>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fiorentina - AS Roma!!!

Status
Zamknięty.
A 0

alles7

Użytkownik
Najciekawszy mecz 32 kolejki wloskiej Serie A. Mecz o 4 miejsce, a wiec walka o miejsce w Lidze Mistrzow! Niewątpliwie szlagier 32 kolejki! Jak obstawiacie? Ja typuje zwyciestwo Romy! Do składy wracają De Rosii oraz Chivu, jak wiemy fundamentalni zawodnicy rzymskiego klubu! Druzyna ta moze ostatnio spisuje sie srednio, ale w niedziele po raz kolejny w tym roku pokażą na co ich stac! I chociaz Fiorentina na wlasnym boisku jest prawie ze niepokonana to PRAWIE robi wielką roznice!

Średnio kurs na Rome jest powyzej 3,00!

Malo wiem na temat Fiorentiny, jakbys ktos cos wiedzial to komentarze a raczej informacje mile widziane, poniewaz zamierzam zagrac na to spotkanie za duz pieniadze ????
 
M 0

majordomus

Użytkownik
Przychylam się do twojego zdania. Mecz będzie zacięty, bo jest o co walczyć, pamietajmy jednak, że Fiorentina nie jest teraz w formie, a Romie nawet dobrze idzie. Ważny jest też fakt, że piłkarze z Rzymu całkiem dobrze radzą sobie na wyjeździe. W tabeli są za Juve. Mój typ to 2. Będę szukał czegoś na temat Fiorentiny. Na razie mam ich skład na mecz: 22. Bogdan Lobont, 2. Per Kroldrup, 3. Dario Dainelli, 21. Tomas Ujfalusi, 23. Manuel Pasqual, 4. Marco Donadel, 10. Stefano Fiore, 19. Luis Jimenez, 20. Martin Jorgensen, 32. Cristian Brocchi, 30. Luca Toni.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A mi udało się trafić tutaj remis i w LT dokładny wynik 1-1. Szkoda, że grubo tego &quot;x&quot; nie zagrałem. :wink:
 
A 0

alles7

Użytkownik
spoznione podziekowania za sklad :wink: szkoda ze Roma nie wygrala i na szczescie pohamowalem sie przed gruba kasą... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom