>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

Baqu 834,9K

Baqu

Forum VIP
tu raczej nie chodzi o to ze ktoś tam wyhaczył bana i ma jakieś żale tylko ban za prawdę to trochę żenujące po stronie buka i tyle a jak widzę amatorkę na forbecie co gra z podatkiem single po 400 czy 1000 zł no to nie wiem juz o co chodzi czy sa tacy bogaci czy totalni idioci
dokładnie - będąc przedstawicielem tego bukmachera odpowiedziałbym mu i dal jakiś mega wypasiony bonus zeby pokazać ze "jestem" najlepszy na rynku. to dosys proste i malutko kosztuje a realnie robi ogromna pozytywna reklamę - na Twitterze czy na takim forum jak to. Buk zachował się jak rozkapryszony dzieciak.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
dokładnie - będąc przedstawicielem tego bukmachera odpowiedziałbym mu i dal jakiś mega wypasiony bonus zeby pokazać ze "jestem" najlepszy na rynku. to dosys proste i malutko kosztuje a realnie robi ogromna pozytywna reklamę - na Twitterze czy na takim forum jak to. Buk zachował się jak rozkapryszony dzieciak.
Przecież to jedyny bukmacher ,który anuluje wygrane kupony ,a po napisaniu pisemnej reklamacji uznaję je . Jakieś pytania odnośnie tego skurw... PseudoBuka ???
 
Do góry Bottom