>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Zachodu - Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Ja gram dziś leciutko under Duranta @1.90, 33 pkty w sezonie przeciwko Spurs przekroczył tylko 2 razy i tylko o 3 pkty, poza tym uważam, że obrona w playoffach będzie bardziej intensywna ze strony Spurs i linii nie przekroczy.✅
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Może i macie jakieś tam argumenty na under Durantuli, ale biorąc pod uwagę jeszcze brak Ibaki to kto ma niby zdobywać w OKC te pkt ? Tylko Westbrook i Durant w głównej mierze będą punktować. Oni we dwóch 50-60 jak nie więcej i reszta będzie coś dorzucać. Undery to można sobie grać w SAS bo tam punktowanie często rozkłada się jeszcze na ławkę itp, brak tak zdecydowanych liderów jak w OKC. Totalny no bet na moje prędzej over jego zbiórek.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Kevin Durant Poniżej 33.5 PKT / 1.83 / Bet365 ✅✅✅



Pod nieobecność Ibaki który zawsze dawał te kilkanaście punktów na spotkanie wydaje się, że Rus Rus, czy to KD będą mieli ręce pełne roboty. To oni produkują większość akcji ofensywnych swojej drużyny i jak zwykle to na nich będzie spoczywało zdobywanie punktów dla Thunder. O ile Russela nie da się zatrzymać, bo tylko on sam może się wyeliminować, tak Duranta w niektórych spotkaniach z pewnością można zatrzymać. Jest
kilku obrońców w lidze, którzy są niezłymi stoperami na pozycje 2/3. Jednym z nich jest na pewno Kawhi Leonard. Niedoceniany zawodnik Popa wykonuje niesamowitą robotę w obronie i Durant przy nim ma ciężkie życie.

G1 : 10-23 z gry 1-5 za 3 3-3 FT = 24 PKT
G2 : 6-14 z gry 2-6 za 3 3-3 FT = 17 PKT
G3 : 12-22 z gry 2-4 za 3 10-11 FT = 36 PKT

Po G3 jest jednak pewien aspekt który należy poruszyć. Kontuzja Leonarda. Biedny chłopaczyna grał jedynie w tym spotkaniu przez 15 minut.

G4 : 11-26 z gry 0-4 za 3 6-6 FT = 28 PKT

Podsumowując 5-19 za 3 i stosunkowo mało prób z FT line, a KD jest jednym z lepszych zawodników jeśli chodzi o wymuszanie fauli przez rywala.

Średnia z 4 spotkań przeciwko SAS : 26.3 PKT

Leonard jest świetnym obroncą jeśli chodzi o rzuty z półdystansu i dystansu, a tego w wykonaniu KD mamy wiele. Wysunięta wysoko ręka Kawhiego sprawia Durantuli wiele problemów i nie zdziwi mnie jeśli MVP nie pokryje tej linii. Oczywiście trzeba na to wszystko patrzeć z dystansem bo Kevin jest tak dobry, że może wymęczyć każdego obrońcę i zrobić swoje.

Tony Parker Powyżej 19.5 PKT / 1.83 / Bet365 ⛔⛔⛔



Sprawa tutaj wydaje się EASY. Koszykówka Spurs jest prosta, ale niezwykle efektowna. Kto w tym znajduje się najlepiej, pod kogo jest rozrysowanych mase zagrywek? Tony Parker. Multum Pick&#39;n&#39;Rolli jakie rozgrywa z wysokimi zawodnikami swojej drużyny jest niesamowita. Pięknie wygląda to gdy Parker w jednej akcji potrafi dostać 2/3 zasłony od różnych kolegów po to, aby spokojnie móc penetrować pod kosz. Dochodzi do tego niesamowita ilość rzutów z póldystansu. Co ułatwia sprawe? Na pewno brak niesamowitego rim protectora jakim jest Serge Ibaka. Może nie jest to dla niektórych wielka różnica, ale Parker w całym sezonie podkoszem przeciwnika grał na skuteczności 56.11 %, w serii z OKC jego skuteczność w tym aspekcie sięgała 51.61%. Oczywiście tu dochodzimy do momentu w którym Brooks może pokazać, że ma troche kunsztu trenerskiego i zablokuje w jakiś sposób pomalowane przed TP czy też go podwajać, ale czy jest to dobre rozwiązanie? Według mnie może i w jakimś spotkaniu to się może sprawdzić, ale na dłuższą metę przy niesamowitym ball-movemencie SAS piłka w takiej sytuacji zacznie chodzić po obwodzie i gracze OKC zostaną tym pokarani.

G1 : 6-16 z gry 0-2 za 3 4-6 FT = 16 PKT
G2 : 6-14 z gry 0-0 za 3 11-13 FT = 23 PKT
G3 : 14-22 z gry 1-2 za 3 8-8 FT = 37 PKT
G4 : 3-10 z gry 0-1 za 3 0-1 FT = 6 PKT

Średnia z 4 spotkań przeciwko OKC : 20.5 PKT

Krótko mówiąć, Parker ma kilka swoich &#39;Sweet spots&#39; z których powinien korzystać w tej serii. Na pewno są to punkty które może zdobywać pod koszem, po akcjach P&amp;R. Dodatkowo jego &#39;pewnym&#39; miejscem są rzuty z prawej strony kosza. Do tego dochodzą tzw Tear dropy w których Parker jest świetny oraz midrange baseliny jumpery które również są mocną stroną Francuza. O rzutach za 3 nie ma co zbytnio wspominać, ponieważ oddaje on ich stosunkowo mało. Osobiście desygnowałbym do obrony Parkera Sefoloshe, ponieważ Westbrook jest słabym obroncą jeśli chodzi o obronę bez piłki. Co zrobi trener OKC? Dziś się dowiemy, tymczasem ja zaufam głownemu shooterowi Spurs.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jakby bukmacherzy zareagowali na jego nieobecność to pewnie linia by się zrobiła -7 tylko wtedy niektórzy by się od razu połapali o co chodzi i zaczeli grać. Skoro linia jest stała to mają w tym jakiś swój plan ;]
ale bukmacherzy wiedzieli o nieobecnosci Ibaki i wystawili linię już dostosowaną..dla mnie nieobecność Ibaki jest dość mocno rozdmuchiwana. Prawda jest taka, że po tym co widziałem w meczach między Spurs i Thunder, Duncanowi znacznie gorzej grało się przeciwko Perkinsowi niż przeciwko Ibace. Dlatego po stronie defensywnej wg mnie nie będzie miało to aż tak dużego znaczenia. Po stronie ofensywnej może mieć bo Ibaka ze swoim dystansowym mogł rozciągać grę. Jednak gdy ma się w składzie najlepszego pure shootera od czasów Jordana i rozgrywającego, którego forma rośnie z meczu na mecz, to o ofensywę nie trzeba się martwić. Poza tym w takich meczach gdy ktoś wypada z reguły, drużyna jest bardziej zmobilizowana i często znajduje się ktoś kto &quot;odpala&quot;. Na ławce mają Perry Jones&#39;a, kiedys miał iść wysoko w drafcie, ale off fieldowe sprawy spuściły go dość daleko, co nie zmienia faktu, że jest to człowiek, który może rozciągnąć grę, bo jest dość niezły za 3ptk, o ile zagra.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Duncanowi znacznie gorzej grało się przeciwko Perkinsowi niż przeciwko Ibace. Dlatego po stronie defensywnej wg mnie nie będzie miało to aż tak dużego znaczenia.
Chociaż to Ibaka jest bardziej znany jako świetny defensor to tu się zgodzę, że Perk może o wiele bardziej napsuć zdrowia Duncanowi. Zresztą Kendrick przy obecnej formie i roli w zespole nadaje się tylko do stopowania najlepszych podkoszowych zawodników rywali. Duncan w high post jeszcze sobie poradzi, ale w low post może mieć problem. Do tego zresztą gracz który wystąpi na pozycji nr 4 będzie musiał być mobilny, aby w razie czego &#39;gonić&#39; Splittera i udzielać pomocy podczas penetracji Parkera. Podczas sezonu regularnego Timmy na Ibace zagrał 8/18 a na Perku 5/18 - wymowne.
Po stronie ofensywnej może mieć bo Ibaka ze swoim dystansowym mogł rozciągać grę
Jasne tu sprawa wydaje się prosta, bo Ibaka dzięki przyzwoitemu rzutowi z kilkunastu stóp robił miejsce na wjazd dla Russa i KD. Zobaczymy jak rozwiąże to Brooks. Myślę, że jeśli uda mu się ogarnąć to, nie zobaczymy w ofensywie braku Ibaki. Collison to niezły zawodnik i przy dobrej ilości minut spokojnie da kilka pkt/zb Oklahomie.
Poza tym w takich meczach gdy ktoś wypada z reguły, drużyna jest bardziej zmobilizowana i często znajduje się ktoś kto &quot;odpala
PO są od tego, żeby ktoś odpalił i czasem dzięki temu, że ktoś w meczu będzie x-factorem drużyna wygra. Dla mnie Jones będzie nadal pomijany w rotacji i szczerze mówiac nie spodziewam się, że dostanie jakiekolwiek minuty. Prędzej Brooks zawęzi rotacje i pogra 9~~ zawodnikami.
Zresztą w OKC ma kto odpalić oczywiście mówie o 1/2/3 - Lamb/Jackson/Butler, a i Fisher nadal ma to coś -&gt; Kolejność przypadkowa
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie wiem lucas, jeszcze po serii z Clippers byłem zdania że Spurs wezmą g1 i g2 tak jak za starych czasów playoffs 2012... Wiem wiem, Duncan, Parker, Manu z roku na rok nie są młodsi ale jeśli nie w tym sezonie to już chyba nigdy. 2 lata temu mielismy kosmiczny letdown - po meczach u siebie Spurs przegrali cztery kolejne z rzędu. Widziałem tamtą serię, ba, nawet miałem długoterminówkę na Spurs zagraną ???? Rok temu miał być wielki rewanż ale Miśki puknęły Thunder w półfinale i tyle było z rywalizacji między Spurs a Thunder. Dzisiaj w końcu będzie okazja do playoffowego rewanżu dla dziadków Popovicha. Jedyne co mnie zastanawia to właśnie ta nieobecność Ibaki. Z nim byli przewidywalni, teraz już nie są. Ciekawe co pokażą Thunder. Wcześniej tj. w RS sądziłem, że Pop ma przygotowanego asa w rękawie na obronę Thunder a konkretnie na duet Ibaka Perk, ale go nie wyciąga czekając na PO. Ale kurde, teraz Ibaka wypadł i te przygotowane zagrywki wezmą w łeb jeśli OKC pograją smallballem. Oj robi się ciekawie i chyba nie zdecyduję się na jakikolwiek zakład na zwycięzce. Overy Parkera lub Duncana kuszą. Bardziej tego pierwszego, potem ewentualnie over Splittera tak jak Wojcirej pisał. Na koniec Timmy bo to jest dla mnie największa niewiadoma co pokaże Duncan w ofensywie a co Collison w defensywie ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wszystko pięknie tylko ze Spursi mieli matchupy łatwiejsze od OKC.Teraz dla Spurs prawdziwy test bo trafił im sie najbardziej niewygodny rywal i daje sobie rękę uciąć ze tak łatwo nie bedzie.Troche dziwie sie ze piszesz ze Parker nie bedzie krył Westbrooka to kogo?I tu przechodzimy do meritum sprawy sam piszesz ze bedzie oszczędzal siły tak bedzie tak samo jak Duncan bo prawda jest taka ze SAS to dziadki i w tej serii polegna przez brak tych sił.Z jednym sie zgodzę Durant bedzie miał problem z Leonardem pewnie bedzie podwajanie przez wysokiego+Leonard także ja bym uderzał w under Duranta dzisiaj.
Dziadki to moze TD i Manu, o Parkerze jeszcze tego nie mozna w pelni powiedziec a reszta?&gt; Leonard,Green,Mills,Splitter,Belinelli,Diaw to starcy?

Pop ma kogo rzucic na Westbrooka. Manu,Green,Belinelli,Mills, tak samo Leonard moze na nim siasc jezeli KD bedzie grac na PF a na parkiecie bedzie dwojka z trojki Duncan,Diaw, Splitter lub jeszcze chwilowo ktos typu Baynes czy Ayres, ktorych Pop moze rzucic na te kilka małych minut. Zalozmy, ze mamy po stronie OKC na parkiecie na 1i2 RW i Sefoloshe. Coz to za problem dac Parkerowi oddech, nie wdawac go w wojne atletyczna z Westbrookiem i odeslac go do spokojniejszego krycia slabszego fizycznie i statycznego Sefoloshy?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pop ma kogo rzucic na Westbrooka. Manu,Green,Belinelli,Mills,
przy całym szacunku do Ciebie..Manu chyba z respiratorem i zestawem do podtrzymywania oddychania musiałby latać za Westbrookiem, z Greena to taki obrońca że jak w NBA byłaby nagroda dla najgorszego defensora ligi to Green bylby nominowany w trzech kategoriach. Bellinelli nie jest w stanie ogarnąć Westbrooka. Jedynie Mills coś tam może. A tak na serio, to po przeczytaniu tego posta, doszedłem do wniosku że Scott Brooks nie jest taki zły ???? pół żartem pół serio ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oklahoma ma strasznego pecha- rok temu kontuzja Westbrooka, a teraz Ibaka. A szkoda ich, bo mieli spore szanse na tytuł- ze Spurs potrafią grać, więc pełnym składem by zapewne wygrali a z Heat czy tym bardziej Indianą też by mieli niezłe szanse mając przewagę parkietu w wielkim finale.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder

Typ:

-Russell Westbrook średnia w serii: over 23,5 pkt@1,91
(WilliamHill)


Westbrook w tych playoffs pokazuje pełnię swojego potencjału i dobrą grę powinien kontynuować ze Spurs, którzy nie mają na niego odpowiedzi w obronie.

W serii Thunder z Clippers stawiałem over średniej Duranta, argumentując, że spodziewam się stosunkowo niewielkich underów i kilku meczów z dużym zapasem KD. Tak też się stało - Durant w meczach nr 4 i 6 rzucał 40 i 39 pkt które wyrobiły górkę dla typu, podczas gdy oba jedyne undery wynosiły 25 (blow) i 32 pkt.

Podobnie ma się rzecz z Westbrookiem, zwłaszcza, jeśli spojrzymy na historię jego meczów w tych playoffach:



Na 13 meczów jedynie 2, w których Russell nie rzucił 23 lub więcej punktów, przy 4 meczach over 30 czy inaczej patrząc aż 9 meczów +25 pkt. Średnia z wszystkich meczów to 26,6 pkt. Tak więc dolna granica wydaje się być ustawiona wysoko, natomiast górna dla Westbrooka to minimum 30 punktów, dlatego też widzę w typie wyraźnie value. Ewentualna dogrywka może być &quot;jackpotem&quot; dla typu. Na plus są też częste wizyty Russella na linii, czym nieraz nadrabia ceglenie z gry, a w tych PO rzuca osobiste świetnie -87%.

W sezonie zasadniczym vs Spurs średnio 21,3 punkta, jednak warto podkreślić, że w pierwszym meczu zaliczył season-low 6 pkt (2/16 z gry), po czym nastąpiły pewne overy 27 i 31 pkt. 6 punktów Westbrook już nie powtórzy w tej serii, nie ma bata, natomiast overki na poziomie 30 są jak najbardziej realne.

Tyle suchych cyferek. Warto jednak zaznaczyć, że w pierwszej serii Westbrook miał trudny matchup z Conleyem i wolno grającymi Miśkami, w drugiej serii miał naprzeciw Paula który także jest nieprzeciętnym obrońcą. Oczywiście w serii z Memphis mieliśmy kilka dogrywek, jednak Russell nie grał mimo to aż tylu extra minut (średnio 40).

Grając naprzeciw dobrych obrońców Westbrook wykazał się wręcz zaskakującą jak na niego regularnością, teraz czy dostanie Parkera czy Greena nie jest najistotniejsze - Westbrook jest w formie i jeśli ją utrzyma na choć podobnym poziomie (bo przecież dla typu może nawet rzucać średnio 3 pkt mniej, niż dotychczas) to pokryje linię zaproponowaną przez angielskiego buka. Nie muszę chyba pisać jak wszechstronnym koszykarzem jest Westbrook - gra inside-outside, ponadprzeciętny atletyzm, dobre osobiste - ten gracz ma wszelkie papiery, by robić różnicę dla Thunder i na spokoju pokryć moją linię. Jego gorąca głowa jest wciąż faktem, jednak w kontekście mojego typu niewiele to zmienia. Oczywiści Russ generalnie słynie z niestabilności i nie można wykluczyć jego ceglenia, jednak na obecną chwilę nic na to nie wskazuję, no może poza game6 z Clippers, no ale to jeden mecz. Do tego najlepszy obrońca Spurs, Leonard, jest &quot;zużyty&quot; na Duranta, co także może przełożyć się na extra odpowiedzialność i rzuty dla Westbrooka. Absencja Ibaki także wydaje się być na korzyść overka, choć tylko potencjalnie i jako dodatek, bo pochodzący z Konga Ibaka nie był ostatnimi czasy zbyt wykorzystywany w ofensywie, a Collison swoje potrafi.

Fajnie wygląda też over 13 pkt w serii Leonarda i over 19,5 Parkera, możliwe, że mniejszą stawką coś wezmę, choć ostatni uraz Francuza nieco mnie niepokoi.
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja nie napisalem nigdzie, ze ta czworka niskich oprocz Parkera to jacys swietni obroncy, ale to wszystko podobny poziom do Parkera tyle, ze wieksza siła, wzrost i masa, dlatego po co forsowac Parkera na RW non stop gdy bedzie na parkiecie skoro mozna tam rzucac raz na ileś kogos innego. A Manu moze i z respiratorem ale z pewnoscia jeden mecz bedzie nalezec do niego, defensywy sie nie zapomina. Chociaz jak sobie czlowiek przypomni Fishera 2004 czy Dirka 2+1 2006 i , ze Manu przy nich byl to mozna sie zasmucić ????
RW tutaj nikt ze Spurs oprocz Leonarda nie przytrzyma on swoje na pewno rzuci, czuje, ze w serii bedzie meic wyzsza srednia pts od Duranta, pal to licho. Czy rzuci 30 punktow na parkerze czy na Manu,Pattim albo Greenie to nie wazne, wazniejsze jest oszczedzanie Parkera
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ja gram dziś leciutko under Duranta @1.90, 33 pkty w sezonie przeciwko Spurs przekroczył tylko 2 razy i tylko o 3 pkty...
Tak dla sprostowania to Durant w tych meczach tylko raz przekroczył 33 pkt. (36 w przed ostatnim meczu tych ekip)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Z tego co widzę sporo kasy poszło w ciągu dnia na over Duranta. Jeszcze w południe na marathonbet over Kevina stał po 1,95 (na lini 33.5). Teraz jest to 1,82 ale już na lini 34 i chyba jeszcze spadnie. Karmol niedawno podrzucil mi info, że na betcity over Duranta stoi po 1,6 i rzeczywiście za over 32.5 betcity płaci kursem 1,62. Jak ktoś upatruje w tym jakąś wartość to powodzenia. To ładowanie kasy w punkty Duranta i Westbrooka odbiło się obniżeniem lini/zwiększeniem kursów na innych graczy OKC. I tak na Butlera mieliśmy wcześniej linię 7.5 po kursie 1,90. Teraz jest już 6.5 po 2,00 i raczej nie ma co się czaić tylko trzeba atakować taką linię. Butler w pierwszym meczu ustrzelił 9 pkt. Co prawda skutedczność była marna bo tylko 2-6 z gry ale kilka razy stawał na lini rzutów wolnych i tym sposobem udało się te 9 oczek uzbierać. Co prawda we wcześniejszych seriach czy to z Clippers czy z Grizzlies Butler tylko kilka razy przkraczał tą linię ale w serii ze Spurs ma zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Po pierwsze przez kontuzję Ibaki Brooks jest zmuszony do grania niską piątką co przekłada się na spore minuty Carona na parkiecie. W g1 pierwsza piątka wyglądała tak: Perk, Collison, Durant, Sefo, Westbrook ale już w połowie pierwszej kwarty skład został obniżony i Durant powędrował na pozycję wysokiego skrzydłego. Adams/Perk, Durant, Butler, Jackson, Fisher/Westbrook - tak wygląda piątka w drugim garniturze. Butler w ten sposób zaliczył 25 minut na parkiecie a pewnie byłoby ich więcej gdyby nie blow. Po drugie krycie. Wiadomo, że najcięższe obronne działa wytoczone są do krycia Duranta dlatego zajmuje się tym Leonard. Reszta na tym korzysta bo np. do pilnowania Butlera został oddelegowany Diaw, z którym Caron potrafi sobie radzić. Pod nieobecność Diawa kryciem Butlera zajmowali się albo Green albo Splitter. Trzeba przyznać, że Green potrafi zajebiście odciąć od podań ale minuty Butlera na parkiecie to przede wszystkim pojedynki z Diawem. Wiadomo, że do powodzenia zakładu potrzebna jest bardziej altruistyczna gra liderów OKC ale jeśli powtórzy się scenario z g1 i Butler zagra podobną ilość minut oraz dopisze mu dobra skuteczność to z uzbieraniem 7 pkt nie powinno być problemów.

Caron Butler over 6.5 pkt @ 2,00 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 263

fidelio

Użytkownik
Z tego co widzę sporo kasy poszło w ciągu dnia na over Duranta. Jeszcze w południe na marathonbet over Kevina stał po 1,95 (na lini 33.5). Teraz jest to 1,82 ale już na lini 34
Jeśli faktycznie będzie linia 34 na Duranta to ja znowu wchodzę w under, przecież on miał niesamowitą skuteczność rzutów za 3 pkty, jeszcze w pierwszej połowie to chyba było 6/7 a i tak over nie wszedł, wątpię żeby powtórzył taką skuteczność.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jeśli faktycznie będzie linia 34 na Duranta to ja znowu wchodzę w under, przecież on miał niesamowitą skuteczność rzutów za 3 pkty, jeszcze w pierwszej połowie to chyba było 6/7 a i tak over nie wszedł, wątpię żeby powtórzył taką skuteczność.
Sprawdź zanim napiszesz...bo niektórzy to czytają i możesz wprowadzić kogoś w błąd....miał skuteczność przeciętną 10 z 19 rzutów w tym 4 z 7 za 3pkt z czego dwa w pierwszej połowie....więc szału nie było. Generalnie jak na niego to oddał mało rzutów. Przespał czwarta kwartę bo mecz był rozstrzygnięty, przewaga Spurs wynosiła 15-20 pkt, gdyby było na styku myślę że spokojnie rzuciłby grubo ponad 30pkt. Ja osobiście zagrałem over 32,5 i że będzie miał więcej zbiórek od Duncana po kursie 1,90. Linia 34 raczej nie do gry, chociaż zakładanie czegokolwiek przy tak świetnym naturalnym strzelcu jak Durant to ryzykowna zabawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
A ja dziś skupię się na zawodnikach z San Antonio, bo pierwszy mecz dał jasno do zrozumienia, że Duncan bez Ibaki oddycha pełnymi płucami i robi punkty na zamówienie. Thunder w game 1 nie znalazło na niego godnej odpowiedzi i kręcił sobie obrońcami jak chciał, a momentami dostawał też świetne podania. Co zaś się tyczy Parkera, to po pierwszym meczu wolę pójść w asysty niż w punkty z powodu matchupu z Westbrookiem. Tony jakiejś zawrotnej ilości rzutów nie oddawał, Spurs też nie grało jakiejś zawrotnej ilości zasłon i nie robiło miejsca do Parkerowskich wjazdów, a jeśli już takowe były, to musiał się dość znacznie tam przepychać. Linia na asysty bardzo przyjemna, a na samej kreacji Duncana można to wyrobić.
T. Duncan over 17,5 pkt@1,75 ónibet /1,85 Milenium ⛔
T. Parker over 6,5 asyst @1,85 Milenium ⛔
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Sprawdź zanim napiszesz...bo niektórzy to czytają i możesz wprowadzić kogoś w błąd....miał skuteczność przeciętną 10 z 19 rzutów w tym 4 z 7 za 3pkt z czego dwa w pierwszej połowie....więc szału nie było. Generalnie jak na niego to oddał mało rzutów. Przespał czwarta kwartę bo mecz był rozstrzygnięty, przewaga Spurs wynosiła 15-20 pkt, gdyby było na styku myślę że spokojnie rzuciłby grubo ponad 30pkt. Ja osobiście zagrałem over 32,5 i że będzie miał więcej zbiórek od Duncana po kursie 1,90. Linia 34 raczej nie do gry, chociaż zakładanie czegokolwiek przy tak świetnym naturalnym strzelcu jak Durant to ryzykowna zabawa.
Przepraszam, masz rację, coś mi się musiało pochrzanić.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Tim Duncan Powyżej 18.5 PKT / 1.85 / Betsson ⛔



Od razu zaznaczam, że oba zakłady są ze sobą powiązane w pewien sposób. Z wiekiem do pewnych spraw człowiek dojrzewa i zauważa piękno w &#39;brzydocie&#39;. Za taką zawsze uznawałem grę San Antonio Spurs. Wyrachowana, bez fajerwerków, z prosto i jasno nakreślonym planem, co/gdzie/kto/jak/komu/czemu.
Szukałem tej tabeli, bo już ją kiedyś widziałem i jest tu fajna/śmieszna statystyka która w pełni oddaje basket drużyny z Texasu.

ILOŚĆ ALLEY-OOPÓW



No, ale ja nie o tym. 1 mecz pokazał ile znaczy Serge Ibaka dla drużyny Thunder. O ile można jeszcze załatać tą dziurę w ofensywie to w defensywie tak łatwo nie jest. 66 zdobytych punktów z pomalowanego, czyli ponad połowa z 122 pokazuje jak wielki wpływ na grę w difens ma reprezentant Hiszpanii. O ile jeszcze ta obrona penetracji parkera wyglądała sensownie i często miał zablokowane wjazdy pod kosz tak nikt nie potrafił upilnować 37 letniego Timmiego D. Duncan robił co chciał, czy były to jego słynne rzuty
z 45 stopni, czy gra w post upie rzucał jak chciał. Największy problem miał w low-post kiedy w miarę dobrze krył go Perkins, ale im dalej tym lepiej.

11-19 z gry 5-6 FT i mecz kończy z 27 punktami grając jedynie 29 minut.

Kenny Smith powiedział : &quot;It&#39;s going to be an easy series, I feel for Tim Duncan&quot;
Shaq powiedział : &quot;Adams is an barbeque chicken against Duncan, Kendrick Perkins is an barbeque chicken against Duncan&quot;

Jestem pewien, że gdyby był Ibaka Duncan miałby wielkie problemy. Chociaż Griffin to inny typ zawodnika niż Timmy, to Serge pokazał jak świetnie potrafi bronić wysokich rywala. Duncan jest jednym z kluczy do wygrania tej serii przez ten niezwykle doświadczony team i nie zdziwi mnie kolejny 20+ Game.

Tony Parker Powyżej 6.5 AST / 1.63 / Betsson ⛔



Jak wiadomo centrzy, czy też wysocy skrzydłowi mają często problem z wykreowaniem sobie samemu pozycji. Od tego aby stworzyć im okazję do zapunktowania głównie są tzw : point guardzi. Takim w drużynie jest Tony Parker. Zawodnik który doznał kontuzji podczas serii z Blazers wciąż odczuwa jej skutki. O ile w I połowie wyglądał nieźle, tak później można było zauważyć, że lekko utyka co przeszkadzało mu w zdobywaniu punktów. 12 PKT w I połowie tylko 2 PKT w II części gry. Co zrobić gdy dokucza Ci kontuzja, a i rywale nieźle bronią twoje wjazdy pod kosz? Należy podawać do swoim komapnów.

12 asyst to jeden z lepszych wyników TP w tym sezonie. Asysty zdobywał na :

Duncanx4
Leonardx2
Greenx3
Splitter
Diaw
Ginobili

Parker nie jest to typowy rozgrywający który lubuje się w podawaniu do kolegów, ale jest nieźle odcinany od wjazdów pod kosz i stara się więcej rozgrywać. 7 asyst nie jest to wiele i spokojnie może taką linię pokryć. Parker poda do Duncana ten zdobędzie punkty, a Parker asyste i tak All Night All Night ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yuura 262

yuura

Użytkownik
Liczę dziś na wspomnianych wyżej panów ????
Poza tym odpuszczam drugi mecz, ponieważ tutaj może zdarzyć się wszystko. Z jednej strony OKC przydałoby się zwycięstwo bo przy takim stanie rywalizacji, jedno potknięcie u siebie i mają nóż na gardle. Z drugiej zaś mamy Spurs, którzy weszli na swój poziom i ani myślą spuszczać z tonu. Teoretycznie można zagrać jakiś większy niż +5 handi na Duranta i spółkę i dorzucić do jakiegoś dubla, ale tak jak pisałem ja dziś odpuszczam, jedynie liczę na panów powyżej - jedynie żałuję że nie mogłem propozycji @wojnodrake dać w dublu ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ależ fatalnie buki kursy wystawiły na kolejny mecz. Nie wiem czym się sugerowali. Chyba wynikami z RS i nie dociera do nich,że bez Ibaki Thunder kompletnie nie mają argumentów a 2 wysokie porazki to nie chwilowy wypadek tylko konsekwencja posiadania zbyt wąskiego składu.
Oglądałem całe G1 i przewaga w pomalowanym była olbrzymia. OKC miało dobre momenty w 3Q,głównie dzięki Westbrookowi który wreszcie punktował. No i kiedy już zapowiadało się na zaciętą ostatnią kwartę wyszło zmęczenie Duranta(który był zmuszony grać nawet na C jeśli mnie pamięć nie myli). Niestety Spurs totalnie zdominowali pomalowane(Duncan 15pkt w 1Q).
Mecz nr 2 i blow out. Niestety tak to będzie wyglądało jak Durant i Westbrook będą razem zdobywać mniej niż 60pkt.
W pierwszym spotkaniu zaskakująco dobrze zagrał Fisher.Wiadomo jak to u niego z formą,raz zagra dobrze kilka razy slabo. Pozostali rezerwowi to tylko Jackson i trochę Butler moga pomóc liderom. Pod koszem Perk+Adams+Collison wygląda tragicznie. Adamsowi brak doświadczenia no i nie ma co liczyć,że da 20pkt.
Moim zdaniem Spurs muszę skończyć 4-0. Osobiście pograłem bardzo bezpieczne handi +2,5 na SAS. Jednakże sądzę,że spokojnie wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom