>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał : FC Barcelona - Manchester United

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
A mi się rzucił w oczy kurs na over 2,5.
Ja rozumiem - to finał i nikt nie może jakoś specjalnie pozwolić sobie na odpuszczenie tylnej linii frontu, ale Barcelona inaczej grać nie potrafi. Manchester też nie jest drużyną, która całą swoją siłę przerzuci na tył.
Co więcej, obrona Barcy będzie niesamowicie przewietrzona. Nie zagra Abidal, nie zagra Marquez i nie zagra człowiek ze stali czyli Alves. i to jest stan na dzień dzisiejszy. Klub zapowiedział, że nie złoży apelacji, więc to są minimalne straty. Z tego wynika, że z podstawowych obrońców zobaczymy tylko Puyola. No, zagra oczywiście Pique, który ostatnio jest w najlepszej formie z obrońców, a ten mecz będzie dla niego szczególnym (do Barcelony wrócił właśnie z ManU).
Teraz nie mam żadnego innego pomysłu na ten mecz i mieć w najbliższym czasie go nie zamierzam, ale ten kurs rzucił mi się w oczy.
 
K 0

krolik1908

Użytkownik
Krotko zwiezle i na temat : awans na dzien dzisiejszy Barcelona(awnas czyli ew zwyciestwo po dogrywce )
Przekonała Cię gra Barcy w meczu z Chelsea? Bo mnie nie. Jedyne co pokazali to jeden celny strzał ????. W obronie nie widziałem, żeby jakąś główke wygrali. Wystarczyło zagęścić tylko środek pola i już ich wielka pomoc się gubiła. Do Messiego wystarczy dać dwóch szybkich obrońców i już po Messim, ale atak Manchesteru wygląda w.g. mnie 2 razy lepiej od Barcy. Cristiano znów w formie, Rooney i Berbatov. Najciekawiej wygląda over i wygrana Czerwonych Diabłów.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Przekonała Cię gra Barcy w meczu z Chelsea? Bo mnie nie. Jedyne co pokazali to jeden celny strzał ????. W obronie nie widziałem, żeby jakąś główke wygrali. Wystarczyło zagęścić tylko środek pola i już ich wielka pomoc się gubiła. Do Messiego wystarczy dać dwóch szybkich obrońców i już po Messim, ale atak Manchesteru wygląda w.g. mnie 2 razy lepiej od Barcy. Cristiano znów w formie, Rooney i Berbatov. Najciekawiej wygląda over i wygrana Czerwonych Diabłów.
Co prawda to prawda,ale po meczu z Chelsea to juz we wszystko wierze,1 strzał i po wszystkim.Dużo dobrego moge powiedzieć o ostatnich 10 minutach meczu pólfinałowego,w którym to Barcelona miała wyraźna przewagę z czym według mnie się w 100% zgodzicie.Po drugie Barcelona grała na wyjeździe zas Chelsea u siebie,w finale zas szanse bedą praktycznie równe.

Moje typy: under 2,5,Zwycięzca LM: FC Barcelona ;)
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Nie przekonala mnie a wrecz przeciwnie awans nalezal sie Chelse.Jednak za Barca przemawia wiele innych atutów zreszta poczytaj sobie o aferze w Uefa przed meczem z Chelse sam widzialem na walsne oczy na stronie Uefy gdy wszedlem zobaczyc na skaldy przy skladach widnial juz wynik 1-1 strzelcy bramek(oczywiscie inni niz w rzeczywistosci)a co najlepsze rowniez pisalo ze Chelsea strzelila jako pierwsza a w koncowce wyrownala Barca.Wydaje mi sie ze zwyciestwo w tej lidze mistrzow Barcy jest juz z gory przesadzone
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Hmm...
Obie drużyny zazwyczaj grają świetnie w środku pola (choć w meczu z Chelsea nie wychodziło to Barcelonie za dobrze). Trochę martwi mnie brak Dani Alvesa, jednak te jego rajdy po skrzydle są nieocenione. Nie wiem, kto teraz będzie napędzał ataki Blaugrany, będzie to o tyle trudniejsze, że i Manchester potrafi namieszać w środku pola.

Cieszę się, że Piquet jest w świetnej formie, jak również z tego, że na finał wróci Carles Puyol.

Krotko zwiezle i na temat : awans na dzien dzisiejszy Barcelona(awnas czyli ew zwyciestwo po dogrywce )
Oj, no nie byłbym tego taki pewien...
Sir Alex Ferguson na pewno przygotuje jakiś plan wobec Blaugrany. Josep Guardiola nie będzie mu dłużny. Jeśli będą okupować środek pola, możemy liczyć na masę niedokładnych podań, mnogość przechwytów, spalonych i tym podobnych akcji z obu stron.

Nie ma tu takiego zakładu w podanej ofercie, jednak ja bym postawił zakład, że obie drużyny strzelą bramkę

To będzie najciekawszy finał LM, jaki mi przyjdzie oglądać - dwie wielkie drużyny, grające piękny futbol.

przy skladach widnial juz wynik 1-1 strzelcy bramek(oczywiscie inni niz w rzeczywistosci)a co najlepsze rowniez pisalo ze Chelsea strzelila jako pierwsza a w koncowce wyrownala Barca
Dajcie już z tym spokój, jestem ciekaw, czy rzeczywiście coś takiego miało miejsce, czy może jednak ktoś puścił plotkę, która jak widać bardzo dobrze przyjęła się wśród tych przeciwko Barcelonie...
Media mogą sobie nagłaśniać, oni żyją z sensacji, nieważne, czy prawdziwych, a Wy dajecie się nabierać.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Dajcie już z tym spokój, jestem ciekaw, czy rzeczywiście coś takiego miało miejsce, czy może jednak ktoś puścił plotkę, która jak widać bardzo dobrze przyjęła się wśród tych przeciwko Barcelonie...
Media mogą sobie nagłaśniać, oni żyją z sensacji, nieważne, czy prawdziwych, a Wy dajecie się nabierać.
Przed kazdym interesujacym mnie meczem wchodze z godzinke przed meczem na strone UEFA.com by spojrzec na sklady.Tak samo bylo teraz i zamiast skladow wyswietlil mi sie zakonczony mecz z wynikiem 1-1 patrze na date widnieje 6maj 2009 i sam sie zmieszalem o co kaman.Nie zwracalem na to uwagi pomyslalem ze to jakis poprzedni ich mecz przypominaja bo skladow jeszcze nie ma podanych.Zdazylem zobaczyc tylko ze pierwsza bramke strzelila Chelsea a wyrownala Barca.
Dzis w onecie czytam o tym i gdyby nie to ze to przeczytalem nawet bym na to nie zwracal uwagi
A co do samego typu to ja wam na Barce nie kazuje grac ???? sam osobiscie na nia postawie ze wygra lige mistrzow a czy mi sie uda czy nie to juz moj interes:spokodfhgfh:
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Przed kazdym interesujacym mnie meczem wchodze z godzinke przed meczem na strone UEFA.com by spojrzec na sklady.Tak samo bylo teraz i zamiast skladow wyswietlil mi sie zakonczony mecz z wynikiem 1-1 patrze na date widnieje 6maj 2009 i sam sie zmieszalem o co kaman.Nie zwracalem na to uwagi pomyslalem ze to jakis poprzedni ich mecz przypominaja bo skladow jeszcze nie ma podanych.Zdazylem zobaczyc tylko ze pierwsza bramke strzelila Chelsea a wyrownala Barca.

Dzis w onecie czytam o tym i gdyby nie to ze to przeczytalem nawet bym na to nie zwracal uwagi
Ekhm...
Angielskie media nadal szukają przyczyn porażki Chelsea Londyn w półfinałowym dwumeczu z FC Barcelona. &quot;The Sun&quot; ujawnił, że kilka godzin przed rozpoczęciem meczu na stronie UEFA pojawiła się informacja, że środowe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, czyli... identycznym jak w rzeczywistości.
Powoływanie się na brukowiec (i to jeszcze ANGIELSKI!) &quot;The Sun&quot; raczej nie jest dobrym pomysłem...
Jeśli rzeczywiście miałoby dojść do jakiegoś przekrętu, to raczej UEFA dopilnowałaby, aby nic nie wyszło na jaw, prawda?

A co do samego typu to ja wam na Barce nie kazuje grac sam osobiscie na nia postawie ze wygra lige mistrzow a czy mi sie uda czy nie to juz moj interes
No ok, przecież to Twój typ, ja Ci przecież niczego nie zabraniam :spokodfhgfh:
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
To wydaje się być bardzo ciekawe...

UEFA zajmie się kontrowersjami związanymi z drugim półfinałowym meczem Ligi Mistrzów między Chelsea Londyn a FC Barcelona - zapowiedziała europejska federacja na swojej oficjalnej stronie internetowej.
&quot;UEFA otrzymała już raporty zarówno sędziego, jak i delegata na środowy mecz i po zapoznaniu się z nimi, a także po zasięgnięciu dodatkowych opinii zdecyduje czy i jakie konsekwencje wyciągnąć wobec głównych uczestników spotkania między Chelsea a Barceloną. Oświadczenia w tej sprawie spodziewać się należy w przyszłym tygodniu&quot; - można przeczytać na witrynie uefa.com.

Europejska centrala poinformowała też, że nie otrzymała żadnego zażalenia w sprawie czerwonej kartki, którą otrzymał obrońca FC Barcelona, Eric Abidal.
Rozpatrzone zostanie natomiast odwołanie złożone przez Manchester United odnoszące się do wykluczenia pomocnika tej drużyny, Darrena Fletchera w spotkaniu z Arsenalem Londyn. Spotkanie Komisji Dyscyplinarnej UEFA w tej sprawie ma mieć miejsce w poniedziałek.

- Wystosowaliśmy list do UEFA w tej sprawie. Przecież wystarczająca karą był rzut karny, który w dodatku przyniósł rywalom jedyną bramkę w meczu. Zresztą, jeśli obejrzy się zapis wideo tej sytuacji, to widać wyraźnie, że celem Darrena było wejście w piłkę, a nie w nogi Fabregasa - tłumaczy Ferguson, który jednak przyznaje, że nie wierzy zbytnio w pozytywny wynik apelacji.
No to możemy spodziewać się Fletchera na boisku w Rzymie...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mysle ze warto sprobowac postawic duzo na Manchaster United SIR ALEX FERGUSSON takiej szansy zmarnowac nie moze i bedzie chcial sie wraz z druzyna wpisac do histori wygrywajac Lige mistrzow 2 razy z zrzedu i jest to bardzo prawdodpodobne chociaz kibicuje Barcelonie
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Pólfinałowy mecz Ligi Mistrzów ustawiony...? Nie rozśmieszaj mnie Stary ;] byłaby to afera na skalę światowa ;]
Nie powiedzialem ze byl ustawiony!!!!!A kilka lat temu tacy jak ty pisali podobnie w przypadku chocby Juventusu.Byly konsekwencje??Byly.
 
C 0

carles5

Użytkownik
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6581010,Guus__Hipokryta__Hiddink.html

Podaję link do poczytania, jak to czasem fortuna się odwraca...

Finał jak to finał, mecz zupełnie innej kategorii, na innym poziomie. Osobiście cieszę się, że zagrają w nim dwie drużyny, uważane za najlepsze w tym sezonie w Europie. Kiedy rozlosowano pary 1/4, gorąco liczyłem na finał Barcelony właśnie z MU. Jako kibic Blaugrany powiem tylko tyle - Barcelona miała łatwą drogę do finału, ale jednak do niego dotarła, zasłużyła sobie na to swoją grą, która w LM nie wyglądała już tak porywająco jak w lidze hiszpańskiej.

Do meczu zostało jeszcze sporo czasu, szkoda, że widowisko może stracić poprzez brak kilku zawodników. Liczę, że będzie mógł w nim zagrać Henry - finał mógłby być zwieńczeniem jego dobrej gry w tym sezonie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dla mnie jest to niemożliwe, aby jakikolwiek wynik meczu półfinałowego mógł być ustawiony. Przecież UEFA do tego nie mogłaby dopuścić. Nie ma tutaj mowy o ustawianiu wyniku, tylko najnormalniej w świecie sprawę spieprzył nikt inny, tylko arbiter. Przecież już nieraz mówiło się o tym, że sędziowanie w Lidze Mistrzów nie stoi na najwyższym poziomie i właśnie teraz mieliśmy tego przykład. Już nie będę pisał o tych karnych, przynajmniej jednym ewidentnym dla drużyny Chelsea. Nam Mistrzostwa Świata zepsuł Webb, a teraz tutaj Chelsea zniszczył inny sędzia i trzeba do tego przywyknąć. Chelsea rzeczywiście powinna awansować, ale jak to już widać było nieraz : Futbol nie bywa sprawiedliwy.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ludzie o jakim wy ustawianiu meczu mówicie zastanówcie sie. To że sedzia nie podyktował karnego to nie powód ze ustawiony mecz był. Fakt ze sedzia nie był z najwyzszej półki i moze tez dlatego nawet bał sie podyktowac karnego a po drugie czy sedzia jakos pomógł barcelonie w strzeleniu gola??? Wiec zastanówcie sie co piszecie bo pewnie pare osób stawiało na chelsea przegrało i teraz dopatruje sie jakiejs korupcji. Nie piszcie bzdur i nie zasmiecajcie forum takimi bredniami
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Juventus dostał karę za ustawianie spotkań w Serie A, a wy piszecie o ustawianiu spotkań w LM. Zastanówcie się.... To, że Drogba zepsuł w dwumeczu 3 lub 4 setki, a Valdes znakomicie bronił też ustawili? Piłka po strzale Iniesty to pewnie wpadła do siatki tylko dlatego, że była przez kogoś sterowana tak?
Zgadza się sędzia rozegrał fatalne zawody, ale to Chelsea jest sobie sama winna. Tak to jest jak się myśli o tym jak dowieźć wynik do końca zamiast dobić rywala. Barca była już na łopatkach, a Chelsea dała się im podnieść

