>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna: 100zł na pierwszy zakład bez ryzyka + 650zł od depozytu!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
www.efortuna.pl
Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł!
Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 650zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 650zł.
Formularz rejestracyjny w celu otrzymania bonusu
Załącznik z regulaminem promocji
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Nie bardzo wiem jak zrozumiec i sie nie pomylic owy bonus do 650 pln, czy ktos potwierdzi ze tak jest lub nie jest:
Wpłacam 500, gram 20 x po 100 pln po min 1.9 (single) w ciągu 60 dni, po tych 20 kuponach dopisują kolejne 500, gram za to 500 i nastepnie moge wyplacic całość?
 
C 4

cerrone

Użytkownik
jak to wygląda dokładnie z tym zakładem bez ryzyka bo w regulaminie jakos jasno nie jest to sprecyzowane ?
Wpłacam 100 zł, gram kupon za 100zł i zwracają mi 88 zł po ewentualnej przegranej (zabierają podatek) ?
Jakiś obrót trzeba robić później tą kwotą czy mozna swobodnie wypłacić ?
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Wg mnie piszą tam w regulaminie ze bonusy nie mozna wyplacic, służą tylko do gry - tak wiec rozumie przez to ze trzeba za nie zagrac i jak wygram to juz nie jest bonus tylko wygrana wiec dopiero wtedy moznaby wyplacic....?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Nigdzie nie mogę się doczytać regulaminu tego zakłądu bez ryzyka. Jeśli jest ale ja gdzieś przeoczyłem to przepraszam ale wole sie zapytać. Stawiam 114zł i kupon nie wchodzi, dostaje 100zł spowrotem na konto i czy mogę to stówkę odrazu wypłącić czy muszę to obrócić i drugie pytanie czy to 114 musze zagrać po jakimś minimalnym kursie(tak wiem że chyba trzeba zagrać 1.12 czy tam 1.14 żeby w ogóle sie opłacało i żeby nie wyjść na minus nawet jak mecz wejdzie)
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Przeczytałem regulamin od deski do deski, zrozumiałem wyłącznie że nie mogę wypłacić zwrotu za przegrany zakład. Nie zrozumiałem natomiast co mam zrobić z tymi pieniędzmi żebym mógł je wypłacić. Czy ktoś już korzystał i wie co należy zrobić?
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Przeczytałem regulamin od deski do deski, zrozumiałem wyłącznie że nie mogę wypłacić zwrotu za przegrany zakład. Nie zrozumiałem natomiast co mam zrobić z tymi pieniędzmi żebym mógł je wypłacić. Czy ktoś już korzystał i wie co należy zrobić?
podpinam się do pytania. ktoś ogarnia temat? czy te przypisane środki bonusowe będą zawsze bonusowymi i nigdy się ich nie da wypłacić, czy po zagraniu zakładu i ew. wygranej stają się już środkami pieniężnymi do wypłacenia? w regulaminie ani słowa o tym.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
podpinam się do pytania. ktoś ogarnia temat? czy te przypisane środki bonusowe będą zawsze bonusowymi i nigdy się ich nie da wypłacić, czy po zagraniu zakładu i ew. wygranej stają się już środkami pieniężnymi do wypłacenia? w regulaminie ani słowa o tym.
Witam, sytuacja wygląda następująco obracasz sobie X kwotę i dostajesz RATY bonusu które możesz wypłacić lub w całości w zależności jakie kwoty grasz, dlatego po tym okresie otrzymujesz to na konto GRACZA z którego możesz wypłacić .
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 0

czarekfcb

Użytkownik
to jak w koncu jest z tym zakładem bez ryzyka? Można te pieniądze wypłacic od razu po przegranej czy trzeba to obrócić? bo nie ogarniam :/
 
Do góry Bottom