>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

R 0

rafikus

Użytkownik
W święta weszło mi kilka fajnych &quot;live&quot; ale niestety dali mi zagrać za 1/3 tego co chciałem. Do tego doszła jakaś awaria z zawieraniem kuponów i nie dało się obstawić...
Dla mnie gra skończona. Niestety alternatywy nie ma...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dobra parę słów ode mnie. Zakłady live dramat, czas rozliczenia niszowych zdarzeń jeszcze większy dramat, kontakt z chatem... zadacie pytanie czy kwestię do rozwiązania a później można iść zrobić kawę, przejrzeć gazetę i po paru chwilach macie odpowiedź, poza cytowaniem suchych pkt z regulaminu nie liczcie na nic więcej, wypłaty trwają strasznie długo. Na plus? po za 6% haraczem nie znalazłem właściwie nic więcej. Gdyby te 6% przenieść chociażby do stsu to ten buk byłby na dnie.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Dobra parę słów ode mnie. Zakłady live dramat, czas rozliczenia niszowych zdarzeń jeszcze większy dramat, kontakt z chatem... zadacie pytanie czy kwestię do rozwiązania a później można iść zrobić kawę, przejrzeć gazetę i po paru chwilach macie odpowiedź, poza cytowaniem suchych pkt z regulaminu nie liczcie na nic więcej, wypłaty trwają strasznie długo. Na plus? po za 6% haraczem nie znalazłem właściwie nic więcej. Gdyby te 6% przenieść chociażby do stsu to ten buk byłby na dnie.
dramat to jest w fortunie czy STS, nie wiem co grałeś w forbet ja tam gram niskie ligi polskie i mają rozliczone praktycznie równo z gwizdkiem, gdzie STS rozlicza po 6-7 godzinach, żużel w fortunie ostatnio rozliczali mi... 2 dni
 
B 293

buks65

Użytkownik
Dobra parę słów ode mnie. Zakłady live dramat, czas rozliczenia niszowych zdarzeń jeszcze większy dramat, kontakt z chatem... zadacie pytanie czy kwestię do rozwiązania a później można iść zrobić kawę, przejrzeć gazetę i po paru chwilach macie odpowiedź, poza cytowaniem suchych pkt z regulaminu nie liczcie na nic więcej, wypłaty trwają strasznie długo. Na plus? po za 6% haraczem nie znalazłem właściwie nic więcej. Gdyby te 6% przenieść chociażby do stsu to ten buk byłby na dnie.
Wszystko się zgadza, a np. tenis - krecz lub mecz się nie odbył, Jak na drugi dzień się upominałem o zwrot to dopiero rozliczali, a tak to nie wiem ile by takie zakłady wisiały w grze. I to wiele razy coś takiego miało miejsce. DRAMAT.
 
M 0

mistrzu94

Użytkownik
Czy jeśli na koncie mam np. 200zł, a na koncie bonusowym 600zł, to grając kupon za 300zł, to pieniądze zejdą mi z konta głównego czy z konta bonusowego?
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Dziś zagrałem kupon za 622 zł przyjęli mi go. Wchodzę po 5 minutach na stronę patrze kupon cofnięty?? i kurs na zdarzenie które grałem z 1,6 spadł na 1,5 ???? ... brak słów robią co chcą ...
Edit... próbowałem drugi raz zagrać przyjęli po mniejszym kursie za chwile znowu cofnęli ten mecz i wycofali z oferty ???? ???? ????
fORBET MISTRZOWIE .... ale nic u ziemniaków mnie nie zdziwi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zastanawia mnie tylko to że grając czasem stawki 20-50 zł otrzymuje zmniejszenie kursu zastanawia jak to możliwe przy takich stawkach i to znaczące np. dziś z 1,75 na 1,70....
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dziś zagrałem kupon za 622 zł przyjęli mi go. Wchodzę po 5 minutach na stronę patrze kupon cofnięty?? i kurs na zdarzenie które grałem z 1,6 spadł na 1,5 ???? ... brak słów robią co chcą ...
Edit... próbowałem drugi raz zagrać przyjęli po mniejszym kursie za chwile znowu cofnęli ten mecz i wycofali z oferty ???? ???? ????
fORBET MISTRZOWIE .... ale nic u ziemniaków mnie nie zdziwi.
Sam jesteś mistrz... grasz bo 6% podatek... tymczasem kurs spada z 1.60 na 1.50 i zamiast już iść do jakiejś fortuny czy innego sts zagrać 1.65 z 12% to się zalisz.. Nie widzisz że koszt ukryty jest w kursie? Dadzą wam kursy 12% niższe i grę bez podatku to jak cmy polecicie w ogień
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
skalus 63

skalus

Użytkownik
Sam jesteś mistrz... grasz bo 6% podatek... tymczasem kurs spada z 1.60 na 1.50 i zamiast już iść do jakiejś fortuny czy innego sts zagrać 1.65 z 12% to się zalisz.. Nie widzisz że koszt ukryty jest w kursie? Dadzą wam kursy 12% niższe i grę bez podatku to jak cmy polecicie w ogień
Nie zagrałem i nie idę w ogień.Zobaczyłem jak to u nich działa i myślę podczas obstawiania u nich jakichkolwiek zdarzeń.Nie gram w żadnych fortunach czy stsach a grę w Forbet traktuję jako rozrywkę.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Witamy.
Z naszej strony proszę Pani sprawa wygląda następująco: Kupon złożony z trzech zdarzeń ITF - został obcięty ze stawki 622zł do 300zł i odesłany Pani do akceptu - w tym samym czasie bukmacher zmienił kurs zdarzenia z 1,6 na 1,5. Drugi kupon z identycznymi zdarzeniami również za 622zł został ponownie obcięty do 300zł. Obu kuponów Pani po obcięciu stawki nie zaakceptowała - w związku z powyższym żaden kupon nie mógł zniknąć z konta, bo nigdy żaden nie został postawiony. Także prosimy nie rozmijać się z prawdą. Ze sportowym pozdrowieniem forBET.

Dziś zagrałem kupon za 622 zł przyjęli mi go. Wchodzę po 5 minutach na stronę patrze kupon cofnięty?? i kurs na zdarzenie które grałem z 1,6 spadł na 1,5 ???? ... brak słów robią co chcą ...
Edit... próbowałem drugi raz zagrać przyjęli po mniejszym kursie za chwile znowu cofnęli ten mecz i wycofali z oferty ???? ???? ????
fORBET MISTRZOWIE .... ale nic u ziemniaków mnie nie zdziwi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Skaluś jesteś jakimś transem? czy masz problem z określeniem płci?
Dokładnie mocno mmiesza tutaj kolega a nie potrafi określić płci, w dodatku mówi że zagrał/ lub zagrała ???? , a przedstawiciel bukmachera wyraźnie udowadnia że nie było takiej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 53

pablos

Użytkownik
Może forbet wyjaśniłby o co chodzi ze znikajacymi zakładami? Na przykład rano można było grać wszystkie mecze Serie B i Ligi Mistrzów AFC, potem z części meczów zniknęła możliwość obstawienia klasycznego 1x2 i zostala tylko podwójna szansa. Teraz znikają kolejne zakłady, niektórych meczów serie B już w ogóle nie ma,a w niektórych meczach nie ma nawet podwójnej szansy.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Jego majtki jego sprawa :| komu wierzycie, uczciwemu userowi czy gosciowi z forbeta ktory wiadomo ze napisze to &quot;co trzeba&quot; napisac
uczciwemu? przecież od razu widać, że to jakiś wałkarz który założył 10 kont na babcie, dziadka i psa i pogubił się w czyim imieniu pisze, a potem żale że nie może pograć jednocześnie ze wszystkich swoich kont 10 razy tego samego meczu ITF, ręce opadają...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Przepraszamy. Problem techniczny, za chwilę wszystko będzie tak jak trzeba.
Może forbet wyjaśniłby o co chodzi ze znikajacymi zakładami? Na przykład rano można było grać wszystkie mecze Serie B i Ligi Mistrzów AFC, potem z części meczów zniknęła możliwość obstawienia klasycznego 1x2 i zostala tylko podwójna szansa. Teraz znikają kolejne zakłady, niektórych meczów serie B już w ogóle nie ma,a w niektórych meczach nie ma nawet podwójnej szansy.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
uczciwemu? przecież od razu widać, że to jakiś wałkarz który założył 10 kont na babcie, dziadka i psa i pogubił się w czyim imieniu pisze, a potem żale że nie może pograć jednocześnie ze wszystkich swoich kont 10 razy tego samego meczu ITF, ręce opadają...
Po pierwsze nie obrażaj mnie bo ja Ciebie nie obrażam!
...żenujące jest to że nic nie wiesz na mój temat a masz zawsze najwięcej do powiedzenia obrońco FORBETU... wiele osób pisało jak bronisz tej firmy we wcześniejszych postach...&lt; ten temat parę stron wcześniej&gt;
Faktem jest że nie da się pograć u nich za większe stawki nie tylko itf ale też np WTA piłka nożna itd limit 50,100 zł na kupon - grając za 500 zł i więcej limit masz od razu.
P.S. miałem kiedyś u nich konto ale za stawki 50zł zrezygnowałem u nich z gry- zamknąłem konto.
Teraz abcbet znawco/obrońco FORBETU założyłem konto na żone żeby sprawdzić czy coś się zmieniło ale jeszcze gorsza BRYNDZA limit jeszcze szybciej niż na samym początku...
NIE POLECAM GRY u nich - chyba że rekreacyjnie po kilka kilkadziesiąt złoty na kupon !

&lt;wystarczy być=&quot;&quot; pare=&quot;&quot; stówek=&quot;&quot; do=&quot;&quot; przodu=&quot;&quot;&gt;&lt;/wystarczy&gt;
 
Do góry Bottom