>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał Pucharu Króla 2012/2013 17.05

Status
Zamknięty.
P 907

pawel-1

Użytkownik



Unibet

Real Madryt - Atletico Madryt
Diego Costa dostanie kartkę @ 2.10 Expect
Diego Costa dostanie czerwoną kartkę @ 15.00 Betsafe

Oczywiście trzeba zagrać kartkę zachowującego się jak pajac Brazylijczyka. Dwa ostatnie mecze derbowe sędziowie nie mieli jaj wyrzucić go z boiska, na co zdecydowanie zasługiwał. Może jutro Clos Gomez się odważy? Kartki rozdawać potrafi, czerwone również, a może przede wszystkim. Nie chce mi się szukać dokładnych statystyk, ale Clos Gomez to z pewnością top hiszpańskich arbitrów jeśli chodzi o wykluczenia zawodników. Plucie na rywali, zwarcia, prowokacje - tak wyglądają derbowe mecze w wykonaniu Costy. Moim zdaniem warte grzechu. Jeśli Real będzie na prowadzeniu, co jest bardzo prawdopodobne, może się zacząć niezła jazda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
popijava 87

popijava

Użytkownik
trzeba zagrać kartkę zachowującego się jak pajac Brazylijczyka
Diego Costa to i tak mniejszy &quot;pajac&quot; jak Pepe, Ramos, Arbeloa, Coentrao, Alonso czy nurek CR7, który leży na glebie, gdy tylko obrońca okaże się lepszy. Nie sądzę, by Diego Costa dostał kartkę, bo nie gra on po chamsku, w przeciwieństwie do kilku grajków Realu, tylko nie boi się ostrej gry i też potrafi odpłacić. Jeśli już, to kandydatów na czerwo bym szukał w przeciwnej drużynie, która nie umie przegrywać.
Poza tym jak Real chamsko fauluje, to jest OK, a jak drużyna przeciwna potrafi się przeciwstawić, to od razu pajace...

Co do meczu, to kursy na Atletico lecą w dół, choć nadal są value. Wynika to pewnie z tego, że nie zagra Varane, a Ramos zagrać musi. Do tego nie najlepsza atmosfera w szatni Realu, presja sezonu, bo można niczego nie wygrać. Typerzy chyba połapali się, że buki zakpili sobie z kursami, bo te jest finał, to są też derby, a takie mecze nigdy nie miały faworytów. Poza tym kurs &gt; 6.00 na finał to nic innego jak przepał.
2DNB
 
anzelmo 150,1K

anzelmo

Użytkownik
Spain - Copa Del Rey May 17.05 21:30 Real Madrid-Atletico Madrid 8/10
typ Real ponad 60 pkt ⛔
2,05
bet 365

Trudno się z kolega nie zgodzić ze Atletico ma kompleks Realu i jak tylko mają się mierzyć z Królewskimi to coś im wiąże nogi. W tym sezonie po fantastycznym starcie Atletico miało być inaczej, ale na Santiago Bernabeu Real wygrał 2-0 a na Vicente Calderon 1-2 i trzeba oddać, że w meczu na Vicente Calderon Real wyszedł rezerwowym składem- oszczędzając zawodników na późniejsze starcie w LM. W zeszłym sezonie Real dwukrotnie wygrał 4-1.Dodałbym więcej graja bardzo słabo z wielkimi ekipami z la liga. Barca także im nie leży.Ostatni występ podopiecznych &quot;cholo&quot;Simeone to po prostu kiepski żart i kpina ze swoich kibiców, przynajmniej ja to tak odbieram. Pal licho przegrany zakład, pieniądze czasem się zdarza ,ale trzeba mieć troszkę ambicji i serca a Los Colchoneros tego w takich meczach nie maja.Niby atmosfera jest świetna w ekipie ale transfer do Monaco jednego z najlepszych piłkarzy jakim jest Radamel Falcao nie może dobrze działać i wpływać na zespól .Real może nie gra jakoś bajecznie- galaktyczny ale to ostatni dzwonek dla Mo i spółki żeby zakończyć ten sezon pozytywnie.Większy potencjał jest po stronie blancos, myślę ze Atletico zagra lepiej niż ostatnio z Barca i Realem- bo grac ten zespól podtrawi. Czy wywiezie jakiś dobry korzystny wynik z Santiago Bernabeu wątpię.Statystyki nie graja ale sa pomocne, Real derby wygrywa i traktuje je bardzo poważnie...Atletico Muszą zdecydowanie zagrać agresywnie, myślę ze zobaczymy sporo fauli kartek może jakieś czerwo -wpadł mi bardzo fajny ciekawy zakład w oko, warty pogrania wkleję zasady punktowania tego betu;
tylko 90 minut,wygrany mecz 25 pkt, remis 10,każda zdobyta bramka 15,każdy przyznany i wykorzystany rzut rożny 3,czyste konto 10,score gol -gol przed 20 minuta 10 pkt ekstra tylko raz
minusy żółta kartka 5,czerwona 15, maks na zawodnika 20,jeżeli mecz zostanie niedokończony zakłady anulowany

imo widzę win królewskich 3-1 rożnych nie powinno zabraknąć gdzieś kolo 5-8 dla Realu można brać w ciemno. Szybki gol realny- zobaczymy jak z kartkami tak myślę ze 3-4 bez cze rwa Powodzenia.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Real (-1) - Atletico 1 2.24 Pinnacle ⛔
Zamiast bawic sie w kartki i inne takie, lepiej zagrac &quot;azjana&quot; -1 na Real. Dla mnie Real jest zdecydowanym faworytem, zreszta wystarczy popatrzec na historie tych derbowych meczy. Od 2009 roku wszystkie mecze na Santiago Bernabeu to wygrane Realu, wyliczam od konca do ostaniego spotkania: 3-2, 2-0, 3-1, 4-1 i 2-0 w grudniu 2012 roku. Ostanio 27 kwietnia Atletico przegralo u siebie z Realem 1-2, mimo ze prowadzili na poczatku spotkania 1-0. Ja tu nie widze zadnego kompleksu tylko po prostu roznice w potencjale obu druzyn. Atletico i Real to druzyny grajace efektownie i ofensywnie, taki maja styl i juz, a ze Real jest lepszy to i wygrywa. Atletico gorsze jest to i przegralo ostatnio w lidze na wlasnym stadionie z Barcelona 1-2, a Barca na ta chwile gra gorsza pilke od Realu. Mowie wam, zagrajcie Real hc -1 w Pinnacle, bo nawet przy minimalnej wygranej Realu macie zwrot, to jest hc azjatycki. Ja stawiam &quot;azjana&quot; bo jest fajny kurs 2.24, a dla tych co mimo wszystko chca zarobic to jest czysta jedyneczka po kursie 1.67 czyli tez calkiem niezle. Real w tym sezonie Champions League nie zawojuje, w lidze tez tylko 2 miejsce to i puchar wygra. Real ostatnio zremisowal w lidze na wyjezdzie z Espanyolem, ale akurat nie bedzie to mialo dzis jakiegokolwiek znaczenia!
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
a ze gra pierwsze spotkanie u siebie to i beda chcieli wygrac jak najwiecej i z bezpieczna zaliczka jechac na rewanz
Tym masz jakiekolwiek pojęcie. Piszesz dla samego pisania. Nie ma żadnego rewanżu. To jest finał. Grany będzie na stadionie Realu, ale kibice po 50%
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Co do meczu, to kursy na Atletico lecą w dół, choć nadal są value. Wynika to pewnie z tego, że nie zagra Varane, a Ramos zagrać musi. Do tego nie najlepsza atmosfera w szatni Realu, presja sezonu, bo można niczego nie wygrać. Typerzy chyba połapali się, że buki zakpili sobie z kursami, bo te jest finał, to są też derby, a takie mecze nigdy nie miały faworytów. Poza tym kurs &gt; 6.00 na finał to nic innego jak przepał.
2DNB
Tradycyjne gadanie przed derbami Madrytu... &quot;Value na Atletico&quot;, &quot;Tym razem Atletico musi&quot;, &quot;W końcu ich pokonają&quot;, bla, bla, bla... Ludzie, serio tego nie widzicie? Atleti ma ogromny kompleks Realu, Królewscy jadą na Calderon bez Ronaldo i ogrywają ich 1:2 bez żadnego problemu, Barca w 10 i bez Messiego również wygrywa... Serio - kurs 6 to value? Dla mnie to nie value, to głupota, to strata pieniędzy.
Tradycyjna presja na zawodnikach Realu, a obsra się jak zwykle Atletico...
1,6 na Real to jest dopiero value. Jak Królewscy przegrają w dzisiejszym meczu to zapowiadam koniec świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 358

koeman66

Użytkownik
Tym masz jakiekolwiek pojęcie. Piszesz dla samego pisania. Nie ma żadnego rewanżu. To jest finał. Grany będzie na stadionie Realu, ale kibice po 50%
Moja poprzednia odpowiedz zostala usunieta, dlatego pisze ponownie. Mam pojecie o czym pisze i nie potrzebuje rad. Pomylilem sie z superpucharem, gdzie jest mecz i rewanz i tyle w temacie, dzieki ze zauwazyles mojego &quot;boba&quot;, ktorego w miare szybko poprawilem, dzieki czemu nie wprowadzilem w blad zbyt wiele osob - mam taka nadzieje. Co do ilosci meczow finalowych, to jeden finalowy mecz nie zmienia wcale sensu mojej wypowiedzi, poniewaz Real i tak jest faworytem, kurs na 1 jest w miare dobry, a hc -1 kusi bardzo, ja osobiscie uwazam te kursy za lekko zawyzone, co tylko mnie cieszy.:grin:
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
REAL - 1.60 - UNIBET
⛔⛔⛔(mecz tragiczny tyle sytuacji miał Real że powinni wygrać przynajmniej 3:1 a nic nie wykorzystali)

Oglądałem ostatni mecz Atletico z Barceloną i powiem jedno wynudziłem się niemiłosierne oglądając to spotkanie więcej emocji widziałem w niejednym meczu Ekstraklasy,liczyłem na to ze przy obecnym spadku formy graczy Barcy drużyna Atletico grając na swoim stadionie przy pełnych trybunach poprostu rozniesie słabą Barce niestety tak nie było gdyż katalończycy potrafili grając w 10 strzelić dwie bramki i wygrać to spotkanie,gdyby na miejscu Atletico był Real i grał w przewadze mogę dać sobie rękę uciąć że strzelili by im minimum 2-3 bramki a nie na odwrót jak zrobiło to Atletico. Co do dzisiejszego meczu to widzę w nim tylko jednego faworyta i jest nim Real a wypowiedzi niektórych użytkowników że stawianie na Atletico jest wartę ryzyka uważam za stratę kasy po pierwsze dlatego że Real napewno będzie chciał zakończyć sezon z chociaż jednym trofeum,po drugie dlatego że finał rozgrywany jest na stadionie Realu na którym Królewscy przegrali ostatni raz rok temu w półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem a po trzecie dlatego że Atletico ostatni raz wygrało mecz z Realem w 99 roku!? a przy obecnej formie nie wyobrażam sobie aby powtórzyli ten wynik no może gdyby grali z tą formą z początku rundy to wtedy tak ale nie obecną. Dlatego w dniu dzisiejszym bez zbytniego kombinowania stawiam na pewne zwycięstwo Królewskich i liczę że po końcowym gwizdku zobaczę taki widok :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Copa Del Rey
Spotkanie: Real Madrid- Atletico Madrid
Typ: X ✅✅✅ (1:1)
Kurs: 4,19
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Od paru ładnych dni chodzi za mną to spotkanie i mam co do niego tylko jedno przeczucie: w tym meczu będzie dogrywka.
Tak tak wiem o tych wszystkich argumentach za Realem ( nie przegranie z Atletico od 14 lat, mecz na Santiago Bernabeu, forma, skład, ostatnia szansa na jakieś trofeum w tym sezonie), o których pisali koledzy w tym dziale jak i w dziale typy dnia. Jednak uważam, że najważniejszym argumentem przemawiającym za Rojiblancos jest to, że będzie to jeden mecz, całe 90 minut, w których stać może się wszystko. Czy nie mają argumentów, żeby stawić opór Realowi ? Myślę, że mają.
Co do formy to też do końca tego nie podzielam, jest końcówka sezonu i widać że zespoły trochę spuściły już z tonu. Ostatnia szansa na zdobycie trofeum??? Przecież dla Atletico tak samo. Ostatnie spotkania??? Ok w lidze tak, słabo to wygląda ale już w ostatnich finałach krajowych rzecz jest z goła odmienna.
Obydwa zespoły czterokrotnie mierzyły się w finale rozgrywek o Puchar Hiszpanii. I co ciekawe, aż trzykrotnie górą wychodzili z tej rywalizacji piłkarze Rojiblancos.
Kolejnym argumentem i świetnym plusem w kierunku piłkarzy Diego Simeone jest posiadanie El Tigre. Radamel to gość który w finałach robi rzeczy cudowne. Nie pęka, nie odczuwa presji, pokazuje cały swój kunszt. Sezon 09/10 finał pucharu Portugalii i bramka dająca zwycięstwo 2:1. 18 maja 2011 finał LE z Bragą. Wygrana Porto 1:0 i zwycięska bramka w 44 minucie. Rok później ponownie finał LE z Bilbao. 2 bramki. Później w sierpniu Superpuchar Europy. Hat-trick klasyczny w 1 połowie i pokonanie Chelsea. Taki gracz to skarb i nie ukrywam, że liczę dziś na niego.
Ostatni argument to statystyka. Real wygrał ostatnie 10 spotkań z Atletico a przecież każda seria ma kiedyś swój koniec. Liczę, że będzie to dziś. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betinos 200

betinos

Użytkownik
Taki mecz a tu cisza jak makiem zasial...Nie obstawim tutaj zwyciezcy, bo mysle ze wynik jest otwarty i Atletico wcale nie jest bez szans...Zagram dzis na kartke dla Khediry, ktory w tym sezonie w lidze obejrzal 5 razy &quot;zoltko&quot; z czego 2 razy podczas spotkan derbowych z Atletico, kurs na to wynosi 3,25 w Betssonie.✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Składy już mamy:
Real: Essien, Albiol, Sergio Ramos, Coentrao; Xabi Alonso, Khedira, Modric; Özil, Cristiano Ronaldo, Benzema
Atletico: Courtois; Juanfran, Miranda, Godín, Filipe; Mario Suárez, Gabi; Koke, Arda Turan; Diego Costa, Falcao
Faworytem bez wątpienia jest tu Real, bo Atletico przed ważniejszymi meczami przeważnie dawało ciała. Nie potrafili spiąć się na rezerwowych Realu to co dopiero mówić na praktycznie najsilniejszy skład (?). To jest finał i trochę głupio faworyzować jedną drużynę więc popatrzyłem trochę na kartki i wybrałem to co według mnie było za wysoko.
Przede wszystkim rzucił mi się Khedira, który jest w wyjściowym składzie i pozycja na jakiej gra często zmusza go do gry faul. Proszę tylko zobaczyć, że sąsiadujący z nim Xabi Alonso również często zbiera kartki, ale kurs na jego kartkę nie wynosi nawet 2,00. Kurs powyżej 3 na Khedire pobieram. W tym sezonie zawodnik moim zdaniem mocno rozwinął się w kierunku ofensywnym i częściej widzimy go w polu karnym rywala. Jest za to dość wolny więc przy kontrach może ratować się faulem.
Dominować powinien Real więc to Atletico powinno być częściej zmuszane do defensywy. Duet środkowych obrońców Godin - Miranda spisuje się bardzo dobrze, ale obaj zawodnicy często też łapią kartki. Na Mirandę również mamy tym razem kurs w granicach 3 i ja to pobieram. Środkowy obrońca zawsze ma sporo roboty. Na skrzydłach Królewskich dobrzy zawodnicy, a to właśnie często środkowi obrońcy muszą asekurować swoich kolegów grających na bokach obrony.
Po stronie Juanfrana będzie biegać Cristiano Ronaldo więc tu wiele tłumaczyć nie trzeba. Trochę się nabiega i na pewno kiedyś się spóźni.
Khedira kartka 3,20 Expekt ✅
Miranda kartka 3,00 Expekt ⛔
Juanfran żółta kartka 3,25 Betsson ⛔
Gram płaską stawką na wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom