>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

marbuk 15

marbuk

Użytkownik
Jak można nazwać kraj &quot;Mazambik&quot;, lub &quot;Afryka Południowa&quot;? Czy to naprawdę takie trudne sprawdzić błędy? Mało to profesjonalne.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
No to coś skrobnę o tym co dziś mnie spotkało
Wypłaciłem większą kwote z forbetu &lt; pierwszy raz większą&gt; .Na poczatku miałem limit 500 plus następnie 250 zł dziś po wypłaceniu tej kwoty zlimitowali mnie na wszystko do 150zl na kupon lub mniej i oczywiście moge zagrać dane spotaknie live czy z oferty tylko raz !!!
Śmiech na sali z tym forbetem jeśli ktoś ma jakąś większą kwote do wypłaty później limit i to bez gadania maile nic nie pomogą ....
Tak więc nie da się u nich coś więcej wygrać kto mógł na początku to skorzystał a teraz trzeba uciekać bo szkoda czasu na nich.
Ktoś kto zakłada u nich konto niech ma to na uwadze &lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt; i nie ma grania stawkami większymi niż 150 zł ....
ich hasło &quot;Graj bez podatku w zakłady sportowe i wygrywaj więcej&quot; można wsadzić sobie do dup....&lt;/jesteś&gt;
&lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt;
&lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt; I tak się kończy u nich przygoda po 3 miesiącach zamykam konto.&lt;/jesteś&gt;&lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt;
oj stracą klientów po tym początkowym hurra optymizmie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
i co najlepsze napisałem do nich maila o tym co myśle itd - nic nie odpisali!!
napisałem drugiego maila o zamknięciu konta odpisali w 3 minuty :
&lt;/jesteś&gt;&lt;/jesteś&gt;
&lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt;&lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt;Witamy serdecznie,
W celu weryfikacji potwierdzającej zamknięcie konta proszę podać swoje imię i nazwisko, PESEL.
Proszę również podjąć decyzję odnośnie sposobu zamknięcia:
1. Zamknięcie tylko na konkretną ilość dni - proszę podać liczbę.
2. Zamknięcie na czas nieograniczony z opcją odblokowania.
3. Zamknięcie ostateczne bez opcji odblokowania - należy to również potwierdzić drogą mailową po 24 h od momentu zgłoszenia.
Pozdrawiamy,
Zespół forBET

Czyli gracze którzy wygrywają niech spier....
&lt;/jesteś&gt; &lt;jesteś u=&quot;&quot; nich=&quot;&quot; na=&quot;&quot; plus=&quot;&quot; 2000zł=&quot;&quot; i=&quot;&quot; więcej=&quot;&quot;&gt;&lt;/jesteś&gt;
&lt;/jesteś&gt;
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
a możesz powiedzieć co grałeś, że dostałeś limit? ja gram za dużo większe stawki niż Ty, wypłacałem kilka razy też większe sumy i mnie nic takiego nie dotknęło
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
w 90 % itf plus tenis ATP WTA i piłke nożna LM i ligi
no jeżeli grałeś ITF to czego się spodziewałeś? przecież tego na dłuższą metę nie pograsz w ŻADNYM buku na świecie, przez chwilę myślałem że naprawdę limitują, ale widzę że wylewasz żale bo Ci odcięli źródełko ???? pocieszę Cię, grając ITF w b365 dostałem limit po tygodniu ;)
 
Do góry Bottom