>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Six LŚ (17-22.07.2013) - Mar del Plata

Status
Zamknięty.
D 13

damianp

Użytkownik
W nawiązaniu do meczu Bułgaria-Włochy i typu Redwitza chciałem zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz.

Dziś zakładając wygrana Rosji z Kanada w pierwszym meczu Rosjanie zapewniają sobie 1 miejsce.
Grają jako pierwsi dziś, przed meczem Bul-Ita, więc nie powinni nic kombinować.

I teraz Włosi którzy grają później mogą de facto wybrać przeciwnika w półfinale.
Myślę, ze nie bedą chcieli się ładować na Brazylię, a co trzeba zrobić aby uniknąć Brazylii? Przegrać z Bułgarią i wpuścić ją ma 1 miejsce.
Bulgarzy zaś wyboru wielkiego nie mają, bo grają dziś drugi mecz i jeśli przegrają to ryzykują odpadnięciem gdyby jutro Argentyna wygrała z Włochami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W nawiązaniu do meczu Bułgaria-Włochy i typu Redwitza chciałem zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz.

Dziś zakładając wygrana Rosji z Kanada w pierwszym meczu Rosjanie zapewniają sobie 1 miejsce.
Grają jako pierwsi dziś, przed meczem Bul-Ita, więc nie powinni nic kombinować.

I teraz Włosi którzy grają później mogą de facto wybrać przeciwnika w półfinale.
Myślę, ze nie bedą chcieli się ładować na Brazylię, a co trzeba zrobić aby uniknąć Brazylii? Przegrać z Bułgarią i wpuścić ją ma 1 miejsce.
Bulgarzy zaś wyboru wielkiego nie mają, bo grają dziś drugi mecz i jeśli przegrają to ryzykują odpadnięciem gdyby jutro Argentyna wygrała z Włochami.
Co Ty za brednie tutaj opowiadasz? Jak wystarczy przegrać z Bułgarią i wpuścić ją na pierwsze miejsce?
Przecież to jest pierwszy mecz Włochów! Przegrają dziś z Bułgarią to będą grali o awans z Argentyną. Rozumiem, że sugerujesz, że Berutto jest na tyle dużym idiotą aby ryzykować mecz o życie z gospodarzem, tylko po to żeby ewentualnie zagrać z Rosją a nie Brazylią? ????
To nie jest reprezentacja Bhutanu, tylko Argentyna, którą na wygraną z Włochami w mniejszym, czy większym stopniu stać. W sporcie nie zawsze wygrywa faworyt i ostro na bani musieliby mieć Włosi aby dziś oddać mecz z Bułgarią, to byłoby po prostu bez sensu.
Myślcie ludzie
 
D 13

damianp

Użytkownik
Myślę, i Włosi też myślą i lubią kombinować.
Ja jestem zdania, że akurat Argentyny to Włosi nie mają się co obawiać.

A jak będzie, to zobaczymy niebawem ????
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Co Ty za brednie tutaj opowiadasz? Jak wystarczy przegrać z Bułgarią i wpuścić ją na pierwsze miejsce?

Przecież to jest pierwszy mecz Włochów! Przegrają dziś z Bułgarią to będą grali o awans z Argentyną. Rozumiem, że sugerujesz, że Berutto jest na tyle dużym idiotą aby ryzykować mecz o życie z gospodarzem, tylko po to żeby ewentualnie zagrać z Rosją a nie Brazylią? ????

To nie jest reprezentacja Bhutanu, tylko Argentyna, którą na wygraną z Włochami w mniejszym, czy większym stopniu stać. W sporcie nie zawsze wygrywa faworyt i ostro na bani musieliby mieć Włosi aby dziś oddać mecz z Bułgarią, to byłoby po prostu bez sensu.

Myślcie ludzie
może masz trochę racji, ale jedno zdanie jest ciekawe, mianowicie :

W sporcie nie zawsze wygrywa faworyt

Faworytem są tutaj Włosi, bo po tym co zaprezentowali Bułgarzy w pierwszym meczu powinni być faworytami. No ale myślicie, że Bułgarzy zagrają drugi tak fatalny mecz? Wątpię. Widzę value w kursie na Bułgarów i pobieram.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Z Bułgarii jest taki kolektwy ze jak Sokolov nie gra to gra calej druzyny jest rozsypana, wiec tego kolektywem nazwac nie mozna (dla mnei uzycie tego slowa w przypadku Bulgarow to totalna pomyłka). Mecz przeciwko Argentynie żenujacy w wykonaniu Bułgarów jak i Argentynczykow, chyba mecze pomiedzy Czestochowa a Olsztynem w ostatnim sezonie w naszej rodzimej lidze staly na wyzyszm poziomie, zagrywka po obu stronach również żenująca, ogromna ilosc trywialnych balonów na dodatek często psutych. Różnica była taka ze Bratojew mogl kiedy chcial rzucic pilke do Sokolova ktory mu te pilke skonczy, De Cecco takiej &quot;burżuazji&quot; po swojej stronie nie miał. Z racji zenujacej zagrywki Bulgaria dogrywala sobie pilke do siatki, gdzie taki slabiutrki wystawiacz jak Bratojew moze nawet rzucac pilke caly czas na pojedynczy blok pomimo ze on tylko wystawia a nei rozgrywa, Argnetyna tez miala w wiekszej meirze przyjecie bardzo dobre, jednakze zdarzylo im sie pare zenujacych balonow przyjetych w buraki co jest po prostu nie do pomyslenia. Jedyna roznica w tym meczu to Sokolov, ktory konczyl wszystko, Argnetyna duzo otrzymanych czap na pojedynczym bloku badz przylozonych w aut (przed FinalSix zapewne trenowali z Finami). Co tu duzo mowic oglada sie to CIĘŻKO.
Value na Bulgarie nie zbyt duzego (po cih wczorajszych wyczynach szczegolnie), po prostu dobrze wystawione kursy, Wlosi jak mieli o co grac i byl to mecz wazny to wygrywali jesli przeciwnika nie zlekcewazyli (mecz z Serbia nr1), choc nalezy pamietac ze Makaron to team ktory popisy ma we krwi i poza Zajcewem to u nich lipa, choc nie tak ogromna lipa jak u Bulgarow bo oni poza Sokolovem nie maja totalnie nic, Makaronny maja chociaz Vettoriego, Savani i Parodi to tez zawodnicy ktorych nie ma nawetco porownywac do Skrimova czy Alekseiva, choc trzeba przyznac ze forma zarowno Savaniego jak i Parodiego jest aktualnie fatalna (szczegolnie Savaniego po dlugiej kontuzji w sezonei ligowym) przez co taki Aleksiev moze z nimi nawet konkurować.
Zagrywka jak wiadomo sprawa losowa, pewnikiem jest ze Savanioloty dostarcza Bulgarom wiele punktow, jednak wg mnei juz lepiej robic po 10 bledow na zagrywce na set by te pozoistakle zagrywki weszly, a nei dawac baloniki tak jak Argnetynczycy. Makarony raczej nie dadza sobei tak w kasze dmuchac na bloku (przy zalozeniu brak balonow na zagrywce) i poza Sokolovem powinni Bulgarow regularnie blokowac.

Myślę, i Włosi też myślą i lubią kombinować.
Ja jestem zdania, że akurat Argentyny to Włosi nie mają się co obawiać.

A jak będzie, to zobaczymy niebawem :smile:
wiekszej bredni i himalajów głupoty dawno nie czytałem
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
może masz trochę racji, ale jedno zdanie jest ciekawe, mianowicie :
W sporcie nie zawsze wygrywa faworyt
Faworytem są tutaj Włosi, bo po tym co zaprezentowali Bułgarzy w pierwszym meczu powinni być faworytami. No ale myślicie, że Bułgarzy zagrają drugi tak fatalny mecz? Wątpię. Widzę value w kursie na Bułgarów i pobieram.
Włosi są faworytami bo są lepszą drużyną od Bułgarii, a nie dlatego, że Bułgarzy zagrali komedie z Argentyną (to też oczywiście przyczyniło się do faworyzowania Włochów, ale oni i tak i tak byliby tutaj murowanym faworytem).
Bułgaria nie musi zagrać drugiego tak fatalnego meczu, nie musi, ale może (no bo czemu nie? bo drugi raz nie zagra tak słabo? Polska też miała drugi raz nie zagrać tak słabo a z Francuzami i Bułgarami jakoś nie wyszło ????). Zmierzam do tego, że nawet jeśli Bułgaria zagra dobrze to i tak nie powinna tutaj wygrać.
Nie ma nawet jednej pozycji w której Bułgarzy byliby lepsi od Włochów. Nawet genialnie grający Sokolov ma godną odpowiedź w postaci Zajcewa.
Włosi jeśli uruchomią serwis to Bułgarie zmiotą z powierzchni ziemi, jeśli Argentyna przebijająca w 90% jakieś żenujące flociki potrafiła ich porządnie ruszyć serwisem to Włosi zrobią to tym bardziej.
Zagrywka jak wiadomo sprawa losowa, pewnikiem jest ze Savanioloty dostarcza Bulgarom wiele punktow
Jeszcze pewniejsze jest, że Sokolokapcie dostarczą Włochom 2x więcej punktów niż Savanioloty Bułgarom ????
Dla mnie brednią i himalajami głupoty jest pisanie o Włochach jako o zdecydowanym faworycie w tym meczu.

Reasumując, żeby się nie powtarzać, nie jestem pewien że Włosi odpuszczą ten mecz, mogą przegrać po walce, ale tak jak pisał Redwitz, value jest w kursie na Bułgarów, a wg mnie sytuacja którą opisałem dodatkowo skłania do stawiania przeciwko Italii.
Przecież Ty nie opisałeś żadnej sytuacji, stworzyłeś jakąś kompletnie nierealną głupotę, która nie może mieć miejsca bo po protu nie ma sensu.
 
D 13

damianp

Użytkownik
wiekszej bredni i himalajów głupoty dawno nie czytałem
Dla mnie brednią i himalajami głupoty jest pisanie o Włochach jako o zdecydowanym faworycie w tym meczu.

Reasumując, żeby się nie powtarzać, nie jestem pewien że Włosi odpuszczą ten mecz, mogą przegrać po walce, ale tak jak pisał Redwitz, value jest w kursie na Bułgarów, a wg mnie sytuacja którą opisałem dodatkowo skłania do stawiania przeciwko Italii.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Argentyna - Włochy
Argentyna w meczu z Bułgarią zagrała poprawnie i myślę, że gdyby nie zamieszanie w pierwszym secie oraz błędy w końcówkach innych setów skończyła by ten mecz szybko i przyjemnie 3:0 lub 3:1.
Rozgrywający De Cecco grał świetnie trzeba przyznać, że miał przyzwoite przyjęcie dzięki czemu, piłki były często rozegrane na pojedynczy blok, lecz nawet przy gorszym dograniu Argentyńczyk potrafił dokładnie wystawić.
W ataku dominował Quiroga, zdobywając 21 punktów oraz dołożył jeden punkt zagrywką. Dobrą zmianę dał Castellani, który zastąpił w ataku Romamuttiego (10 punktów). Jak zawsze duży udział w zdobywaniu punktów mieli środkowi zarówno Sebastian Sole (9 punktów) jak też Pablo Crer (10 punktów).
W meczu z Włochami Argentyńczycy wyjdą na pewno zmotywowani mając po swojej stronie publiczność (która nie wypełni do końca hali - trochę to żenujące gdzie fivb organizuje takie turnieje) jak również, co jest ważne, sędziów. Już w meczu z Bułgarami widać było wyraźnie pomoc sędziów liniowych oraz głównego arbitra z Dominikany (który momentami wyglądał jakby zobaczył kostuchę).
Myślę, że trener Weber przeprowadzi jedną zmianę i skład będzie wyglądał następująco: Luciano de Cecco, Ivan Castellani, Sebastian Sole, Pablo Crer, Rodrigo Quiroga, Federico Pereyra, Alexis Gonzalez.
Włosi co wyprawiali w nocy to przechodzi ludzie pojęcie. Dragan Travica zagrał fatalny przy dobrym przyjęciu regularnie posyłał piłki na podwójny czy potrójny blok. Zaytsev 12 błędów w ataku w tym kilka razy dał się złapać na pojedynczym bloku.
Niepowołanie Łasko do kadry to spory błąd w wykonaniu Berutto.
Świetnie zagrał Birarelli kończąc 12 na 13 piłek w ataku. Drugi środkowy Beretta skończył tylko 5 na 12. Włosi zdobyli tylko 2 punkty zagrywką (Savani 6 błędów na 10 serwisów). Przeczytać grę De Cecco jest o wiele trudniej niż Bratoeva, dlatego nie spodziewam się, aby Włosi jakoś szczególnie zdominowali Argentyńczyków na siatce i nie dali im się przebić na drugą stronę. Fakt, że potrafili nie kończyć piłki mając czystą siatkę, ale zdarzało im się to dosyć sporadycznie.
Skład na mecz z Argentyną pozostanie niezmieniony, czyli Dragan Travica, Ivan Zaytsev, Thomas Beretta, Emanuele Birarelli, Cristian Savani, Simone Parodi, Andrea Giovi.
Włochów zadowala zdobycie jednego punktu. Wtedy są pewni awansu z pierwszego i trafiają na drugą drużynę z grupy E. Nie wydaje mi się, żeby próbowali coś kombinować, bo nie mają jakiejś wyśmienitej formy i o mało Bułgarzy nie doprowadzili do tie-braka.
Żeby Argentyńczycy mogli myśleć o awansie muszą wygrać z Włochami za 3 punkty. Nie jestem pewny, jednak wygrana 3:0 powinna gwarantować awans z pierwszego miejsca, wtedy Włosi i Bułgarzy mają po 3 punkty oraz bilans w setach 4-4. Decydują więc małe punkty zdobywane w setach (czy bezpośredni wynik meczu Bułgaria-Włochy?).
Mój bet to over 3,5 seta. Jak najbardziej realny Argentyńczycy są w stanie wygrać ten mecz a przynajmniej jednego seta.
Typ: over 3,5 @ 1.535
✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Niepowołanie Łasko do kadry to spory błąd w wykonaniu Berutto.
???? i taki wniosek wyciągnąłeś po jednym słabszym meczu Zajcewa? :grin: Błagam...
Ivan miał całą fazę grupową na kosmicznym poziomie, jeden słabszy mecz niczego tutaj nie zmienia. Łasko jest tutaj zbędny tak naprawdę, tym bardziej w takiej formie jaką prezentował na Igrzyskach. Wprowadzenie Łasko do zespołu oznaczałoby upychanie na siłę Zajcewa na przyjęciu, co jest raczej bez sensu bo On jako atakujący na prawym skrzydle spisuje się o wiele lepiej a i nie musi się męczyć z zagrywką rywali.
Wracając do meczu z Argentyną to Albicelestes nie mają z Włochami kompletnie czego szukać, powinni zostać rozjechani.
Przeczytać grę De Cecco jest o wiele trudniej niż Bratoeva, dlatego nie spodziewam się, aby Włosi jakoś szczególnie zdominowali Argentyńczyków na siatce
a w jakim celu go w ogóle czytać? Bułgarzy nie wiedzieli co się dzieje, kiedy De Cecco ich rozrzucał, cały czas pojedynczy blok... ale co z tego skoro i tak czapowali żenujące skrzydła Argentyńczyków? :grin: . Włosi będą mieli gigantyczną przewagę na siatce, tak jak praktycznie każda drużyna grająca z Argentyną. Bułgaria tylko przez swoje kalectwo męczyła się tak niemiłosiernie z gospodarzem, samo to że wygrała 3:1 grając takie komiczne spotkanie jednak o poziomie Argentyny sporo nam mówi.
Albicelestes najzwyczajniej w świecie mają jednego zawodnika na przyzwoitym poziomie spośród wszystkich ich skrzydłowych, jest to Quiroga. Cała reszta to po prostu błazeński poziom, brak umiejętności kończenia ataków na pojedynczym lotnym bloku. Teoretycznie powinien się tutaj wyróżniać Bengolea, ale On jest w bardzo marnej dyspozycji, bo wiadomo że zawodnik słaby to nie jest.
Najważniejszą sprawą jest brak atakującego. Romanutti to wynalazek kończący jedną piłkę na 10, Castellani ostatni dał niezłą zmianę, ale nie oszukujmy się - w fazie grupowej grał marnie i równie dobrze dziś znowu może ogarnąć go kompletna niemoc (jest to najbardziej prawdopodobne).
Można było podejrzewać przed spotkaniem z Bułgarią, że wyniki Argentyny z fazy grupowej są nieistotne bo w F6 zagrają swoją najlepszą siatkówkę itp. itd. Ale prawda jest taka, że mecz z Bułgarią rozwiał tutaj wszelkie wątpliwości. Argentyna jest bez formy, gra fatalnie.

Włochy -1.5 (1.60) Unibet ✅
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik


Albielestes dorównują ekipie Berruto w grze na środku siatki i jakością rozegrania. Crer , Sole , Luciano robią dobrą robotę jednak na nic ona się może zdać kiedy nie ma pewnego atakującego i dobrego przyjęcia. Owszem Luciano jest wirtuozem ale nie takim by padem z dołu piłkę wystawiać i jednocześnie gubić blok - to jest poprostu nie możliwe. Castellani miał dobry fragment z Bułgarią, lecz pierwszym atakującym to on nie jest. Romaniutti też nie wiadomo co zagra. Przyjęcie to pięta achillesowa gospodarzy. Bengolea to katastrofa, Quiroga trzymał w ataku ale z przyjęciem to już różnie bywało. Pereyra - kompletnie bezproduktywny gracz - zero atutów , mnóstwo popsutych zagrywek.
Niestabilna gra gospodarzy, brak dopieszczenia akcji , szarpana gra.

Z drugiej strony Włosi. Zagrali bardzo słabo z Bułgarią a mimo to wygrali. Tego meczu nie można poddać głębszej analizie gdyż drużyny grały jak na zawodach szkolnych w podstawówce. Jednak Włosi mimo , że falowali potrafili odrabiać straty nawet 5 punktów z Bułgarią . To co dopiero z Argentyną , która Sokołova nie ma i brak tam lidera w ataku. Quiroga ?? Ok może pociągnie przez jakiś czas , ale Włosi szybko to wyczują i później to już potrójnym blokiem będą do niego skakać. Zagrywką Włosi ich myślę zdemolują. Nie ważne jak będą serwować - mocno czy flota - jeśli będzie szło w boisko Argentyna będzie mieć problemy. Oczywiście pare punktów zapewne oddadzą m.in przez słynne Savanioloty ale to i tak różnica jest ogromna. Italia gra lepiej w obronie i bardziej skutecznie na kontrze. Taki mecz jak z Bułgarią nie ma prawa im się zdarzyć, więc według mnie wynik może pójść tylko w jedną stronę.

Typ:
Włochy -8,5 pkt @ 1,80 Milenium ✅
 
D 13

damianp

Użytkownik
Dzisiejszy typ dnia to oczywiście Argentyna cs 3-1 @10 w gamebookers.

Wczoraj Ruscy namieszali oj namieszali, a tak naprawdę i tak wszystko zależy od Italii.

Brazylia musi wygrać z Kanada zeby awansować, wygra za 3 pkt to ma 1 miejsce, wygra 3-2 to zależy iloma małymi punktami - zajmie 1 lub 2 miejsce.

I teraz Włosi. Do awansu potrzebują wygranego seta i odpowiedniego bilansu małych punktów.
Argentyna tez ma szanse na awans, i Włosi dzis taki prezent gospodarzom mogą sprawić wywalajac za burte Bulgarow.
Bulgarzy maja dwa mecze rozegrane i najgorsze spośród całej trójki ratio punktowe.
Jeśli zagrają na 3-1 i małe punkty w okolicach zera to mamy gospodarzy w półfinale a Bulgarow za burtą.

Typ: Argentyna wygra 3-1. @10 gamebookers/bwin ⛔
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Dzisiejszy typ dnia to oczywiście Argentyna cs 3-1 @10 w gamebookers.
Wczoraj Ruscy namieszali oj namieszali, a tak naprawdę i tak wszystko zależy od Italii.
Brazylia musi wygrać z Kanada zeby awansować, wygra za 3 pkt to ma 1 miejsce, wygra 3-2 to zależy iloma małymi punktami - zajmie 1 lub 2 miejsce.
I teraz Włosi. Do awansu potrzebują wygranego seta i odpowiedniego bilansu małych punktów.
Argentyna tez ma szanse na awans, i Włosi dzis taki prezent gospodarzom mogą sprawić wywalajac za burte Bulgarow.
Bulgarzy maja dwa mecze rozegrane i najgorsze spośród całej trójki ratio punktowe.
Jeśli zagrają na 3-1 i małe punkty w okolicach zera to mamy gospodarzy w półfinale a Bulgarow za burtą.
Typ: Argentyna wygra 3-1. @10 gamebookers/bwin
Po raz kolejny wysuwasz tezę , że ktoś odpuści by kogoś wyeliminować.
To nie jest koncert życzeń. Włochom właśnie będzie na ręke dzisiejsza demolka bo gdy Brazylia wygra za 3 pkt z Kanadą to wtedy być może trafili by na Rosję.
Szkoda , że piszesz o jakiś chorych spiskach, które nie mają prawa mieć miejsca w turnieju dużej rangi.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Łasko jest tutaj zbędny tak naprawdę, tym bardziej w takiej formie jaką prezentował na Igrzyskach. Wprowadzenie Łasko do zespołu oznaczałoby upychanie na siłę Zajcewa na przyjęciu, co jest raczej bez sensu bo On jako atakujący na prawym skrzydle spisuje się o wiele lepiej a i nie musi się męczyć z zagrywką rywali.
Zbędny? A kto go zastąpi jak będzie miał gorszy dzień? Vettori? Czy zostanie nie zmieniony jak wczoraj i będzie dostawał czapy?




a w jakim celu go w ogóle czytać? Bułgarzy nie wiedzieli co się dzieje, kiedy De Cecco ich rozrzucał, cały czas pojedynczy blok... ale co z tego skoro i tak czapowali żenujące skrzydła Argentyńczyków? :grin: .
Argentyńczyków zablokowali 12 razy. A Bułgarzy Włochów 13..

Zobaczymy czy to będzie takie oczywiste spotkanie. Twoje zapatrzenie we Włochów jest bynajmniej śmieszne. Gdyby nie bezmyślnie roztrwoniona przewaga Bułgarów mielibyśmy tie-break.

Kto tu wczoraj grał fatalnie? ???? Włosi co chwile mieli przestój i strata kilku punktów pod rząd.


Albielestes dorównują ekipie Berruto w grze na środku siatki i jakością rozegrania.
Chyba przewyższają jakością rozegrania.
Quiroga trzymał w ataku ale z przyjęciem to już różnie bywało.
Wczoraj miał bardzo dobre przyjęcie, z tego co pamiętam nie popełnił żadnego błędu a przeważnie dogrywał do siatki.
Pereyra - kompletnie bezproduktywny gracz - zero atutów , mnóstwo popsutych zagrywek.
Popsuł 4 na 8, podczas gdy Savani 6 na 10.
Niestabilna gra gospodarzy, brak dopieszczenia akcji , szarpana gra.

Quiroga ?? Ok może pociągnie przez jakiś czas , ale Włosi szybko to wyczują i później to już potrójnym blokiem będą do niego skakać.
Pamiętaj, że De Cecco bardzo często uruchamia środek. I wcale to nie musi wyglądać tak, że większość piłek będzie szło do Quirogi.



Spisków to nie będzie:razz: Włosi na pewno nie będą oddawać meczu i liczyć, że uda im się mieć odpowiedni bilans małych punktów. Nie ta forma.
 
D 13

damianp

Użytkownik
Włosi jak przegraja 1-3 i zachowają lepsze ratio małych punktów tez zajmą 1 miejsce w grupie i trafia na Rosję.
Ja swoje juz widziałem i na Mistrzostwach Świata gdzie były mecze odpuszczane i dzis Włosi nie widzę powodu dlaczego nie mieliby pomoc gospodarzom.
I tak beda na 1 miejscu jak beda chcieli i tak.
Każdy gra co chce Wy wolicie grać marne 1.30 na Italie a nawet niektórzy ujemny handicap proszę bardzo, każdy wyciąga wnioski sam a rozliczenie po meczu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Tak jak Argentyna przegrała trochę na własne życzenie z Bułgarią, tak Bułgarzy przegrali na własne życzenie z Włochami.
Jak na razie poziom Final Six strasznie rozczarowuje, bo poziom sportowy jest naprawdę niski. Pozytywnie zaskoczyła Kanada, która rozegrała bardzo dobry mecz.
Włosi bardzo fajnie zaczęli i fajnie skończyli. Zobaczcie jaka diametralna różnica jest w ich grze, kiedy Travica rozgrywa i wykorzystuje wszystkie strefy. W pewnym momencie odpuścił środek, zaczął grać lewe-prawe i nagle gra Włochów zupełnie się zacięła. Przyzwoity mecz Zaytseva, chociaż sporo punktów oddał jednak w ataku. Parodi znowu średnio w ataku (strasznie się męczył na lewym skrzydle), ale dobrze przyjmował. Savani faluje, świetne zagrania przeplata słabymi. Na duży plus Birarelli, który wczoraj zagrał po prostu kapitalny mecz.
Tyle piszecie o zagrywce Włochów. Wczoraj Bułgarzy mieli najwięcej problemów z zagrywką Beretty (trochę to było śmieszne). Savani, Travica czy Zaytsev jakoś wybitnie w tym elemencie się nie prezentowali. Może z Argentyną będzie to lepiej wyglądać, ale wcale nie musi.
Argentyna zagrała z Bułgarią źle. Całą LŚ grali bardzo przeciętnie i ciągle mają te same problemy. Przeciętna zagrywka (a co za tym idzie średnia gra w bloku), problemy w ataku ze skrzydeł. Świetny mecz przeciwko Bułgarom zagrał Quiroga. Pytanie tylko czy będzie w stanie przynajmniej zbliżyć się do tego poziomu. Mam nadzieję, że trener Weber postawi na Castellaniego na pozycji atakującego. Romanutti dla mnie to zawodnik po prostu strasznie przeciętny.
Wiadomo jak gra De Cecco. Przy dobrym przyjęciu będzie sporo piłek na środek i tam Sole czy Crer spokojnie sobie powinni poradzić. Na skrzydłach może i pewnie będzie gorzej, chociaż podejrzewam, że będzie to wyglądało lepiej niż w pierwszym meczu.
Oczywiście Włosi są faworytami i powinni wygrać to spotkanie. Tylko, że Włosi mają spore problemy z utrzymaniem wysokiego poziomu. Wczoraj z Bułgarią zagrali słabe spotkanie.
Widać jak na razie po poziomie Final Six, że ekipy naprawdę strasznie falują ze swoją grą i niestety to nie wynika z jakiejś wybitnej gry rywala. Nie sądzę, żeby Włosi wygrali tutaj w trzech setach.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.53 Pinnacle ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zbędny? A kto go zastąpi jak będzie miał gorszy dzień? Vettori? Czy zostanie nie zmieniony jak wczoraj i będzie dostawał czapy?


Zobaczymy czy to będzie takie oczywiste spotkanie. Twoje zapatrzenie we Włochów jest bynajmniej śmieszne. Gdyby nie bezmyślnie roztrwoniona przewaga Bułgarów mielibyśmy tie-break.

Kto tu wczoraj grał fatalnie? ???? Włosi co chwile mieli przestój i strata kilku punktów pod rząd.
Weź słownik do ręki jak już zamierzasz rzucać słowami, których nie znasz znaczenia, bo żenująco się to czyta. Bynajmniej nie oznacza tego samego co przynajmniej.

Włosi grali fatalnie, no to świetnie, ale 3:1 jakoś wygrali ???? .

Wczoraj został niezmieniony i jakoś strasznie na tym Italia nie ucierpiała. Poza tym w odwodzie zawsze jest Vettori, który zresztą postępy robi cały czas niebywałe i już w PO A1, w spotkaniach z Maceratą, czy z Trentino rozgrywał świetne mecze. Tu nie chodzi o to, że Łasko jest zbędny w ogóle w kadrze Włochów, jest zbędny w pierwszym składzie a jak już wróci to pewnie do tego pierwszego składu trafi, kosztem przestawienia Zajcewa na przyjęcie.

Wczoraj miał bardzo dobre przyjęcie, z tego co pamiętam nie popełnił żadnego błędu a przeważnie dogrywał do siatki.
???? Ty o Quirodze piszesz?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Licza sie male punkty w przypadku wygranej Brazylii 3-2 ? Jak to wyglada pod tym katem i czy ustawka na 3-2(jaka roznica punktowa musi byc?) daje obu druzynom awans ?
 
D 13

damianp

Użytkownik
W grupie brazylijskiej nie wchodzą w grę żadne ustawki bo Rosjanie maja najlepsze ratio małych punktów zaś dwa pozostałe teamy grają ze sobą więc nie maja możliwości żeby oba miały lepsze od Rosjan.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Brazylię z Kanadą to warto pograć u185.5 na Unibecie po kursie 1.4 . Do jakiegoś dubelka jak znalazł. Zero kalkulacji. Brazylia musi wygrać za 3 punkty, a dobrze wiemy, jeżeli drużyny takiego kalibru muszą to po prostu to robią.
Analiza nie powala, jednak typ jak najbardziej wart grania.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Niepowołanie Łasko do kadry to spory błąd w wykonaniu Berutto.
Po co przeinaczacie prawdę ? Łasko nie gra w reprezentacji bo poprosił Berutto o przerwę a nie, że Berutto go nie chciał.
Dopisywanie teorii spiskowych do LŚ powołując się na MŚ w 2010 roku jest też co najmniej nie dorzeczne. Każdy kto widział te MŚ ten wie, że formuła tamtego turnieju była poroniona i kombinowanie było najlepszym co niektóre drużyny mogły zrobić. Tutaj jest coś zupełnie innego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom