>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FireBet 3

F 0

firebet

Użytkownik
O i wreszcie mówisz rzeczowo i grzecznie.
Program zostanie wycofany z dniem 30.09.2009 r. - czekam na Twoje zdanie na ten temat.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Dla mnie sukcesem będzie, jeżeli przynajmniej jeden gracz zastanowi się nad tym, co napisałem i uniknie problemów finansowych.
ale ty uparty jesteś, musiałeś nieźle sobie nas..rać w życiu i sporo kasy przegrać skoro cały czas o tym piszesz na forum. Tak nie odkupisz swoich win i nie odbudujesz swojego życia idź lepiej do lekarza specjalisty może on ci pomoże.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tutaj siedzę przynajamniej od dwóch lat i nawet nicka zmieniłem, bo kiedyś wstyd mi było, jak dawałem ludziom tzw. &quot;pewniaki&quot;.
ha rozgryzłem ciebie - jednak chcesz odkupić swoje winy, ale pamiętaj jedno nie należy oceniać ludzi swoją miarą. Skoro ty byłeś oszustem i rozdawałeś ludziom marne typy to nie znaczy że inny też chcą szkodzić tej społeczności - nie każdy jest taki jak ty - może my (autorzy wszelkich programów) chcemy wspomóc analizę (nie zastąpić) może nie jesteśmy tacy źli a można by się pokusić o stwierdzenie że nawet przydatni.

Zapamiętaj jedno! wypisywaniem oskarżeń że każdy autor takiego programu jest oszustem powoduje tylko to że ludzie pełni zapału i chęci do pracy aby pomóc innym i podzielić się swoją wiedzą tracą chęci i w końcu gdy ich program stanie się bardzo dobry wycofują go bo po co tracić czas dla takich gości jak momodzik.

I zrozum że to ty byłeś i jesteś oszustem - nawet sie do tego przyznałeś w swojej wypowiedzi, może przyznaj się jaki miałeś nick w &#39;poprzednim wcieleniu&#39; niech ludzie których oszukałeś poznają twoje nowe oblicze ... czekamy
 
F 0

firebet

Użytkownik
Witam,
Testy aplikacji dobiegły końca. Zebrałem wszystkie opinie nt. programu, za które serdecznie dziękuję.
W tej chwili aplikacja nie jest dostępna dla nowych użytkowników.
Pozdrawiam,
FB
 
F 0

fotoneo

Użytkownik
witam

chodzi o to że znalazłem program do analiz FireBet 3 zainstalowałem go i podałem email i pszyszła do mnie informacja że FireBet został wykupiony przez http://www.explorebet.com czyli włąściciela programu ExploreBet

mam pytanie czym te dwa programy się różnią: FireBet3 od ExploreBet???

bo aktualnie mam ExploreBet i licencje wykupioną na 1miesiąc ale nie wiem o co chodzi w tym programie czy jest jakaś pomoc do tego programu???

pozdro
 
F 0

firebet

Użytkownik
Witam serdecznie,
Miło mi poinformować, że po kilkumiesięcznym pobycie w USA zdecydowałem się wznowić projekt FireBet.
W związku z tym, że póki co nie brakuje mi $, projekt będzie w pełni darmowy. Niemniej jednak nastąpią pewne istotne dla Was zmiany.
Przede wszystkim program nie będzie rozwijany jako aplikacja Windows, typy będą umieszczone na stronie internetowej z codzienną aktualizacją, więc każdy będzie miał swobodny dostęp do typów, bez względu na konfigurację sprzętową komputera. Wcześniej bywały różne problemy techniczne (brak MS SQL i inne), teraz już takich nie będzie.
Szczegóły będą dostępne wkrótce, bo jeszcze mam wyjazd do Anglii na 2 tygodnie.
Pozdrawiam,
FB
---
mam pytanie czym te dwa programy się różnią: FireBet3 od ExploreBet???
Odpowiadając na pytanie - owszem, różnią się. FireBet i ExploreBet mają różne algorytmy obliczeniowe.
chodzi o to że znalazłem program do analiz FireBet 3 zainstalowałem go i podałem email i pszyszła do mnie informacja że FireBet został wykupiony przez www.explorebet.com czyli włąściciela programu ExploreBet
Tak. Pewne elementy FB zostały wykupione przez kolegę po fachu Mario22, ale to algorytmy techniczne, nie typujące.
 
N 0

netjaro

Użytkownik
Witaj.
Jestem programistą PHP, jakby co chętnie Ci pomogę jeżeli potrzebowałbyś takiej pomocy ????

Pozdrawiam,
Marcin.
 
Do góry Bottom