>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIXED PICKS

N 2

next

Użytkownik
TYP NUMER 32

SIATKÓWKA - POLSKA
BYDGOSZCZ - ZAKSA
TYP: PONIŻEJ 182.5 PUNKTÓW (1.42)
PIŁKA NOŻNA - ANGLIA
MANCHESTER UNITED - TOTTENHAM
TYP: MANCHESTER UNITED 1X (1.28)
KURS AKO: 1.82

TYP NUMER 33

SIATKÓWKA - POLSKA
RESOVIA RZESZÓW - TREFL GDAŃSK
TYP: RESOVIA RZESZÓW (1.40)
SIATKÓWKA - WŁOCHY
TRENTINO - CASTELLANA
TYP: PONIŻEJ 183.5 PUNKTÓW (1.25)
KURS AKO: 1.75

34. typ pojawi się około 11!
Dzień Dobry.
Przepraszam z góry za zaśmiecanie tematu, ale chciałbym zapytać który buk oferuje zakłady z takimi liniami jakie podajesz w typach na Zaksę I Trentino. Mam konta na bet365 i William Hill i żaden z nich takich zakładów nie oferuje ani nawet zbliżonych. Masz dobre typy i wysoką skuteczność, chciałbym z Tobą grać ale niestety nie mogę znaleźć takich zakładów.
Pozdrawiam NEXT
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Dzień Dobry.
Przepraszam z góry za zaśmiecanie tematu, ale chciałbym zapytać który buk oferuje zakłady z takimi liniami jakie podajesz w typach na Zaksę I Trentino. Mam konta na bet365 i William Hill i żaden z nich takich zakładów nie oferuje ani nawet zbliżonych. Masz dobre typy i wysoką skuteczność, chciałbym z Tobą grać ale niestety nie mogę znaleźć takich zakładów.
Pozdrawiam NEXT
Unibet. Sporadycznie w 1xbet.
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
TYP NUMER 35
NBA
DALLAS MAVERICKS - PHILADELPHIA 76ERS
TYP: DALLAS MAVERICKS +7.5 (1.35)
NBA
LOS ANGELES CLIPPERS - DETROIT PISTONS
TYP: POWYŻEJ 196.5 PUNKTÓW (1.32)
KURS AKO: 1.72

TYP NUMER 36
NBA
LOS ANGELES CLIPPERS - DETROIT PISTONS
TYP: POWYŻEJ 205.5 PUNKTÓW
KURS: 1.85
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Podsumowanie wczorajszego dnia.
Podane typy: 5 (wygrane: 1, przegrane: 4)
Skuteczność: 20%
Zysk: -100, -100, -100, -100, +82
Grając płasko za 100pln strata = 319pln
Grając płasko za 500pln strata = 1595pln
Zaczęło się od wygranego ako: Zaksa 3-0 i United 1-0, a później każdy wie jak było.
Dwa ostatnie dni to bardzo słaby okres, ale dzisiaj bez pomyłki!
EDIT: Skuteczność dalej na poziomie 73%, a yield bliski 25%.
O 10 pojawią się typy. 2,3 kupony na dzisiejszy dzień!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
TYP NUMER 42
SIATKÓWKA - POLSKA, KOBIETY
RZESZÓW - BIELSKO BIAŁA
TYP: POWYŻEJ 171.5 PUNKTÓW
KURS: 1.72

TYP NUMER 43
PIŁKA NOŻNA - BRAZYLIA
PONTE PRETA - CORITHIANS
CORINTHIANS ZAKŁAD BEZ REMISU
KURS: 1.70
TYP NUMER 44
PIŁKA NOŻNA - BRAZYLIA
PONTE PRETA - CORITHIANS
TYP: CORINTHIANS X2 (1.38)
SIATKÓWKA - POLSKA
RZESZÓW - BIELSKO BIAŁA
TYP: POWYŻEJ 136.5 (1.26)
KURS AKO: 1.74
TYP NUMER 45
NBA
SACRAMENTO KINGS - WASHINGTON WIZARDS
TYP: POWYŻEJ 205.5 PUNKTÓW
KURS: 1.80
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
TYP NUMER 46
NBA
CLEVELAND CAVALIERS - NY KNICKS
TYP: CLEVELAND CAVALIERS -10
KURS: 1.85
Z rana niezbyt kolorowe podsumowanie i typ na wczesną godzinę.
Z tego weekendu trzeba wyciągnąć wnioski i działać dalej.
Pozdrawiam!
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Dopuki grałeś po 2-3 typy dziennie to fajnie szlo. Ale zacząłeś szaleć i dupa. Ostatnie dwa dni podałeś az 15 typów i weszły z nich tylko 2. Skuteczność tragiczna. To co ugrales od początku tematu przez weekend przegrales i jeszcze na minusie jesteś. Ostudzić głowę i zmniejsz ilość typow bo bardzo się rozpedziles. A temat do tej pory był naprawdę ciekawy.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Taka spadkowa tendencja jest powodem dawania zbyt dużej ilości typów , typów na sile w myśl zasady nie wygrać ale odbić a jak wiadomo ojciec bił syna nie za to ze przegrał ale za to ze chciał sie odbić -) Typy podawane są na prawdę ciekawe , zreszta clay Twój dział jest więcej niz dobry ale tak to jest ze w momencie zwiększonego zainteresowania poprzez większa liczbę czytających Ty chcesz ich na sile zadowolić i ulegając presji dajesz więcej typów .. Ale jeszcze przyjdą lepsze czasy i tego Ci życzę .. unikaj jakikolwiek handi w NBA bo na tym etapie rozgrywek drużyny nie podchodzą na maksa do wszystkich spotkań.. pozdrawiam
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Witam Panowie. Kilka słów o tym co zaszło w weekend. Do piątku podawałem typy SINGLE o kursach 1.60-2, nie korzystałem z żadnych zakładów złożonych o pomniejszonych kursach, a co za tym idzie typów było po prostu mniej. Skorzystałem z metody &quot;double-better-pick&quot;, czyli np. wczorajsze Corinthians, Over w AZS-JAS etc. - ma to na celu podanie wyjściowe kursu 1.7-1.90 oraz pomniejszenie go do 1.25-1.40 i dodanie do niego drugiego zakładu w celu uzyskania odpowiedniego kursu ako - nie sprawdziło się to kompletnie i w moim temacie nie pojawi się już zakład ako, dopóki nie wyjdziemy na prostą. Natomiast to było 75% niepowodzenia, bo typy single również zawiodły, ale to mnie w ogóle nie usprawiedliwia, bo tak jak przedmówcy napisali - presja + takie zainteresowanie doprowadziło do etapu, w którym straciłem chłodną głowę, co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, a do tego po przegranym zakładzie od razu chciałem zadowolić osoby kolejnymi typami. Za to przepraszam, bo tak de facto pierwsze 1.5 tygodnia typowania, gdzie yield był na poziomie 60%, a skuteczność 80% wszystko poszło w zapomnienie, a na dzień dzisiejszy na tapecie są ostatnie przegrane zakłady. I teraz tak.. zobaczymy jak to będzie wyglądało po środowym podsumowaniu (2 tygodnie typowania), ale dziennie będzie nie więcej niż 3 typy. To jest tylko weekend, ale wiemy, że do roztrwonienia fortuny na buku nie jest potrzebne wiele czasu, odpukać. Od dzisiaj zaczynamy nowe rozdanie i zapewniam, że będzie tak efektywne i &quot;efektowne&quot; jak na początku! ;)
EDIT: tyle na teraz. więcej napiszę za kilka godzin.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Szacunek sie należy takze głowa do góry , błędy były są i bedą zawsze to normalne w każdym aspekcie życia a niestety porażki trudniej zapomnieć niz zwycięstwa .. powodzenia bedzie dobrze
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
tak jak przedmówcy napisali - presja + takie zainteresowanie doprowadziło do etapu, w którym straciłem chłodną głowę, co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, a do tego po przegranym zakładzie od razu chciałem zadowolić osoby kolejnymi typami..
Prawdopodobnie chciałeś zadowolić sam siebie, czyli po prostu odegrać się... Jak byśmy długo nie siedzieli w bukmacherce i jakimi byśmy nie byli profesjonalistami zawsze jest niebezpieczeństwo, że po przegranym typie lub typach mamy za wszelką cenę chęć odegrania się. To jest prosty mechanizm psychologiczny. Ja sam mu ulegam, ale trzymam się lub raczej staram się trzymać ???? wtedy takiej zasady, żeby trzymać się wcześniej ustalonych kierunków.
Oznacza to przykładowo, że mam zaplanowane znacznie wcześniej (gdy nie było emocji) 4 typy płaskimi stawkami: A, B, C, D.
Nie wchodzi A,B,C - wtedy żeby odrobić te straty potrajam stawkę D lub tak ją określam, żeby odrobić choć 50% z wcześniejszej straty. To jest taki element progresji, ale nie czysta progresja systemowa.
Coś podobnego grał tu (dawno nie widziany) konar. Ważne jednak jest jedno: aby trzymać się wcześniej ustalonych betów lub je trochę modyfikować. Powinna to być dla nas taka busola, światełko w mroku emocji po przegranych betach. Nie wolno wtedy znajdować nic nowego !
Jak ktoś śledzi mój temat zauważył, że w ostatnich rozliczonych betach zastosowałem podobny manewr, który by się w 100% powiódł, a nie w 50% ale dołożyłem do AKO tylko jeden, jedyny bet, który wcześniej nie był rozpatrywany i oczywiście tylko on mi nie wszedł...
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Znalazłem chwilę czasu, więc wedle postanowienia nawiążę do pierwszej części mojej wiadomości. Tak jak wspomniałem - przez weekend testowałem nową metodę, która jeżeli okazałaby się skuteczna zostałaby pewnie wdrożona na stałe do tematu czy konceptu ogrywania buka, ale tak się nie stało. Robię ten temat dla własnej satysfakcji, ale także dla innych, którzy chcą zarabiać stricte na dyscyplinach i ligach, w których się specjalizuje. Nie mam zamiaru być tutaj krótko, a jeden weekend niczego nie przekreśla, a wręcz przeciwnie - bessa jest w ten biznes wliczona.
Panowie działamy!! ????????????

TYP NUMER 47
NBA
MEMPHIS GRIZZLIES - CHARLOTTE HORNETS
TYP: MEMPHIS GRIZZLIES -4
KURS: 1.78

EDIT: Cały mecz prowadzili. W przerwie było +13, a w 4. kwarcie drukrotnie +10 pkt, ale skuteczność na poziomie 20% w 4Q zrobiła swoje.
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
TYP NUMER 49
SIATKÓWKA - TURCJA
NILUFER - VAKIFBANK
TYP: VAKIFBANK -2.5 SETA
KURS: 1.67
Typ do grania za każdego pieniądze. Swoistego rodzaju Value i kurs naprawdę wysoki!
EDIT: Jeżeli ktoś u swojego bukmachera nie ma tego ypu to proszę grać na dokładny wynik Vakifbank 3:0.
 
Do góry Bottom