>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

forBET - Bonus do 600zł!

A 185

adikos

Użytkownik
zabrakło 2 ważnych informacji :
a) najpierw trzeba postawić 1200 po min kursie 1,7 przed obrotem x8 (600 zł bonus)
b) podczas obrotu x8 maksymalna stawka liczona do obrotu jest ograniczona do wysokości bonusa czyli do 600 zł
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
kurtyna.
Tak jak na początku ich chwaliłem i mówiłem w samych superlatywach, to niedawno zmieniłem zdanie. Teraz tylko czekać jak się z 12% wycofają.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Tak jak koledzy wyżej piszą - bonus tragedia, warunki praktycznie niemożliwe do spełnienia by nim obrócić, od razu z miejsca odrzucają graczy zawodowych, a przecież &quot;taśmowcy&quot; też raczej do nich nie przejdą bo będą woleć sprawdzonego STS czy Fortunę.
 
A 185

adikos

Użytkownik
ta promka to test, jak się nie sprawdzi to zawsze mogą dać inną, jedyna dobra promocja to była jak dawali ofertę na sms, i tylko wtedy bo poprzedniczka obecnej i ta obecna jest mega słaba.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Śmieciowy bonus, z czym do ludzi?
Jak chcą być tacy głośni w swoim marketingu to niech zrobią nawet bonus 100% do 1000zl z warinkami obrotu kursem 4.0 20x...
Dno ten obrót, może w 2017 cos zmienią ;)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
2017 rok, a firmy nadal robią z ludzi idiotów. Wpłać 1200 PLN, przerżnij próbując obrócić na niemożliwych warunkach i spieprzaj. Przecież to jest skandal, 8x po kursie 3.0. Każdy poważny buk zarabia na graczach i nie ma w tym nic nienormalnego, ale to co robi ten żałosny forBet, to już przegięcie pałki. Do tego ich śmieszne limity po kilkaset złotych.
Tutaj nie da się wygrać, omijajcie forBet szerokim łukiem bo to dziadowski syf. I mówi to osoba, która na bukmacherce robi realny hajs. Mam nadzieję, że ten syf upadnie szybciej niż się pojawił. Proszę, oto co otrzymujecie robiąc z ludzi idiotów. Może następny buk pomyśli zanim wyskoczy z podobną &quot;niesamowitą ofertą&quot;.
 
H 30

hohol

Użytkownik
2017 rok, a firmy nadal robią z ludzi idiotów. Wpłać 1200 PLN, przerżnij próbując obrócić na niemożliwych warunkach i spieprzaj. Przecież to jest skandal, 8x po kursie 3.0. Każdy poważny buk zarabia na graczach i nie ma w tym nic nienormalnego, ale to co robi ten żałosny forBet, to już przegięcie pałki. Do tego ich śmieszne limity po kilkaset złotych.

Tutaj nie da się wygrać, omijajcie forBet szerokim łukiem bo to dziadowski syf. I mówi to osoba, która na bukmacherce robi realny hajs. Mam nadzieję, że ten syf upadnie szybciej niż się pojawił. Proszę, oto co otrzymujecie robiąc z ludzi idiotów. Może następny buk pomyśli zanim wyskoczy z podobną &quot;niesamowitą ofertą&quot;.
promocja w rzeczywistości do bani. tak jak i ich świąteczny wymysł trafienia 10?15? kuponów z 10 zdarzeniami za min 5pln i kursie min 1.2 w ciągu 20 dni:grin::grin::grin: a do wygrania bonus 1000pln 5x obrót min3 zdarzenia 14dni ???? ????
zawodnik w nba max stake 153pln bułgarska piłka 89pln. sytuacja nie poprawia się przy dublach treblach itd baaa stawka jeszcze mniejsza do zagrania.
cóż to taki czysto rekreacyjny buczek na tasiemki(powyżej 8 zdarzeń idzie wszystko za ile się chce) z polską siedzibą. wspiera 500+ za to im szacun.
kursy od startu 1.87-1.87 poleciały na 1.8-1.8(5).
wyglądało to na początku fajnie ba wręcz prze fantastycznie. zderzyli się z realiami tylko czekać jak i 12% wprowadzą.
ma buk aspiracje bo wystartował ostro. nie ma szans zabrać graczy:całorocznego, betsyfu, nawet uni-złodziei nawet jak gra &quot;może&quot; stanie się bardziej uciążliwa niż w tym momencie. Idzie to uratować ale zamiast PRowców powinni wziąć jakiegoś stratega bo skończą szybciej niż zaczeli.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
promocja w rzeczywistości do bani. tak jak i ich świąteczny wymysł trafienia 10?15? kuponów z 10 zdarzeniami za min 5pln i kursie min 1.2 w ciągu 20 dni:grin::grin::grin: a do wygrania bonus 1000pln 5x obrót min3 zdarzenia 14dni ???? ????
zawodnik w nba max stake 153pln bułgarska piłka 89pln. sytuacja nie poprawia się przy dublach treblach itd baaa stawka jeszcze mniejsza do zagrania.
cóż to taki czysto rekreacyjny buczek na tasiemki(powyżej 8 zdarzeń idzie wszystko za ile się chce) z polską siedzibą. wspiera 500+ za to im szacun.
kursy od startu 1.87-1.87 poleciały na 1.8-1.8(5).
wyglądało to na początku fajnie ba wręcz prze fantastycznie. zderzyli się z realiami tylko czekać jak i 12% wprowadzą.
ma buk aspiracje bo wystartował ostro. nie ma szans zabrać graczy:całorocznego, betsyfu, nawet uni-złodziei nawet jak gra &quot;może&quot; stanie się bardziej uciążliwa niż w tym momencie. Idzie to uratować ale zamiast PRowców powinni wziąć jakiegoś stratega bo skończą szybciej niż zaczeli.
Ten bukmacher to pomyłka, ja tam zakładając konto dostałem 63zł limitu na tenis, napisałem do nich maila i 0 odzewu. Nie polecam.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
2017 rok, a firmy nadal robią z ludzi idiotów. Wpłać 1200 PLN, przerżnij próbując obrócić na niemożliwych warunkach i spieprzaj. Przecież to jest skandal, 8x po kursie 3.0. Każdy poważny buk zarabia na graczach i nie ma w tym nic nienormalnego, ale to co robi ten żałosny forBet, to już przegięcie pałki. Do tego ich śmieszne limity po kilkaset złotych.

Tutaj nie da się wygrać, omijajcie forBet szerokim łukiem bo to dziadowski syf. I mówi to osoba, która na bukmacherce robi realny hajs. Mam nadzieję, że ten syf upadnie szybciej niż się pojawił. Proszę, oto co otrzymujecie robiąc z ludzi idiotów. Może następny buk pomyśli zanim wyskoczy z podobną &quot;niesamowitą ofertą&quot;.
administrator na forum a takie głupoty pisze, a co byś chciał od bukmachera, bonusu 750 złotych na śmiesznych warunkach jak w otobecie? sam widziałeś jak to się skończyło, pamiętaj że bukmacher to nie instytucja charytatywna, jak jesteś taki dobry za jakiego się uważasz to poradzisz sobie bez bonusów w tej i każdej innej firmie
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Czemu mój post został usuniety? Bo wyraziłem zdanie na temat tego bonusu? Że jest dla frajerów bo w zaden inny dosadny sposob sie go nie da okreslij? Zauwazylem ze Administratorzy lubia tutaj reklamowac jakies smieciowe forbety/otobety i inne syfy aby hajs za polecenia sie zgadzal a jak jakis post jest wartoscowy ale zagrazajacy ze ktos moze przestrzec zeby sie nei rejestrowac bo sie nie oplaca to jest odrazu usuwane. A tak btw Marcin odzyskales karte skrill z bankomatu bo widzialem ze zalozyles temat ale zaraz go usunales
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyrażaj opinie w merytoryczny sposób, a posty na pewno nie zostaną usunięte.
Forbet nie ma ustawodawczego podatku 12% jaki jest wymagany przez prawo. Redukują go do wysokości 6% przy 1-2 zdarzeniach. Gdy na kuponie mamy 3 lub więcej zdarzeń takiego podatku nie mamy.
Jeśli uważasz, że twój post, cytuję &quot;Jestem ciekaw czy jakis frajer dal sie nabrac na ten smieszny bonus&quot; jest wartościowy to dalsza dyskusja nie ma sensu.
Temat dotyczy promocji 50% do 600zł, a nie podatku. O innych sprawach dyskutujemy w dziale forbet.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
W takim razie ja wypłacam całe środki dodam ze w totolotku nadal jest promocja przez ich aplikacje bez podatku z duuuuuuzo wiekszymi limitami i mozna w ludzkim miejscu wziasc zaswiadczenia o wygranej...A nie jak w forbecie... ????
 
Do góry Bottom