglądam wyspiarską piłkę. Dzisiaj się skusiłem. Ciężko wskazać tutaj jakieś świetne osobowości, bo było ich sporo. Mecz bardzo dynamiczny, pełny emocji, zwrotów i innych takich. Bardzo mi przypominał ten niedawny pojedynek City z Monaco. Jednak wpadła mi w oko jedna rzecz. Otóż snujący się dziwnie po boisku Pogba. Chłopak tak latał jakby nie wiedział gdzie być. Ciekaw jestem jak jego inne mecze wyglądają. Może ciąży na nim ta kasa jaka została wyłożona Juventusowi?
W takim razie polecam częściej. Mecze nawet niszowych drużyn potrafią dostarczyć wielu emocji i pociechy dla oka. Pogba miał ciężkie wejście w sezon ale w pewnym momencie grał naprawdę świetny futbol. Wiele ludzi rozlicza go ze statystyk - goli i asyst a zapomina wszystkim innym. W gamie jego obowiązków jest o wiele więcej a same statystyki mogłyby być o wiele lepsze gdyby nie masa zaliczonych żelastw. Dzisiaj francuz zagrał słabo ale nie zapominajmy o jego wieku i głowie. Jeszcze trochę będzie chimeryczny jeśli nie całą karierę. Od razu rzuca się porównanie z Kante ale ten to akurat ewenement w świecie piłki nożnej.

Co do pytania Robsona - było parę wyróżniających się postaci ale dla mnie było jedno zaskoczenie. Yoshida jest według mnie mega słabym zawodnikiem. Tykającą bombą, którą strach wystawiać w szykach defensywnych. Dziś grał super, z wielkim sercem i zapałem. Parę błędów tego nie zmienia. Największe rozczarowanie to Forster i Mata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
V 1,1K

viren

Użytkownik
A czemu Zlatan taki trudny di zatrzymania. Dac mu w miare podobnego gabarytami do krycia zeby pilnowal go caly czas i dziadek nie istnieje.
Jest przewidywalny do bolu, wystarczy go obserwowac i podazac w slad za nim, czesto odlacza sie od miejsca akcji czy tlumu, wystarczy dobry silny plaster na jego wylaczenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom