>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fiorentina-Cagliari

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Fiorentina po 9 kolejkach zajmuje czwarte miejsce. Na własnym boisku spisuje się znakomicie, ma bilas 4-4-0. Jest to drużyna bardzo bramkostrzelna. W tym sezonie strzeli aż 20 bramek. Natomiast Cagliari spisuje się fatalnie. Przed ostatnie miejsce, z bilansem wyjazdowym 0-0-4. Bilans bezpośrednich zespołów na stadionie Fiorentiny jest następujący: 18-4-3. Moim zdanie faworytem jest Fiorentina, która ma lepszy skład i bramkostrzelnych napastników (Fiore i Toni)
Mój typ: 1 bądź over

Przypuszczalne składy:
Fiorentina: Frey - Ujfalusi, Di Loreto, Dainelli, Pasqual - Brocchi, Donadel, Pazienza, Jorgensen - Fiore - Toni

Cagliari: Carini - Lopez, Bega, Canini, Pisano - Conti, Budel, Agostini - Capone, Esposito, Suazo

Fiorentina-Caglari 2-1

Obydwa typy trafione
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że Fiorentina bez problemu wygra ten mecz. Ostatnio pokazują, że są w dobrej formie. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem gry Luca Toniego. Typuję w tym meczu zwycięstwo Fiorentiny i to, że Luca Toni strzeli bramkę.

Fiorentina - Cagliari -&gt; 1 (1.36 - Expekt) :mrgreen: 2:1 :mrgreen:

Który z graczy strzeli gola? -&gt; Luca Toni (Fio) (1.65 - BAW) :mrgreen: strzelił :mrgreen:
 
jogurt19 0

jogurt19

Użytkownik
Dokładnie. bardzoe dobry mecz. Fiorentina na Fali. Toni im stzrela bramki, mysle że nie powinni mieć problemu z pokonaniem Cagliari.
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Fiorentina - Cagliari 2:1
Który z graczy strzeli gola? -&gt; Luca Toni

Wszystko zgodnie z planem. Fiorentina wygrała, a niezawodny Luca Toni znowu strzelił bramkę. :mrgreen:
 
Do góry Bottom