>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Six Ligi Światowej 2016 [Kraków 13-17 lipca]

Status
Zamknięty.
M 0

matban

Użytkownik
Antanasijevicia nie zagra na pewno co niektórzy dopiero teraz dowiadują się o tym że atakujący serbskiej reprezentacji nie zagra. Pisanie o tym że Serbia jest faworytem meczu z Polakami to kpina. Nie zagra główny atakujący jedno skrzydło jest bardzo słabe tak jak już wyżej powiedziałem środkowi OK ale z drugim przyjmującym jest problem. A rozgrywający Serbii To jakieś nieporozumienie. Jak zauważyłem wyżej kluczem do zwycięstwa będzie zagrywka jeżeli odrzucimy ich od aiatki to wygramy bez problemów bo Serbowie nie moja kim straszyć oprocz Ivovicia choć on też nie jest nieomylny w przyjęciu.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
ja gram przeciwko naszym , wczoraj Francja wypuscila wygraną z rąk.

w Sts w hicie dnia kurs 2 na Serbów pobieram z usmiechem
2*0.88=1.76 więc nie myl ludzi. Jeśli 1.76 dalej uważasz za value to graj ale super oferta to bym tego nie nazwal.

Dla 6 drużyn się nic nie wymyśli lepszego jedynie każdy z każdym ale ta formuła co teraz jest to skandal. Powinno być więc final eight.

Dla tych którzy twierdzą że Polacy wygrali szczęśliwie to śmiech na sali. Szczęśliwie to wygrała ale Francja pierwszego seta. Nasze sety były w pełni zasłużone i pod kontrolą.
 
M 0

matban

Użytkownik
A ten co pisze że 2 zł na serbie bierze z pocałowaniem ręki to pewnie nie wie ze nie gra główny atakujący serbii i pewnie gra za 2 zł jakieś 15 meczy i wierzy że wygra. I pisze głupoty nie znając się wogole na siatkowce
 
M 0

matban

Użytkownik
Ja tez tak uważam zwycięstwo Polaków jest bardziej prawdopodobne. Za mniejsze pieniądze polecam granie handicapu setowego na polakow
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Co więcej dodać niż tutaj napisane .
Granie na Polske to super biznes , nie powinniśmy mieć problemów z Serbia, trudniejszy przeciwnik już pokonany wczoraj.
Kursy już spadają więc łapie 1,80 na bet365.

A ten gość co stawia na Serbię nie wiem co ma w głowie, ale z usmiechem to buki biorą jego pieniądze ????
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Polska - Serbia | Serbia wygra 1 set i wygra mecz @ 2,62 ✅
Po wczorajszym pojedynku trwającym 5 setów Polacy są na pewno podbudowani psychicznie, bo przecież wygrana z Francją musi pozytywnie budować atmosferę w zespole. Jednak nie zapominajmy o tym, że pierwsze dwa sety to była słaba gra z naszej strony. Nie kończyliśmy ataków, słaba gra blokiem, dużo błędów w przyjęciu i obronie. Ostatecznie udało się wygrać, ale nie ma co się oszukiwać, dzięki postawie francuzów w kolejnych 3 setach. Dzisiaj Serbia zagra bez Atanasijevicia, ale ma Luburicia, który jak na początki przygody w kadrze radzi sobie całkiem dobrze. Nie zapominajmy również o tym, że Serbia będzie grała na maksimum możliwości z prostego powodu, Liga Światowa to ostatni turniej dużej rangi, w którym mogą zdobyć jakiś medal, ponieważ nie zakwalifikowali się do IO w Rio. Nie widzę powodów, dla których mieliby odpuścić ten mecz, tym bardziej, że jeszcze czeka ich przecież pojedynek z Francją, być może o wyjście z grupy. Co do pierwszego seta, mam takie wrażenie, że Polacy grają bardzo zachowawczo w 1 partii spotkania, tym bardziej przed własną publicznością gdzie dochodzi dodatkowy stres.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Kurs @ 1.90 Óni
USA vs Włochy ( po pierwszym secie 0:1)
Gramy na AMERYKANÓW
Nadarza się fantastyczna okazja na złapanie świetnego kursiwa. Amerykanie bardzo niemrawo weszli w spotkanie, ale w późniejszej fazie 1go seta było już bardzo dobrze. Jankesi powinni spokojnie to ogarnąć w trzech kolejnych setach. Ależ smakowity kąsek pieniężny.
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Amerykanie zaczęli lepiej grać, ale Włosi również jadą na tym samym poziomie co w 1 secie, co dało im wygraną. Jest sporo błędów w tym spotkaniu, za równo z jednej jak i drugiej strony, dlatego wynik jest jak najbardziej otwarty i każdy tu może wygrać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska - Serbia | Serbia wygra 1 set i wygra mecz @ 2,62

Po wczorajszym pojedynku trwającym 5 setów Polacy są na pewno podbudowani psychicznie, bo przecież wygrana z Francją musi pozytywnie budować atmosferę w zespole. Jednak nie zapominajmy o tym, że pierwsze dwa sety to była słaba gra z naszej strony. Nie kończyliśmy ataków, słaba gra blokiem, dużo błędów w przyjęciu i obronie. Ostatecznie udało się wygrać, ale nie ma co się oszukiwać, dzięki postawie francuzów w kolejnych 3 setach. Dzisiaj Serbia zagra bez Atanasijevicia, ale ma Luburicia, który jak na początki przygody w kadrze radzi sobie całkiem dobrze. Nie zapominajmy również o tym, że Serbia będzie grała na maksimum możliwości z prostego powodu, Liga Światowa to ostatni turniej dużej rangi, w którym mogą zdobyć jakiś medal, ponieważ nie zakwalifikowali się do IO w Rio. Nie widzę powodów, dla których mieliby odpuścić ten mecz, tym bardziej, że jeszcze czeka ich przecież pojedynek z Francją, być może o wyjście z grupy. Co do pierwszego seta, mam takie wrażenie, że Polacy grają bardzo zachowawczo w 1 partii spotkania, tym bardziej przed własną publicznością gdzie dochodzi dodatkowy stres.
Możesz rozwinąć myśl odnośnie tego, iz to dzięki postawie Francji wczoraj wygralismy ???? ? W bardziej szczegółowy sposób, bo ja z ta teza się nie zgadzam.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Możesz rozwinąć myśl odnośnie tego, iz to dzięki postawie Francji wczoraj wygralismy ???? ? W bardziej szczegółowy sposób, bo ja z ta teza się nie zgadzam.
Nie wiem czy jest sens z nim rozmawiać, bredzi ze nasi siatkarze mają stres bo gramy u siebie. Polecam poprostu go zlać, zagrac na Polskę i wygrać, proste
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Francja zaczęła się nie potrzebnie bawić, zaczęli robić błędy, po prostu byli zbyt pewni siebie, a gdy zaczęli przegrywać siadła im psychika i tyle. To nie pierwszy raz kiedy Francja prowadząc 2:0 nie potrafi wygrać spotkania.
Ja mam inne przemyślenia, Ty masz inne, w czym widzisz problem ? Nie można normalnie skomentować, że widzisz to inaczej, albo że się nie zgadzasz ? Jeśli nie to proszę, abyś o moich postach się nie wypowiadał.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
I Włosi jednak wygrywają z USA 3-1. Jak ktoś postawił na nich po ~4,0 to gratuluję;). Ogólnie dziś Italia bardzo solidnie, Amerykanie wyglądali jakby pierwszy raz na tą halę wyszli.
Jedna akcja mnie zainteresowała. Koniec 3. seta, USA ma w górze piłkę setową, sędzina kończy akcję na niekorzyść Włochów (dotknięcie siatki), po czym Biralelli z pełnym przekonaniem pokazuje, że siatki nie dotknął i miał po challengu rację. Co oznacza że w końcowym rozrachunku sędzina pokrzywdziła Amerykanów, kończąc akcję, w której mieli piłkę do gry po swojej stronie. Całe szczęście USA tego seta wygrało. Ale wyobrażacie sobie taką akcję na IO w decydującym meczu, np. w 1/4?:razz:
Francja zaczęła się nie potrzebnie bawić, zaczęli robić błędy, po prostu byli zbyt pewni siebie, a gdy zaczęli przegrywać siadła im psychika i tyle. To nie pierwszy raz kiedy Francja prowadząc 2:0 nie potrafi wygrać spotkania.
Francja to zaczęła się bawić w 2. secie, w którym my graliśmy biernie. A co do szczęścia, to nie uważasz że w pierwszej partii, to właśnie FRA miała szczęście, że tego seta wygrała? Dwa błędy sędziego, kompletnie nieudane zmiany u nas. Twoja opinia jest niesprawiedliwa wobec naszych siatkarzy, bo wygraliśmy po tym jak na parkiet wszedł Mika i Bieniek, którzy w zestawieniu z resztą siatkarzy podnieśli nasz poziom o level wyżej;).
Z twojego toku rozumowania Francuzi nas zlekceważyli jak prowadzili 2-0, a co może oni nie pamiętają Japonii? Nie sądzę. Graliśmy od początku dla Nowakowskiego i z pewną dozą niepewności odnośnie Miki. Kiedy odpowiedni zawodnicy weszli na boisko, to byliśmy sportowo lepsi od przeciwnika.
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Ależ wiara w narodzie urosła po jednym szczęśliwym zwycięstwie. 80% typerów była niemalże pewna zwycięstwo Francuzów. Jednak to Polacy wygrali i teraz zdecydowana większość śmiało ładuje w Polaków. No cóż... Jeden mecz o niczym nie świadczy, spojrzyjcie miesiac wstecz, gdy od potentatów dostawaliśmy po 0:3 i ledwo wygraliśmy 3 mecze ( uciułaliśmy m.in 3:2 z Belgami). Spójrzmy na wczorajszy mecz, Buszek fatalne błędy, Kubiak przeciętnie, Kurek fatalnie, Zatorski bez błysku. Fenomenalny mecz zagrali Mika ( chwała mu za to, że wraca do świetniej formy) plus Bieniek i Kłos, którzy umówmy się, nie ma szans, najmniejszych szans, żeby kolejny mecz zagrali tak dobrze.
Po drugiej stronie siatki mamy wspaniałego środkowego Podrascanina ( całą karierę gra w najlepszej lidze świata, w najlepszych zespołach) , Dragan Stankovic od 7 lat w topowym zespole z najlepszej ligi, czyli włoskiej, znakomity przyjmujący Nikic, aktualny mistrz Włoch, genialny Kovacevic, który popisuje się niebanalnymi zagraniami( liga włoska), a do tego Drazen Luburic, znajdujący się w genialniej dyspozycji. Na pewno brak tu Atanasijevica (ale kto dobrze patrzył na mecze kwalifikacyjne, ten dobrze wie że Atan nie zagrał nawet w połowie spotkań, a i bez niego ograli taki potentatów jak Brazylia czy Rosja.
Final six to turniej docelowy tego sezonu dla Serbów. Ja tutaj widzę jasno i wyraźnie
SERBIA KURS @2.0 ✅✅✅✅ Serbowie 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
C 230K

czary-mary

Użytkownik
W twojej analizie bije po oczach gloryfikacja Serbii i despekt Polski.:-|
Fakty nie kłamią, piszę jak to widzę i jak jest. Sercem za Polską, ale rozum mówi zdecydowanie co innego. Żeby wygrywać, trzeba odrzucić emocje na bok
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To obyś dziś nie zarobił i niech wygra Polska:razz:!
Racja że dla Serbów to impreza docelowa, więc oni powinni być teraz na etapie jaki my chcemy osiągnąć w Brazylii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom