>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ForBET - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
skalus 63

skalus

Użytkownik
Dokładniej chodzi mi o under/over na żywo. Skoro piszesz, że da radę pograć mocniej to założę konto i wpłacę większą gotówkę.
z piłką nie wiem ale z tenisem dokładnie z itf-ami miałem limity.Chciałem zagrać np za 500zł i wyżej to mi zrobili limit na 300zł - napisałem meila to mogłem puścić za ile chciałem ale to trwało.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Wyjaśnijmy sprawe straty przez zabierany podatek, to wcale nie jest tak że w naziemnych to sie opłaca grać akumulatory a single nie (pomijając fakt że przez te zabrane 12 % na dłuższą mete nic sie u nich grać nie opłaca)
Weźmy przykładowo 6 zakładów z kursami 1,5
Daje nam to kurs AKO 11,39
Robiąc AKU za 100 w &quot;normalnym&quot; buku wypłacają nam 1139 czyli 1039 zysku
STS nam wypłaci 88*11,39 = 1003 czyli zysk tylko 902
choć potrącają 12% od stawki to 1039=902+15,18%
czyli bez podatku byśmy mieli 15% więcej a nie 12% to przy kursie ok11 dla mniejszych kursów faktyczne zmniejszenie naszej wygranej może być nawet kilka razy większe niż te 12% o czym dalej pisze
Zakładając że mecze te były by w pewnych odstępach czasu i każdy gralibyśmy pojedynczo nastęny grając ze stawką którą nam wypłacił buk z poprzedniego zakładu w normalnym buku nic by sie nie zmieniło i ostateczny kurs wyniósł by 11,39 i zysk 1039
(jednak są plusy grania każdego typu oddzielnie - możemy wybrać sobie za każdym razem innego buka tam gdzie kurs byłby największy (chyba że ktoś i tak gra tylko w jednym ale naprawde żal mi takich &quot;graczy&quot; ) bo bardzo rzadko zdarza sie żeby jeden buk miał największe kursy na wszystkie interesujące nas mecze dlatego ZAWSZE lepiej jest grać typy pojedynczo żeby wybrać sobie najlepszy kurs bo na tym polega opłacalność całej tej gry, mając najlepsze typy ale grając je z kursami o pare procent mniejszymi niż maksymalne możliwe do &quot;wzięcia&quot; bo takie oferuje nam jeden jedyny buk u którego mamy kase to w dłuższym okresie zawsze kasa nam stopnieje w końcu do zera)
Teraz grając każdy typ ODDZIELNIE w STS czy innej fortunie stawką rosnącą w wysokości wygranej z poprzedniego zakładu (i za każdym razem potrącą nam 12%) , rzeczywisty kurs KAŻDEGO zakładu maleje nam 1,5 do 1,32
grając 6 x po kolei w ten sposób wyjdzie nam ostateczne rzeczywiste ako 5,29 a nie 11,39
czyli z &quot;zainwestowych 100 pln zarabiamy 429 czyli tylko 41.29% tego co zarobilibyśmy w normalnym buku,
Licząc procenty nie od wiekszej kwoty z buka tylko z tej mniejszej z STSa to zarobek z buka +1039 = 429 (zysk sts) * 242 % a to już wygląda całkowicie niedorzecznie ale takie są fakty
Jednak jeżeli wzięlibyśmy singla z kursem 11,39 (prawdopodobieństwo i ryzyko trafienia takiego typu jest porównywalne do trafienia pod rząd lub jednocześnie 6 typów z kursami 1,5)
w BUKU bez podatku mamy też zysk 1039( (100*11,39)-100)
a w ziemniakach 902 ((88*11,39)-100) więc strata jest taka sama jak w akumulatorze z 6 typami 1,50
Więc całkowitą bzdurą jest pisanie że w bukach z podatkiem 12% to opłaca sie grać akumulatory a single nie (właściwie anie tego ani tego sie nie opłaca ale to inna sprawa) , strata z tytułu podatku jest taka sama w singlach jak w aku zależy tylko i wyłącznie to ok wartości ostatecznego kursu
Po prostu &quot;opłaca się&quot; grać tam TYLKO WYSOKIE KURSY (opłacać to sie tam nic nie opłąca ale przy wysokich kursach NIEOPŁACALNOŚĆ jest mniejsza) nie ważne czy to duże ako czy jeden ryzykowny singiel,
Strata z tytułu podatku bynajmniej nie &quot;rozkłada się&quot; na ilość typów w akumulatorze jak ktoś tu wcześniej wyliczał tylko zależy od wysokości ostatecznego kursu aku lub singla
Im większy tym mniej sie to da odczuć
Mało tego choć wydaje sie że potrącają nam 12% to w przypadku małych kursów tracimy duuużo wiecej
Zabrane 12% od STAWKI = zabranie 12% z WYPŁATY a to jest suma STAWKI i rzeczywistego ZYSKU więc jak kurs jest mały to strata 12% z małego zysku jest proporcjonalnie do kursu mniejsza niż zabrane 12% ze stawki np
w zakładzie za 100 pln z kursem 1,50
zabierająnam ze stawki 12% = 12 i zostaje nam tylko 88 proporcjonalnie zysk zamiast 50= 50-12% = 44
więc choć strata 12% zysku to tylko 6 i jest to 12% CAŁEJ WYPŁATY
tyle że wypłata jest policzona od 88 a na koncie nam ubyło 100 i tyle trzeba odjąć od Zwrotu żeby obliczyć zysk
jako że ostatecznie wypłacają nam 88+44=132 tak więc czysta WYGRANA =32 zamiast 50
czyli wychodzi nam kurs 1,32 z 1,50
T = 50-36%
czyli tracimy 36 % a nie 12% co pozornie sugeruje kupon przy zawieraniu zakładu (trzy razy tyle)
I zgadza sie to z wcześniejszymi obliczeniami - niby tylko o 6 pln zmniejszona wygrana ale 12 zabrane ze stawki czyli dodatkowo dwa razy tyle i 12%+24%=36%
Jednak jak kurs byłby załóżmy 11 to:
Wypłata ze stawki 100 =88*11=968 czyli tak jakbyśmy mieli kurs 9,68
więc wygrana to 868 zamiast 1000 bez podatku czyli dokładnie o 13,2% mniej
i tu już strata na wygranej z tytułu podatku już zbliża się (procentowo) do potrącenia od stawki (12%)
im większy kurs obojętne czy singla czy też ako tym mniejsza będzie nasza strata (ponieważ kwota wynikająca z potrącenia 12% od stawki będzie proporcjonalnie coraz mniejsza w stosunku do potrąconych 12% od wygranej) - i choć nie spadnie mniej niż 12% to jednak przy małych kursach jest to nawet kilka razy więcej niż 12%
Kto zrozumie to dobrze kto nie to nie trudno
Podsumowanie w skrócie
1, Stracona KWOTA z naszego ZYSKU wynikająca z potrąconych 12% zależy od wartości KURSU a nie od ilości typów na kuponie w związku z tym:
2.Obojętne czy jest to AKO czy SINGIEL
3,Im mniejszy kurs tym bardziej NIEOPŁACALNY jest zakład w ziemniaku
4,Tracimy ZAWSZE więcej niż 12% czasami nawet kilka razy wiecej
przy kursie 1,5 tracimy 36% a nie 12% ; kurs 1,315 to już 50% straconego zysku
1,13 i mniej to już nie tylko strata od zysku ale wypłata mniejsza niż stawka !!!!!
za to kurs 5 to &quot;tylko&quot; 15 % realnie zmniejszonego zysku kurs 13,0 to 13 % i tak dalej pomału zbliżamy sie do 12% i to jest próg nieprzekraczalny
co tak czy inaczej stawia pod dużym znakiem zapytania czy jest sens wogóle robić te zakłady jak od każdej operacji trzeba zapłacić haracz a odliczyć nic nie można to tak jakby kupić auto na handel przez internet , zapłacić za nie z góry nie widząc go i nie wiadomo jeszcze czy zarobisz na tym czy nie a może cie kto oszuka i kasa wogóle w błoto a podatek od WARTOŚCI i tak trzeba by zapłacić z góry prze przelewie, bez sensu
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 837

marcios

Użytkownik
golićBUKI dlatego ja tylko gram w ForBet, i jeśli wszyscy co grają w tzw legalnych przeniosą się do ForBet to może się opamiętają &quot;wielkie&quot; firmy jak STS czy Fortuna i wezmą także to 12% na siebie jak nie to zostaną im sami Ci co grają w punktach i garstka w necie.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Wyjaśnijmy sprawe straty przez zabierany podatek, to wcale nie jest tak że w naziemnych to sie opłaca grać akumulatory a single nie (pomijając fakt że przez te zabrane 12 % na dłuższą mete nic sie u nich grać nie opłaca)
Weźmy przykładowo 6 zakładów z kursami 1,5
Daje nam to kurs AKO 11,39
Robiąc AKU za 100 w &quot;normalnym&quot; buku wypłacają nam 1139 czyli 1039 zysku
STS nam wypłaci 88*11,39 = 1003 czyli zysk tylko 902
choć potrącają 12% od stawki to 1039=902+15,18%
czyli bez podatku byśmy mieli 15% więcej a nie 12% to przy kursie ok11 dla mniejszych kursów faktyczne zmniejszenie naszej wygranej może być nawet kilka razy większe niż te 12% o czym dalej pisze

Zakładając że mecze te były by w pewnych odstępach czasu i każdy gralibyśmy pojedynczo nastęny grając ze stawką którą nam wypłacił buk z poprzedniego zakładu w normalnym buku nic by sie nie zmieniło i ostateczny kurs wyniósł by 11,39 i zysk 1039

(jednak są plusy grania każdego typu oddzielnie - możemy wybrać sobie za każdym razem innego buka tam gdzie kurs byłby największy (chyba że ktoś i tak gra tylko w jednym ale naprawde żal mi takich &quot;graczy&quot; ) bo bardzo rzadko zdarza sie żeby jeden buk miał największe kursy na wszystkie interesujące nas mecze dlatego ZAWSZE lepiej jest grać typy pojedynczo żeby wybrać sobie najlepszy kurs bo na tym polega opłacalność całej tej gry, mając najlepsze typy ale grając je z kursami o pare procent mniejszymi niż maksymalne możliwe do &quot;wzięcia&quot; bo takie oferuje nam jeden jedyny buk u którego mamy kase to w dłuższym okresie zawsze kasa nam stopnieje w końcu do zera)

Teraz grając każdy typ ODDZIELNIE w STS czy innej fortunie stawką rosnącą w wysokości wygranej z poprzedniego zakładu (i za każdym razem potrącą nam 12%) , rzeczywisty kurs KAŻDEGO zakładu maleje nam 1,5 do 1,32
grając 6 x po kolei w ten sposób wyjdzie nam ostateczne rzeczywiste ako 5,29 a nie 11,39
czyli z &quot;zainwestowych 100 pln zarabiamy 429 czyli tylko 41.29% tego co zarobilibyśmy w normalnym buku,
Licząc procenty nie od wiekszej kwoty z buka tylko z tej mniejszej z STSa to zarobek z buka +1039 = 429 (zysk sts) * 242 % a to już wygląda całkowicie niedorzecznie ale takie są fakty

Jednak jeżeli wzięlibyśmy singla z kursem 11,39 (prawdopodobieństwo i ryzyko trafienia takiego typu jest porównywalne do trafienia pod rząd lub jednocześnie 6 typów z kursami 1,5)
w BUKU bez podatku mamy też zysk 1039( (100*11,39)-100)
a w ziemniakach 902 ((88*11,39)-100) więc strata jest taka sama jak w akumulatorze z 6 typami 1,50

Więc całkowitą bzdurą jest pisanie że w bukach z podatkiem 12% to opłaca sie grać akumulatory a single nie (właściwie anie tego ani tego sie nie opłaca ale to inna sprawa) , strata z tytułu podatku jest taka sama w singlach jak w aku zależy tylko i wyłącznie to ok wartości ostatecznego kursu
Po prostu &quot;opłaca się&quot; grać tam TYLKO WYSOKIE KURSY (opłacać to sie tam nic nie opłąca ale przy wysokich kursach NIEOPŁACALNOŚĆ jest mniejsza) nie ważne czy to duże ako czy jeden ryzykowny singiel,
Strata z tytułu podatku bynajmniej nie &quot;rozkłada się&quot; na ilość typów w akumulatorze jak ktoś tu wcześniej wyliczał tylko zależy od wysokości ostatecznego kursu aku lub singla
Im większy tym mniej sie to da odczuć
Mało tego choć wydaje sie że potrącają nam 12% to w przypadku małych kursów tracimy duuużo wiecej
Zabrane 12% od STAWKI = zabranie 12% z WYPŁATY a to jest suma STAWKI i rzeczywistego ZYSKU więc jak kurs jest mały to strata 12% z małego zysku jest proporcjonalnie do kursu mniejsza niż zabrane 12% ze stawki np
w zakładzie za 100 pln z kursem 1,50
zabierająnam ze stawki 12% = 12 i zostaje nam tylko 88 proporcjonalnie zysk zamiast 50= 50-12% = 44
więc choć strata 12% zysku to tylko 6 i jest to 12% CAŁEJ WYPŁATY
tyle że wypłata jest policzona od 88 a na koncie nam ubyło 100 i tyle trzeba odjąć od Zwrotu żeby obliczyć zysk
jako że ostatecznie wypłacają nam 88+44=132 tak więc czysta WYGRANA =32 zamiast 50
czyli wychodzi nam kurs 1,32 z 1,50

T = 50-36%
czyli tracimy 36 % a nie 12% co pozornie sugeruje kupon przy zawieraniu zakładu (trzy razy tyle)
I zgadza sie to z wcześniejszymi obliczeniami - niby tylko o 6 pln zmniejszona wygrana ale 12 zabrane ze stawki czyli dodatkowo dwa razy tyle i 12%+24%=36%

Jednak jak kurs byłby załóżmy 11 to:
Wypłata ze stawki 100 =88*11=968 czyli tak jakbyśmy mieli kurs 9,68
więc wygrana to 868 zamiast 1000 bez podatku czyli dokładnie o 13,2% mniej
i tu już strata na wygranej z tytułu podatku już zbliża się (procentowo) do potrącenia od stawki (12%)
im większy kurs obojętne czy singla czy też ako tym mniejsza będzie nasza strata (ponieważ kwota wynikająca z potrącenia 12% od stawki będzie proporcjonalnie coraz mniejsza w stosunku do potrąconych 12% od wygranej) - i choć nie spadnie mniej niż 12% to jednak przy małych kursach jest to nawet kilka razy więcej niż 12%

Kto zrozumie to dobrze kto nie to nie trudno

Podsumowanie w skrócie

1, Stracona KWOTA z naszego ZYSKU wynikająca z potrąconych 12% zależy od wartości KURSU a nie od ilości typów na kuponie w związku z tym:

2.Obojętne czy jest to AKO czy SINGIEL

3,Im mniejszy kurs tym bardziej NIEOPŁACALNY jest zakład w ziemniaku

4,Tracimy ZAWSZE więcej niż 12% czasami nawet kilka razy wiecej
przy kursie 1,5 tracimy 36% a nie 12% ; kurs 1,315 to już 50% straconego zysku
1,13 i mniej to już nie tylko strata od zysku ale wypłata mniejsza niż stawka !!!!!
za to kurs 5 to &quot;tylko&quot; 15 % realnie zmniejszonego zysku kurs 13,0 to 13 % i tak dalej pomału zbliżamy sie do 12% i to jest próg nieprzekraczalny

co tak czy inaczej stawia pod dużym znakiem zapytania czy jest sens wogóle robić te zakłady jak od każdej operacji trzeba zapłacić haracz a odliczyć nic nie można to tak jakby kupić auto na handel przez internet , zapłacić za nie z góry nie widząc go i nie wiadomo jeszcze czy zarobisz na tym czy nie a może cie kto oszuka i kasa wogóle w błoto a podatek od WARTOŚCI i tak trzeba by zapłaci
ć z góry prze przelewie, bez sensu
Uffff. Mam nadzieję, że te bzdury przynajmniej Ty sam zrozumiałeś. Oczywiście na swój sposób.
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
bez obaw podawaliście pesel, serie i nr dowodu osobistego?
/dobra nie ma pytania, zapomniałem, że w każdym polskim buku wymagają tego przy rejestracji ????
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
mam pytanie - ile trwa weryfikacja konta ?
właśnie załóżyłem konto chciałem zagrać ale nie mogę
muszę czekać
Zależy od godziny. W moim przypadku nie trwało to więcej niż godzinę, a zakładałem koło południa. Ogólnie rzecz biorąc sprawnie im to idzie :p
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Jakie limity ? Da się sprawdzić ?
Da się. Po prostu jak przekroczysz limit to Ci się pojawi ile możesz postawić. Dodatkowo napisali mi, że można do nich napisać z prośbą o zwiększenie limitu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jakie limity ? Da się sprawdzić ?
Bardzo różne, ale z tym nie ma problemu, bo jak chciałem zagrać na over bramkowy do przerwy na live z III ligi polskiej wczoraj za 350zł, to mi wyskoczyło, że limit na ten zakład jest 250zł, więc zagrałem za 250zł i dograłem za 100zł i nie było problemu ???? Gorsza sprawa była tylko z wieczornym meczem USA - Argentyna w kosza w Rio, bo w czwartej kwarcie dawałem za 250zł na under bodajże 48,5 ale pojawił się limit 133zł bodajże, ale przez te kilkanaście sekund linia zmieniła się już na 44,5 której wolałem nie ruszać - z perspektywy czasu obawa była bezpodstawna :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 293

buks65

Użytkownik
Jeżeli nie wiesz, że zysk lub &quot;czysta wygrana&quot; to nie to samo, co EWK to współczuję :grin:
:grin::grin::grin: No i co? Miałeś mnie ignorować, nie zaczepiać, a ty dalej swoje. Tylko nie płacz, jak znowu ci udowodnie jaki jesteś mało kumaty. Na razie ci daruję. Może się opamiętasz. PAMIĘTAJ TO ty MNIE ZAWSZE ZACZEPIASZ I PROWOKUJESZ, A POTEM PŁACZESZ W TEMACIE - SPAM.
 
L 124

lemko

Użytkownik
To ty pierwszy zaczepiałeś w innym temacie dużo więcej razy, niż ja ciebie ???? (i nie odpokutowałeś za &quot;kindybała w szamot&quot;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wyjaśnijmy sprawe straty przez zabierany podatek, to wcale nie jest tak że w naziemnych to sie opłaca grać akumulatory a single nie (pomijając fakt że przez te zabrane 12 % na dłuższą mete nic sie u nich grać nie opłaca)
Weźmy przykładowo 6 zakładów z kursami 1,5
Daje nam to kurs AKO 11,39
Robiąc AKU za 100 w &quot;normalnym&quot; buku wypłacają nam 1139 czyli 1039 zysku
STS nam wypłaci 88*11,39 = 1003 czyli zysk tylko 902
choć potrącają 12% od stawki to 1039=902+15,18%
czyli bez podatku byśmy mieli 15% więcej a nie 12% to przy kursie ok11 dla mniejszych kursów faktyczne zmniejszenie naszej wygranej może być nawet kilka razy większe niż te 12% o czym dalej pisze
Nie tracimy wiecej niz 12 %. Stawiajac 100 zl na ako np kursy 3,75 1,08 1,02 1,05 1,10 mamy stawke 88 pomnozona przez wszystkie te ursy. Gdyby tak bylo jak mowisz kursow ponizej 1,13 nie oplacaloby sie w ogole dokladac.

A w naziemnych granie ma sens jesli mammy mnostwo zdarzen na kuponie albo jest jakas ustawka i wszedzie w internecie juz kursy polecialy
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Quote:
Originally Posted by golićBUKI -&gt;
Wyjaśnijmy sprawe straty przez zabierany podatek, to wcale nie jest tak że w naziemnych to sie opłaca grać akumulatory a single nie (pomijając fakt że przez te zabrane 12 % na dłuższą mete nic sie u nich grać nie opłaca)
Weźmy przykładowo 6 zakładów z kursami 1,5
Daje nam to kurs AKO 11,39
Robiąc AKU za 100 w &quot;normalnym&quot; buku wypłacają nam 1139 czyli 1039 zysku
STS nam wypłaci 88*11,39 = 1003 czyli zysk tylko 902
choć potrącają 12% od stawki to 1039=902+15,18%
czyli bez podatku byśmy mieli 15% więcej a nie 12% to przy kursie ok11 dla mniejszych kursów faktyczne zmniejszenie naszej wygranej może być nawet kilka razy większe niż te 12% o czym dalej pisze
Nie tracimy wiecej niz 12 %. Stawiajac 100 zl na ako np kursy 3,75 1,08 1,02 1,05 1,10 mamy stawke 88 pomnozona przez wszystkie te ursy. Gdyby tak bylo jak mowisz kursow ponizej 1,13 nie oplacaloby sie w ogole dokladac.
A w naziemnych granie ma sens jesli mammy mnostwo zdarzen na kuponie albo jest jakas ustawka i wszedzie w internecie juz kursy polecialy
Widzę że niektórzy nie rozumieją co czytają i piszą o czymo czym nie mają pojęcia.
Ja napisałem WYRAŹNIE że :
WYGRANA/ZYSK jest ZAWSZE pomniejszony o WIECEJ niż 12% ponieważ dokładnie o 12 % pomniejszana jest nasz STAWKA i w związku z tym DOKŁADNIE o 12% jest zmniejszona nasza WYPŁATA która oprócz zysku także zawiera naszą STAWKĘ więc tylko i wyłącznie od proporcji momiędzy stawką a wypłatą zależy czy mniej czy więcej STRACIMY i im większy kurs tym mniej potrącenie ze stawki będzie miało wpływ na WYPŁATĘ ale nawet przy kursie 1000 i tak zostanie nam potrącone wiecej niz 12%
po drugie NIE MA ZNACZENIA ILE TYPÓW mamy na kuponie &quot;A w naziemnych granie ma sens jesli mamy mnostwo zdarzen na kuponie&quot; liczy sie tylko KOŃCOWY kurs AKU lub dużego singla,
konkretnie
jak zrobimy aku z 10 typów 1,1 to wyjdzie nam kurs 5,55
przy stawce 100 po potraceniu 12% wyjdzie 489 czyli zysk 389% zamiast 455% więc 14,5% mniej
jak weźmiemy JEDNEGO SINGLA z kursem 10 to zamiast wypłaty 1000 dostaniemy 880 czyli zamiast ZAROBIĆ 900 zarobimy 780 czyli o TYLKO o 13,33 % mniej choćto TYLKO jeden SINGIEL
brak słów dla ludzkiej głupoty
WYPŁATA (EWK) = STAWKA + ZYSK a potrącająnam z obu częsci
i jeszcze jedno &quot; Gdyby tak bylo jak mowisz kursow ponizej 1,13 nie oplacaloby sie w ogole dokladac.
&quot;
Ja NIGDZIE tak nie napisałem tylko z logiki (popartej obliczeniami) wynika że takich kursów NIE OOPŁACA sie grać pojedynczo (mało trego nie tylko sie &quot;nie opłaca&quot; ale jest to ZAWSZE STRATA tylko albo stacimy całosć ajak typ nie wejdzie albo częć jak wejdzie. Taka jest (nie)opłacalnoć w ziemniakach (a aku NIE OPŁaCA sie troche mniej)
 
B 293

buks65

Użytkownik
Przestańcie, bo tych Waszych bzdurnych wyliczeń nie daje się już czytać. Prześcigacie się we własnej ........
12%, to 12% i tyle. To jest podatek od obrotu i zawsze wynosi 12%
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom