>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
forbet jako jednyna firma ma na chwile obecna te plusy, ze jest legalna, wyplacalna i mozna ominac podatek
Obecnie (spełniając określone ich regulaminami konkretne, zróżnicowane warunki) podatek można ominąć w 3 polskich firmach: forBET; Totolotek i Milenium.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
w takim razie niech się inni wypowiedzą, bo może Ty grałeś w jakimś &quot;innym&quot; Totolotku, tej promocji nigdy nie było na stałe, żeby nie było mi jest obojętne gdzie gram, byle firma była wypłacalna i mnie nie okradała, forbet jako jednyna firma ma na chwile obecna te plusy, ze jest legalna, wyplacalna i mozna ominac podatek, na forum moze i jestem od pol roku ale gram od kiedy tylko bukmacherka sie pojawila, zaczynalem jeszcze gdy istniala taka firma jak betako o ktorej 90% piszacych tutaj nie ma pojecia ????
Należę widocznie do tych 10% bo grałem w Betako. Specjalnie jechałem do stolicy ok 1995r ???? Grałem w Totolotku mocno jeszcze zanim było forBet i zawsze miałem przy kursie 2,00 i min. 100zł tą grę bez podatku. To było na stałe. Nie trzeba było jak teraz polować na jakieś promocje. Po prostu jak się zagrało ponad 100zł i min. kurs 2,00 to było to. Dzisiaj kiedy odkryłem, że forBet tak pojechał właśnie chciałem zagrać w Totolotku i jednocześnie pisałem tutaj i wyszedł mi mniejszy kurs i potwierdzili na czacie to co pisałeś. W każdym razie zanim pojawiło się forBet w całym roku 2015 i 2016, a może i wcześniej (ale nie grałem tam w 2014) kiedy bym nie obstawiał to miałem to bez podatku więc zakładam, że była ta promocja zawsze.
W każdym razie mniejsza z tym. Chyba się liczy tylko to, że wciąż można niby to ominąć ten podatek, ale nie jest to już takie proste jak było wcześniej. Jak napisał edi &quot;pod pewnymi warunkami&quot;
 
baba 134

baba

Użytkownik
Obecnie (spełniając określone ich regulaminami konkretne, zróżnicowane warunki) podatek można ominąć w 3 polskich firmach: forBET; Totolotek i Milenium.
To wszystko można sobie w d.u.p.ę. wsadzić. forBet zanim zaczął dzielić podatek na graczy miał dużą przewagę nad innymi &quot;legalnymi&quot; pomimo ostrego zjazdu z kursami. Od momentu przerzucenia podatku na graczy ( nie ważne jaki % i na jakich warunkach ) są coraz gorsi. Niby kurs &quot;2&quot; bez podatu wydaje się &quot;fajny&quot;, ale to jest bezczelne wywalenie graczy LIVE, gdzie gra się single i 99% kurs poniżej 2 ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Czyli jeszcze gorzej niż w Totolotku (normalnym nie mobilnym) gdzie jest co prawda minimum 100zł ale kurs 2,00 i nie trzeba grać 3 zdarzeń. Szkoda, że nie daliście 10 zdarzeń. Wielka szkoda no ale teraz w państwie prawie policyjnym gdzie skarbówka będzie szukała kasy gdzie się da na 500+ nie wiem kto będzie ryzykował grę u zagranicznych i buki dobrze o tym wiedzą. Ściganie przez Kapicę to może być przedszkole wobec tego co już planują odpowiednie służby. Z 2 strony samych już polskich buków jest na tyle dużo, że między sobą konkurują więc może gdzieś wróci normalna oferta bez podatku. Nie mówię o mobilnej bo już jest.

Generalnie jestem bardzo zawiedziony.
Jedno jest pewne, zaden powazny typer nie bedzie gral u buka z podatkiem no badzmy powazni przeciez na takich bukach graja dziadki i gimbaza bo taki buk eliminuje wogole jakiekolwiek value, w meczach gdzie szanse uznaja za wyrownane po odjeciu marzy juz mamy kursy po 1.85 a jak jeszcze podatek odliczymy to sie robi 1,62 no wolne zarty
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jedno jest pewne, zaden powazny typer nie bedzie gral u buka z podatkiem no badzmy powazni przeciez na takich bukach graja dziadki i gimbaza bo taki buk eliminuje wogole jakiekolwiek value, w meczach gdzie szanse uznaja za wyrownane po odjeciu marzy juz mamy kursy po 1.85 a jak jeszcze podatek odliczymy to sie robi 1,62 no wolne zarty
Racja tylko ciekawe co będzie po 1 kwietnia ... Obawiam się, że tylko Forbet zostanie z możliwością gry bez podatku bo w naszych naziemnych typu STS czy Fortuna już powoli zaczynam wątpić. Co prawda jeszcze Totolotek dzieli się podatkiem ale tylko 6%, obawiam się, że jednak i oni wrócą do stawki 12%. No ale pożyjemy zobaczymy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jedno jest pewne, zaden powazny typer nie bedzie gral u buka z podatkiem no badzmy powazni przeciez na takich bukach graja dziadki i gimbaza bo taki buk eliminuje wogole jakiekolwiek value, w meczach gdzie szanse uznaja za wyrownane po odjeciu marzy juz mamy kursy po 1.85 a jak jeszcze podatek odliczymy to sie robi 1,62 no wolne zarty
Ale nie ma żadnej alternatywy ! Gra u nielegalnych w obecnym czasie rządów PiSu to jak zabawa na polu minowym. Już może przygotowują lub za chwilę może zaczną przygotowywać takie przepisy, że będzie się ostro ścigało takie osoby, a ponieważ to przestępstwo, które przedawnia się po 5 latach mogą ścigać do 5 lat wstecz. W 2019 może już zabraknąć kasy na 500+, zresztą nawet i nie o to chodzi, ale po prostu uszczelniają VAT, a zaraz potem &quot;uszczelnią&quot; wszystko inne gdzie wypływają pieniądze. No i należny podatek od gier hazardowych to też podatek. Podobno w Polsce ok 6 mln ludzi gra więc to jest nie mała kasa do zgarnięcia.
Na forum jest cały długi temat dotyczący ustawy antyhazardowej i temat gdzie za czasów PO Pan Kapica ścigał graczy, ale to może być przedszkolem w porównaniu z tym co będzie. Pis może uchwalić np. takie przepisy, że te należności ściąga się w trybie natychmiastowym bez czekania na sąd. Nie ma zresztą TK więc co nie uchwalą czy jest sprzeczne z Konstytucją czy nie i tak będzie obowiązywało. Reasumując nie ma alternatywy, a jak ktoś jest dobry to i z podatkiem będzie wygrywał ???? Liczę jednak, że to już nie są czasy, że był STS i jakiś jeszcze jeden. Jest już sporo polskich buków, a kolejne wnioski o koncesje w drodze i buki będą robiły takie promocje.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Gra u nielegalnych w obecnym czasie rządów PiSu to jak zabawa na polu minowym.
Za czasów Słońca Peru i pogromcy przedsiębiorców i gamblerów - Jacka Kapicy za to była bajka; każdy mógł być pewny że za wypłatę na konto w określonym banku na 50zł dostanie wezwanie na wesołą pogawędkę do Urzędu Celnego. No było pięknie ????
Reasumując nie ma alternatywy, a jak ktoś jest dobry to i z podatkiem będzie wygrywał
Alternatyw jest kilka zaś;
Ty to byś chyba się na ochotnika do łagrów zgłosił ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ale nie ma żadnej alternatywy ! Gra u nielegalnych w obecnym czasie rządów PiSu to jak zabawa na polu minowym. Już może przygotowują lub za chwilę może zaczną przygotowywać takie przepisy, że będzie się ostro ścigało takie osoby, a ponieważ to przestępstwo, które przedawnia się po 5 latach mogą ścigać do 5 lat wstecz. W 2019 może już zabraknąć kasy na 500+, zresztą nawet i nie o to chodzi, ale po prostu uszczelniają VAT, a zaraz potem &quot;uszczelnią&quot; wszystko inne gdzie wypływają pieniądze. No i należny podatek od gier hazardowych to też podatek. Podobno w Polsce ok 6 mln ludzi gra więc to jest nie mała kasa do zgarnięcia.
Na forum jest cały długi temat dotyczący ustawy antyhazardowej i temat gdzie za czasów PO Pan Kapica ścigał graczy, ale to może być przedszkolem w porównaniu z tym co będzie. Pis może uchwalić np. takie przepisy, że te należności ściąga się w trybie natychmiastowym bez czekania na sąd. Nie ma zresztą TK więc co nie uchwalą czy jest sprzeczne z Konstytucją czy nie i tak będzie obowiązywało. Reasumując nie ma alternatywy, a jak ktoś jest dobry to i z podatkiem będzie wygrywał ???? Liczę jednak, że to już nie są czasy, że był STS i jakiś jeszcze jeden. Jest już sporo polskich buków, a kolejne wnioski o koncesje w drodze i buki będą robiły takie promocje.
chlopie buk moze niedoszacowac typu o kilka / kilkanascie procent ale niedoszacowanie typu o 12% + marza + jeszcze zysk to rzadkosc. Patrz na bukmacherke szerzej bo widze ze nie wiesz o czym mowisz. Jesli buk twierdzi ze szanse sa wyrownane i wystawi mi kurs 1.62 to ty uwazasz ze u buka pracuja idioci i az tak sie pomylili zeby z tego bylo value? Dysukutujemy oczywiscie o long runie, osiagniecie dobrego yieldu w long runie z podatkiem graniczy praktycznie z cudem, i raczej jest rzadkoscia.rachunek prawdopodobienstwa sie klania.Powazni gracze na gre z podatkiem nie przejda i ja ci to gwarantuje
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Jeśli faktycznie ten bukmacher działa taki sposób to jest to komedia i wielki MINUS dla was. Przedstawiam wam swoją sytuację jaką miałem w ten weekend i ciekaw jestem opinii przedstawiciela firmy który tu się udziela.
Dałem kupon o nr 497374, AKO z 3 par,
Kraft 1.35 - D. Prevc
Wellinger 1.50 - P. Prevc
Freitag 1.80 - Kot


Mój pierwszy zakład u tego buka, mimo pozytywnych opinii w internecie stwierdziłem że będę robić skriny tak jak często to robię w razie podejrzenia jakichś cyrków - ponieważ w kilkanaście minut po tym jak zawarłem zakład pary na skoki zdjęli, została sama klasyfikacja. Zastanawiałem się czy nie dostanę przypadkiem jakiegoś zwrotu. No i loguję się przed zawodami by zobaczyć czy nie ma jakichś zwrotów, zmian kursów , i o to co widzę:




Cóż no, pomyślałem sobie że kurs faktycznie był trochę z dupy, oddsmaker zakwalifikował sobie to jako błąd, nawet duże firmy tak potrafią robić i potrafię to zrozumieć, nie raz taka sytuacja się za pewne graczowi przydarzyła i nie raz się przydarzy, z tym się trzeba liczyć, firmy takie prawo sobie przyznają. Ale jeśli tak to powinna być to decyzja NIEODWOŁALNA. Więc do gry przystępuje zakład widoczny powyżej, z dwoma parami, dwie pary co zostały są wygrane, Freitag z Kotem przegrał ale przed konkursem anulowano tę parę, i kupon rozliczono:



Zastanawiał mnie cały czas ten współczynnik 1,00, no ale może tak działa ta promocja że w razie usunięcia tego 3 zdarzenia i potraktowania go po kursie 1, jeśli kurs wynosi ponad 2 cały czas obowiązuje promocja, mogło być różnie, oczywiście zrozumiałbym gdyby uległ on zmianie i wygrana zmniejszyła się o te 26 zł. Zleciłem wypłatę, kasę przelano dziś po południu.
Ale forbet 7 lutego o 00:07 postanowił że COFNIE (??? :grin ???? sobie zwrot za parę Freitag - Kot i zakwalifikuje zaklad jako przegrany.



Czyli co, robimy zwroty jak sobie uznamy że złe kursy ale w razie jak by nie weszło to skubiemy klienta z kasy? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
friendly 421

friendly

Użytkownik
Jeśli faktycznie ten bukmacher działa taki sposób to jest to komedia i wielki MINUS dla was. Przedstawiam wam swoją sytuację jaką miałem w ten weekend i ciekaw jestem opinii przedstawiciela firmy który tu się udziela.
Dałem kupon o nr 497374, AKO z 3 par,
Kraft 1.35 - D. Prevc
Wellinger 1.50 - P. Prevc
Freitag 1.80 - Kot


Mój pierwszy zakład u tego buka, mimo pozytywnych opinii w internecie stwierdziłem że będę robić skriny tak jak często to robię w razie podejrzenia jakichś cyrków - ponieważ w kilkanaście minut po tym jak zawarłem zakład pary na skoki zdjęli, została sama klasyfikacja. Zastanawiałem się czy nie dostanę przypadkiem jakiegoś zwrotu. No i loguję się przed zawodami by zobaczyć czy nie ma jakichś zwrotów, zmian kursów , i o to co widzę:




Cóż no, pomyślałem sobie że kurs faktycznie był trochę z dupy, oddsmaker zakwalifikował sobie to jako błąd, nawet duże firmy tak potrafią robić i potrafię to zrozumieć, nie raz taka sytuacja się za pewne graczowi przydarzyła i nie raz się przydarzy, z tym się trzeba liczyć, firmy takie prawo sobie przyznają. Ale jeśli tak to powinna być to decyzja NIEODWOŁALNA. Więc do gry przystępuje zakład widoczny powyżej, z dwoma parami, dwie pary co zostały są wygrane, Freitag z Kotem przegrał ale przed konkursem anulowano tę parę, i kupon rozliczono:



Zastanawiał mnie cały czas ten współczynnik 1,00, no ale może tak działa ta promocja że w razie usunięcia tego 3 zdarzenia i potraktowania go po kursie 1, jeśli kurs wynosi ponad 2 cały czas obowiązuje promocja, mogło być różnie, oczywiście zrozumiałbym gdyby uległ on zmianie i wygrana zmniejszyła się o te 26 zł. Zleciłem wypłatę, kasę przelano dziś po południu.
Ale forbet 7 lutego o 00:07 postanowił że COFNIE (??? :grin ???? sobie zwrot za parę Freitag - Kot i zakwalifikuje zaklad jako przegrany.



Czyli co, robimy zwroty jak sobie uznamy że złe kursy ale w razie jak by nie weszło to skubiemy klienta z kasy? ????
Identyczna sytuacja u mnie, nawet dokładnie te same typy. Wycofali zakład już w połowie konkursu. Zachowanie wobec klientów niedopuszczalne, a w konsekwencji straszenie sądem. To ostatni raz kiedy zagrałem coś u tego buka, robienie z klientów idiotów i zabezpieczanie się, bo niezależnie od wyniku tego starcia - Albo klient musi oddać pieniądze, albo i tak bysmy tych pieniędzy nie dostali. Czerwona, zdecydowanie czerwona kartka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
postawiliście zakład który przegrał, bukmacher omyłkowo dał Wam zwrot zamiast rozliczyć przegraną, wypłaciliście kasę czym prędzej licząc, że się uda a teraz jeszcze płaczecie na forum? przez takich cwaniaczków jak Wy tracą normalni gracze, bukmacherzy wyłączają promocje dla Polaków i omijają nas szerokim łukiem...
e: zacytuję &quot; No i loguję się przed zawodami by zobaczyć czy nie ma jakichś zwrotów, zmian kursów , i o to co widzę&quot;
jeżeli tak było przed zawodami jak piszesz to pokaż screen z widoczną godziną, jeżeli nie to niech bukmacher pokaże swojego screena kiedy i w jakich okolicznościach zakład został anulowany, wtedy będzie jasne czy jesteś zwykłym oszustem czy faktycznie zostałeś oszukany ????
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
postawiliście zakład który przegrał, bukmacher omyłkowo dał Wam zwrot zamiast rozliczyć przegraną, wypłaciliście kasę czym prędzej licząc, że się uda a teraz jeszcze płaczecie na forum? przez takich cwaniaczków jak Wy tracą normalni gracze, bukmacherzy wyłączają promocje dla Polaków i omijają nas szerokim łukiem...

e: zacytuję &quot; No i loguję się przed zawodami by zobaczyć czy nie ma jakichś zwrotów, zmian kursów , i o to co widzę&quot;

jeżeli tak było przed zawodami jak piszesz to pokaż screen z widoczną godziną, jeżeli nie to niech bukmacher pokaże swojego screena kiedy i w jakich okolicznościach zakład został anulowany, wtedy będzie jasne czy jesteś zwykłym oszustem czy faktycznie zostałeś oszukany ????
My nie mamy na celu ukazywanie wymyślnych teorii, tylko faktów. Nie musze nic udowadniać, bo to moja opinia o bukmacherze i po tym zagraniu więcej u nich kuponu nie zagram. Nic więcej, zwykła opinia, która do tego momentu miałem dobra, a jeżeli chodzi o godzinę, na upartego w systemie każdy ustawi dowolną godzinę i zrobi screena, więc to żaden dowód zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Kasa została grzecznie wysłana i koniec tematu, jeden klient mniej to dla nich żadna strata.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę zgłoszoną przez użytkownika Galgan23. W przypadku pary Kot-Freitag rzeczywiście doszło do błędu systemu, ale nie ma mowy o żadnej „komedii” czy też „skubaniu klienta z kasy”.
Chronologiczne przedstawienie faktów ewidentnie pokazuje, że użytkownik Galgan23 racji nie ma i próbuje w złym świetle przedstawić naszą firmę.
Gracz ten swoje zakłady zawarł 5 lutego o godzinie 00:37. Zawarte zakłady były poprawnie wystawione i nie było w nich żadnych pomyłek w kursach.
Do pomyłki systemu i anulowania zakładu doszło 5 lutego o 16:06 (dane te są do wglądu dla administratora forum). Natomiast cofnięcie anulowania zakładu nastąpiło 5 lutego o godzinie 18:00, a nie jak sugeruje użytkownik Galgan23 dzisiaj w nocy. Dzisiaj w nocy wysłano tylko mailową informację do graczy, którzy skorzystali na tej pomyłce.
Pomyłka miała miejsce w trakcie rozliczania wyników pierwszej serii, która zakończyła się kilkanaście minut przed godziną 16:00

Nie jest więc prawdą, że anulowanie zakładu nastąpiło przed rozpoczęciem zawodów. Co więcej biorąc pod uwagę wyniki po pierwszej serii (4 punkty przewagi Macieja Kota), celowe anulowanie zakładu w tym momencie, co nam zarzuca Galgan23, byłoby absolutnie nielogiczne z naszej strony. W tym momencie bowiem zakład był rozstrzygnięty na korzyść bukmachera.

Mamy nadzieję, że powyższe przedstawienie faktów wyjaśnia dokładnie całą sytuację i nieprawdziwe insynuacje ze strony użytkownika Galgan23.
Za błąd systemu, który spowodował niepotrzebne zamieszanie przepraszamy, ale wynikał on z tylko i wyłącznie z problemów technicznych i nie miał żadnego rzeczywistego wpływu na sposób rozliczenia zakładów.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;false&quot; DefSemiHidden=&quot;false&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;374&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footer&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of figures&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope return&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;line number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;page number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of authorities&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;macro&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toa heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Closing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Message Header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Salutation&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Date&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Note Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Block Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Hyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;FollowedHyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Document Map&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Plain Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;E-mail Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Top of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Bottom of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal (Web)&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Acronym&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Cite&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Code&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Definition&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Keyboard&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Preformatted&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Sample&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Typewriter&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Variable&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Table&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation subject&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;No List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Contemporary&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Elegant&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Professional&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Balloon Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Theme&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;41&quot; Name=&quot;Plain Table 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;42&quot; Name=&quot;Plain Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;43&quot; Name=&quot;Plain Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;44&quot; Name=&quot;Plain Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;45&quot; Name=&quot;Plain Table 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;40&quot; Name=&quot;Grid Table Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Mention&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Smart Hyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Hashtag&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
No nie do końca, wina tu leży trochę po obydwu stronach. Galgan23 widać, że trochę pod siebie podciągnął fakty, widać że czuł że coś się święci i stąd ta szybka wypłata, a teraz wielce zdziwiony.
Takie awantury moglibyście kręcić, jeśli okazałoby się że typ wszedł a został anulowany i nie przywrócony.

Natomiast samo to, że zakład który został zawarty i w zawodach nie został anulowany (bo obaj zawodnicy wystąpili), a na kuponie pojawia się jako anulowany jest moim zdaniem niedopuszczalne ze strony Forbet. Sami dajecie pretekst do tego, żeby wątpić w Waszą uczciwość i częściowo przez takie sytuacje tracicie reputacje. Gdyby wszystko było zero jedynkowe, to nie byłoby problemu.
Z resztą przy skokach szczególnie pojawia się u nich sporo błędów, niedawno mieli w ofercie 2x identyczną parę bodajże Stoch - Wellinger. W jednej na Stocha 1.5 w drugiej 1.8. Oczywiście od razu po tym jak zgłosiłem na supporcie usunęli to 1.8, ale na prawdę osobie która wystawia kursy nie chce się nawet spojrzeć co przed chwilą wprowadził do oferty? Jak mało im muszą płacić, że taką fuszerkę odwalają :p
 
baba 134

baba

Użytkownik
Co więcej biorąc pod uwagę wyniki po pierwszej serii (4 punkty przewagi Macieja Kota), celowe anulowanie zakładu w tym momencie, co nam zarzuca Galgan23, byłoby absolutnie nielogiczne z naszej strony. W tym momencie bowiem zakład był rozstrzygnięty na korzyść bukmachera.
W tym momencie, nie było również wiadomo, że druga seria się nie odbędzie, więc zasłanianie się &quot;4 punktami&quot; jest śmieszne, a anulowanie zakładu, nie ważne w którym momencie, co z Waszej strony nastąpiło (pokazują to screeny) powinno zostać utrzymane bez względu na wynik końcowy. Był błąd systemu - zakład anulowany.
Ja na miejscu gracza nie bał bym się sądu, którym go straszycie. To jest Wasz system, Wasza pomyłka i to Wy powinniście ponieść tego konsekwencje, a z Waszej strony brak chociażby zwykłego ludzkiego PRZEPRASZAMY. W informacji napisanej bezpośrednio do gracza.

Natomiast cofnięcie anulowania zakładu nastąpiło 5 lutego o godzinie 18:00
Skoro tak było, dlaczego od razu nie cofnęliście zlecenia wypłaty?, która została zrealizowana następnego dnia
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Prawda jest taka, że nad tym co wyrabiają buki nie mamy żadnej kontroli. Ten idiotyczny zapis w regulaminie o ewentualnych błędach który jest u każdego bukmachera daje bardzo duże pole do wykorzystywania go w praktyce przy różnych sytuacjach spornych.
Dlaczego nie ma takiego zapisu, że gracz też może się pomylić? Ostatnio zamiast postawić swoją kwotę którą chciałem na live postawiłem kilkukrotnie większą. Moja pomyłka na którą miał też wpływ tragicznie działający system live u was. Oczywista pomyłka z mojej strony, a ja nie mam możliwości cofnięcia zakładu. W zakładach zwykłych nie live powinna być taka opcja, rezygnacji z kuponu np do 15 minut po jego puszczeniu.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Prawda jest taka, że nad tym co wyrabiają buki nie mamy żadnej kontroli.
Tak było i jest do tej pory z bukami zagranicznymi. Żaden gracz w spornej sprawie nie będzie leciał na Maltę, czy Gibraltar. Ale z bukami krajowymi, podlegającymi jurysdykcji i prawu polskiemu warto walczyć o swoje prawa. Wiele zapisów w regulaminach różnych firm, czy instytucji okazywało się niezgodnymi z prawem i nie mającymi skutków prawnych. W przypadku regulaminów bukmacherów, stosujących nagminnie regulaminy, gdzie gracz praktycznie wg. nich nie ma żadnych praw, również mogą się okazać niezgodne z prawem. Więc może warto zacząć walczyć o swoje i nie dać się zastraszyć regulaminem.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Witam, czytałem gdzieś na forum o tym, że bank Pekao robi jakieś problemy i nie można wpłacać i wypłacać kasy. Czy to dotyczy tylko buków zagranicznych czy także polskich.
Jestem zainteresowany założeniem konta w ForBet i mam konto właśnie w tym banku, i jak to tam wygląda ? czy wiecie coś na ten temat więcej ?
 
Do góry Bottom