>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Juventus - Barcelona 06.06.2015 - BERLIN

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Warto zapoznać się a atrakcyjnymi promocjami na Finał Ligi Mistrzów.
1. Unibet
zakład na żywo bez ryzyka do 80 PLN
2. Bet365
zakład bez ryzyka na żywo do 40PLN
3. Rivalo
Do zgarnięcia freebet 30PLN
4. Comeon
50.000zł do podziału.
5. Oddsring
Zwrot 50% stawki.
6. Expekt i Betclic
Gadżety dla nowych klientów.
 
J 0

jannn08

Użytkownik
Szczerze mówiąc mimo obecnej formy Barcelony gdzieś z tyłu głowy siedzi mi, że Stara Dama ma szansę na wygraną w sobotnim finale.
Dlatego postanowiłem poszukać innego typu i znalazłem: powyżej 4,5 kartek:zoltakartka: po kursie 2.00 w Bet365
Barca grająca z Bayernem już w Monachium gdzie praktycznie awans był już przesądzony przed rozpoczęciem meczu zdobyła 3 żółte kartki (Dani Alves,Neymar,Pique)
Juventus grając z Realem u siebie 4 kartki a na wyjeździe zdobył 2 kartki ( Tevez,Lichtsteiner) ale w sobotę stawką będzie jeszcze większa i myślę, że tych kartek będzie więcej ;)
Inny typ moim zdaniem ciekawy:
Barcelona więcej rzutów rożnych 1.44
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Barcelona - Juventus​


Jeden mecz, który decyduje o zdobyciu mistrzostwa, jest to w pewnym stylu zagadka.. zależy jak drużyna wejdzie w mecz, jak się potoczy np szybka czerwona i wszystko przepada..
Barcelona faworytem tu muszę się zgodzić, ale czy Juventus jest bez szans? nie koniecznie, zważając że ligę wygrali już chwilę temu i przygotowują się pod ten mecz. Ważny dla mnie tutaj będzie środek pola, gdzie Juventus ma potencjał min. w postaci Pogby.. atak jednak dla Barcelony niesamowita jest ta trójka w tym sezonie, jeżeli zagrają jak grali choćby w meczu z Bayernem, to niestety Juventus bez większych szans, ale to jest jeden mecz, więc może im nie wychodzić. Typ opieram w wiekszości na przeczuciu i tym, że to jest jeden mecz który decyduje o wygranej w całych zawodach, na pewno jest stać Juventus o powalczenia z kontr, mają kim postraszyć. Typ co by nie mówić gram raczej &#39;przeciw&#39; niż za, za wielka &#39;masówka&#39; poszła w stronę Barcelony, więc ja gram w drugą stronę 2 typy.

Juventus wygra trofeum 3,20 Bet365
Azjatycki handicap +1 Juventus 1,825
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Juventus - Barcelona over 58.5% posiadanie 2 @1.90 Marathon✅
Messi strzeli @2.00 Bet365⛔
Dzisiaj Leo zupełnie inną rolę miał niż wykańczanie akcji
Ja widzę tutaj jeden scenariusz - Barca w ofensywie, trzymająca piłkę, szukająca rozwiązań w ataku pozycyjnym, zaś Juve czyhające na zabójcze kontry. Barca ma zawodników do długiego utrzymywania się przy piłce - Xavi, Iniesta, Rakitić. Nie żebym umniejszał Turyńczykom - Pogba czy Pirlo to najwyższa światowa półka. Moim zdaniem jednak Barca jest w stanie spokojnie zrobić tutaj powyżej 60% posiadania.
Co do tego że Messi strzeli, to wydaje mi się to całkiem realne. Leo w niezłej formie, tworzy znakomity tercet z Neymarem i Suarezem. Nie mam wątpliwości, że będzie miał okazje do zdobycia bramki. Co tu można więcej napisać - bodajże Chiellini nie zagra, co jest dużą stratą, a okazji parę miał będzie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Juventus FC. - FC Barcelona
Under 3 AZJAN ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 2/3
Moim zdaniem kurs na Barcelonę jest zupełnie nieadekwatny co do sytuacji. Może i jakby grali na Camp Nou to wystawienie 1,60 nie byłoby błędne, tak w mojej opinii jest to pomyłka. Gramy na neutralnym terenie w Berlinie, a na dodatek Barcelonie nigdy nie grało się dobrze przeciwko Włoskim klubom.
Drużyna z Katalonii w ostatnim czasie traciła bardzo mało bramek i nadal uważam, że tak jest pomimo tych ostatnich wyników, ale spójrzmy na to, że 3:2 z Bayernem to Barcelona od 1:2 przestała grać w drugiej połowie bo i tak mieli 5 bramkową zaliczkę w tym dwie wyjazdowe, 1:3 z Bilbao w CdR na Camp Nou (to zupełnie co innego) z jakimś tam Bilbao (ni jak mają się oni do Juventusu), a 2:2 z Deporitovo było klasycznym ostatnim meczem w sezonie gdzie szampany były otwarte od tygodnia, podobnie i 2:2 Verona - Juventus.
Pozostałe mecze drużyny z Włoch były raczej underowe, niż hokejowe wyniki, nawet to ostatnio 3:1 z Napoli to czwarta bramka padła dopiero w 90 minucie po karnym.
Z reguły jak spotykają się dwie ofensywne drużyny tam zazwyczaj na przekór wszystkiemu pada mało bramek. Barcelona będzie klepać swoją &quot;tiki-takę&quot;, a przy ewentualnie strzelonej bramce będą kontrolować wynik. Juventus z drugiej strony może cały mecz się bronić, lub również umiejętnie kontrolować wynik spotkania, co pokazał w dwumeczu z Realem Madryt czy we wcześniejszych meczach fazy pucharowej.
Myślę, że tak dobrego widowska jak w Warszawie podczas finału Ligi Europejskiej tutaj nie będziemy oglądać, a bardziej 0:0 z MŚ (Argentyna-Niemcy w 90 minutach) czy finału LM z przed roku gdzie Ramos dopiero w 93-94 minucie strzelił wyrównującą bramkę na 1:1.
Maksymalny wynik tego handicapu to 2:1 ; 1:2 dlatego nawet przy tak bramkowym finale otrzymamy zwrot, ale wątpię czy ten mecz nie skończy się wynikiem 0:2 dla Barcelony lub ewentualnym 1:1.
Wynik: 1:3 ⛔ @Edit: Rok temu przegrałem wódkę w ostatnich minutach, w tym roku znowu bramka w ostatnich minutach ???? .
Tak ludzie typują:
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Barca jak zagra w tym spotkaniu wiadomo także trzeba się zająć tym co najprawdopodobniej &quot;zaoferuje &quot; nam Juventus i tu opcji jest kilka generalnie w mojej opinii cokolwiek zrobi Juventus będzie to dla nich skazane na porażke ???? a to dlaczego ? o ile jeszcze Juve zagrało odważnie z Realem nie ustawiając popularnego autobusu lecz dość odważnie atakując i rozgrywając wysoko piłke mając świadomość swojej techniki i umiejętnego wymanewrowania Realu niwelująć w ten sposób braki szybkośćiowe i nie pozwalajać rozpędzić się Realowi odnieśli sukces ale ale ale czy podobne granie i ustawienie może powieść się z Barcą ? śmiem mocno wątpić a właściwie w to kompletnie nie wierze o ile graczom Realu trudno o budowanie mozolnych akacji atakiem pozycyjnym bo piłka ich po prostu &quot;parzy&quot; o tyle Barcelonie przychodzi to z łatwością a element przyspieszenia na stosunkowo wolnych Włochów też będzie miał miejsce.Zatem posiadająć takich graczy jak Evra czy Pirlo (przede wszystkim Pirlo ! ) Juve skazane jest wg mnie na pożarcie.Co Pan Andrea Pirlo może zdziałać w próbie rozbijania ataków Barcy ? nic ???? będzie jedynie przeszkadzał a Juve nie pozwoli sobie już na taką śmiała gre jak z Realem bo nie będzie kto miał po prostu wracać jak piłke dostałby jeden z graczy ofensywnego trio Barcy.Reszte dopisze jutro.Dobranoc.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
⚽ Juventus FC. - FC Barcelona
Under 3 AZJAN ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 2/3
Moim zdaniem kurs na Barcelonę jest zupełnie nieadekwatny co do sytuacji. Może i jakby grali na Camp Nou to wystawienie 1,60 nie byłoby błędne, tak w mojej opinii jest to pomyłka. Gramy na neutralnym terenie w Berlinie, a na dodatek Barcelonie nigdy nie grało się dobrze przeciwko Włoskim klubom.
Drużyna z Katalonii w ostatnim czasie traciła bardzo mało bramek i nadal uważam, że tak jest pomimo tych ostatnich wyników, ale spójrzmy na to, że 3:2 z Bayernem to Barcelona od 1:2 przestała grać w drugiej połowie bo i tak mieli 5 bramkową zaliczkę w tym dwie wyjazdowe, 1:3 z Bilbao w CdR na Camp Nou (to zupełnie co innego) z jakimś tam Bilbao (ni jak mają się oni do Juventusu), a 2:2 z Deporitovo było klasycznym ostatnim meczem w sezonie gdzie szampany były otwarte od tygodnia, podobnie i 2:2 Verona - Juventus.
Pozostałe mecze drużyny z Włoch były raczej underowe, niż hokejowe wyniki, nawet to ostatnio 3:1 z Napoli to czwarta bramka padła dopiero w 90 minucie po karnym.
Z reguły jak spotykają się dwie ofensywne drużyny tam zazwyczaj na przekór wszystkiemu pada mało bramek. Barcelona będzie klepać swoją &quot;tiki-takę&quot;, a przy ewentualnie strzelonej bramce będą kontrolować wynik. Juventus z drugiej strony może cały mecz się bronić, lub również umiejętnie kontrolować wynik spotkania, co pokazał w dwumeczu z Realem Madryt czy we wcześniejszych meczach fazy pucharowej.
Myślę, że tak dobrego widowska jak w Warszawie podczas finału Ligi Europejskiej tutaj nie będziemy oglądać, a bardziej 0:0 z MŚ (Argentyna-Niemcy w 90 minutach) czy finału LM z przed roku gdzie Ramos dopiero w 93-94 minucie strzelił wyrównującą bramkę na 1:1.
Maksymalny wynik tego handicapu to 2:1 ; 1:2 dlatego nawet przy tak bramkowym finale otrzymamy zwrot, ale wątpię czy ten mecz nie skończy się wynikiem 0:2 dla Barcelony lub ewentualnego 1:1.
Poważnie też myślałem o czymś takim. I generalnie zgadzam się z całością analizy. Typ najprawdopodobniej wejdzie tylko postawiłem sobie takie pytanie: co jeśli Juventus jest jednak bardzo słaby, a Barcelona bardzo silna ? Jeśli Barcelona szybko by strzeliła bramkę, Juve by się musiało otworzyć co skutkowało by ich bramkami lub/i Barcelony po kontrach i te 3 bramki lub więcej by padły. Co jeśli to będzie powtórka z finału ME 2012 Hiszpania vs Włochy ? Nie bez kozery podałem ten przykład bo znowu mamy pojedynek hiszpańsko-włoski przynajmniej nominalnie (wiadomo - kluby) i znów Włochy (Juventus) prześlizgnęło się trochę fartem. Jak dla mnie zagrożeniem typu może być właśnie wysokie zwycięstwo Barcelony i bardzo słaby występ Juventusu - pamiętajmy bez mocnego punktu - Chielliniego.
Nie mam u siebie w STS ani Totolotku typu na posiadanie, który podał saltan, ale po 1,90 i więcej niż 58,5% posiadania to ja bym wszedł mocno. To jest niemal pewne. Barcelona będzie atakowała twierdzę z Juventusu i tak może być bardzo długo. Typ w mojej ocenie do grania.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik

Juve pick Up Trophy!!! 3 Paddy Power
Jurto czeka nas wspaniały mecz .W Berlinie spotkają się dwie drużyny które w pełni zasłużyły sobie na ten finał.Każdy ma swoje przemyślenia co do tego meczu ja postaram się dać coś od siebie . Z tego co widze i czytam w więkrzośći faworytem są Katalończycy nie dziwie się bo zawodników mają wybornych każdy wie kto tam gra i na co ich stać!!!gdyby był to 2 mecz pewnie nie było by rozmowy i było by łatwiej wskazać zwycięsce. ale to jest finał!!! motywacja, chłodna głowa i dobra taktyka jest w stanie poradzić sobie z indywidualnymi umiejętnościami technicznymi jakimi dysponuje Barca.Juve bardzo sobie cenie za to jaki progres zrobili od pamiętnej degradacji do 2 ligi a to co robią w tym sezonie naprawde wprawia w podziw grają bardzo równo tracą mało goli i więkrzosci meczów nie schodzą poniżej pewnego poziomu.nie mają w swojej ekipie tak wybitnych gwiazd jakimi jest tercet krasnolódków leśnych z jednego kontynentu,ale mają charakternych kopaczy
.Mam nadzieje że ich szybkość będzie tłamszona przez fizyczność żelaznej defensywy Juve.Stara Dama to scalony zespoł nie do zdarcia są bardzo mocni psychicznie i maja w swoiej drużynie legendy które wiedzą że to ich ostatni czas by ugrać wspaniałe trofeum Ligi Mistrzów mają też młodych wilków którzy mogą się cieszyć że mogą z nimi kopać piłke.Morata czy Pogba jutro namieszają!!! . a teraz myśle że to też może być ważne finał tego meczu odbędzie się w Niemczech śmiem twierdzić że to nie jest wymarzone miejsce dla Katalończyków cała atmosfera która będzie na tym meczu będzie po stronie Juve wydaje mi się że nie są oni lubiani szczegónie jak wyeliminowali ich pupili Bayern w których Niemiecka społeczność widziała ich właśnie
w tym finale- niestety Barca sobie z nimi poradziła.Po 2 Juve nie ma nic do stracenie robią swoje ogrywali już mocne ekipy mogą się obawiać krasnoluda z boskimi nóżkami Mesiego!!!jego nie da sie wyeliminować ale stratedzy w Juve napewno mają na niego plan i z czasem Messi bedzie się flustrował aż obudzi się rano z ręką w nocniku;) chłopcy z kolczykami w uszach bez niego sobie nie poradza.Wiele bedzie zależało od dyspozycji dnia i początku meczu im dłużej bedzie on trwał szanse rosną dla Juve a jeśli strzelą bramke to już nie oddadzą prowadzenia.kursy wystawione jak dla mnie korzystne bo widze tu podniesienie Pucharu przez Juventus
!!!kurs 3 od Padiego Powera pobieram!!!
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nikt z was nie pisze o składach, a to one są najważniejsze dzisiaj! Kłopoty ze zdrowiem mają jego stoperzy Giorgio Chiellini i Andrea Barzagli. Pierwszy opuścił środowy trening z bólem łydki. Okazało się, że naderwał mięsień i jego występ jest wykluczony. Zastąpi go prawdopodobnie Barzagli, który ostatnio zmagał się z urazem mięśnia uda, ale wydaje się, że powinien być gotowy na niedzielny mecz. Absencja Chielliniego, który w tej edycji LM nie opuścił boiska nawet na minutę, to dla włoskiej drużyny duży cios i może mieć wpływ na grę obronną włoskiej ekipy.

Nikt nie pisze, gdzie można oglądać dzisiejszy finał!​

19:00 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+
prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, gość specjalny: Arkadiusz Milik :jupisdfgdfg: ministudio na Stadionie Olimpijskim w Berlinie: prowadzący: Michał Wodziński, ekspert: Marcin Baszczyński, reporter: Piotr Laboga

20:30 Finał Ligi Mistrzów: Juventus Turyn – FC Barcelona, CANAL+,
ze Stadionu Olimpijskiego w Berlinie komentują: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski :;/: ????

22:45 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+
prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, gość specjalny: Arkadiusz Milik :grin:
ministudio na Stadionie Olimpijskim w Berlinie: prowadzący: Michał Wodziński, ekspert: Marcin Baszczyński, reporter: Piotr Laboga

TVP 1
20:25 studio - Jacek Kurowski, Jerzy Engel
20:40 mecz, komentarz - Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Który zawodnik z środka pola w Barcelonie jest lepszy od Pogby? . Zrób sobie porównanie zawodników na poszczególnych pozycjach i nie wiem czy to będzie aż taka miazga ze strony Barcelony.
A czy Pogba jest lepszy od wszystkich zawodników środka Pola w Barcelonie ? Zresztą środek pola i Pogba mi się nie kojarzy za bardzo bo on ma wiele umiejętności ofensywnych, które świetnie wykorzystuje. Tak jak w temacie polityka tak i tu znów NIEDOKŁADNIE MINIMALISTYCZNIE I CO 2 ZDANIE przeczytałeś moją analizę i wypowiedzi w tym wątku. Gdzie je pisałem o miazdze ze strony Barcelony ? W ostatnim poście zadałem tylko pytania z serii co jeśli. Gdzie ja pisałem, że na każdej pozycji Barca jest lepsza ? Poczytaj zanim znów się przyczepisz.
W tym meczu jest 80% niewiadomych, 10% wiadomych, że coś wejdzie i 10% wiadomych, że coś nie wejdzie. Pogrom Barcy, ale i gol dla Juventusu należy do tych 80% niewiadomych.
Dla mnie do grania jest posiadanie co sam podałeś i awans co ja pograłem oraz kartki. Reszta to lotto, zależy jak się ułoży mecz. Przy szybko strzelonej bramce przez 1 z drużyn over jak i BTS wejdą, ale jak będzie tak jak w pierwszym meczu z Bayrnem Monachium to bramka może paść późno i tak jak pisał Szakal skończy się na czymś skromnym i bardziej mimo wszystko skłaniam się do tej opcji niż overów bo tu będą ekipy maksymalnie uważały no chyba, że jednak Barcelona zmasakruje Juventus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W sobotę danie główne piłkarskiego sezonu 2014/2015 i finałowy mecz Ligi Mistrzów Barcelona – Juventus! Oba zespoły zakończyły sezon w swoich rodzimych ligach na pierwszych miejscach oraz triumfowały też w krajowych pucharach. Oznacza to, że zwycięzca tego pojedynku zakończy sezon z potrójną koroną! Faworytem sobotniego meczu jest oczywiście Barcelona, ale takim faworytem był też przecież w półfinale Real Madryt. Juventusowi nie dawano zbyt dużych szans w starciu z „Królewskimi”, a to właśnie „Stara Dama” zagra w sobotnim wielkim finale. Największą bronią mistrzów Serie A jest ich żelazna defensywa. W ostatnich 6 meczach Ligi Mistrzów Juventus stracił tylko 3 gole! Czy obrońcy Juve powstrzymają koncertowo grający tercet Barcelony Messi-Neymar-Suarez? Pikanterii finałowemu pojedynkowi dodaje konfrontacja Urugwajczyka z Włochem Chiellinim. Przypomnijmy, że Suarez zawieszony był przez kilka miesięcy właśnie poprzez „konfrontację” z piłkarzem Juventusuna brazylijskim mundialu. Czy znów między nimi zaiskrzy? To tylko jeden z wielu powodów dla których nie można przegapić tego spotkania. Kolejnym jest oczywiście Messi, który nie zdobył wprawdzie korony króla strzelców ligi hiszpańskiej, ale wciąż ma szansę na ten tytuł w Lidze Mistrzów. Do pełni szczęścia potrzebuje jednego gola. Czy Argentyńczyk poprowadzi Barcelonę do kolejnego tytułu mistrzów Europy? W sobotni wieczór oczy wszystkich piłkarskich kibiców zwrócone będą na Berlin! A Ty postaw swój typ w Betclic/Expekt
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak, oczywiście liczy się drużyna, ale obie są na plus minus takim samym poziomie jak miałeś na myśli: zgranie, automatyzmy, zrozumienie; ale właśnie coś musi przesądzić w jedną, albo 2 stronę i wtedy wchodzą indywidualności. Nie podzielam twojego zapału co do Vidala i Pogby w stosunku do trio z Barcy. Tutaj indywidualności są zdecydowanie po stronie Barcelony. Messi może naprawdę zrobić sam taką akcję, że szczęka opada: spójrz na pierwszego gola dla Barcelony w 1 meczu 1/2 finału LM z Bayernem. To było po prostu nie z tej ziemi. Juventus nie ma takich grajków w ataku. Tak właśnie sobie z tobą dyskutując pomyślałem, że wart gry byłby jakiś under np 2,5 lub 3,5, bo Juventus się zastawi, a Barcelona będzie próbowała strzelić.
Adamo powiedz mi w którym momencie indywidualności sa po stronie Barcelony jeśli rozmawiamy o Vidalu i Pogbie? Porównujesz Busqetsa i Rakitica do nich??? No bądźmy poważni...
Messi mógł sobie błyszczeć z Bayernem gdzie nie ma obrony dzisiaj zderzy sie z catenaccio i zniknie na całe 90 minut niczym pod peleryną niewidka...
I co Ty masz chłopie z tym pogromem ze strony Barcy człowieku oni grają z najlepiej broniąca drużyna Europy jaki pogrom o co tu chodzi?
Wiem ze chcesz sobie podkolorowac swoje 1.60 na Barce ale ja z wielka chęcią wjade grubo w Juve +1.5 po 1.50 bo jestem pewien ze Barcelona 2 golami tego nie wygra.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Juventus – FC Barcelona, 6 czerwca 2015, 0% marży w Betano
W sobotę 6.06.2015 r. odbędzie się długo wyczekiwany przez fanów piłki nożnej finał Ligi Mistrzów 2015. Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie staną naprzeciwko siebie piłkarze Barcelony i Juventusu.
Obie drużyny mają za sobą rewelacyjne sezony, a piłkarze klubów warci są setki milionów euro. Finał Ligi Mistrzów to szansa na potrójną koronę zarówno dla Barcelony jak i Juventusu. Oba zespoły mają już na swoim koncie puchary krajowe oraz tytuły mistrzowskie w swoich ligach.
Klub z Turynu ligę wygrał bez większych problemów. W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu nie pobił żadnych rekordów, ale po raz kolejny pokazał, że na krajowym podwórku nie ma konkurencji. Barcelona z kolei do końca walczyła z Realem Madryt i tytuł zapewniła sobie dopiero w przedostatniej kolejce. W 38 spotkaniach straciła zaledwie 21 goli, co jest ogromną zasługą świetnie spisującego się między słupkami Claudio Bravo.
Juventus nie jest faworytem finału Ligi, ale drużyna jest mocno zmotywowana do walki. Mocną stroną zespołu jest formacja obronna, w połączeniu z zapałem może to przynieść Biaconerim puchar. Juventus zwyciężył dwa razy w Lidze Mistrzów, zdobył jeden Puchar Zdobywców Pucharów, a także trzy Puchary UEFA. Podstawowy obrońca Starej Damy, Giorgio Chiellini, został w ostatniej chwili wykluczony z udziału w finale z powodu kontuzji łydki, co komplikuje opcje w ustawieniu obrony Juventusu.
Barcę trudno jest przebić, jeśli chodzi o liczbę zwycięskich trofeów. Ma na swoim koncie cztery Puchary Europy, cztery Puchary Zdobywców Pucharów a także cztery Superpuchary Europy, dwa razy Klubowe Mistrzostwo Świata i wiele, wiele innych.
Chociaż trudno uwierzyć w coś innego niż triumf Barcelony, to może ona jednak połamać sobie zęby o obronę Juventusu. Włosi nie raz zademonstrowali swój słynny obronny styl gry, z nadzieją na zabójcze kontry.
Polecamy rynki indywidualne dla graczy oraz możliwe powyżej 2.5/3.5 gola.

Rynki specjalne:
Suarez odmówi podania dłoni Evrze? Tak @6.5 Betano
Suarez ugryzie jakiegokolwiek zawodnika? Tak @70.0 Betano
Jakikolwiek zawodnik ugryzie Suareza? Tak @180.0 Betano
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Widzę, że większość tutaj na spokojnie pogrywa na finał a ja dzisiaj idę śmiało w stronę Barcelony.
Wypadł Chiellini więc i w tyłach będzię większy smród wśród graczy Juve.
Obstawiam, że mecz będzie w miarę wyrównany ale to Barcelona będzie prowadzić w drugiej połowie chociaż jedną bramką i Juve rzuci się do ataku i wtedy ostateczny cios zada Barcelona.
Co do gry Juventusu to chyba największe znaczenie będzie miała dyspozycja Teveza i Pyrlo, niestety w Pogbie nie widzę lidera i oglądając jego ostatnie mecze to miał przebłyski geniuszu ale popełniał mnóstw juniorskich błedów i miał dużo głupich strat i zagrań co dzisiaj być tragiczne w skutkach bo jednak nie przyszło się Starej Damie mierzyć z rywalem pokroju Barcelony i to w takiej formie.
Tutaj nie mogą sobie zagrać na 0 z tyłu bo praktycznie jest to niemożliwe i prędzej czy później muszą się odkryć i jeżeli MSN będzie działać tak jak powinno to to wykorzystają.
Barcelona -1 @ 2.1
Barcelona -1.5 @2.8
Na miękko, tak jak mówiłem, ostateczny cios ???? ✅ ????
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo powiedz mi w którym momencie indywidualności sa po stronie Barcelony jeśli rozmawiamy o Vidalu i Pogbie? Porównujesz Busqetsa i Rakitica do nich??? No bądźmy poważni...
Messi mógł sobie błyszczeć z Bayernem gdzie nie ma obrony dzisiaj zderzy sie z catenaccio i zniknie na całe 90 minut niczym pod peleryną niewidka...
I co Ty masz chłopie z tym pogromem ze strony Barcy człowieku oni grają z najlepiej broniąca drużyna Europy jaki pogrom o co tu chodzi?
Wiem ze chcesz sobie podkolorowac swoje 1.60 na Barce ale ja z wielka chęcią wjade grubo w Juve +1.5 po 1.50 bo jestem pewien ze Barcelona 2 golami tego nie wygra.
A już chyba na początku postu dyskutowaliśmy na ten temat ???? Więc pisałem, że na środku i w obronie dla mnie są porównywalni i ze zbliżonym poziomem, Buffon lepszy, natomiast indywidualności MSN w ataku i to przeważy. Tak w skrócie. Gdzieś 2 strony w tył Ci odpisałem. A co do Busqetsa i Rakitica to dlaczego niby mają być gorsi od Vidala i Pogby ? Zresztą przecież wymienieni przez Ciebie Pogba i Vidal często podejmują działania ofensywne i raczej już można ich porównać do MSN. A Rakitic jest świetny i też potrafi zapuścić się na pole karne przeciwnika i nieźle zamieszać.
Ja przecież nie podawałem nigdzie typu na czystą Barcę. Skąd wziąłeś 1,60 na Barcę u mnie ? Ja grałem w dubelku na awans Barcelony i tak podałem.
Twoja kasa, Twój rozsądek, ale ja bał bym się w tym sezonie grać przeciw Barcelonie (nie mówię kiedy mają coś ogarnięte jak 2 mecz z Bayernem). I pamiętaj, że nie będzie Chielliniego.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Juventus - FC Barcelona
- Mecz na który wszyscy czekaliśmy. Juventus zagra w Berlinie z wielką Barceloną. Ale czy Stara Dama może być tak lekceważona przez wszystkich :?:
- Juve obroniło po raz kolejny tytuł mistrzowski w Serie A. Ponadto Pirlo i spółka wywalczyli Coppa Italia, a i w niezłym stylu dostali się do Berlina. Zatem nie można zakładać, iż ta drużyna nie ma szans w tej konfrontacji. Zespół z Turyna również ma swoich wielkich kopaczy jak Pogba, Tevez, Pirlo czy choćby Morata, który może ponownie zaskoczyć w tym turnieju.
- Poważnie w szeregach włoskiej ekipy wygląda brak Chielliniego na ten mecz, ale mimo to Juventus ma niezłą defensywę. Niemniej nie mogą zamknąć się na własnej połowie, to może okazać się zgubne dla Starej Damy.
- Duma Katalonii ma genialny skład, szczególnie trio Messi-Suarez-Neymar wygląda fenomenalnie i oni ponownie będą chcieli poprowadzić Barcę do zwycięstwa. Hiszpanie na pewno ruszą ofensywnie w tym meczu. Ponadto Xavi zagra swój ostatni mecz w barwach Barcelony i również ma zamiar dać z siebie wszystko.
- Obie ekipy nie grały ze sobą od dawna. 12 lat temu lepszy był jednak Juventus w dwumeczu z Barceloną.
Jedna i druga drużyna ma swoje argumenty, co prawda więcej mimo wszystko jest po stronie Katalończyków, ale my spodziewamy się dobrego, wielkiego meczu dzisiaj w Berlinie i niekoniecznie będzie to jednostronna batalia:
Obie drużyny strzelą gola, 1.91 Sportingbet ✅ 1:3
Powyżej 2.5 gola, 1.80 Sportingbet
✅ 1:3
Odbierz darmowy zakład do 200PLN w promocji Sportingbet
Zgarnij 7 darmowych spinów w Starburst obstawiając finałowy mecz Ligi Mistrzów :!:
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Adamo powiedz mi w którym momencie indywidualności sa po stronie Barcelony jeśli rozmawiamy o Vidalu i Pogbie? Porównujesz Busqetsa i Rakitica do nich??? No bądźmy poważni...
Messi mógł sobie błyszczeć z Bayernem gdzie nie ma obrony dzisiaj zderzy sie z catenaccio i zniknie na całe 90 minut niczym pod peleryną niewidka...
I co Ty masz chłopie z tym pogromem ze strony Barcy człowieku oni grają z najlepiej broniąca drużyna Europy jaki pogrom o co tu chodzi?
Wiem ze chcesz sobie podkolorowac swoje 1.60 na Barce ale ja z wielka chęcią wjade grubo w Juve +1.5 po 1.50 bo jestem pewien ze Barcelona 2 golami tego nie wygra.
Muszę przyznać rację w tym momencie Adamo, że granie na Juve +1.5 jest ryzykowne. Powiem szczerze, że jeszcze 2 tygodnie temu też zastanawiałem się nad pograniem w stronę Juve, ale po tym, co zobaczyłem w finale pucharu Króla, muszę powiedzieć, że Barcelona jest w doskonałej formie, widać u nich pewność siebie i co trochę zadziwiające pod koniec sezonu - świeżość u wszystkich graczy. Jeśli nie zdarzy się jakiś mega słaby dzień Messiego i Neymara to uważam, że spokojnie wygrają ten mecz, a typ +1.5 jest ryzykowny, bo jeśli powiedzmy koło 70-80 minuty Barca będzie prowadzić jedną bramką, to Juve ruszy całą drużyną i mogą się nadziać na kontrę, bo będzie im bez różnicy, czy przegrają jedną, czy dwiema bramkami.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Warto zapoznać się a atrakcyjnymi promocjami na Finał Ligi Mistrzów.

1. Unibet
zakład na żywo bez ryzyka do 80 PLN

2. Bet365
zakład bez ryzyka na żywo do 40PLN

3. Rivalo
Do zgarnięcia freebet 30PLN

4. Comeon
50.000zł do podziału.

5. Oddsring
Zwrot 50% stawki.

6. Expekt i Betclic
Gadżety dla nowych klientów.
Gdzie to w Unibecie jest? Dla każdego? Można więcej info?

Leo Messi strzeli zza pola karnego @ 7.0

Wjeżdzam lekko w ten typ, Messi nie raz strzelił bramkę w swoim stylu. Czyli minął rywala, i przeszedł na lewa nogę idąc wzdłuż linii pola karnego i strzelając w ten sposób bramkę. Dzisiaj Juventus na pewno będzie chciał grać twardo i nie pozwalać Barcelonie na wchodzenie w pole karne. Messi na pewno spróbuje takiego uderzenia, a doskonale wiemy że strzelać to on potrafi.

Javier Mascherano ŻK @ 2.90

Dla mnie pewniak do żółtka dziś, Javier gra twardo, nie odpuszcza. Dzisiaj będzie podobnie. Zwłaszcza że według mnie Barcelona będzie w tym meczu prowadzić, i w pewnym momencie to Juventus przejmie inicjatywe. A wtedy faulowac cześciej będą gracze Barcelony.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Grzybu dobrze prawi, Barca jest w świetnej formie, Messi to człowiek z innej planety, może w każdej minucie, sekundzie meczu wkręcić wieżowców z Juve w ziemię i zdobyć bramkę, on w każdej minucie może swoim geniuszem przesądzić o losach meczu. Neymar czy Suarez też są to w stanie zrobić.
Konar25, ma jakiś problem z Barcą najwyraźniej, bowiem przypominam sobie jego wypowiedzi z meczów z City, PSG gdzie Barca pokazywała rywalom miejsce w szeregu, a kolega grał zawsze jakieś dodatnie handicapy, już pomijam jak się to zazwyczaj kończyło.
Przede wszystkim opierajmy się na faktach. Barca dzisiaj przejmie środek pola, będzie tam panowała pełna dominacja a piłka będzie chodzić jak po sznurku. Powiedzcie mi kto ma im w tym przeszkodzić? Pirlo? Nie umniejszam jego umiejętności ale facet może zdobyć się na strzał z rzutu wolnego, bo ma świetnie ułożoną stopę ale żeby biegać non stop za piłką?
Ale Barca również potrafi szybko przejść z obron do ataku? Czy ktoś widzi jakie piły dogrywa Messi partnerom? Neymar i Suarez dostają piłki w języku piłkarskim tzw masełko, tylko dołożyć nogę i jest bramka.
Oczywiście trudno będzie ugryźć Juve, bo pewnie Włosi zagrają mega defensywnie ale będą musieli choć starać się grać w piłkę a nie tylko się bronić.
Dlatego widzę to tak, Barca może mieć problemy w 1 połowie, jakieś indywidualne błędy z jednej czy drugiej strony mogą wpłynąć na wynik spotkania. Dlatego przewiduję remis do połowy, jednak jestem świadomy mocy Barcelony w przodzie i faktu, że bramka może paść w najmniej spodziewanym momencie.
Inna sprawa, Juve należy się szacunek, są hegemonem w swojej lidzie i doszli do finału ale z przeciwnikiem w takiej formie, jeszcze się nie spotkali. Bądźmy szczerzy, Barca mająca po swojej stronie takie indywidualności wygra ten mecz.
Jest to finał Ligi Mistrzów, 1 mecz a więc dla mnie dogrywka również jest możliwa, wiele scenariuszy. Jednak skłaniam się ku przewidywaniom bumkacherów, którzy dużo większe szanse dają ekipie hiszpańskiej, nie bez powodu.
Jakoś ten mecz przypomina mi niejako pojedynek Hiszpanów z Włochami z euro 2012, pamiętny finał zakończony wynikiem 4:0. Zawodnicy są o 3 lata starsi, ale wtedy Hiszpanie znaleźli sposób na włoski styl gry.
Jakie można zauważyć podobieństwa, na obronie zagrają Bonucci Barzagli oraz Buffon na bramce, oczywiście 3 lata starsi. W środku pola Pirlo i Marchisio, lepsza będzie ofensywa.
A jak zagra Barca? Ze świetnym trio, które pewnie byłoby lepsze od ofensywy Hiszpani.
Oczywiście to uproszczenie co wyżej napisałem ale zmierzam do tego, że w tym jednym meczu nie wystarczy się bronić i przy mega szczęsciu dostać karnego czy strzelić gola z kontry - taki scenariusz jest możliwy. W normalnych okolicznościach wygrywa zespół lepszy i tak dzisiaj będzie. Barcelona zdobędzie LM&gt;
Barcelona @ 1,61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom