>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Pucharu Polski Bełchatów 1 maja 12:00

Status
Zamknięty.
D 0

dominik-wielki

Użytkownik
Cracovia Kraków-Groclin Dyskobolia [glow=red:5da5aa5dfc]Typ: Under 2,5[/glow:5da5aa5dfc]

Groclin bedzie broniol swego dotychczasowego rezultatu 1:0 u siebie i bedzie wedlug mnie wszytsko stawial na obrone,zaś cracovia wszytso w atak.W związku z dobra obroną grodziska warto postawic under 2,5.Tego meczu nie stawiałbym na wygrana obu z druzyn poniewaz nie wiadomo jak sie to potoczy.Jesli bym mial stawiac wynik to 1:0 bądź 0:0.. ???? ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Plock - Korona (2:3)---&gt; 2 2,10

Analiza: Wedlug mojego uznania to dziś najpewniejszy mecz nie wyobrażam sobie żeby goście go nie wygrali gdyż popularni &#39;&#39;Nafciarze&#39;&#39; mają praktycznie w każdej formacji braki które ciężko będzie &#39;&#39;załatać&#39;&#39; z klubu odszedł Trener, Ostatnie wyniki nie imponują natomiast Korona chce poprzez puchar dojść do europejskich pucharów. O brakach w drużynie Korony nic nie wiadomo. Sądze że to spotkanie przyniesie wiele emocji i goście wygrają wysokim wynikiem.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Sądze że to spotkanie przyniesie wiele emocji i goście wygrają wysokim wynikiem.
No nie wiem, w OE było 1-0 dla Korony a w Kielcach przypomne że był remis 0-0 i zamurowanie bramki Wisły Płock.


Nie chcę nic mówić ale Wisła Płock stosuje taką taktykę jak przed rokiem
olewa ma maxa Orżnąć Extraklasę i szykuje się na puchary.
Wiem że tak każdy gra na Koronę bo niby z hurra optymizmem myśli że tak łatwo wygra.

Przypomnę wam że w Kielcach ze stanu 0-2 i zerowym dopingu Korona wygrała 3-2 a przy stanie 2-2 był doping ogłuszający. Nie wiem czy to nie zabrzmi dziwnie bo wg mnie tutaj będzie under 2,5 gola i nawet pokuszę się o X ale under jak dla mnie ma większe szanse wejścia. Bo ogólnie mecz not bet :-?

Jak to mówią ruscy... pożywjom pasmatrjim :p
(pożyjemy-zobaczymy) ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wiem czy to nie zabrzmi dziwnie bo wg mnie tutaj będzie under 2,5 gola i nawet pokuszę się o X ale under jak dla mnie ma większe szanse wejścia. Bo ogólnie mecz not bet :?
Przeczucie się sprawdziło.... szkoda że nie zdążyłem zagrać (rąbane studia ???? )
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Moim singlem na dzisiaj jest mecz o Puchar Polski pomiędzy Groclinem Grodzisk a Koroną Kielce. Mecz rozegrany zostanie w Bełchatowie, czyli na tzw. neutralnym gruncie. Zapowiada się dobry mecz a nagrodą będzie strat w Pucharze UEFA. Obydwie drużyny nie ukrywały, że dla nich jest to cel numer 1 w tym sezonie. Korona zajmuje wysokie III miejsce w lidze, ale traci do liderów już 6 pkt i myślę, że nie zdoła awansować do UEFA poprzez Ekstraklasę, tym bardziej, że ostatnio podopieczni Ryszarda Wieczorka nie prezentują się najlepiej. Groclin natomiast po serii remisów wyraźnie polepszył swoją grę, co widać z meczu na mecz. Dla mnie zawsze była to dobra drużyna, grająca ładną piłkę. Ostatni mecz na trudnym terenie w Zabrzu piłkarze z Grodziska wygrali 3:2, lecz podkreślić należy, że nie zagrał tu cały podstawowy skład. Jednak w przeciwieństwie do zespołu z Kielc trener Skorża ma do dyspozycji długą ławkę, z której można zbudować dwie prawie równorzędne jedenastki. Modlę się tylko, żeby w bramce nie zagrał Przyrowski, bo co do jego talentu nie chcę się publicznie wypowiadać. Będzie to stracie dwóch pragnących zwycięstwa drużyn. Większe szansę na zdobycie trofeum daje Groclinowi Grodzisk Wielkopolski. Moim zdaniem są w lepszej formie i mają bardziej wypoczętych zawodników. Są to spore atuty trenera Macieja Skorży i myślę, że one przeważą o końcowym sukcesie. Ponadto kurs - 2.65 w Expekcie - jest bardzo zachęcający i MÓJ TYP: 1 ✅ ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Korona Kielce - Dyskobolia Grodzisk (Finał Pucharu Polski)
Typ: x2 ✅ ????
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mimo niecodziennej godziny rozgrywania spotkania finałowego (12:00 przyp.) zapowiada się ono niezwykle emocjonująco. Na przeciwko siebie staną dwie drużyny, a przede wszystkim dwaj ambitni prezesi panowie Klicki i Drzymała, których łączny majątek szacuje się na ponad miliard złotych! Oczywiscie jesli bogaci prezesi to i premie za wygrane duże tak więc piłkarze maja dziś o co grać. Jednakże gra nie będzie się toczyła tylko i wyłącznie o premie za wygraną, ale także o awans do Pucharu UEFA, gdyż jak wiemy zwycięzca naszego narodowego trofeum będzie nas reprezentował w przyszłorocznej edycji UEFA CUP. Przechodząc do drużyn to w ostatnich meczach Kielczanie jakby spuścili z tonu. Spisują się słabiej i przez to niemal stracili szanse na mistrzostwo kraju. Już w sobotę czeka ich niezwykle ważny mecz w tym kontekście, a zagrają w Lubinie z Miedziowym Zagłębiem. O tamtym meczu jednak innym razem bo teraz ekipa trenera Wieczorka musi się skupić na dzisiejszym spotkaniu, ale czy im się to uda? Dyskobolia ma jeden jedyny cel. Wygrać Puchar Polski i już od dłuższego czasu jest temu podporządkowana. Osobiście uważam, że czasem niepotrzebne są te ciągłe zmiany w skłądzie... moim zdaniem dla pilkarza najlepsze jest to jak gra, a nie siedzi na ławce, ale po Dyskobolii widać, że wyszło im to w miarę na dobre i mam nadzieję, że i dziś będzie tak samo. Dyskobolia wygra Puchar Polski i w nowym sezonie będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych rozgrywkach może i tak godnie jak w pamiętnych latach kiedy to eliminowała ManCity czy Herthę Berlin.
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Dyskobolia Grodzisk (Finał Pucharu Polski)
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wedlug mnie faworytem tego spotkania pomimo dwoch porazek w lidze jest zespol Korony Kielce dla ktorego bedzie to szansa na pierwsze trofeum na najwyzszym szczeblu rozgrywek krajowych. Jesli chodzi o zespol Groclinu to przez ostatni miesiac prezentuja sie calkiem przyzwoicie i nie mieli takich problemow z dotarciem do finalu jak zespol z kielc ale sadze ze w tym spotkaniu nie beda mieli wiele do powiedzenia i Puchar Polski powedruje do Kielc poniewaz kielczanie maja w swoim zespole wiecej indywidualnosci ( bonin , gajtkowski , sasin , zganiacz etc... ) to jedno a fakt ze maja przed soba mecz sezonu powoduje ze motywacjii w zespole z Kielc napewno nie brakuje.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyskobolia Groclin Grodzisk Wielkopolski - Kolporter Korona Kielce 2:0 (1:0)

Bramki: Radosław Majewski (16 min.), Jarosław Lato (77 min.)
Czerwona kartka - Mariusz Zganiacz (29 min., Korona)
Widzów: 5500.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom