>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał : FC Barcelona - Manchester United

Status
Zamknięty.
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Pozdrowienia dla tych, którzy pisali, że piłkarze Barcelony będą uciekać od Vidica czy Ferdinanda. Niektórzy z was twierdzili także, że przy takiej obronie blaugrana może położyć się na murawę i w ogóle nie grać bo są za słabi, za malutcy i zbyt przestraszeni ???? Ta bramka Messiego, chłopaka który ma niecałe 170cm z główeczki też dla was. Wielu z was zarzucało buńczuczność kibicom Barcelony, a sami byliście nie lepsi.... Na koniec chciał bym dodać, że wyrazy szacunku dla Man U, które na prawdę chciało grać w piłkę i nie zaprezentowało się jak Chelsea. Można zdecydowanie przegrać z honorem. Potwierdzam słowa któregoś z poprzedników, że gdyby nie bramka Eto to nie wiadomo jak by się to spotkanie potoczyło bo do tego momentu Man U dzieliło i rządziło. A tu pierwsza akcja Barcelony i od razu gol, to musi podcinać skrzydła... Eto przełamał swoją niemoc strzelecką w najlepszym momencie. Po tej bramce już tylko Barcelona grała, a swoją dominacją w środku pola skwitowali wyśmienity sezon
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Moje typy:
Barcelon - Manchester 1 @2,75 ✅
under2.5 @1,77 ✅
Tak jak mniej więcej przewidywałem, jakiegoś wielkiego spektaklu nie było :p ManU nie miał nic ciekawego do zaoferowania w ataku, Giggs, Rooney czy Park niewidoczni, Ronaldo parę strzałów z daleka.. Barca konsekwentnie grała swoje i myślę że zasłużenie wygrała, zresztą chyba każdy widział ;)

Co do Ligi Angielskiej to dyskusja na inny temat, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że to najlepsza i co za tym idzie, najbogatsza liga na świecie. Po prostu wysoki poziom Premier League przyciąga inwestorów, sponsorów itp. :]
Premiership nie ma sobie równych od dobrych kilku sezonów, także nie pisz głupot. Nie wiem na jakiej bazie tak uważasz, ale wydaje mi się, że wg swojego widzi misie i że Barca w tej lidze gra...:|
Mi sie wydaje właśnie odwrotnie że to ci inwestorzy i pieniądze przyciągają piłkarzy. Można też na to popatrzyć z innej perspektywy : chyba nie ma innej ligi gdzie gra taka ogromna kolonia obcokrajowców ( bywały mecze że żaden Anglik nie grał ) menadżerzy &quot;wielkiej czwórki&quot; to Szkot, Francuz, Holender i Hiszpan, trenerem reprezentacji jest Włoch, sama karda nie grała nawet ostatnio na Euro.. Dla mnie to do potęgi jeszcze brakuje
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Potęgą Premiership są pieniądze obcych inwestorów... W Barcelonie potęgą są wychowankowie. Za to niesamowicie cenie ten klubów. Bo tutaj stawia się na młodzież, na szkolenie. Wczoraj w podstawowej 11 wybiegło 7 wychowanków lub piłkarzy, którzy są związani od dziecięcych lat z tym klubem: Valdes, Pique, Puyol, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi. A na ławce kolejnych 3: Bojan, Pedro, Muniesa. Czy to nie jest ewenement? Czy to nie jest prawdziwa wartość? No, ale łatwiej wydawać grube miliony biznesmenów zza oceanu czy naftowych potentatów ???? W zasadzie w Premiership tylko Man U szkoli sporo młodych perełek, szkoda tylko, że w większości są to piłkarze podkradani za młodu z innych klubów niestety często wbrew byłemu pracodawcy, ale to już inna sprawa... Przepisy w Anglii dają w tym temacie duże pole do popisu więc kluby z tego korzystają. Podobnie Arsenal, który skubnął z Barcelony Fabregasa czy Meride
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
W zasadzie w Premiership tylko Man U szkoli sporo młodych perełek, szkoda tylko, że w większości są to piłkarze podkradani za młodu z innych klubów niestety często wbrew byłemu pracodawcy, ale to już inna sprawa... Przepisy w Anglii dają w tym temacie duże pole do popisu więc kluby z tego korzystają. Podobnie Arsenal, który skubnął z Barcelony Fabregasa czy Meride
Fletcher, Giggs, Neville, Beckham, Scholes, Butt sa podkradnieci? mlodzi pokroju Gibsona, Welbecka? zakontraktowanie Kiko Machedy, ktoremu Lazio nie dawalo pieniedzy na przyjazd na treningi (jest z biednej rodziny)? Pique, ktory spedzil 4 sezony w United jest tez w pewnym (niekoniecznie mniejszym) stopniu wychowankiem MU - to byla kradziez?
jasne, szacunek dla Barcy, bo podobnie jak Bilbao stawia na swoich krajanow, ale poczulem jakbys &#39;oczernial&#39; w pewnym stopniu MU
No, ale łatwiej wydawać grube miliony biznesmenów zza oceanu czy naftowych potentatów :smile:
a 100 mln euro Barcelony na transfery przedsezonowe to juz sie nie liczy?
Glazer zainwestowal w MU, ale wg biznesplanu i regul ekonomicznych (z kredytem zaciagnietym na 25 lat, ktory jest mniejszy od przychodow rocznych) - to nie jest Chelsea, ktora w 2004 awansowala do ligi mistrzow dzieki kredytom na ktore nie miala pokrycia i przez ktore zostala sprzedana za 1 funta czlowiekowi, ktory nie ma zadnego biznesplanu i wpakowal sobie ot tak miliard funtow.
nie dyskredytuje tutaj nikogo, ale pisanie, ze Barcelona jest jakas niekomercyjna to bzdura. owszem jest ewenementem (chociazby logo unicef!), ale nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc!
Pozdrowienia dla tych, którzy pisali, że piłkarze Barcelony będą uciekać od Vidica czy Ferdinanda.
pozdrawiam rowniez i gratuluje potrojnej korony
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Fletcher, Giggs, Neville, Beckham, Scholes, Butt sa podkradnieci? mlodzi pokroju Gibsona, Welbecka? zakontraktowanie Kiko Machedy, ktoremu Lazio nie dawalo pieniedzy na przyjazd na treningi (jest z biednej rodziny)? Pique, ktory spedzil 4 sezony w United jest tez w pewnym (niekoniecznie mniejszym) stopniu wychowankiem MU - to byla kradziez?
jasne, szacunek dla Barcy, bo podobnie jak Bilbao stawia na swoich krajanow, ale poczulem jakbys &#39;oczernial&#39; w pewnym stopniu MU

a 100 mln euro Barcelony na transfery przedsezonowe to juz sie nie liczy?
Glazer zainwestowal w MU, ale wg biznesplanu i regul ekonomicznych (z kredytem zaciagnietym na 25 lat, ktory jest mniejszy od przychodow rocznych) - to nie jest Chelsea, ktora w 2004 awansowala do ligi mistrzow dzieki kredytom na ktore nie miala pokrycia i przez ktore zostala sprzedana za 1 funta czlowiekowi, ktory nie ma zadnego biznesplanu i wpakowal sobie ot tak miliard funtow.
nie dyskredytuje tutaj nikogo, ale pisanie, ze Barcelona jest jakas niekomercyjna to bzdura. owszem jest ewenementem (chociazby logo unicef!), ale nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc!

pozdrawiam rowniez i gratuluje potrojnej korony
Zapomniałeś dodać, że ManU ma długi na kilkaset milionów i aby je spłacić Glazer będzie musiał zaciągnąć kolejny kredyt :!:
Chyba lepiej, że Abramowicz wydaje na Chelsea swoje pieniądze, a nie pożyczone od banku.
traxx@
Ale ten dług ciągle rośnie.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Tak się składa, że akurat Man U wyróżniłem z angielskiej ligii i postawiłem ich jako pewien wzór dla reszty klubów z Premiership, że warto stawiać na młodzież. Z drugiej strony faktycznie trochę przekolorowałem bo akurat do polityki transferowej Man U mam znacznie mniej zastrzeżeń niż do polityki reszty &quot;angolów&quot;. W tym podkradaniu młodzieży to specjalizuje się Arsenal i The Reds. Na szczęście Barcelona nauczyła się na błędach i teraz robi wszystko żeby zatrzymywać w klubie swoje młode perełki. Co do transferów to możemy porównać ostatnie 5 lat, ile wydała na piłkarzy Barcelona, a ile czołowe kluby z innych lig w tym angielskiej. Poszperaj, a wynik powinien cie zaskoczyć ????
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Zapomniałeś dodać, że ManU ma długi na kilkaset milionów i aby je spłacić Glazer będzie musiał zaciągnąć kolejny kredyt :!:
Chyba lepiej, że Abramowicz wydaje na Chelsea swoje pieniądze, a nie pożyczone od banku.
przeciez to napisalem. ten dlug to kredyt i on jest zaciagniety na 25 lat.. i wcale nie trzeba brac nastepnego zeby go splacic w przeciagu 25 lat.. na financialfacts.com mozesz sobie wszyskto porownac.
pewnie zaciagna jeszcze niejeden bo to sie zwyczajnie oplaca z punktu widzenia finansow.
@FreakaZ:
wiem, ze wiecej, to wrecz oczywiste. zwlaszcza real :-D
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Dlatego nie lubię jak ktoś piszę o Barcelonie jako o komercyjnym zbiorze gwiazdeczek. Ci ludzie nie zwracają uwagi na to, że mądrym szkoleniem młodzieży i ciężką pracą ta ekipa jest teraz tu gdzie jest. Napisali nową historię, z młodym i niedoświadczonym trenerem za sterem. Tak samo o rzekomo wydawanych potężnych pieniądzach... Kwoty za takich zawodników jak Ronaldinho, Eto, Henry czy Messi były śmieszne w porównaniu choćby do transferów za ery galacticos. Tego lata blaugrana wydała 100mln euro na transfery to fakt, ale raz na jakiś czas jest taki moment kiedy trzeba się wykosztować. No i wszyscy jesteśmy świadkami, że warto było ???? Poza tym ostatnimi laty nie wydawali dużych sum na transfery więc można było zaszaleć ????
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
wszystko nie tak bylo wczoraj. ferguson mial zaskoczyc a nie zaskoczyl wystawil taki sam sklad jak z arsenalem tylko z giggsem w srodku. tym czasem to guardiola zaskoczyl oddal pilke manchesterowi a ten nie wiedzial co z nia zrobic przez zenujaco slobo spisujacy sie wczoraj srodek pola. to united mialk grac z kontry, mieli dacx barsie atakowac, a tym czasem bylo zupelnie odwrotnie. united probowal grac z ataku pozycyjnego ale z tak dysponowanym carrickiem, giggsem i andersonem to sie nie moglo udac. a barsa sie cofnela, grala z kontry czekala na szanse, przetrzymala ten jeden jedyny wczoraj zryw united po czym przekaczajac pierwszy raz linie srodkowa strzelila bramke po fatalnym bledzie vidica ktory dal sie ograc jak 5-latek. barcelona byla wczoraj lepsza, ale zadecydowaly o tym indywidualne bledy i zla taktyka a wlasciwsie jej realizacja. i jeszcze zeby taki kurdupel strzelil glowa....ach tam...
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jedynie tylko Leo Benhakeer, który zaciągnął biedną Magdę A. również do tego samego pubu, w połowie meczu był cały czerwony (ze wstydu?), jak diabły z Manchesteru, bo chyba im kibicował. Tak się biedny zezłościł że kiedy jedna z osób przebywających w pubie poprosiła go o wspólne zdjęcie ten tylko wykrzyczał &quot;no no&quot; i gdzieś pobiegł. Przedtem oczywiście opitolił biedną Magdę, przed wszystkimi ludźmi w pubie. Bez kitu, byłem tego świadkiem. Tak więc dziś parafrazując słowa piosenki Klausa Mitffocha zaśpiewam: &quot;JEZU JAK SIĘ CIESZĘ...&quot;
Kolega chyba wypił o jedno piwo za dużo. Barca wygrała zasłużenie, ładny mecz w ich wykonaniu, świetny moment na przebudzenie Eto&#39;o. Manchester dużo poniżej swojego poziomu. Cały czas chodziła mi jedna myśl po głowie, gdzie jest Carrick i Giggs? Ci piłkarze chyba zawalili najmocniej...
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
a ja Ci powiem tak, jesteś sezonowcem , zapewne postawiłeś 5 zł na barcelone i dlatego mogłeś wypić 2 piwka za free dlatego piszesz takie farmazony. Jakbyś cofnął się w czasie do rewanżu z chelsea to byś sobie uświadomił kogo nie powinno być w tym finale, ale skoro już byli to grali lepiej fakt, jestem fanem manu ponad życie ale dziś nic nie wychodziło przez to, że samuel pento tak szybko strzelil bramkę. Powiem jeszcze inaczej, gdybym na dzien dzisiejszy miał wybrać kto miałby walczyć o losy ziemi z drużyną kosmosu to wybrałbym barce, tylko ze względu na ten sezon. Ale tak szczerze to ich gra w 99% po ziemi, bramki po ziemi i wszystko po ziemi jak krety + do tego iniesta syn piekarza blady jak mąka daje dużo do myślenia, przypomina to gre w pesa na wynik , byle strzelić i tyle. Wole oglądać 2 marne drużyny i 8 goli niż 1:0 i piękne podania po ziemi. tak więc dziś gratulacje, ale za rok mam was ponownie głęboko w dupsku ???? pozdrawiam fanów manu
niepozdroweinia i my Ciebie tez mamy w dupsku :p

-w rewazu nie powinno byc Michala B. ktory w 1 meczu na CN zasluzyl na Czerwo
-brak karnego dla Barcelony po faulu na Iniescie w 1 meczu
wiec dla mnie sedziowie oddali i zabrali obydwu drużynom po równo.
A ze Chelsea nie potrafila wygrac i dobić Barcy grajac 11 na 10 to juz inna bajka...
Iniesta syn piekarza - daj Boże zebyś był tak świetnym piłkarzem i takim geniuszem jak on a do tego tak skromnym człowiekiem...

&quot;wszystko po ziemi jak krety&quot; - tak lepiej wybic piłke na afere i moze drogba zgra na kolegów lub CR7 dostanie piłke i sterzli bramke...
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Czytam właśnie wypowiedzi odnośnie wczorajszego finału i naprawdę z większości Was chce mi śmiać. A najbardziej to z niektórych fanatycznych kibiców Manchesteru którzy nie mogą pojać tego że Barca była lepsza i poprostu wygrała zasłużenie puchar. I oczywiście bez żadnej napiny tutaj. A określenie że gra Barcelony to gra w PESA byle strzelić i tyle jest naprawdę śmieszne. Barca pokazała klasę przeważając przez cała pierwszą połowę zdobywając szybko bramkę , może z wyjątkiem pierwszych 10 minut ( bliski zdobycia bramki z rzutu wolnego dla MU był &quot;magiczny&quot; ???? Ronaldo). Tak więć ten rok zdecydowanie należy do FC Barcelony. I gratulacje dla małego wzrostem ale wielkiego umiejętnościami Messiego który zdobył ładną bramkę, i to jeszcze z główki a jak wiemy jest niższy o 2 głowy od obronców Manchesteru którzy wczoraj nie byli w najlepszej dyspozycji.
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Czytam właśnie wypowiedzi odnośnie wczorajszego finału i naprawdę z większości Was chce mi śmiać. A najbardziej to z niektórych fanatycznych kibiców Manchesteru którzy nie mogą pojać tego że Barca była lepsza i poprostu wygrała zasłużenie puchar.
masz tu kogos konkretnego na mysli? ;)
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
masz tu kogos konkretnego na mysli? ;)
Oczywiście, że chodzi o Ciebie :] Nie ma wątpliwości kto był wczoraj lepszy. Są fani Man U , którzy prosto w oczy to powiedzą , są tacy którzy piszą tu aby zrobić na złość komuś. Patrze na Twój profil traxx to wypowiadasz się zawsze przeciw Barcelonie. Nie leży Ci ich gra, trudno. :] Wyluzujmy panowie :] Pokój :spokodfhgfh:
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Oczywiście, że chodzi o Ciebie :] Nie ma wątpliwości kto był wczoraj lepszy. Są fani Man U , którzy prosto w oczy to powiedzą , są tacy którzy piszą tu aby zrobić na złość komuś. Patrze na Twój profil traxx to wypowiadasz się zawsze przeciw Barcelonie. Nie leży Ci ich gra, trudno. :] Wyluzujmy panowie :] Pokój :spokodfhgfh:
&quot;A najbardziej to z niektórych fanatycznych kibiców Manchesteru którzy nie mogą pojać tego że Barca była lepsza i poprostu wygrała zasłużenie puchar.&quot;
no faktycznie moje komentarze pomeczowe w tym temacie faworyzuja MU - nie ma co, gratuluje ci czytania ze zrozumieniem ;)
a co do starych postow to no wybacz ze typowalem ze barca nie wygra w lyonie i ze MU wygra w finale (oczywiscie wg ciebie zadnych argumentow nie dalem - czyste kibicostwo i zaslepienie z mojej strony, a przeciez tak oczywiste bylo ze FCB wygra..), faktycznie jestem &#39;fanatycznym kibicem ktory nie moze pojac ze barca byla lepsza&#39;. nie wiem jak mam wyluzowac, skoro zarzucasz mi cos czego nie popelniam
 
Q 3

qba107

Użytkownik
a ja Ci powiem tak, jesteś sezonowcem , zapewne postawiłeś 5 zł na barcelone i dlatego mogłeś wypić 2 piwka za free dlatego piszesz takie farmazony. Jakbyś cofnął się w czasie do rewanżu z chelsea to byś sobie uświadomił kogo nie powinno być w tym finale, ale skoro już byli to grali lepiej fakt, jestem fanem manu ponad życie ale dziś nic nie wychodziło przez to, że samuel pento tak szybko strzelil bramkę. Powiem jeszcze inaczej, gdybym na dzien dzisiejszy miał wybrać kto miałby walczyć o losy ziemi z drużyną kosmosu to wybrałbym barce, tylko ze względu na ten sezon. Ale tak szczerze to ich gra w 99% po ziemi, bramki po ziemi i wszystko po ziemi jak krety + do tego iniesta syn piekarza blady jak mąka daje dużo do myślenia, przypomina to gre w pesa na wynik , byle strzelić i tyle. Wole oglądać 2 marne drużyny i 8 goli niż 1:0 i piękne podania po ziemi. tak więc dziś gratulacje, ale za rok mam was ponownie głęboko w dupsku ???? pozdrawiam fanów manu
a jak Barca strzelała po 7 bramek Sportingowi Gijon i innym średniakom La Liga też była nudna gra? A Messi głową po ziemi strzelił ? ???? Barcelona gra najpiękniejszy futbol w Europie i nie ma się co do tego sprzeczać. Tak było w sezonie 05/06 kiedy to również wygrała Ligę Mistrzów i tak jest do dzis ????
wiem, ze wiecej, to wrecz oczywiste. zwlaszcza real
Real przepłaca zawodników ;)
Przykład?
Pepe do Realu za 30 mln, a Alves do Barcy za 35 ... Pepe zapamietałem po tym sezonie tylko z tego jak skopał we własnym polu karnym piłkarza Getafe, a Alvesa jako niesamowitego bocznego obrońce, który mimo pozycji oddał najwiecej strzalow na bramkę w drużynie Barcelony nie zawalając przy tym gry w defensywie ????
Cały czas chodziła mi jedna myśl po głowie, gdzie jest Carrick i Giggs? Ci piłkarze chyba zawalili najmocniej...
dokładnie wystarczyło spojrzeć na grę trzech pomocnikow Barcy i porównac ich z środkowymi Manchesteru i bylo już jasne, kto w tym meczu przeważa. Niesamowita ilość podań, niekonwencjonalne zagrania i asysty Iniesty i XAVIEGO.. hmm palce lizac ;p
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
&quot;A najbardziej to z niektórych fanatycznych kibiców Manchesteru którzy nie mogą pojać tego że Barca była lepsza i poprostu wygrała zasłużenie puchar.&quot;
no faktycznie moje komentarze pomeczowe w tym temacie faworyzuja MU - nie ma co, gratuluje ci czytania ze zrozumieniem ;)
a co do starych postow to no wybacz ze typowalem ze barca nie wygra w lyonie i ze MU wygra w finale (oczywiscie wg ciebie zadnych argumentow nie dalem - czyste kibicostwo i zaslepienie z mojej strony, a przeciez tak oczywiste bylo ze FCB wygra..), faktycznie jestem &#39;fanatycznym kibicem ktory nie moze pojac ze barca byla lepsza&#39;. nie wiem jak mam wyluzowac, skoro zarzucasz mi cos czego nie popelniam
Popełniasz błąd. Gasz tu ogromne głupoty na temat wychowanków Barcelony i Man United. Chyba nie ma wątpliwości kto ma ich więcej i kto lepiej szkoli zawodników..... :] ochłoń
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Popełniasz błąd. Gasz tu ogromne głupoty na temat wychowanków Barcelony i Man United. Chyba nie ma wątpliwości kto ma ich więcej i kto lepiej szkoli zawodników..... :] ochłoń
ale mi nie o to chodzi ???? przeczytaj jeszcze raz co napisalem..
a co do wychowankow to mozesz pokazac te ogromne glupoty bo moze o czyms nie wiem..
pisalem ze barcelnoa wygrala bo byla lepsza! a ty m izarzucasz ze jestem fanatykiem ktory nie umie tego rpzyznac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom