>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Four Volleyball Champions League 2015/16 [Kraków 16-17 kwietnia 2016]]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Pary 1/2 finału

Sobota 16 kwietnia godzina 16:30
VS

Zenit Kazań - Asseco Resovia Rzeszów
1,34 - 3,09


Sobota 16 kwietnia godzina 19:30
VS

Diatec Trentino - Cucine Lube CIVITANOVA
2.67 - 1,44

Najlepsze siatkarskie kluby na kontynencie znowu w Polsce, tym razem Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie. Jak Resovia spisze się w meczu z gwiazdozbiorem z Kazania? Skra pokazała, że w jednym meczu wszystko się może zdarzyć więc jakieś tam szansę, zespół z Rzeszowa chyba ma, jak uważacie?
Pojedynek włoski, kto tutaj okaże się lepszy?


Kursy na końcowy triumf w LM :



Zapraszam do dyskusji ;)

 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Tak, Skra pokazała, że Zenit można w jednym meczu pokonać, lecz to nie było do końca tak jak tutaj, bo tam Zenit nawet przegrywając miał jeszcze rewanż zawsze, i to siedziało im w głowie, w rewanżu mimo że przegrali pierwszy mecz pokazali, że jak &quot;muszą&quot; to wygrywają bez trudu, nie widzę tutaj najmniejszych szans nierównie grającej drużyny z Rzeszowa, kurs 1.34 na Zenit to mega perełka, zresztą jak i ten, że wygrają całą Ligę Mistrzów,

Zenit Kazań 1.34 Bet365 ✅

w drugim półfinale? Szczerze dla mnie tam może być wszystko, Civitanova gra w kratkę, z Halkbankiem wygrała i przegrała, w półfinale z Perugia u siebie w lidze przegrywa 0-2 ( do 3 zwycięstw) , wczoraj gładkie 0-3, mimo, że grała w najmocniejszym składzie, Trentino też przegrywa 0-2 w półfinałowych grach ale z Modeną, bądź co bądź chyba faworyta nr 1 przed ligą, złapali dołek ale Modena z niego wyszła i dla mnie wygra Ligę, ale tu nie o tym. Trentino w poprzedniej rundzie sprawiło nie lada sensację wygrywając dwukrotnie z mocniejszym kadrowo i tym bardziej pieniężnie Biełgorodem, ba, było wręcz skazywane na pożarcie, czemu więc tutaj gdzie jest tylko jeden mecz nie miało by pokusić się o zwycięstwo? Dla mnie 50-50, moze 55/45 bo maja Juantorene, ale kurs 2.67 do 1.44 ? głupota, tu może być w tym meczu wszystko. Więc spokojnie można ryzykować na Trento.

Trentino 2.67 Bet365 ✅


---------------------------------------------------------------------------------

Zenit jest najlepsza klubową drużyna , najmocniejszy skład, największe pieniądze , najlepszy trener, ta drużyna jest skazana na sukces, w lidze w sezonie zasadniczym skończył sezon z bilansem 25-1, robi wrażenie, a jedny mecze przegrał i to po taju dobre pół roku temu, grono półfinalistów dopełniają 3 mega nie równie grające zespoły, przecież 1.75 na wygranie LM Zenitu to mega okazja,

Zenit wygra LM 1.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Serio uważasz, że taki śmieszny kurs na Zenit to perełka? Przecież to jest turniej weekendowy, wystarczy słabszy dzień i tyle, przy tak wyrównanych drużynach. Resovia cały sezon gra nierówno, ale potencjał mają ogromny i trzeba im przyznać, że od miesiąca ich forma się ustabilizowała i wygrywali wszystko pewnie za 3 punkty. Moim zdaniem to dla nich najważniejsza impreza i forma była szykowana właśnie na nią oraz na finał PlusLigi.
A poza tym nie skreślałbym z góry takich zespołów jak Lube, czy Trentino, mają one bardzo dobre składy i w pojedynczym meczu mogą spokojnie ograć każdego.
 
J 0

jarkota

Użytkownik
Witam, mój pierwszy post tu więc może nie będzie to cudowne. Ale do rzeczy. Final Four w Krakowie coraz bliżej i każdy fan siatkówki nie może się doczekać tych czterech meczy. Jutro pod lupę biorę spotkanie naszej Asseco Resovii Rzeszów z Rosyjskim gigantem Zenitem Kazań. Mecz w którym według mnie bukmacherzy nie doceniają umiejętności i potencjału zespołu z Rzeszowa a raczej kierują się tym że Rosjanie mają pieniądze i jedne z największych nazwisk w siatkówce ale jak to w sporcie bywa nie zawsze te pieniądze i gwiazdy dają wygraną. Wystarczy popatrzeć na mecze tegorocznej Ligi Mistrzów, Zenit przegrywa u siebie ze Skrą(fakt to jednak Zenit jest w finale ale Skra potrafiła z nimi wygrać ten jeden mecz) drugi przykład wygrana Lotosu Trefla Gdańsk z naszpikowaną również gwiazdami Modeną, tak więc czemu by Asseco Resovia miała nie wygrać jutro z Zenitem? Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. Składów obu drużyn chyba nie ma sensu żebym przedstawiał każdy wie jakimi zawodnikami dysponują obie drużyny. Wiem że ten mecz nie będzie łatwy dla jednej ani dla drugiej drużyny ale szczerze wierzę że zwycięsko wyjdzie z tego meczu Asseco. Dla mnie to jest value i z chęcią skorzystam z tego jakie kursy wystawiają bukmacherzy. Moje propozycje na ten jutrzejszy mecz:
Asseco Resovia Rzeszów win @4.00 ⛔
Asseco Resovia Rzeszów +1,5seta @2.62 ⛔
Asseco Resovia Rzeszów +10,5punkta @2.00 ✅

i tak trochę na czuja: +45,5 punkta w pierwszym secie @1,83 ✅
wszystko bet365
Kto nie ryzykuje nie pije szampana, mam nadzieje że Asseco Resovia wrzuci piąty bieg właśnie w tej końcówce sezonu i pokaże że jest mocną drużyną i musi się z nią liczyć każda drużyna. Powodzenia, mam nadzieje że jutro będziemy liczyć pieniądze :p
Serio uważasz, że taki śmieszny kurs na Zenit to perełka? Przecież to jest turniej weekendowy, wystarczy słabszy dzień i tyle, przy tak wyrównanych drużynach. Resovia cały sezon gra nierówno, ale potencjał mają ogromny i trzeba im przyznać, że od miesiąca ich forma się ustabilizowała i wygrywali wszystko pewnie za 3 punkty. Moim zdaniem to dla nich najważniejsza impreza i forma była szykowana właśnie na nią oraz na finał PlusLigi.
A poza tym nie skreślałbym z góry takich zespołów jak Lube, czy Trentino, mają one bardzo dobre składy i w pojedynczym meczu mogą spokojnie ograć każdego.
Popieram kolegę i to w 100%, to jest turniej dwa dni, dwa mecze. Nie ma rewanżu, nic. Pierw mecz półfinałowy później finał/mecz o 3. Wystarczy popatrzeć na final four kobiet, okej siatkówka kobieca różni się od męskiej wiadomo kobiety mają swoje humorki itd. nie ma sensu się rozpisywać o tym, ale prawda jest taka że grały i tak te najmocniejsze i kto wygrał? Casalmaggiore które pierw gładko pokonało Dynamo Kazań a później w finale Vakifbank i w obu meczach to zwyciężczynie były tymi gorszymi niż ich przeciwniczki. Tak więc ja liczę na wygraną w tym turnieju naszego zespołu w tym turnieju ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
serio grac po 1,30 w siatkowke przeciwko takiej druzynie jak Resovia? Zgadzam sie , zenit faworytem nawet wzglednie wyraznym ale bez przesady. Resovia to nie ogorki zeby grac przeciw nim kursy 1,30. Dla mnie raczej no bet

Ja zagram Lube Civitanova wygra lige mistrzow po kursie 3,85 , wg mnie spore value
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Zenit personalnie i mentalnie poza zasięgiem ekipy z Rzeszowa, może w finale któryś z włoskich teamów powalczy, dziś 3-0 ew. 3-1 to max
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Zenit personalnie i mentalnie poza zasięgiem ekipy z Rzeszowa, może w finale któryś z włoskich teamów powalczy, dziś 3-0 ew. 3-1 to max
Nie uwazam zeby Trentino bylo w jakikolwiek sposob lepsze personalnie od Rzeszowian. Wg mnie personalnie 50/50 ale ze Rzeszow gra u siebie to wrecz sklonilbym sie ku Resovii w meczu z Trentino
No oczywiscie Lube Civitanova to juz personalnie polka wyzej
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
a to jest taki mecz ? może w planach ? bo ja pisałem o Kazaniu
Napisales ze Resovia to nie ma szans, ale ktorys z wloskich klubow ma szanse, no to pisze ze nie wiem pod jakim wzgleden Trentino jest lepsze personalnie od Resovii
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Resovia +2.5 seta @1.53 bet365 ✅
Resovia +1.5 seta
@2.75 bet365 ⛔
Resovia
@4.33 bet365 ⛔ szkoda tego meczu, bo była duża szansa, żeby doprowadzić przynajmniej do tie breaka
Tak jak już pisałem parę dni wcześniej, jak dla mnie kursy w tym meczu są przesadzone i to mocno. Resovia gra w Polsce, cała hala będzie za nimi, a już widzieliśmy podczas MŚ w Polsce jaki to daje handicap. Po drugie już mecz ze Skrą pokazał, że te gwiazdy z Zenitu są do ruszenia, wystarczy słabszy dzień w polu serwisowym i ich potencjał spada o 50%.
Moim zdaniem Resovia powalczy w tym meczu i jest szansa na zwycięstwo, na pewno większa niż pokazują to kursy.
Trentino +1.5 seta @ 2.10 bet365 ✅
Trentino @3.25 bet365 ✅
Tu po raz kolejny dziwnie wystawiony kurs, Macerata w ostatnim czasie gra bardzo słabo, dwie porażki z Perugią, do tego ostatnio 0-3, w kompromitującym stylu, zostali kompletnie rozbici. Trentino ostatnio też dwie porażki z Modeną, więc w super formie też nie są. Dlatego to jest mecz wg mnie 50/50, obie drużyny nie są w najwyższej formie, mecz w Polsce, w nowej hali, wszystko się może zdarzyć, a ostatnie mecze między tymi drużynami pokazują, że bardzo często były to wyrównane 5 setowe pojedynki. Moim zdaniem warto spróbować grać w stronę Trentino.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Czy Wy naprawdę myślicie, że Skra wygrała z Zenitem w czystej walce? Mówię tu oczywiście o postawie Zenitu. Zenit przegrał u siebie tak żeby do minimum ograniczyć niebezpieczeństwo odpadnięcia ze Skrą i żeby zarobili ci co mieli zarobić.
W Bełchatowie Zenit pokazał kto rządzi. Rzeszów nie ma dzisiaj szans. To inna liga. Więc nie mówcie, że jest jakieś &quot;walju&quot; na Resovie. Bo nie ma. Oczywiście chciałbym się mylić ale takie niestety są realia.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Zenit -10,5 1.72 b365

Lotos grając z Zenitem nie był w stanie ugrać 20 punktów w secie. Skra w tym poważniejszym meczu (w sensie decydującym o awansie), po stosunkowo niezłym meczu przegrała do 19,23 i 19. Ile więcej ugra Resovia? Sądzę, że niewiele więcej. Jak ktoś nie chce 1.35, bo to faktycznie niewiele to handi punktowe wygląda bardzo atrakcyjnie. Zenit ma taką siłę rażenia na zagrywce i ataku, że nie ma możliwości, aby nie zaliczyć jakiejś serii punktów. Wystarczy jeden set powiedzmy do 18 i typ będzie skuteczny. Resovia powalczy, ale na przestrzenie całego spotkania ma niewielkie szanse z takim przeciwnikiem.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Resovia @1.61 bet365⛔
Resovia -1.5 seta @2.20 bet365 ⛔
Resovia -2.5 seta @4.50 bet365⛔
Resovia zagrała wczoraj naprawdę fajne spotkanie, brakło trochę zimnej głowy, może trochę szczęścia w tym drugim secie i dzisiaj obsada finału mogłaby być inna. Dla Resovii 3 miejsce to i tak będzie dobry wynik i na pewno będą walczyć dzisiaj na 100%.
Natomiast Lube wygląda na kompletnie &quot;zajechaną&quot; fizycznie, wczoraj kompromitacja, kompletna bezradność i brak zaangażowania zawodników, dla nich dzisiejszy mecz to będzie kara. Jak wczoraj wyglądali tak tragicznie fizycznie, to co będzie dzisiaj, po niecałej dobie przerwy? Moim zdaniem jak Resovia zagra w pełni skoncentrowana to będzie to podobny mecz do wczorajszego Lube z Trentino.
Zenit -1.5 seta @1.44 bet365⛔
W finale także nie powinno być żadnej niespodzianki, Zenit wczoraj miał delikatnie słabszy dzień, co było widać w pierwszych dwóch setach, jednak przetrwali to i potem spokojnie wypunktowali Resovie. W finale powinno być już lżej, zapoznali się z halą, mecz przeciwko gospodarzowi mają za sobą. Nie wierzę, że Trentino stać tutaj na coś więcej niż jednego seta, nawet ugranie tego jednego seta powinno być bardzo trudno.
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
To raczej Macerata nie ma czego szukać z taką grą, jak wczoraj zaprezentowali. Ich poziom tutaj, to taka późna podstawówka. Gdybym kupił bilety na wczorajszy dzień i obejrzał na żywo taki &quot;półfinał&quot;, to poczułbym się nieźle opluty. Wszyscy zawodnicy, poza Juantoreną i Grebennikovem, wyglądają, jakby mieli zaawansowaną anemię. Dodatkowo, najwyraźniej niezbyt pasuje im hala. Jeden z najlepszych rozgrywających na świecie rzuca piłki, jak na wf-ie w liceum. Również ilość zepsutych zagrywek była porażająca.
Kurs na Resovię i tak jest za wysoki. Bukmacherzy opierają się tylko na tym, że Lube, to Lube i zawsze może im wyjść jakiś lepszy mecz. Zagrać gorzej, niż wczoraj, wydaje się niemożliwością. Niemniej jednak, nic nie wskazuje na to, żeby miało być lepiej.
Resovia na pewno nie gra idealnie, ale widać u nich zaangażowanie i serce do walki. Wczoraj wystarczyło, żeby nieco postraszyć i nadgryźć wielki Zenit. Dzisiaj będą na pewno dużo bardziej zdeterminowani, żeby za wszelką cenę wydrzeć to trzecie miejsce we &quot;własnej&quot; hali.
Resovia @1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom