>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

For Fun :)

zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Po wieloletniej obserwacji forum postanowiłem założyć w końcu swój temat. Od czasu do czasu będę podawał kupony i prowadził statystykę swoich typów. Życzcie powodzenie! Pozdr!

KUPON 1

Legionowo K - Piła K (-1,5 seta) 2 1,53 1-3 ✅
Ajax (Rezerwa) - NAC Breda over 2,5 1,50 2-1 ✅

Ako: 2,29
Stawka: 200PLN
Ew. wygrana: 460PLN ✅
bet365
Pierwszy mecz to Polska siatka kobiet. Z tego co wyczytałem to Legionowo się sypie. Odejście sponsora i brak kasy. W ubiegłym tygodniu odeszła podstawowa libero Wysocka, odchodzą również inne. Ostatnia wygrana w październiku. Źródło: http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/574643/zmian-w-legionovii-ciag-dalszy

Drugie spotkanie to zaplecze holenderskiej Eredivisie. Jest to bardzo overowa liga, pada tam mnóstwo bramek. Rezerwy czy to Ajaxu czy PSV grają w tej lidze radosny futbol. Średnia bramek na mecz Ajaxu to 3,4, Bredy 3,2. Obie ekipy po przerwie zimowej zagrałt po dwa mecze, oba to overy i Btsy.
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Start tematu na plus ???? ✅
KUPON 2
Melbourne Victory - Sydney FC Melbourne Victory over 1,5 1,90
Stawka: 100PLN ⛔
Ew. wygrana: 190PLN
Kolejna overowa liga, mnóstwo bramek. Patrząc na statystyki, Sydney FC najlepsza obrona w lidze, tylko 13 straconych bramek w 15 meczach, ale już na wyjazdach w 7 meczach 10-7, a Melbourne u siebie 15-5. Gospodarze jutro bardzo zmobilizowani, będą chcieli za wszelką cenę wygrać ten mecz. Do składu wraca dwóch zawodników: 5.Daniel Georgievski, 19.George HOWARD. W pierwszym meczu, granym w listopadzie wynik 2-4 dla jutrzejszych gospodarzy. Będzie grał najlepszy strzelec, Albańczyk Berisha, u gościu nie zagra ich napastnik Broque, ogólnie czytając wypowiedzi trenera gości, raczej boją się tego wyjazdu. Przegrali z nimi u siebie 2-4, a jutro w Australii jest jakieś bardzo ważne święto narodowe, będzie pełny stadion i gospodarze będę chcieli dać im trochę radości. U siebie potrafią grać i strzelać bramki.
Źródło: Tłumaczenie strony Melbourne
Tłumaczenie strony Sydney
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
jest i pierwsza wtopa niestety :/
KUPON 3
Willem II - Groningen over 1,5 1,26
Hiszpania (-3,5) - Węgry Hiszpania 1,36
Ako: 1,71
Stawka: 204,2 PLN ⛔
Ew. wygrana: 350,82 PLN
Betano
Krótko. Holandia, overowy graj, h2h wskazuje, że między sobą zawsze pada trochę bramek, więc dziwne, że na over 2,5 jest aż 1,80. Ja jednak biorę niższą linię.
Hiszpania w ręczną musi wygrać oba mecze aby myśleć o awansie. Dziś grają z Węgrami którzy przegrali wszystkie mecze w tej grupie. Z Danią 8 bramkami, z Niemcami 10 więc mam nadzieję, że grający o nic Węgrzy nie będą zbyt ambitni i przegrają tymi 4 bramkami.
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
KUPON 4
Liverpool - Stoke Stoke over 4,5 RR 1,75 ✅
Stawka: 200PLN
Ew. wygrana: 350PLN ✅
Betano
Rewanż w Capital One Cup, pierwszy mecz na wyjeździe wygrał Liverpool 0-1, a więc dziś Stoke będzie musiało przycisnąć, zaryzykować, pójść do przodu. Jasne, nie rzucą się na hura ale naturalnie będę musieli wcisnąć bramkę. W pierwszym meczu nabili 6 rożnych w tym 4 po przerwie (gdy już przegrywali). Stoperzy The Reds czyli Sakho i Toure to typowe przecinaki, nie kombinują, nie grają finezyjnie, wślizg, wybicie piłki bez rozegrania. Tacy zawodnicy jak Bojan czy Shaquiri będą potrafili to wykorzystać i myślę, że bez problemu Stoke nabije pięć rożnych.
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
KUPON 5
Victoria Azarenka - Angelique Kerber 1,18
Andy Murray - David Ferrer 1,16
River Plate - San Lorenzo San Lorenzo over 0,5 gola 1,29
Ako: 1,77
Stawka: 200PLN
Ew. wygrana: 354PLN
Azarenka i Murray muszą. River Plate ostatniego dnia stycznia gra rewanż z Boca. Nikomu nie trzeba mówić, że właśnie na ten mecz będą oszczędzać piłkarzy. Mecz na terenie neutralnym! San Lorenzo tylko bez dwóch grajków z podstawy.
 
Do góry Bottom