Co do finału z Man U to będzie strasznie ciężko bo obrony w zasadzie nie będzie... Brak Marqueza, Alvesa, Abidala, a o Milito już nie wspomnę... To ogromne straty. Jeśli jeszcze Henry nie zdąży się wyleczyć to będzie na prawdę dramatycznie. Szkoda bo gdyby obydwie ekipy były w pełnych składach to by na pewno stworzyły wspaniałe widowisko. A tak może być taki typowy finał, mało klarownych sytuacji, mało bramek
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Znamy juz finalistow tegorocznej Ligi Mistrzow!
Po emocjonujacych polfinalach wyloniony zostal Mistrz Anglii i obronca trofeum - Manchester United, ktory pokonal w dwumeczu Arsenal Londyn 4:1

Kontra FC Barcelona, grajaca wg wielu kosmiczny futbol, ktora pokonala w dwumeczu z Chelsea, Londynczykow 1:zero:

Dwoch najwiekszych wirtuozow pilki - najlepszy pilkarz swiata C.Ronaldo

kontra Lionel Messi


Moje refleksje sa takie, ze po kryzysie Manchester United znow zaczyna grac swoja pilke, skuteczna i z jajami. Barcelona pokazala natomiast w polfinale z Chelsea, ze z prawdziwymi gigantami ma problem, ale potrafi wygrywac i futbol defensywny zostal dzis skarcony, pilka jest niesprawiedliwa ale coz.
Szykuje sie najlepszy z mozliwych finalow, piorunujacy i elektryzujacy zarazem. ja typuje, ze
MANCHESTER UNITED jako pierwszy klub w historii obroni puchar Ligi Mistrzów.
W skladzie Barcy zabraknie Milito, Marqueza, Abidala i Alvesa. Obrona wiec w rozsypce. Pique jak na stopera ma wielkie walory oensywne, ale ja wychodze z zalozenia ze stoper jest rpzede wszystkim od obrony, a Piquemu jeszcze klasy brakuje do Marqueza. Puyol jest dla mnie bez formy (to nie ten Puyol sprzed 3 sezonow), strzelil ostatnio gola w gran derbi, ale co z tego skoro zawalil 2. prawdopodonie zagra na prawej obronie, a na stoperach Pique z Toure (a moze jednak Caceres?), na lewej Sylvinho.
Niepewny jest wystep Henryego, a co Braca traci bez Henryego widzielismy w meczu z Chelsea, ale Guardiola moze w lidze wyprobowac ustawienia bez niego i z pewnoscia znajdzie optymalne.
Uwazam osobiscie ze to nie przyapdek, ze Barca odpadla w porpzednich sezonach z MU i Liverpoolem - Barcy brakuje sily fizycznej, aby ich chucherkowaci zawodnicy tacy jak Messi zdolali przedrzec sie w pole 16. metrow (co widzielismy w meczu nawet z Chelsea). Chelsea pokazala jak nalezy grac z Barcelona (wg mnie to byl pierwszy potezny rywal dla Barcy w tym sezonie).
W zespole United nie zagraja Owen Hargreaves, Wes Brown i Darren Fletcher.
Na korzysc United przemawia solidniejsza obrona, silniejsza fizycznie (fizycznie!) pomoc i atak bedacy w formie w postaci Ronaldo, Berbatowa i Rooneya. Barcelona rowniez ma kosmiczny wrecz atak, ale czy trzy chucherka (Xavi, Iniesta, Messi) zdolaja namieszac tak zwartej i silnej ddefensywie? Mysle, ze obie druzyny strzela gola, ale wiecej strzeli United. Na dzien dzisiejszy wiekszosc atutow jest po stronie ekipy Sir Fergusona
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy mecz może zostać rozegrany ponownie czy coś w tym stylu to się grubo myli, ponieważ jeżeli UEFA powtórzyła by to spotkanie, to wyobrażacie sobie, ile protestów z innych lig czy sezonów napłynęło by do UEFA??? Na przykład ktoś by napisał, że prosi o unieważnienie finału Pucharu UEFA z 1997roku, bo sędzia nie podyktował im karnego. To by było bez sensu. Sport to sport, tak naprawdę pomyłki sędziów dają jakieś piękno i dramaturgię futbolowi. A co do praktycznej części, to gdyby napastnicy Chelsea zamiast kłaść się w polu karnym, strzelali by gole (Anelka miał przynajmniej wx100% podobnie jak Drogba) to Chelsea byłaby teraz w półfinale. Nawiasem mówiąc cieszę się z takiego obrotu sprawy, bo przynajmniej będzie finał z dużą ilością goli, a nie murowanie bramki i anty-futbol ze strony Chelsea ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
po części na tym to polega, że sędzia musi w ułamku sekundy podjąć decyzję. Gdyby przy każdym faulu się konsultował, do tego wertował regulamin to byłoby to nudne. Nie byłoby żadnych emocji. Sędzia jest człowiekiem i mam prawo się mylić, ale tych błędów nie może być zbyt wiele. Norweg ostatnio zrobił kichę totalną. Gdyby wygrała Chelsea to n ikt nie miałby pretensji do niego za ten mecz, ale tak się nie stało. Sędzia wypaczył wynik i można powiedzieć że po części pomógł Barcelonie bo jakby był skrupulatny to parę karnych się należało the blues i wątpię żeby Barca w tym momencie jechała do Rzymu. Widowisko było napięte, bo jednobramkowa przewaga to teoretycznie nic i widać jak to się potoczyło. Teraz mam nadzieję, że ManU pomszczą Anglię i przejadą się na Katalończykach... ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tak gadacie że sędzia wypaczył, a czy oglądał ktoś z was 1 mecz, kiedy Barca powinna mieć co najmniej 1 karnego, Ballack powinien wylecieć z boiska, Alex zresztą też jak wskoczył z łokciem na Henryka. Jakby wtedy był co najmniej 1 karny i 2 czerwienie dla graczy Chelsea to wgl ten 2 mecz byłby tylko formalnością, więc nie piszcie tu, że Chelsea tak została oszukana.
A jak już ktoś nadal tego nie rozumie, to wystarczyłoby żeby Drogba wykorzystywał okazje które miał, albo zamiast próbować wymuszać faule strzelał na bramkę i nawet ten 1 gol Iniesty wtedy by nic nie dał. Ale jak ktoś chce być taki cwaniaczek no to ma za swoje. Po prostu jak sędzia wyraźnie przeszkadza to trzeba być na tyle lepszym od rywala, żeby nie było opcji, że się nie wygra.
A co do błędów sędziego to jakby jeszcze ktoś nie zauważył to są one jak najbardziej normalnym elementem tego sportu i to właśnie po części dzięki nim piłka nożna jest czasem tak emocjonująca, a wprowadzanie jakichś elektronicznych systemów sprawdzania czy spalony był, albo powtórek jest bez sensu. Wystarczy sobie wyobrazić mecz Serie A albo reprezentacji Włoch. Przecież ten mecz trwałby nie 90 minut, a co najmniej ze 150 gdyby mieli analizować prawie każdą sytuację gdzie niby może być karny, a Włosi kończyliby mecze w 7 bo reszta by wyleciała za symulowanie.

A wgl link który podał carles5 stronę wcześniej powinien przypomnieć Hiddinkowi, że raczej on pretensji mieć nie powinien.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
W siatkówce są powtórki i jakoś piękna gry to nie zabija a wręcz pomaga. Jak sędzia nie jest w stanie podjąć dobrej decyzji to powinien ją skonsultować, jego praca to nie podejmowanie szybkich decyzji tylko trafnych!

Sport to sport, tak naprawdę pomyłki sędziów dają jakieś piękno i dramaturgię futbolowi.
Od kiedy partactwo jest piękne??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom