>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor 26.08.17

Status
Zamknięty.
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Oczy całego świata zwrócone na tą walkę napędzają marketing i tak jak ktoś wyżej pisał walka potrwa przez 12 rund bo kasa z reklam musi się zgadzać a to są potężne pieniądze. Faworyt jest jeden czyli Floyd. Jego walki z takimi trudnymi rywalami opierają się głównie o zachowawczość i obronę wywalczonej z rundy na rundę powiększającej się przewagi. I tak będzie tym razem. Myślę że spokojnie można grubo stawiać na wygraną Floyda na punkty.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ludzie nie po to kupuja ppv zeby ogladac reklamy wiec teoria ze powalxza dlugo dla reklam to mocno naciagane. I z drugiej strony jak Conor ma wytrzymac 12 rund, jak on w calej karierze niewiele wiecej czasu spedzil na walkach
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie sprawdzałem kursów na taki bet, ale jakoś naturalnym jest dla mnie, że ta walka długo nie potrwa. Tak jak kolega wyżej napisał, według mnie argumenty, że walka będzie długa ze względów marketingowych, kibiców itp są naciągane i już samo starcie w ringu obu panów - nawet gdyby trwało jedną rundę - przyniesie kupę hajsu.
Under 4,5 rundy @3,60 - dla Conora jedyna szansa to nokaut, sam zawodnik powiedział, że ta walka nie potrwa dłużej niż 3 rundy. Wiadomo, że to mogą być takie gadki na pokaz, ale rzeczywiście jest w tym sens - Conor zacznie bardzo mocno, albo trafi ciosem albo Mayweather skontruje. Zupełnie nie spodziewam się, żeby McGregor miał zacząć taktycznie, spokojnie - on wie, że z kazdą kolejną rundą jego szansę mocno spadają.
Jak sprawdzę kursy to uzupełnię.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Byłbym wdzieczny za pomoc, jesli mam telewizje w orange to jest mozliwosc kupienia ppv i obejrzenia w telewizji? Czy zostaje mi tylko IPLA?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ta walka to cyrk do generowania pieniędzy, teoretyczni FM może to szybko skończyć, z drugiej strony może paść tu zwykła reżyserka na więcej rund.te wszystkie spinki przed walka tez trzeba lekko traktować, zwykle pompowanie show.
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
Jeśli walka nie jest wyreżyserowana jak to wszystko inne dookoła to na wygraną Conora niespełna rozumu idiota postawi pieniądze. Jego skill jeśli chodzi o MMA jest dla mnie wątpliwy, jego prawdziwe umiejętności zweryfikował Diaz gdzie nie był króciakiem jak Alvarez, czy Aldo i wyszlo szydło z wora jak to McGregor jest cudowny, a prawda jest też taka że Ferguson czy Kabib by pupilka Dany poskładał również, a co tutaj mówić o jego umiejetnościach bokserskich? Przecież ten gościu na zasadach boksu dostałby w papę ode Mnie, jak i od każdego kto trenuje Boks x-lat i gdzieś tam kiedykolwiek walczył. Ludzie myślą że jak ktoś kończy swoje walki w stójce jak McGregor w UFC to na walkę bokserską będzie miało to podobne przełożenie - otóż nie. Ten gość nie ma w sobie odrobiny tego czegoś co ma każdy bokser, jak ogladam te jego giby na worku to mam wrażenie, że nie wie co to jest rotacja ciałem przy wyprowadzaniu ciosów, a o gardzie nie wspomne, jak zmienia pozycję to wyglada jak niepelnosprawny w slow-motion. Manny nie mógł trafic Floyda a zrobi to ten aktor? bądzmy poważni. Zawsze uważam że czas i przypadek rzadzi wszystkim, ale w tej walce to jakiś istny cud albo ustawka bo innej opcji nie widzę by ten pajac na gumce który jedne w czym jest dobry to sciaganie na Siebie uwagi oraz ustawianiu walk z pasującymi mu rywalami o pas razem z tym łysym grubasem dana srajtem,to te walke po prostu przegra.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Na Floyda w STS w Superofercie 1,32. Niech mi ktoś wytłumaczy ten kurs. Grając za grubą kasę można trochę wyciągnąć. Czytam o tej walce na bieżąco i nie ma tu po prostu innej możliwości niż wygrana Floyda. Buki prezentów nie dają i nie wiem co o tym myśleć... Tu powinno być max 1,1. Czy remis jest tu prawdopodobny?
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Wszystko wygląda tutaj na naprawdę oczywisty typ i 1,30 na Mayweathera to promocja- realnie to 1,30 powinno byc jesli by walczyl z jakimś przeciętnym bokserem pokroju np Dariusza Sęką którego i tak bym widział w roli zdecydowanego faworyta ???? . Ale czy to wszystko nie wygląda zbyt pięknie ? 1,30 lokata to sie nie zdarza...
Zastanowić się trzeba nad jednym- w tej walce jest niesamowita pula, Mayweather kocha pieniądze być może bardziej niż swój rekord 49-0. A nie oszukujmy się- rewanż ma sens tylko wtedy jeśli McGregor wygra lub pozostawi po sobie dobre wrażenie. W przeciwnym razie limit Mayweathera sie wyczerpie, bo z kim miałby jeszcze coś zarobić w ringu a co dopiero 100 mln jak ma tutaj... Tutaj są zbyt duże pieniądze żeby nie zadowolić publiczności- realnie powinno sie to skończyć w max 5-6 rundzie wygraną Mayweathera przez TKO ale nie wierze w uczciwość tego pojedynku. Wcale sie nie zdziwie jeśli Mayweather wygra tutaj na punkty...
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Mayweather-Conor​


My mamy nasze KSW, a świat ma walkę bokserską opiewającą na krocie milionów... czy to normalne? Otóż nie. To już podchodzi pod biznes i show, niżeli sport. W moich oczach nie ma prawa być niespodzianki. Bez przesady, Floyd może świata poza pieniędzmi nie widzieć, lecz zasłużył głównie z tego 49-0. 50 wygrana będzie tylko uwiecznieniem i skompletowaniem wszystkiego, co mógł na ringu zdobyć. Sława i pieniądze. On już się topi w hajsie, żadna ustawka nie poprawi znacznie jego pozycji materialnej, bowiem jest i tak fantastyczna. Za wygraną dostanie przecież pieniądze, o którym nam się nawet nie śniło. Poza tym przegrywając wyreżyserowaną walkę nikt by już więcej nie darzył go szacunkiem.Conor to showman i dla niego pajacowanie przed kamerami to chleb powszedni. Owszem gość ma talent i umiejętności, ale nie ten sport. To są dwie różne rzeczy, boks, a MMA. Pytanie tylko, czy Floyd będzie grał asekuracyjnie, czy postanowi szybko zawinąć się do domu. Uważam, że zdaje sobie sprawę z tego, że Conor bywa świrem także podczas walki, dlatego przeczeka, a pierwsze 2-3 rundy będą służyły zapoznaniu się z rywalem dla obu z nich.

typ na ten pojedynek to over 7.5 rundy @1.60 STS
 
Z 0

zdravko

Użytkownik
Mam pytanko do fachowców:czy fakt że będą walczyć 8oz rękawicami znacznie zwiększa (albo czy w ogóle) szanse na nokaut niż gdyby mieli walczyc 12oz? Są jakieś statystyki do tego?
Rękawice 8 uncjowe są mniejsze i lżejsze od 12 uncjowych. Cios w 8oz powinien być bardziej odczuwalny ale ja uważam że rękawice w tej walce nie będą mieć znaczenia. To zwykła ustawka. Niby będą walczyć w mniejszych rękawicach ale to tylko takie gadanie żeby dotrzeć do świadomości widza że uwaga uwaga NIE WOLNO MRUGAĆ BO ZARAZ MOŻE BYĆ KO. Według mnie ta walka skończy się na punkty. Możliwe że Floyd odda pare rund Conorowi żeby walka wyglądała na wyrównaną, a sam Conor wypadł na walecznego. No a później będzie gadanie o rewanżu żeby znowu zarobić grube $$$ tylko może tym razem w klatce ???? Tak czy siak nawet jeśli ta walka będzie ustawką to i tak wygra Floyd, bo nie wierze że dla hajsu oddałby 0 w rekordzie. To nie możliwe. Kasa z reklam w przerwach pomiędzy rundami też sie musi zgadzać więc IMO ta walka potrwa powyżej 8.5 rund i tak też obstawie.

Over 8.5 2,00 FORBET
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik

O widzisz. W każdej informacji może być ziarno prawdy. Juan Manuel Marquez również mówi, że to jest ustawka, także co za różnica kto wygra. Natomiast jeśli ktoś chce typować i tą walkę zagrać to:
Są dwie opcje, ładować większe pieniądze w Floyda po kursie 1,22 co może być złudne, za dużo nie wiadomych, oczywiście umiejętności bokserskie zdecydowanie wyższe natomiast z punktu widzenia marketingowego przy porażce Floyda może w przyszłości rewanż. Jest o wiele więcej pewniejszych zdarzeń aniżeli zwycięstwo Mayweather po takim kursie.
Druga opcja to granie za drobne chyba że ktoś chce ryzykować większą flotę na Conora po soczystym kursie co jednak mija się z celem. Jeśli nie poleje się rzęsista krew to ta walka nie będzie prawdziwa.
 
S 54

szymi16

Użytkownik
2 Aspekty które moim zdaniem zdecduja o wygranej Floyda
1) Zero w rekordzie i wieczna debata kto jest najwiekszym czy jednym z najwiekszch bokserow. Raczej jakby przegral z gosciem z MMA to nie bylby brany pod uwage moglby nawet nie dostac sie do galeri slawy za to ????
2) Tradycja boksu, jest to sport uprawiany od dawien dawna, sport olimpijski itd. Jaka wizytowke wystawilby Floyd jeden z najlepszych bokserow tej dyscypliny w Histori przegrywajac z zawodnikiem MMA? Wyszloby ze boks nie jest taki trudny i gwiazda MMA moze w pierwszej walce pobic bez problemu legende. A wiec ile to potrwa nie wiem ale grubo czysta 1 po 1,23 i troche delikatniej KO 1,62 Unibet
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ale pojedynek obowiazkowy do obejrzenia nawet dla tych, ktorzy nie interesuja sie boksem. To bedzie kawal historii i obysmy byli swiadkami wyderzenia, o ktorym bedzie sie mowilo latami, w pozytywny sposob.
Nie przesadzajmy. O ile ta walką marketingowo to majstersztyk to sportowo będzie jedną z wielu która się odbyła w historii boksu.
Prędzej z tego pierwszego powodu będzie się o niej mówiło latami niż z poziomu jaki zaprezentują obaj zawodnicy. Z jednej strony Floyd który wraca z bokserskiej emerytury a z drugiej Connor który z zawodowym boksem nigdy nie miał nic wspólnego i aby dostać tą walkę musiał podporządkować się wszystkiemu co zostało narzucone przez obóz amerykańskiego boksera.
Na pewno mniej tutaj zobaczymy rywalizacji na zdrowym poziomie niż Ci zawodnicy pokazywali czy pokazują w walkach z rywalami że swoich rodzimych dyscyplin.
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
Walka która elektryzuje świat sportów walki od miesięcy , ogromne pieniądze , wielkie show ! I to chyba na tyle bo wartość czysto sportowa tego starcia pozostawia wiele do życzenia .Walka mistrza z debiutantem ? Na to wskazują rekordy obu zawodników 49-0 Amerykanina i 0-0 mistrza UFC. Nie można odbierać umietności czysto bokserskich Irlandczykowi ale jednak Floyd to wielki mistrz , chyba najlepszy pięściarz naszych czasów . Między bajki można chyba włożyc urywki sparingów Conora z Amerykaninem włoskiego pochodzenia Pollim Malinagim na których to widać jak McGregor czaruje i ośmiesza wręcz Poliego.

Obstawiam Wygraną Floyda w rundach 1-6 po kursie 4,00 .
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Serio interesujecie się tym syfem? Dajcie spokój. Wasz wybór, ale nie nazywajcie tego sportem, proszę. W tym cyrku nie ma go ani grama. Obaj wygrali przed ogłoszeniem werdyktu - $$$. Ciekawsze są potyczki żuli pod monopolem, bo tam przynajmniej coś się dzieje, a tutaj co się może wydarzyć? Jeśli białas rzuci się od razu na Floyda to bardzo szybko zabraknie mu paliwa w baku. Floyd mógłby to rozplanować tak jak bracia Kliczko, że celowo nie posyła rywala od razu na deski, bo reklamy i ludzie zapłacili za bilety, ale przecież w tym szambie jest taka różnica klas, że nawet Money tego nie wydrukuje.
Doświadczony zawodnik, mistrz vs kaleka...A ludzie szukają lóki pónchóf. Przynajmniej pośmiać się mogę ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom