>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

football and nba - dziennik bet365

S 3

szabelq

Użytkownik
#2 zamknięty, zwrot 190
DEN Nuggets @ POR Trail Blazers (Sumy w meczu) - Poniżej 227.5 @ 1,50

Stawka 200,00 Zwrot 300,00

Jakiś dziwny obrót musiałem zrobić po ostatnich zwrotach przed ewentualnymi wypłatami po min. kursie 1,5 (na jednym zdarzeniu), więc po najniższej linii oporu jak wyżej.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
#3 zamknięty, zwrot 285
Atletico Madryt @ 1.40
Napoli @ 1.28
Remis lub Roma @ 1.20
Fiorentina @ 1.33
Bayern Monachium @ 1.36
Borussia Dortmund @ 1.33
PSG @ 1.36
AKO 7,14

Stawka 300,00 Zwrot 2.142,14
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Powyższe kupony tj. #2 i #3 jednak zamknąłem, obrót został zaksięgowany, jednak trochę koncepcja się zmieniła i nie jestem do końca pewny Bayernu, a NBA dzisiaj na noc na siłę było wykombinowane. Także kupon #2 zamknięty ze zwrotem 190 PLN oraz kupon #3 zwrot 285. Łącznie ⛔ 25 PLN.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Czarna sobota, jednym słowem skandal ! Z drugiej strony pech, ale ciężko o nim mówić jeżeli 3 mecze skończyły się remisem aczkolwiek każdy z nich powinien zakończyć się co najmniej kilku bramkowym zwycięstwem faworytów .. No cóż, chwila przerwy i trzeba na nowo coś wykombinować. W puli wypłaconej kasy z końca roku jest jeszcze 12 000 PLN, a pierwszy cel był zrobieniem 30 000 PLN z tego, także w tym kierunku będę podążał. Odpuszczam wypłaty na własne &quot;wydatki&quot; i skupiam się żeby dobić do 30 000 PLN.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Na domiar złego wczoraj zablokowałem sobie dostęp do kasy do poniedziałku, a już gotowy był kupon oklahoma, roma z remisem, atletico za 6k -&gt; zwrot ok. 13k. Oklahoma wygrała spokojnie i coś tak czuje, że pozostałe dwa typy też spokojnie dzisiaj wejdą .. Jeżeli tak będzie to robię dłuższą przerwę, bo mogę popełnić za duże błędy mając w głowie taki weekend.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Ależ jestem wkurwiony na swój bank .. żeby ***** z konta oszczędnościowego na główne rozksięgować dopiero po sesjach elixir wpizdu .. oklahoma, roma z remisem i atletico ✅✅✅ 7 000 PLN do przodu, jeszcze bym weekend na plusie zakończył. Tak jak pisałem, robię dłuższą przerwę, bo teraz mogę niepotrzebnie przegrać kase chcąc wygrać tyle co powinienem dzisiaj ..


Temat czasowo zamykam. Do usłyszenia w marcu.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Coś jednak w tym lutym puściłem ..

SA Spurs @ 1.50
HOU Rockets @ 1.13
MIA Heat @ 1.18
Treble, 1 Zakład * 2.000,97 PLN
 
Do góry Bottom