>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał IMP w Lesznie (03.09.2011)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jarek Hampel Wygra IMP @ 1,68 tobet ✅ izzi
Nie wyobrażam sobie by mógł go ktoś pokonać na własnym torze w Lesznie. W każdym meczu ligowym deklasuje rywali i mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie. Dodatkowo smaczku dodaje fakt iż Hampel jeszcze nigdy nie był IMP, a kiedy tego nie dokonać jak finał na własnym torze, forma rewelacyjna i nie ma najgroźniejszych rywali? Kto może zagrozić chyba tylko Protasiewicz, Walasek, Ułamek oraz młodzieżowcy bracia Pawliccy i Janowski. Chociaż i oni nie mają szans z małym a kurs przyzwoity.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Finał IMP w Lesznie(03.09.2011)
Lista startowa:
1. Piotr Pawlicki (Stokłosa Polonia Piła)
2. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów)
3. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
4. Szymon Kiełbasa (Kolejarz Rawag Rawicz)
5. Jarosław Hampel (Unia Leszno)
6. Mateusz Szczepaniak (Orzeł Łódź)
7. Przemysław Pawlicki (Stokłosa Polonia Piła)
8. Maciej Kuciapa (PGE Marma Rzeszów)
9. Marcin Jędrzejewski (Kolejarz Opole)
10. Adam Skórnicki (Unia Leszno)
11. Michał Szczepaniak (Start Gniezno)
12. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
13. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno)
14. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
15. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz)
16. Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz)
R1. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
R2. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
początek zawodów: 18.00
Tobet wystawił już ofertę,podobnie Milenium.
Oczywiście faworyt jest jeden-J.Hampel. W Tobet kurs na jego win to 1,68.
Sądzę,że jedynym zawodnikiem który może mu zagrozić będzie Protasiewicz.A reszta powalczy o brąz.
Zapraszam do dyskusji!!!
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Nie ma co ukrywać, że każdy inny wynik niż wygrana Jarka Hampela będzie niespodzianką. Brak Golloba (chociaż w jego obecnej dyspozycji to i tak nie ma znaczenia :razz ???? , fenomenalna forma, świetna znajomość leszczyńskiego toru, wielka motywacja zdobycia pierwszego złota IMP, występ przed własną publicznością. Moim zdaniem tylko defekt, wykluczenie, upadek może sprawić, że Jarek dzisiaj nie stanie na najwyższym stopniu podium. Wszystko to skłania to zagrania betów z Małym. W tej chwili najlepszą opcją wydaje się czysty win @ 1,68 Tobet.
Osobiście jeszcze pograłem dubelek na dwóch największych faworytów:
Hampel - Piotr Pawlicki - 1
Protasiewicz - Walasek - 1
@ 1,74 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie ma co ukrywać, że każdy inny wynik niż wygrana Jarka Hampela będzie niespodzianką. Brak Golloba (chociaż w jego obecnej dyspozycji to i tak nie ma znaczenia :razz ???? , fenomenalna forma, świetna znajomość leszczyńskiego toru, wielka motywacja zdobycia pierwszego złota IMP, występ przed własną publicznością. Moim zdaniem tylko defekt, wykluczenie, upadek może sprawić, że Jarek dzisiaj nie stanie na najwyższym stopniu podium. Wszystko to skłania to zagrania betów z Małym. W tej chwili najlepszą opcją wydaje się czysty win @ 1,68 Tobet.
Osobiście jeszcze pograłem dubelek na dwóch największych faworytów:
Hampel - Piotr Pawlicki - 1
Protasiewicz - Walasek - 1
@ 1,74 Tobet
Panie Robson_26 że tak powiem miałem pisać coś od siebie ale mnie ubiegłeś a ja się w pełni zgadzam z tym co napisałeś!! Podpisuje się pod tym i gram to również(w chwili obecnej 1,70 na Tobet pobrałem;P)
POZDRAWIAM RADULA
Acha Robson od kiedy będą w sprzedaży bilety na Apator-Leszno?
Ładnie urwałeś z kursem :p teraz już 1,65 i pewnie jeszcze poleci. Bilety zapewne już w przyszłym tygodniu. Będzie komunikat na oficjalnej i SF ???? / R_26
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 5

ksa

Użytkownik
Janowski -Dudek 1 1.50 tobet
Stawka 9/10

Mysle ze Janowski jest w stanie powalczyc o medal. Złoto raczej zarezerwowane dla Hampela , wiec braz i srebro dla kogo?? Pepe, Janowski, Pawliccy??? Dudek jest w tym sezonie zbyt slaby zeby pokonac Maćka , takie moje zdanie
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Indywidualny Mistrzostwa Polski na Żużlu - Leszno​

Długo wyczekiwany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W 2009 roku na MotoArenie tytuł Mistrza Polski zdobył Tomasz Gollob, w biegu barażowym o srebro Krzysztof Kasprzak pokonał Janusza Kołodzieja. Niestety, wyżej wymienionej trójki nie ujrzymy w dzisiejszych zawodach. Jeszcze aktualny Mistrz Świata nie czuje się dobrze po upadku w Toruniu. W tym roku w Lesznie bezprecedensowym faworytem jest Jarek Hampel. Głównymi jego rywalami powinni być Piotr Protasiewicz oraz Sebastian Ułamek oraz Grzegorz Walasek, z którym Hampel przegrał bieg dodatkowy o złoto w 2004 roku. Druzgocącym faktem jest jeszcze to, że Jarek ani razu w swojej karierze nie wygrał IMP. Zwycięstwo na torze w Lesznie może być wisienką na torcie dla samego zainteresowanego. Uważam, że inny wynik aniżeli wygrana aktualnego wicemistrza świata będzie niespodzianką.
Moja propozycja:
Jarosław Hampel wygra @ 1.90 Bet365

Jarek Hampel jest bezsprzecznym faworytem IMP...​
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Czy są gdzieś kursy na MIEJSCE NA PODIUM?
Duże szanse daję braciom Pawlickim na brąz - który z nich - nie wiadomo. Interesują mnie kursy na 1-3.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Czy są gdzieś kursy na MIEJSCE NA PODIUM?
Duże szanse daję braciom Pawlickim na brąz - który z nich - nie wiadomo. Interesują mnie kursy na 1-3.
watpie
z reguly expekt i unibet oferuja takie zaklady, a niestety dzisiaj nie maja zadnej oferty na IMP
ogolnie uboga oferta na dzisiejszy final
edit:
wlasnie widze ze pojawila sie oferta w expekt, ale poki co tylko na zwyciezce
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jarek Hampel over 12,5 @ 1,60 Milenium✅
No więc już o Jarku zostało wiele napisane. Ja zagrałem swój kupon w Milenium, a tam nie ma niestety zakładów na zwycięstwo IMP ale były dwa zakłady na liczbę punktów. Jeśli Jarek chce wygrać to musi zdobyć koło 13 punktów. A jeśli nie będzie miał żadnego defektu, wykluczenia i tak dalej to myślę, że stać go nawet na komplet punktów. No bo kto jest w stanie z nim wygrać? Pepe, może Przemek Pawlicki ale jakoś nawet i oni mi się nie widzą, by pokonali najlepszego obecnie zawodnika na świecie.

Piotr Protasiewicz-Grzegorz Walasek 1 @ 1,40 Milenium
⛔????
Pepe to dzisiaj najgroźniejszy rywal dla Hampela więc liczę, że spokojnie wejdzie na podium. Walasek w tym sezonie nie jeździł w Lesznie, a Pepe pojechał wyśmienicie, gdyż zdobył 14 punktów w 6 biegach. Walasek z kolei cały sezon na zapleczu E-ligi i nie można mieć do niego żadnych pretensji, bo przecież jest liderem wraz z Emilem Polonii ale jakoś mi się nie widzi dzisiaj na podium, a może inaczej przed Pepe być nie może, bo Protasiewicz jest w genialnej formie w tym sezonie co pokazują statystyki, w których zajmuję miejsce 5.
Przemek Pawlicki-Patryk Dudek 1 @ 1,50 Milenium✅
Kolejna perełka. Przemek jako, że wraca do swojego miasta będzie jednym z głównych faworytów tej imprezy. Wczoraj nie poszło mu w MIMP ale dzisiaj już liczę, że starszy z braci pokaże cały swój kunszt i zakręci się w okolicach podium, na co go z pewnością stać. Dudek to dla mnie trochę taki nie równy zawodnik. Potrafi wiele zrobić u siebie w Zielonej, ale na wyjazdach to już trochę inny zawodnik. Mi się dzisiaj widzi, że miejsce w 8 będzie dla niego sukcesem.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Czy są gdzieś kursy na MIEJSCE NA PODIUM?
Duże szanse daję braciom Pawlickim na brąz - który z nich - nie wiadomo. Interesują mnie kursy na 1-3.
W sportingbet masz taką opcję. Ja właśnie próbuję, dajesz win np. Przemka. To jest kurs @19,00, zaznaczasz ten kwadracik &#39;each way&#39;, podwaja Ci stawkę i masz 1/4 kursu czyli @4,75 na 1-3 &quot;Shemka&quot;. Myślę że dla zabawy nie zaszkodzi zagrać. Oczywiście w przypadku Piotrka możesz to samo uczynić analogicznie, to już jak chcesz. W każdym razie sb daje taką możliwość.
Pozdrawiam.
 
Y 20

ymaginary

Użytkownik
W sportingbet masz taką opcję. Ja właśnie próbuję, dajesz win np. Przemka. To jest kurs @19,00, zaznaczasz ten kwadracik &#39;each way&#39;, podwaja Ci stawkę i masz 1/4 kursu czyli @4,75 na 1-3 &quot;Shemka&quot;. Myślę że dla zabawy nie zaszkodzi zagrać. Oczywiście w przypadku Piotrka możesz to samo uczynić analogicznie, to już jak chcesz. W każdym razie sb daje taką możliwość.
Pozdrawiam.
To tak nie wychodzi żeby było 4,75 na Pawlickiego w tym przypadku.
Jesli zagrasz go z opcją each way łącznie za 100 zł (czyli tak jakby po 50 na 1m i 50 na 1-3) to:
a/ jeśli wygra dostaniesz z powrotem tyle ile ci się tak wyswietliło czyli 1225
b/ będzie 2 lub trzeci (czyli wejdzie tylko jeden z tych zakładów) to zwrot będzie wynosił 1225 - (50 x 19) czyli 275

tak wiec to wychodzi 2,75 na top 3 Pawliciego
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
To tak nie wychodzi żeby było 4,75 na Pawlickiego w tym przypadku.
Jesli zagrasz go z opcją each way łącznie za 100 zł (czyli tak jakby po 50 na 1m i 50 na 1-3) to:
a/ jeśli wygra dostaniesz z powrotem tyle ile ci się tak wyswietliło czyli 1225
b/ będzie 2 lub trzeci (czyli wejdzie tylko jeden z tych zakładów) to zwrot będzie wynosił 1225 - (50 x 19) czyli 275

tak wiec to wychodzi 2,75 na top 3 Pawliciego
Nie no, tyle to ja wiem. Napisałem czysto hipotetycznie że jeśli będzie w TOP 3 to za tą jakby drugą stawkę masz taki a nie inny kurs. Łącznie na pewno masz rację. Trochę chaotycznie napisałem ale o to chodziło. Tak czy siak, jeśli kolega wyżej chce gdzieś zagrac TOP3 Pawlickich to w sportingbet jest taka okazja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom