>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FM 15

kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Panowie, jak tam Wam się podoba najnowsza wersja menadżerka w stosunku do poprzedniej?

Chciałbym poznać opinię innych.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Mam zamiar kupić 15 ale na razie w 14 kariera owocna i długa więc żal przenosić się na nowego FM-a ???? Mocno rozbudowany jest ten nowy FM co do poprzedniego tyle wiem na dziś ale raczej kupię żeby się osobiście przekonać ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Może ogarniemy jakąś ligę? Mam już parę miechów na dysku orginała i prawie w ogóle nie tykany. Na multi zupełnie inna motywacja.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Jestem fanem Football Managera. Moja przygoda zaczęła się od USM 98, następnie poprzez większość serii Championship Managera, aż w końcu FMa. Najmniej grałem w FM 14, jakoś nie mogłem się na niego przestawić, a że dobrze mi się grało w 13 to nie widziałem powodu do zmiany. Obecnie cisnę w FM 15, prowadzę Tottenham i jestem w trakcie 2 sezonu.
Ze względu na pracę, rodzinę, hobby i ogólne obowiązki nie mam jakoś strasznie dużo czasu ale jak by ktoś miał ochotę pocykać wieczorkiem kilka godzin to jestem chętny ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ma ktoś fm16?
Ja kupiłem i samemu tak średnio mi się chce grać. Za dużo zmian względem fm15 to nie ma, ale chętnie bym z kimś zagrał. Mogę grać każdą ligą, a lepiej jakąś słabszą. ;) Lubie budować budżet i zespół z niczego.
 
Do góry Bottom