>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Indywidualnych Mistrzostw Elite League-Open Riders

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś wieczorem na torze w Peterborough odbędą się zawody o tytuł Indywidualnego Mistrza Elite League.
Oto lista startowa:
1. Fredrik Lindgren (Wolverhampton)
2. Hans Andersen (Belle Vue)
3. Scott Nicholls (Ipswich)
4. Simon Stead (Swindon)
5. Bjarne Pedersen (Poole)
6. Kauko Nieminen (The Lakeside)
7. Niels Kristian Iversen (Peterborough)
8. Joonas Kylmaekorpi (Eastbourne)
9. Cameron Woodward (Eastbourne)
10. Tai Woffinden (Wolverhampton)
11. Krzysztof Kasprzak (Coventry)
12. Chris Holder (Poole)
13. Daniel King (Ipswich)
14. Peter Karlsson (Belle Vue)
15. Kenneth Bjerre (Peterborough)
16. Chris Harris (Coventry)
Początek spotkania o 20.30
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
I od razu daję moje typy na dziś:
Holder-King 1@1,44✅
Dla mnie ta para to prezent od buków,chyba liczą że Holder zlekceważy te zawody...
Harris-Bjerre 1@1,80✅
Typ ryzykowny,ale ja od kilku miesięcy gram na Harrisa i się nie zawiodłem.Bjerre jedzie u siebie i zapowiada wygraną w turnieju,ale Bomber łatwo się nie podda i liczę że znów mnie nie rozczaruje.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Holder-King 1@1,44
Dla mnie ta para to prezent od buków,chyba liczą że Holder zlekceważy te zawody...
Kurs rzeczywiście nie zły. Powinno być naprawdę dobrze. Chyba sam zagram ten tą parę z mocniejszym przyłożeniem, bo nie wierzę że Holder ulegnie Kingowi.
Co do lekceważenia. Chyba nie ma powodu, żeby jacyś zawodnicy je odpuszczali?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tai Woffinden - Simon Stead @ 1,50 Bet365 ⛔
Dlaczego wybieram Taia? Uważam że sprzęt którym dysponuje młody Anglik jest o wiele lepszy od sprzętu starszego kolegi z reprezentacji. Steada przewyższa również zadziornością i walecznością na torze. Nawet kiedy jest ostatni stara się jechać chociaż o jakiekolwiek punkty, czego nie można powiedzieć o Simonie jeśli jest na dobrej pozycji to jest ok ale kiedy jedzie na ogonie stawiki to mam wrażenie jakby nie chciało mu się jechać. W lidze Tai na torze w Peterborough jechał dość dobrze zdobywając odpowiednio 6+1 (wynik tego spotkania wyniósł 57-35) oraz 7+2 (57-36). W obu przypadkach był drugim z najlepszych zawodników swojej drużyny. Natomiast Stead 12 (wynik 57-36) i 4 (58-37). Kiedy w drugim przypadku pojechał na swoim poziomie to te 12 punktów zdobył po wielkim szczęściu, kiedy jechał jako joker o przywiózł 6 oczek.
Chris Holder - King @ 1,44 bet365 ✅
Również podbijam, podoba mi się ten typ Holder lubi ścigać się w Peterborough. Zdobył tam 14 punktów w jednym z meczy ligowych więc dzisiaj życzę sobie by pojechał równie dobrze. Więcej nie chce mi się pisać.
Andersen - Iversen @ 2,37 bet365 ✅
Starcie dwóch Duńczyków wg. mnie kurs zdecydowanie zawyżony na Iversena. Hans nie zachwyca w tym sezonie, jest kompletnie bez formy, jego motory również nie jeżdżą tak jak by chciał Hansior. Do tego jeszcze nie wyleczona do końca kontuzja palców. Może i na GP w Bydgoszczy pojechał dobrze ale wg. mnie dzisiaj nie będzie liczył się w stawce. A Iversen zawodnik gospodarzy. W końcówce sezonu złapał bardzo dobrą formę jedzie o kontrakt i w Polsce i w Anglii. Musi się pokazać z jak najlepszej strony. W meczach ligowych u siebie zawsze zdobywał powyżej 10 punktów. Typ po takim kursie warty zagrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom