>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Pucharu Polski: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 02.05.2013

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Slask Wroclaw +0,25 1,80 over 2,25 1,99 budowano sam,zagrauem dnb 2,08 ibc i remis dla myc +0,25

Legia jak pisauem ostatnie dwa kolejke nie zagrali dobrze ze Pogon u cebie jezeli nie dawali dwa rzut karni niewiem czy wygrali bo Pogon dobrze zagrac,u Gliwice mieli tylko dwa okasje ale Piast spokojni kontrolowali match i minimalni risikowali,Slask niedzela dostali ostra przegrana na derby ale Zaglebie to nie jest slabi to jest bardzo dobra druzyna kto potrafion zagrac pilka a niedzela niespodzianka Malkowski kto zagrac super match a robic nawet dwa bramkami,Slask na glowa masz tylko puchar Legia nie bo mucze zagrac nawet na mistrz ale dla mnie jak sezonu temu na ostatni match brakuje sila a teraz graion 4 match 2 maja puchar - 5 maja liga - 8 maja puchar - 11 maj liga a bedo mieli slask-lechia i wiazdo u Jaga gdzie napewno nie bede latwi. Legia nie moze zagrac 100 % kazdego match bo nie mozliwe ale Slask moze zagrac na MAX puchar i slabo liga,dlatego myslem kto jest warto jutro zagrac na Slask bo glowa bedo mieli tylko na ten match a jezeli wolon wygrac puchar jutro maion robic dobri wynnik bo ciesko potem bede wygrac na rewans u Wawa,dla mnie padaion nawet brankami myslec bede 2-1 albo 3-1 dla Slask.

William Hill
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa obie strzelą /TAK @ 1.83 Unibet

Jutro o godzinie 18:30 zobaczymy finał Pucharu Polski,w który zmierzą się aktualny Mistrz Polski z liderem Ekstraklasy Legią Warszawa. Zacznę od tego, że ja zdecydowanego faworyta tego spotkania nie widzę. Pewnie wiele osób będzie atakować win Legia, ale ja bym przestrzegał. To na pewno nie będzie łatwy mecz dla warszawian. Śląsk w ostatniej kolejce przegrał w derbach Dolnego Śląska z Zagłębie Lubin aż 4-0. Ktoś może sądzić,że Śląsk ma obniżkę formy. Ja bym się tym spotkaniem nie sugerował. Śląsk to bardzo chimeryczna drużyna, która bardzo słabe mecze przeplata bardzo dobrymi. Jutro po porażce z Zagłębiem Śląsk będzie zmotywowany podwójnie i jakoś trudno mi sobie wyobrazić,że nie strzeli u siebie bramki. Tym bardziej,że Legia będzie grała w osłabieniu. Zapowiadana jest absencja Koseckiego,a to przy szybkich skrzydłowych Śląska (Sobota, Ćwielong) robi przewagę na skrzydle na korzyść Śląska. Myślę, że największe niebezpieczeństwo grozi Legii w bocznych sektorach boiska i przy stałych fragmentach gry.
Legia oczywiście potencjał ofensywny również posiada, po ostatnim słabym meczu w Gliwicach warszawiacy zechcą się zrehabilitować. A,że potencjał posiadają to coś we Wrocławiu ustrzelą. Obrona Śląska zagra osłabiona brakiem Kokoszki, który pauzuje za żółte kartki. Zresztą defensywa Śląska jest bardzo słaba i niezależnie czy z Kokoszką czy bez niego zazwyczaj zawsze bramki tracą.
Reasumując....mecz wydaję się być zacięty ze sporą ilością sytuacji podbramkowych. Siła ofensywna obu drużyn jest wystarczająca żeby we Wrocławiu coś postrzelać. Mecz wydaje się być overowy. Ale ja wybieram bezpieczniejszą opcję tj BTS po fajnym kursie. Polecam
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Legia zagra we Wrocławiu bez Radovicia, Ljuboji, Bereszyńskiego i Wawrzynika (kontuzje). Wracają Żyro i Kosecki.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Over 2.0 @ 1.65 @ Bet 365

Po wpadce w derbach Śląsk podejmie u Siebie Legię w pierwszym spotkaniu finałowym Pucharu Polski.
Śląsk dzisiaj bez Kokoszki, pauza za kartki.
Zestawienie obrony Pawelec --- Grodzicki -- Kowalczyk --- Ostrowski
Sprawia to, że Legia mimo swoich osłabień będzie miała łatwiejszą drogę do bramki.
W bramce za pewne zobaczymy dzisiaj R. Gikiewicza, po kilku babolach Kelemena, to za pewne on dostanie szansę, ostatni mecz z Górnikiem był dobry w jego wykonaniu, a przy bramce Prezesa, nie miał nic do powiedzenia.

Teraz Legia.
Za kartki nie zagra J. Gol.
Na urazy narzekają Jakub Wawrzyniak i Miroslav Radović. Do treningów z zespołem wrócili Jakub Kosecki i Michał Żyro. Nie ma Ljuboji.
Legia po remisie 0:0 w Gliwicach wydaje się , że także będzie chciała się odkuć ;) w dobrej formie jest gruzin Dvalishwilii, który był przymierzany do Wrocławia.

Moim zdaniem każda z drużyn ma czym straszyć, a na dodatek dziurawa obrona Śląska może pomóc Legii. Oby tylko nie zakończyło się jak w tamtym sezonie 0:4 dla Legii, bo emocje pucharowe, można by odłożyć w kąt.
Soory, za skromną analizę, ale typ opieram głównie na dziurawej obronie Śląsk + to, że Mila z Sobotą mogą coś wykreować i spokojnie też coś ustrzelić.
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) R.Gikiewicz - Socha, Kowalczyk, Wasiluk, Pawelec - Kaźmierczak, Stevanović - Sobota, Mila, Ćwielong - Mouloungui Trener: Stanislav Levy
Legia Warszawa:(stroje: biało-czarne) Skaba - Jędrzejczyk, Jodłowiec, Astiz, Suler - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Dwaliszwili, Brzyski - Saganowski Trener: Jan Urban
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Ja mam zgoła odmienne zdanie co do tego meczu niż kolega wyżej.
Śląsk dzisiaj bez Kokoszki, pauza za kartki.
Zestawienie obrony Pawelec --- Grodzicki -- Kowalczyk --- Ostrowski
Teraz Legia.
Za kartki nie zagra J. Gol.
Na urazy narzekają Jakub Wawrzyniak i Miroslav Radović. Do treningów z zespołem wrócili Jakub Kosecki i Michał Żyro. Nie ma Ljuboji.
Ostatnio zwycięzca PP był wyłaniany podczas jednego meczu teraz mamy mecz i rewanż.Podejrzewam że będzie to mecz na wyczekanie, dużo walki w środku taka kopanina.Śląsk nie ma za bardzo czym straszyć po za stałymi fragmentami a wyjdą pewnie schowani za podwójna gardą.Legia z kolei ma rewanż u siebie, osłabienia dość spore bo bez Ljuboii i Radovica tracą w ofensywie sporo nie wiadomo jak z Koseckim czy wyjdzie od poczatku.Nie sądzę żeby Legioniści postawili tu wszystko na jedną kartę i rzucili się w pierwszym meczu do ataku kosztem narazenia sie na kontry.Bramka była by sporą zaliczką przed meczem w Warszawie.U siebie na Ł3 Legioniści dopełnią pewnie formalności i zdobędą puchar. Dzisiaj typuje mecz z małą ilością bramek, maksymalnie dwoma.
Śląsk - Legia
under 2,5 1.75 ✅ Marathonbet
under 3,5 po 1.25 ✅ Marathonbet też można dorzucić do jakiegos kuponu
e; zgodnie z planem , Legia 3x z rzędu z PP
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Over 2.0 @1.69 Pinnacle
Pograłem gruuubiej i.. spadło. Pinek chyba się jeszcze nie nauczył, że takich kursów się nie wystawia na nasze zespoły z rodzimej ligi. Oba kluby spisały się słabo w lidze, Śląsk dostał lanie w derbach od Zagłębia, a Legia nie potrafiła wygrać w Gliwicach. Dziś pełne trybuny i ja również się wybiorę do Wrocka podziwiać &#39;wielki mecz&#39;. W zespole Legii duże braki w ofensywie bo brak Radovica i Ljuboji, ale zaraz, zaraz.. Chłopaki z Serbii są w rundzie rewanżowej słabiutcy i dla mojego typu dobrze, bo Vladimier jest groźniejszy i pewnie dziś coś ukuje. Śląsk może liczyć na stałe fragmenty, u siebie przeważnie strzela. Myślałem nad bts, ale zdecydowanie wole overki 2.0, są dla mnie bezpieczniejsze. Jeszcze taką stawką w tym roku nie zagrałem na drużyny z naszej ekstraklasy. Polecam. Skuteczność niżej.
 
anzelmo 136,8K

anzelmo

Użytkownik
POLSKA: Puchar Polski Śląsk Wrocław-Legia Warszawa 02.05.2013 18:30
2 DNB 1,73 Bet365 7/10 plus x2 po 1,44 do typu dnia
Pierwsze spotkanie finałowe- jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Legunia, mimo spekulacji prasowych dotyczących osłabień zagramy bez Ludojada Bereszynskiego i Wawrzyniaka-Urban posiada lepszy zespól.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu zespołów(kibiców), myślę kluczowe będzie to 1 spotkanie - obie ekipy forma nie grzeszą ale to podopieczni Urbana maja lepsze wyniki i większe możliwości. Śląsk bardzo fajnie zagrał w półfinałowym dwumeczu z Wisla ,ale w lidze gra momentami żałośnie, praktycznie bez napastnika- bardzo słabo w obronie. Jak dla mnie prosto do rozszyfrowania Mila i Sobota to kluczowe postacie zespołu Levego.Bardzo niepewnie po prostu słabo broni ostatnio Kelemen,legia AZ TAKICH PROBLEMÓW I WĄCHAŃ FORMY NIE MA- Cel Legii jasny mistrzostwo, ale w pucharze stołeczni podtrawia grac i go zdobywać. Bijać rekordy,Oba zespoły maja sobie cos do udowodnienia za poprzedni sezon na Lini Wrocław-Warszawa za dobrych stosunków nie ma. Mobilizacja po obu stronach dla mnie wygra lepszy zespól, mający większy potencjał grający ciekawsza ładniejsza piłkę, ale ze sa to pucharu i dwu mecz zabezpieczam sie dnb. Zapowiada dobre widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Under 2 @2.38
Deszcz we Wroclawiu, absencje w skladach, pelne trybuny i ogromna motywacja po obu stronach. W takich warunkah przewiduje malo skladnych akcji, bardziej mecz walki. Wybieram sie na ten mecz i jakos zwyczajnie nie zapowiada sie na festiwal bramek.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Legia w składzie :
Skaba - Jędrzejczyk, Astiz, Jodłowiec, Suler - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Dwaliszwili, Brzyski - Saganowski.
Para Suler - Jodłowiec już pachnie bramkami.Z drugiej strony Dwaliszwili i Saganowski razem w wyjściowym składzie,obstawiałbym over,ale zbyt dobrze pamiętam te &quot;flaki z olejem&quot; w Chorzowie.Dziś skład nieco bardziej ofensywny,ale szału z bramkami raczej byc nie powinno.
Może Under 3 @1,325 ? Bet365
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia w składzie :
Skaba - Jędrzejczyk, Astiz, Jodłowiec, Suler - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Dwaliszwili, Brzyski - Saganowski.
Para Suler - Jodłowiec już pachnie bramkami.Z drugiej strony Dwaliszwili i Saganowski razem w wyjściowym składzie,obstawiałbym over,ale zbyt dobrze pamiętam te &quot;flaki z olejem&quot; w Chorzowie.Dziś skład nieco bardziej ofensywny,ale szału z bramkami raczej byc nie powinno.
Może Under 3 @1,325 ? Bet365
Składy:
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) R.Gikiewicz - Socha, Kowalczyk, Wasiluk, Pawelec - Kaźmierczak, Stevanović - Sobota, Mila, Ćwielong - Mouloungui Trener: Stanislav Levy
Legia Warszawa:(stroje: biało-czarne) Skaba - Jędrzejczyk, Jodłowiec, Astiz, Suler - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Dwaliszwili, Brzyski - Saganowski Trener: Jan Urban

Para stoperów Wasiluk - Kowalczyk, dostarczy wielu emocji dzisiaj ????
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Legia w składzie :
Skaba - Jędrzejczyk, Astiz, Jodłowiec, Suler - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Dwaliszwili, Brzyski - Saganowski.
Para Suler - Jodłowiec już pachnie bramkami.Z drugiej strony Dwaliszwili i Saganowski razem w wyjściowym składzie,obstawiałbym over,ale zbyt dobrze pamiętam te &quot;flaki z olejem&quot; w Chorzowie.Dziś skład nieco bardziej ofensywny,ale szału z bramkami raczej byc nie powinno.
Może Under 3 @1,325 ? Bet365
u Chorzowie Legia zagrali tylko ze Saganowski,Dwawashili pozet na murawie ostatni 5 minut a tan bylo slabo match ale dzis bede co innego bramek bedo padac :cool:
 
anzelmo 136,8K

anzelmo

Użytkownik
Puchar Polski Legia Warszawa -Śląsk Wrocław 08.05.2013 20:30 6/10
under 2,5
1,87 ✅
PinnacleSports

Zapowiada sie wielkie święto w stolicy, kolejny puchar -1 trofeum dla Legii w tym sezonie .Wiadomo cel jakim jest mistrzostwo coraz bliżej. Sporo ważnych kluczowych spotkań zostało, tempo rozgrywek dla naszych piłkarzy zdecydowanie za szybkie. Wiadomo zrobiło sie ciepło, trzeba grac co 3 dni a wiec forma bardzo przeciętna żeby nie powiedzieć kiepska. Legie czeka bardzo trudny wyjazd do Białegostoku- na Jagę- wiadomo jaka jest mobilizacja na mecze z Legia.Kibice Jagi na pewno mocno zmobilizują swoich piłkarzy, a nie jest to łatwy teren dla stołecznych piłkarzy.Lech ma w miarę łatwą przeprawę u siebie z Widzewem. Rewanż jutro troszkę chyba nie po drodze Legii, mimo wszystko będzie dla nich formalnością- nie wierze żeby Śląsk wygrał 2-3 bramkami w stolicy, pewnie zobaczymy bardzo słabe spotkanie.Od 1 spotkania obu drużyn nie za wiele się zmieniło.Forma bardzo przeciętna- lepiej wygląda Legia, która dysponuje mocniejszym(szersza ławka)składem .Strasznie wymęczone zwycięstwo ze słabą Lechia, brak jakiegoś konceptu na grę -sporo długich piłek... tak nie powinna wyglądać gra Legii.Jutro na pewno nie zagra kilku kluczowych zawodników.Gra Sląska wygląda bardzo słabo,sporo błędów w obronie- troszkę lepiej broni Gikiewicz.Brak skutecznego napastnika-Mecz i wymęczone zwycięstwo 1-0 Z Pogonią to tylko potwierdza. Gol w koncowce meczu bodajże byl to jedyny celny strzał podopiecznych Levego.Cwielong, Mila i Sobota to najgroźniejsze ogniwa Wrocławian.Kto wygra jutro.. tego nie wiem- Legia nie musi , nie zaryzykuje i nie będzie przy osłabieniach forsować gry- zmiennicy będą walczyć, ale patrząc na formę będzie ciężko o overka w tym meczu. Kurs na under bardzo fajny. No chyba ze padnie szybki gol i obie drużyny zagrają... ale na to nie liczę jest nasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom