>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager 2007

malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Ok panowie :) A moze jeszcze jutro zagramy? W dzien np 15:00 Ligą angielską bo 2 miejsce w ankiecie. ???? Jeśli tak to ja wybieram Man UTD.

CO WY NA TO? ;-)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ok panowie :) A moze jeszcze jutro zagramy? W dzien np 15:00 Ligą angielską bo 2 miejsce w ankiecie. ???? Jeśli tak to ja wybieram Man UTD.

CO WY NA TO? ;-)
Widzisz ile z tym jest zabawy. ;) Skończmy tą lige. ???? a później zobaczymy. Aha i myśle, że 5 graczy to wystarczająca liczba...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A może wybrać ligę mniej znaną np. australijską czy Irańską. Wtedy wszyscy mają równe szanse i można bardziej wykazać swoje umiejętności menagerskie ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
yyy niewiem czy takie wogole sa dostepne ????
Widze ze marzy Ci sie jakas egzotyczna liga :jezora:

PS. Jak ktos chce jeszcze dolaczyc niech da znac, bo dopiero jestesmy po I kolejce ;-)
 
michalj 0

michalj

Użytkownik
Ja moglbym dolczyc bo juz wiem jak to wszystko dziala,ale jak juz zaczeliscie gre to szkoda,abym chetnie sie jeszcze dolaczyl :/
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wszyscy sa juz, tylko Bananqa niema a to on save&#39;owal gre. Jesli sie powtorzy taka sytuacja to zaczynamy od nowa i ktos inny stworzy.
 
G 0

gumaaaa

Użytkownik
Ej ta gra jest dalej aktualna?? bo ja jestem zapalonym graczem FM-a i poszukuje prawdziwych graczy ktorzy umieja grac :mrgreen: wiec jak co to mogl bym sie do tego dopisac ⚽
 
W 0

wojtt

Użytkownik
mozna sie jeszcze dołączyć?
moze ktoś by chciał zacząć nową gre?
z checią też bym zagrał z Wami ????
 
Do góry Bottom