>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: FC Zenit St. Petersburg - Rangers FC (14.05.08 w Manchesterze)

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
14 maj 2008! 20:45! Manchester!
Finał Pucharu UEFA!

vs


Zenit St Petersburg
vs. Glasgow Rangers

1X2
1- 2.25
X - 3.00
2 - 3.40
zwycięzca
Zenit - 1.65
Rangers - 2.25

kursy by Expekt


 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
Zenit idzie w tym pucharze jak burza, i myślę że z Rangersami będą grać do końca nie po to tyle walczyli żeby w finale przegrać, postawię raczej czystą &quot;1&quot; ew. over +2.5 gola
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Rangersi w europejskich pucharach imponują solidną grą w defensywie i jeśli nic złego nie wydarzy się w pierwszych 15 minutach uważanych za bardzo ważne to ja bym się spodziewał raczej undera, no ale zobaczymy jak to będzie ;) Finał już w środę.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Zenit St Petersburg - Glasgow Rangers @ 1 @ 2.30 unibet ✅ 2:0
Zacznijmy od tego że finał Pucharu UEFA odbędzie się w Manchesterze, 14 maja o godzinie 20.45. Zagrają dwie bardzo różne drużyny. Jedno co je łączy to to że jest wielkim zaskoczeniem że grają w finale. Glasgow grało w półfinale z Fiorentiną. Dwa mecze nie przyniosły rozstrzygnięcia, nawet dogrywka go nie przyniosła. Dopiero rzuty karne zadecydowały. Oba mecze zakończyły się w regulaminowym czasie wynikami 0:0. Tak więc przez dwa mecze zawodnicy nie strzelili ŻADNEJ bramki. Krótko o tym meczu. Fiorentina prawie przez cały mecz dominowała i stwarzała sobie sytuacje. Niestety żadnej z nich skutecznie nie potrafiła wykorzystać. Za to Rangersi bronili się bardzo dobrze. Widowisko oczywiście straciło na tym znacząco. Według mnie powinna w tamtym meczu zwyciężyć Viola, ale cóż, zostawmy to. Rangersi rozgrywają obecnie bardzo dobry sezon. Ich football nie jest może efektowny ale na pewno jest efektywny. W lidze zajmują obecnie drugie miejsce zaraz za Celtic`iem tracąc 4 punkty. Ale n ic straconego bo mają dwa mecze mniej rozegrane niż ich najgroźniejsi rywale. Grę w kwalifikacjach Ligi Mistrzów mają już zapewnioną, bo nad trzecim zespołem mają bardzo dużo punktów przewagi. Ich obecna forma jest bardzo dobra. Na ostatnie pięć meczy trzy wygrali, dwa zremisowali i raz przegrali z Celtic`iem i to dawno ???? Zenit natomiast jest na pewno wielkim objawieniem tegorocznej edycji Pucharu UEFA. Narazie w lidze idzie im słabo, choć mają kilka zaległych meczy. Może to być pośrednio spowodowane główną motywacją na Puchar UEFA - teraz to już na finał. Taka jest prawda że w drodze do tego finału gracze z Petersburga ograli wiele znakomitych zespołów jak Bayern Monachium, Bayer Leverkusen czy Olympique Marseille i Villareal. To na pewno nie przypadek. Jak mówiłem Zenit jest objawieniem na europejskich stadionach. Grają bardzo dobrze jako zespół. Dodatkowo mają znakomitego strzelca Pavla Pogrebnyaka który obecnie jest współliderem w ilości bramek i pewnie będzie chciał coś ustrzelić by wygrać w tym konkursie. Według mnie Zenit wygra to spotkanie bo na pewno to on będzie atakował i jeżeli gracze z Glasgow nie zdążą się do końca zamknąć w swoim polu karnym i Zenit cos strzeli to może być dużo bramek. Kurs jak najbardziej godny uwagi ????
 
P 0

pan_ombos

Użytkownik
na moje oko Zenit da rade i wygra, z bayernem pokazali swoją świetną formę, rangersi grają defensywną piłke, wg mnie ciężko im bedzie w ogóle strzelić bramke nie mówiąc już o wygraniu, jednakże zdarzają się zrządzenia losu i jest mała szansa że fartem strzelą gola. Zenit nie dba narazie o mecze ligowe, koncentruje się właśnie na pucharze. Według mnie, 3:1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Grają bardzo dobrze jako zespół. Dodatkowo mają znakomitego strzelca Pavla Pogrebnyaka który obecnie jest współliderem w ilości bramek i pewnie będzie chciał coś ustrzelić by wygrać w tym konkursie.
Z moich informacji wynika, że Pavel Pogrebnyak nie wystąpi w meczu finałowym, ponieważ będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Do składu wracają jednak Ricksen oraz Arshavin, którzy nie grali w rewanżowym meczu z Bayernem.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Z moich informacji wynika, że Pavel Pogrebnyak nie wystąpi w meczu finałowym, ponieważ będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Do składu wracają jednak Ricksen oraz Arshavin, którzy nie grali w rewanżowym meczu z Bayernem.
Skoro tak to nie powiększy swojej zdobyczy bramkowej. Przeoczyłem to, wielkie sorry ????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
FC Zenit St. Petersburg - Rangers FC

Juz jutro finałowe spotkanie pucharu UEFA. Spotkają się w nim dwa zespoły grające kompletnie inny futbol. Rangersi - spece od underów i doskonałej gry defensywnej i idący taranem przez drabinkę piłkarze Zenitu, stanowiacy chyba najlepszą ofensywę w tym roku w pucharze. Atak - obrona i wiszące w powietrzu pytanie, która strategia jest lepsza? Puki co obie się sprawdzały...

Oto zespoły jakie z kwitkiem odprawił Zenit:
Zlate Moravce
Standard Liege
Villarreal
Marsille
Bayer Leverkusen
Bayern Munich

A te ekipy pożegnali Rangersi:
Zeta
Red Star Belgrade
Panathinaikos
Werder Bremen
Sporting Lisbona
Fiorentina

Jak widać obie ekipy mierzyły się z naprawdę mocnymi zespołami. Oczywiście największe wrażenie zrobiła wygrana Zenitu z Bayernem... a wcześniej z Bayerem. No ale taka dominacja czarnego konia nad faworytem całych rozgrywek musiała być sensacją. Zrobiło to takze wrażenie na bukach, którzy za nieznacznego faworyta mają właśnie Rosjan.

Zenit, jak tłumaczyłem w analizach do ich wcześniejszych meczy strzelał masę bramek i często awans dawały mu gole wyjazdowe. Udowadniał man niejednokrotnie że potrafi strzelać na najtrudniejszych nawet obiektach. Wygrywali i to w ładnym stylu.
Co innego Rangerci. Ci grali spokojnie, defensywnie, nało efektownie i diabelnie skutecznie. Spece od underów nie zachwycali ilością zdobywanych goli, za to fanów radować mogła skuteczność obrony.
Tylko pytanie brzmi czy stawiajac na obronę w kazdym meczu można wygrać puchar? Rengersi dostali prawie nauczkę w półfinale, gdzie swoją grą doproiwadzili do serii rzutów karnych po dogrywce. Karne to ruletka, tym razem szczęśliwa dla nich ale powinni ten dwumecz traktować jako ostrzezenie. Grając ze specami od strzelania goli zawsze i wszędzie 90 minut obrony to niemal samobójczy pomysł... tyle ze nic innego im nie pozostaje, bo w tym są najlepsi.
I tu pierwsza teza: 90 minut ataku vs. 90 minut obrony daje zazwyczaj zwycięstwo atakujacej ekipie.

Co do absencji to w Zenicie zabraknie ich głównego snajpera Pogrebniaka. Jak mówi trener Advocaat jest to spora strata ale nie tragedia. Zresztą pokazali już że Zenit to nie zespół gwiazd tylko kolektyw wygrywając w osłabionym składzie z Bayernem Munich 4-0. Wtedy zabrakło Arshavina, Sirla i Fernando Ricksena. Brak zwłaszcza tych dwóch pierwszych był sporym osłabieniem. Jednak w rewanżu z niemcami odczekali kary za kartki i teraz zagrają w finale.

I jest jeszcze jeden argument przemawiający za Zenitem... tyle że pewnie wielu nie podpasi aż tak spiskowa teoria dziejów:p Otóż jak wiadomo Zenit to pośredniu klub Putina no i coś mi się zdaje że zażyczył sobie ten puchar...

Tak czy inaczej jak dla mnie pewne zwycięstwo Rosjan jeszcze w regulaminowym czasie gry. Kurs 2.25 [expekt] myślę ze bardzo atrakcyjny jak na Zenit grający na fali i defensywnych Rangersów.
A! I odradzam gry na under/over bo oczywiście nie ma większego sensu kiedy spotykają się tak skrajnie różne style gry...
 
F 0

filweb

Forum VIP
Zenit - Rangers X 3.25
W tym meczu stawiam na rozstrzygnięcie dopiero w serii rzutów karnych. Rangersi tracą bardzo mało bramek, skoro 210 minut nie starczyło Fiorentinie na strzelenie choćby jednej bramki, to Zenitowi może to się również nie udać. Warto zaznaczyć, że Szkoci nawet po utracie bramki mają sporą szansę na doprowadzenie do wyrówniania. W końcu obrona to nie jest najmocniejsza strona ofensywnie nastawionego Zenitu. Jak już ktoś wcześniej zauważył, u Rosjan zabraknie Pogrebnyaka, najlepszego strzelca w drużynie i chyba najskuteczniejszego gracza rozgrywek. Warto dodać, że napastnik zdobył dla Zenitu 7 bramek w fazie pucharowej. Reszta drużyny strzeliła 6 goli, raz Rosjanom &quot;pomógł&quot; Lucio.
Tak więc, kurs na remis oraz kurs na under 2,5 ( tylko 1,66) wydają się być bardzo rozsądne.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: FC Zenit St.Petersburg - Glasgow Rangers (Kto wygra P.Uefa)
Typ: Zenit
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Finał P.Uefa...mecz bardzo ciekawy, z jednej strony waleczni i skuteczni piłkarze Zenitu a z drugiej ekipa Rangers, która dzięki waleczności ale i szczęśćiu dotarła do tego finału...wpierw chciałbym przeaalizować formę Zenitu:
01/05-08 UEFA Cup Zenit St. Petersburg vs. Bayern Munich 4:0
24/04-08 UEFA Cup Bayern Munich vs. Zenit St. Petersburg 1:1
19/04-08 Premier League Saturn Moscow Region vs. Zenit St. Petersburg 1:1
13/04-08 Premier League Zenit St. Petersburg vs. Samara Kryliya Sovetov 1:1

W lidze nie osiągnęli zbyt wiele ale mimo to pod wodzą D.Advocaata grają bardzo dobry futbol, pokonanie Bayernu w takim stylu zaskoczyło wszystkich fanów w Europie, na prawdę Zenit pokazał kawał dobrej piłki w dwumeczu z Leverkusen a potem to potwierdził gromiąc Bayern Monachium...Rangers natomiast grają tak:
10/05-08 Premier League Rangers vs. Dundee Utd 3:1
07/05-08 Premier League Rangers vs. Motherwell 1:0
04/05-08 Premier League Hibernian vs. Rangers 0:0
01/05-08 UEFA Cup Fiorentina vs. Rangers 0:0
0:0 (OT)
2:4 (Po karnych)

W lidze wiadomo dominacja ich i Celticu natomiast tutaj już jest inna gra, z Fiorentiną walczyli mocno, dopiero rzuty karne wyłoniły finalistę...faworytem sa Rosjanie, nie zagra u nich jednak Pogrebnyak najskutecnziejszy snajper w tych rozgrywkach, dlatego pewne obawy są...mimo to typuję, że zwyciezca P.UEFA zostanie Zenit, aczkolwiek mecz może być z utką dramaturgii ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
caly swiat gra na Zenit a ja spokojnie czekam i patrze jak rosnie kurs na Rangers :-D
Zacznijmy od tego, ze Zenit w normalnych okolicznosciach nie bylby faworytem tego finalu. Mysle, ze przewazylo wielkie zwyciestwo z Bayernem, gdyby nie to szanse wedlug bukow bylyby rowne lub nawet to Rangers byliby minimalnym faworytem.
Ludzie maja tendencje do podniecania sie spektakularnymi wynikami, znam osoby, ktore graja dzis Zenit grubo i to nawet na kilku kuponach - pozostaje mi zyczyc im powodzenia...
Granie na wygranie pucharu przez Zenit po 1.55 jest dla mnie nieporozumieniem. Nie twierdze, ze Zenit nie wygra ale value jest moim zdaniem zdecydowanie po stronie Rangers. Nie zapominajmy, ze Rangers to druzyna duzo bardziej ograna w europejskich pucharach, druzyna ktora w tej edycji LM pokazala sie z naprawde niezlej strony. Pol swiata gralo Fiorentine po smiesznym kursie 1.50 w polfinale i co???
Ja wole szukac meczow w ktorych moim zdaniem zle ustawione sa kursy a tak jest w tym przypadku. Jezeli widze 1.50 na zwyciestwo w pucharze Zenita i 2.50 na zwyciestwo Rangers to zdecydowanie wole ta druga opcje.
Prawdopodobny tez under 2,5 ale po kursie 1.50 to ja dziekuje. Zastanawiam sie nad under 1,5 gola po 2.80.
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Zgadzam się z Toudi, wszyscy jednogłośnie stawiają Zenit St Petersburg w roli faworyta i rośnie nam taka masówka na ten typ, ale nie przekreślajmy tak szans Glasgow Rangers w końcu ta drużyna także wywalczyła awans do finału i ma takie same szanse na wygranie co Zenit, ale teraz ktoś może powiedzieć kogo po drodze wyeliminował Zenit a kogo Glasgow otóż oglądałem mecz Bayernu Monachium i wcale jakoś nie zagrali rewelacyjnie, Fiorentina niby przeważała przez cały mecz ale nie potrafiła strzelić decydującego gola i w konsekwencji odpadła. Ja osobiście jestem w tym meczu za Glasgow Rangers, ponieważ ma większe ogranie w pucharach (między innymi LM) oraz w lidze widać zdecydowaną dominację z ich strony oraz Celticu. Warto jeszcze zaznaczyć że w drużynie Zenitu nie zagra Pogrebniak co może być dużym osłabieniem.
Mój typ : x/2
Pozdrawiam KochaN
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
No dobrea, waszymz daniem Rangersi wygraja... ale widzieliscie ostatnie ich spotkania w p.UEFA? Totalna zenada, antyfutbol. W calym meczu oddali przeciwko Fiorentirze 1 strzal na bramke to jak oni chca wygrac z mocnym Zenitem? Final jednak to co innego niz wczesniejsze etapy, tutaj zdarzyc sie moze wszystko ale jednak ja przystaje przy tym ze Zenit dopnie swego i wygra puchar UEFA.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Atutem Zenitu jest to, że oni rozgrywają równym tempem swoje mecze, nie przystępują do tego meczu przemęczając, przygotowując sie na obozie specialnym do tego meczu już od kilkunastu dni. Rangersi natomiast grają bardzo dużo meczy, co kilka dni. Sezon wszędzie już dobiega końca a piłkarze z Glasgow muszą jeszcze rozegrać 7 spotkań w ciągu 18 dni ! Rangersi w tej rundzie Pucharu UEFA w swoich meczach nie przekroczyli ani razu bariery over 2,5 bramek. I też ich ten styl, potocznie zwany &quot;anty futbolem&quot;. Zastanawiam się nad under 1,5 ? ;&gt;
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Zenit St Petersburg v Rangers Glasgow
Typ:Under 1,5
Kurs:2,5
Buk:Bet365
Analiza:
Zenit w poprzedniej rundzie wyeliminował faworyta rozgrywek -&gt; FC Bayern Monachium , jednak bawarczycy w całym turnieju grali bardzo słabo , jedynymi , którzy zagrali na takim poziomie by myśleć o zdobyciu Pucharu UEFA byli Toni i Ribery .Zenit zagrał głęboko w obronie i gdy niemcy popełnili jakiś błąd w wyprowadzaniu ataku punktowali ich szybkimi i efektownymi kontrami. W finale już tak zagrać nie pójdzie , Rangers grali to samo z Fiorentiną i wychodziło to bardzo dobrze (kaleczyło ten piękny sport , ale było skuteczne;/) , tak więc wątpię by zmienili taktykę na finał.Mecz ogólnie moim zdaniem będzie stał na bardzo niskim poziomie , Zenit awans zapewnił sobie praktycznie u siebie gromiąc Bayern , a teraz zagrają na nautralnym stadionie , tak więc kibice aż tak bardzo nie pomogą.Stawiam 0:0 i zwycięstwo Rangers po karnych , jak z violą .
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
pawlikn myślę podobnie jak ty , skoro defensywa szkotów dała sobie radę z Mutu i ekipą , to czemu nie z atakami Zenitu.moim zdaniem jak wyżej pisałem 0:0
 
julez 27

julez

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ na under 1,5, ten mecz będzie prawdopodobnie wyglądał tak jak półfinał PU Fiorentina - Rangers. Zenit będzie atakował, ale nie sforsują defensywy szkotów. Co do tego kto wygra ten finał to raczej typu na Zenit po takim kursie bym nie ryzykował jak już Toudi pisał, lepszy typ już na Rangersów.
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Spotkanie:Zenit St Petersburg - Rangers
Typ:Rzut rożny - Handicap) Zenit St Petersburg (-2)
Kurs:2.05
Buk:Bwin
Analiza:

Po wielu namysłach zdecydowałem się zagrać w tym spotkaniu hc na rożne. Nie zachwyca mnie gra protestantów. Nie jest ona efektowna dla oka, chociaż trzeba przyznać że efektywna na pewno - o czym świadczy to o co dzisiaj zagrają. Ich taktyka bowiem opiera się na grze w obronie, trzeba jednak przyznać że są w tym cholernie dobrzy.Z drugiej strony mamy całkiem inny zespół. Rosjanie to niespodziewany finalista Pucharu UEFA, jednak nie niezasłużony, bowiem z kwitkiem odprawili naprawdę wyrobione marki. Grają oni świetną piłkę i co ważne bardzo otwartą. Widać to było w dwumeczu z Bayerem czy chociażby z Bayernem.Trudno wnioskować jakie taktyki nakreślili trenerzy obu zespołów na to spotkanie. Jednak skoro taktyki sprawdziły się i zaszli oni aż do finału, to nie widzę potrzeby aby zarówno Advocat i pan Smith coś zmieniali w grze. Tak więc Rangersi zapewne będą uważni w obronie czekali na swoją szansę, Rosjanie natomiast lubiący otwarty futbol będą atakować. Uważam więc że ciekawym typem jest hc na Zenit Sankt Petersburg. Ponadto statystyki obu zespołów w tych rozgrywkach starają się za tym przemawiać. Rangersi na wyjazdach zbytnio nie starali się forsować i narzucać tempa, przez co po ich stronie odnotowuje się małą ilość cornerów, u siebie natomiast naciskali. Zastanawia mnie tylko jak zagrają właśnie dziś, gdzie nie ma już dwumeczu, ale o wygranej decyduje jedno spotkanie. Ciekawy mecz, mam nadzieję że będzie dużo emocji.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
No dobrea, waszymz daniem Rangersi wygraja... ale widzieliscie ostatnie ich spotkania w p.UEFA? Totalna zenada, antyfutbol. W calym meczu oddali przeciwko Fiorentirze 1 strzal na bramke to jak oni chca wygrac z mocnym Zenitem? Final jednak to co innego niz wczesniejsze etapy, tutaj zdarzyc sie moze wszystko ale jednak ja przystaje przy tym ze Zenit dopnie swego i wygra puchar UEFA.
no i co z tego? Buki wyplacaja kase za strzaly na bramke? Zenit wygral z Bayernem tak wysoko m.in dlatego ze byl cholernie skuteczny, Fiorentina nie byla i taka jest roznica. Zreszta ogladalem ten mecz i dla mnie Fiorentina w ataku to smiech na sali. Majac dobra pozycje do strzalu na 16 metrze oni szukali jakis miekkich wrzutek w pole karne, jak Real pare lat temu probowali grac, tak sie nie gra z Brytyjczykami, jak jest miejsce trzeba uderzac a nie probowac wbiec z pilka do bramki. Barcelona w dwumeczu z ManU probowala wbiec i jak sie skonczylo wiemy.
Nie kazdy gra jak Barcelona, Rangersi wielokrotnie juz pokazali tzw. &quot;zęby&quot; w pucharze Uefa. Przypomne chociazby dwumecz z Panathinaikosem. W Szkocji 0:0 na wyjezdzie Pana dosc szybko 1:0 i gdy kibice w Grecji juz swietowali Rangersi wyrownali i awansowali. Szkoci wyeliminowali tez m.in Werder, Sporting wygrywajac na wyjezdzie czy Fiorenitne. To sie sa leszcze... ale i tak wszyscy tylko pamietaja jak to Zenit rozniosl Bayern. Dla mnie 55%-45% dla Rangersow a, ze kurs na nich duzo lepszy moze sprobuje.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Chociaż mam pewne obawy co do underku 1,5. Grając ten typ najlepiej by było jeśli to Rangersi strzelą gola, bo wtedy będzie istna &quot;obrona Częstochowy&quot; co im bardzo dobrze wychodzi a jeśli to Zenit strzeli gola to będzie ciężko o under bo Rangersi się otworzą a wtedy Zenit ich będzie kontrował a pokazali to w meczu z Bawarczykami jak są groźni na kontrach. Jeszcze się zastanowię na tym underem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom