>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Plus Ligi 2016/17 [SKRA - ZAKSA] +faza play off

P 984

prolog

Użytkownik
zwracam honor tym którzy grali czewe. przez 2 sety każdy miał dzień konia, Zawiercie zagrało chyba najsłabszy mecz w sezonie... o grebeniuku dalej będę twierdzil że jest słaby... co pokazał w 3-4 secie.
6-7 maja rewanże w Zawierciu i tutaj też pójdę w stronę Zawiercia.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Częstochowa-Zawiercie, godz: 18:00, Częstochowa zwycięstwa za 1,72 ✅✅ 3:1 (25:20, 25:15, 20:25, 25:22) Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z tych typów, bo udało się trafić również wyższe kursy. W zasadzie mecz powinien zakończyć się w trzech setach, bo Częstochowa wysoko tam prowadziła.

Typ podaję w tym dziale, bo nie ma osobnego dotyczącego stricte play-outów. Wczoraj mecz zakończył się niespodziewanym wynikiem 0:3 dla gości. Seria grana jest do 3 zwycięstw więc dzisiejsza porażka będzie prawdziwą katastrofą dla AZS-u. Wczoraj więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy z Zawiercia, szczególnie w końcówkach setów. W partii nr 3 Częstochowianie prowadzili 21:19, by i tak przegrać ją do 23.

We wczorajszym meczu różnicę zrobił ex zawodnik ekipy spod Jasnej Góry, Michał Żuk. Zakończył nawet spotkanie asem serwisowym i gospodarze, żeby realnie myśleć o wygranej, muszą przede wszystkim zatrzymać właśnie jego. Dzisiejsza przegrana, a następnie możliwy spadek do niższej klasy rozgrywkowej oznaczałby dla Akademików prawdziwą katastrofę, najprawdopodobniej upadek klubu. Trener AZS-u, Michał Bąkiewicz, mówił w wywiadzie, że trzeba się jak najszybciej pozbierać po takiej porażce i pokazać charakter. Ja w to wierzę, bo jednak dzisiejsza przegrana maksymalnie skomplikuje sytuację Częstochowian.

Powalających nazwisk oczywiście w tej drużynie nie ma, bo najzwyczajniej w świecie nie ma na to wystarczających środków. Całkiem poprawnie poczynał sobie w tym sezonie Ukrainiec Grabeniuk, na przyjęciu jest bardzo utalentowany Rafał Szymura. To na barkach tej dwójki spoczywa ciężar zdobywania punktów i właściwie od postawy tego duetu w 80% zależy dzisiejsze rozstrzygnięcie. W dwumeczu z Bydgoszczą zdecydowanie najlepiej punktowali w swoim zespole (14 i 23 pkt. + 17 i 19 pkt.). Oczywiście gra przy pustych trybunach z pewnością nie wpływa korzystnie na grę Częstochowian, ale jeżeli dzisiaj przegrają, to ich sytuacja stanie się dramatyczna. Ja uważam, że w dzisiejszym spotkaniu spokojnie wygrają i wrócą do gry na nowo. Jako ciekawostkę podam fakt, że w rozgrywkach I ligi gra się piłkami marki Molten, a w PlusLidze Mikasami. Zawiercanie, dzięki uprzejmości MKS-u Będzin potrenowali trochę tymi drugimi piłkami, aczkolwiek ogranie stanowić powinno handicap w stronę gospodarzy. Ja widzę w dzisiejszym meczu ich zwycięstwo, max. 3:1.

Dodatkowo:
Częstochowa -1.5 seta za 2,54 ✅✅
Częstochowa -4,5 pkt. za 2,23
✅✅

Wszystkie kursy z Fortuny.
Mnie się udało trafić całkiem niezłe kursy na to spotkanie, chociaż w czwartym secie było już 8:12 na korzyść przyjezdnych. Fajnie, że inne osoby zaczęły się wypowiadać w tym dziale i to prezentując odmienne zdanie i argumenty, na pewno cieszy to w kontekście kolejnych typów, bo konstruktywna dyskusja i wymiana zdań powinna wpłynąć pozytywnie na skuteczność. Sam jestem ciekaw jak teraz zagra Częstochowa w meczach wyjazdowych, sądzicie, że Zawiercie ich ogra? Może w końcu jakiś tie-break? ;) Ja mam nieodparte wrażenie, że nasza liga jest obecnie zbyt rozszerzona i parę zespołów nie powinno w niej występować, bo nie prezentuje odpowiedniego poziomu.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Mnie się udało trafić całkiem niezłe kursy na to spotkanie, chociaż w czwartym secie było już 8:12 na korzyść przyjezdnych. Fajnie, że inne osoby zaczęły się wypowiadać w tym dziale i to prezentując odmienne zdanie i argumenty, na pewno cieszy to w kontekście kolejnych typów, bo konstruktywna dyskusja i wymiana zdań powinna wpłynąć pozytywnie na skuteczność. Sam jestem ciekaw jak teraz zagra Częstochowa w meczach wyjazdowych, sądzicie, że Zawiercie ich ogra? Może w końcu jakiś tie-break? ;) Ja mam nieodparte wrażenie, że nasza liga jest obecnie zbyt rozszerzona i parę zespołów nie powinno w niej występować, bo nie prezentuje odpowiedniego poziomu.
Takim zespołem jest własnie Częstochowa, gdyby Zawiercie zagrało swoją siatkówkę to mielibyśmy już 2:0. No ale niestety nie wiem co im się stało że zagrali tak katastrofalnie. Rewanże w Zawierciu myśle że jedno i drugie spotkanie wygrają miejscowi. Atutem jest na pewno mała hala na którą przyjdzie mnóstwo ludzi i zrobi się kocioł.
Tak więc z niecierpliwością czekam na mecze rewanżowe ????
 
Do góry Bottom