>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Pewnie każdy wie co to jest za gra ???? Więc zachęcam do wypowiadania się na temat gry, jakieś ciekawe spostrzeżenia, która część was najbardziej wciągnęła, ulubiona taktyka itd.itp.
4 listopada wychodzi polska wersja Football Manager 2006. Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na nią. Aczkolwiek jest już FM (premiera była 20 października) nie grałem jeszcze w nią. Podobno jest dużo błędów . Wole poczekać do polskiej premiery...
Mi się najbardziej podobał FM 2005. Ładna grafa, fajny interfejs, w ogóle ta część była super. Ale najwięcej czasu poświęciłem Champions Manager 01/02. Kosmos :p Pierwszy raz grałem i od razu mnie wciągęła na maxa. Czasami grałem całymi dniami, od rana do późnej nocy. Najwięcej czasu zawsze poświęcałem transferą. Nie było okienka transferowego, w który nie zrobiłem jakiegoś głośnego transferu. To były czasy...
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Swojego czasu grałem tylko w CMy. Zaczynałem od 01/02 który jednak był dla mnie zbyt
prosty, łatwo było stworzyć dream-team. Potem 02/03 który jakoś mnie nurzył, mało w
niego grałem. Potem 03/04 nowy sposób przedstawienia meczu i długie godziny gry. A
obecnie gram w FM2005 PL (Zagłębiem Sosnowiec zbobyłem LM hehe) i czekam na FM2006 PL.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Właśnie, dobre pytanie. Też mam taki problem z FMem2005, chce grać przez net i mimo
polskiego języka nie mam pojęcia jak to tam zrobić wszystko =(
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W FM 2005 jezeli masz pirata to nie zagrasz. Chyba że jest jakiś patch, ale nie słyszałem o tym..
A co do CM to nie wiem, bo nigdy nie próbowałem i nie grałem przez neta... (ale jak ktoś ma FIFE 06 to śmiało może grać przez neta ???? polecam)
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
Ja też bym sobie pograł przez neta w jakiegoś managera ???? Miałem cm0304 i nie umiałem tego zrobić żeby przez neta zagrać w fm2005 tak samo, teraz czekam aż bd miał fm 2006 to sobie pogram. To bedzie świetne!!
 
L 45

laha

Forum VIP
ja w FM 2005 w 2-3 dni stworzyłem Dream Team i mi się znudziła w Fife 2006 gram od 3-4 dni i narazie w necie przegrałem tylko 2 spotkania ????
 
D 0

darek

Forum VIP
Ach... CM 03/04 Spędziłem przy tej grze mnóstwo czasu, jakby to złożyć to parę tygoni napewno by było. A może i więcej...
Teraz jak odkryłem mnóstwo talentów, to już nie sztuka wygrać np. Amicą Ligi Mistrzów. Więc skończyłem już w to grać, czekam teraz na najnowszą odsłonę czyli FM 06&#39; ;)


ja w FM 2005 w 2-3 dni stworzyłem Dream Team
Jak się wybiera najmocniejsze zespoły to tak jest.
Nie ejst sztuką wygrać mocnymi zespołami puchaarów, polecam grę zespołami z 4, 3 ligi to dopiero gra!!! ;)
 
L 45

laha

Forum VIP
Jak się wybiera najmocniejsze zespoły to tak jest.
Nie ejst sztuką wygrać mocnymi zespołami puchaarów, polecam grę zespołami z 4, 3 ligi to dopiero gra!!!

Darek jak dostałem tę grę do łap to grałem non stop ;) i zaczełem chyba... Odrą ;)
 
Do góry Bottom