>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - błąd SSL

macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Witam chciałem sobie wejść na stronę Fortuny a tu takie coś:



Myślę sobie pewnie chwilowe, no tylko że od 5 dni jest to samo. No to hop na innej przeglądarce znowu to co wyżej, no to usuwamy ciasteczka i co? ***** ???? nie działa. Próbowałem także trybu incognito i nic to nie dało. Wie ktoś jak temu zaradzić?
 
pidzama 1

pidzama

Użytkownik
Swego czasu miałem to samo jak chciałem wejść np. na twittera. Ściągnąłem mozille(używam chroma) i na mozilli śmigało;) a od jakiegoś czasu już na chromie normalnie działa. Także popróbuj pare przeglądarek, może na jakiejś zadziała
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Swego czasu miałem to samo jak chciałem wejść np. na twittera. Ściągnąłem mozille(używam chroma) i na mozilli śmigało;) a od jakiegoś czasu już na chromie normalnie działa. Także popróbuj pare przeglądarek, może na jakiejś zadziała
No to hop na innej przeglądarce znowu to co wyżej,
Także tyle w temacie. Obecnie mam trzy przeglądarki IE, Firefox i Chrome, na wszystkich to samo.
Edit: @Down, nie pomogło.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
Raczej jakiś syf w sprzęcie. Przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware, ewentualnie przeczyść rejestr i sprawdź błędy w CCleanerze. Możliwe, że coś nie pasuje antywirusowi lub blokuje firewall, ale pewnie go wyłączałeś.
Z ciekawości odpal kompa w trybie awaryjnym z obsługą sieci i sprawdź czy chodzi stronka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Tak jak mówiłeś to zrobiłem czyli przeczyściłem CCleaner, przeskanowałem także Malwarebytes Anti-Malware ale on nic nie wykrył. Oczywiście wchodząc na stronę mam wyłączonego anty-virusa. I nadal jest to samo.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
A więc tak: można podziałać tylko metodą prób. Przedziwny problem, bo z tego co mi wiadomo pojawia się zazwyczaj tylko w Chromie i to ze względu na syf zmieniający datę w komputerze. Inne podejście:
- spróbuj skan Combofixem, być może wykryje coś czego nie był w stanie wykryć Malware
- możesz spróbować wejść w Opcje Internetowe (panel sterowania -&gt; kategorie: Sieć i Internet) w zakładce Zawartość wyczyścić stan SSL i w zakładce Zaawansowane zresetować ustawienia Internet Explorera. Po wszystkim wejdź na efortuna przez Explorera właśnie
- rozumiem, że reset routera lub modemu zastosowałeś?
- czytałem, że w niektórych przypadkach pomaga aktualizacja SP
- wchodzisz na tą stronkę przez zakładkę (wątpię, bo testowałeś inne przeglądarki) ? Próbowałeś &quot;normalnie&quot; przez google lub bez https
- z angielskojęzycznych forów: If you want to get past that just type in &#39;danger&#39; in your browser. (just click on the window anywhere and type &#39;danger&#39;, you won&#39;t actually see the letters appear anywhere) it used to be proceed but that no longer works.
- i ostatnie wyłapane gdzieś:
technonsense.com/2014/04/chrome-ssl-error-solution/

Jeśli nic z powyższych nie pomoże, to niestety jestem w kropce. Pozostaje drastyczny format, choć i to nie gwarantuje sukcesu, bo sedno może siedzieć głębiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
No to tak:
- Combo fix wykrył jedną rzecz oczywiście ją usunąłem, ale to nie pomogło.
- Zrobiłem i nadal to samo
- Oczywiście
- Co to SP?
- Tak wchodząc przez Google również jest to samo, w trybie incognito również nie działa.
- Klikając nie mam zakładki &quot;niebezpieczeństwo&quot;
- Tutaj nie bardzo rozumiem co mam zrobić.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
A jeszcze spytam jaki antywirus? Bo avast lub sprawiać tego typu niespodzianki. I jaki firewall?
- SP to service pack. Może aktualizacja systemu pomoże, choć to bardzo życzeniowe myślenie.
- Być może masz w tle jakieś działające aplikacje, które mogłyby powodować dany problem, zatem czy próbowałeś w trybie awaryjnym (tj. podczas uruchamiania systemu, przed logiem Windowsa klikasz F8)? Pisząc działające aplikacje mam na myśli nawet jakieś sterowniki, przypomnij sobie co miałeś na kompie, co na nim robiłeś, może coś nowego instalowałeś gdy pierwszy raz problem się pojawił.
- Następnym punktem to jest ponowny sposób ze zmianą daty tyle, że przez BIOSa. Czyli wchodzisz tam, klikając podczas uruchamiania systemu klawisz odpowiedzialny; u mnie to jest DEL, ale może być również F1, F2, F10. W każdym razie na dole masz napisane jak wejść do BOOT Menu. Jeśli już tam będziesz powinieneś zobaczyć opcję STANDARD CMOS FEATURES czy coś w ten deseń. Włazisz tam enterem i sprawdzasz datę i godzinę. Jeśli wszystko jest si to powyższy sposób odpada.
- Wejdź w ustawienia w Chrome, załącz ustawiania zaawansowane, zjedź niżej i sprawdź opcję HTTPS/SSL i tam Zarządzaj certyfikatami. Sprawdź czy zakładkę Osobisty masz pustą.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
No to anty vir to Kaspersky 2014. Service pack jest zaktualizowany. Z tym uruchomieniem w trybie awaryjnym to już próbowałem na samym początku i było tak jak w trybie normalnym. Zobaczyłem datę w BIOS-ie i ona się zgadza. W chromie zakładka osobista jest kompletnie pusta.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
A wejdź ponownie przez Panel sterowania w Opcje Internetowe, dalej zakładka Zabezpieczenia, załącz Zaufane witryny, niżej wejdź w Witryny i dodaj w polu adres efortuny, zamknij i sprawdź.
Jeszcze inna opcja to zakładka Zaawansowane i sprawdź jaki status ma Użyj SSL 2.0 i SSL 3.0 (zjedź niżej po prostu a znajdziesz). Pokombinuj tj włącz jeden wyłącz drugi lub włącz oba.
A i jesteś przekonany, że wszystko jest w podobnym stanie kiedy jeszcze działało? Coś ewidentnie przeszkadza, ale nie mam pojęcia co to może być :-/
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
1. Wpisałem stronę fortuny zarówno z zaznaczoną opcją na screenie i nie, i nadal to samo.



2. Zrobiłem wszystkie możliwe kombinacje i nadal to samo.

3. Ogólnie to nigdy nie bylem na stronie fortuny i teraz chciałem wejść pierwszy raz, jak widać nie udolnie. Ale taka sytuacja pojawiła mi się pierwszy raz, zawsze mi inne strony działały.
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
Nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem, naprawdę. Na pewno nie chodzą Ci jeszcze jakieś inne witryny, no ale na razie nie mamy tej świadomości. Przeglądałem zagraniczne fora, ale tam najczęściej pojawiają się myki z datą, nie ma nic czego bym tu nie podał.
Tak jakby blokowano jakiś port, nie wiem czy tu format pomoże, śmiem wątpić.
W tej chwili nawet ciężko zlokalizować czy problem jest zewnętrzny tj problem z siecią i portami czy wewnętrzny.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Znalezione na innym forum bo niektórzy (w tym i ja) mieli problem z wejściem na stronę pewnego kasyna:
&quot;Panel sterowania - sieci i internet - wyświetl stan sieci i zadania - po lewej stronie zmień ustawienia karty sieciowej,
lub panel - przełącz do widoku klasycznego - centrum sieci i ustawienia karty sieciowej.
Tam kliknąć na kartę sieciową, otworzy się okienko - właściwości, kliknąć 2x na protokół internetowy IPv4.
Na dole w nowym oknie zaznaczyć kropką &quot;użyj następujących...&quot;.
Wpisałem 216.69.185.21 jako preferowany, drugi googlowski 8.8.8.8. Przy zamykaniu okien wszędzie przytaknąć. U mnie działa&quot;
Po zastosowaniu działało , może i u Ciebie pomoże.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Bywa ja właśnie też czytałem o tym myku z datą który to przewijał się wielokrotnie, tylko że data jest ustawiona prawidłowo.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt że z jakiś rok temu miałem wirusa o nazwie&quot;Wirus V9.com&quot; ale się go pozbyłem.
@ Josef,ale mam tam wpisać nieznany adres IP? I po drugie mieli ten sam błąd co ja?
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
No wpisz ten adres co podaje Josef, w IP nic nie zmieniaj, tzn niech pozostanie opcja uzyskaj adres IP automatycznie.
Jeszcze mi przychodzi do głowy zresetowanie karty sieciowej przez Menadżera Urządzeń, ale to już jest abstrakcja...
 
sirszefu 9

sirszefu

Użytkownik
Preferowany serwer DNS 216.69.185.21
Alternatywny serwer DNS 8.8...
Spróbować nie zaszkodzi. Zawsze możesz cofnąć się do wyboru automatycznego.
 
Do góry Bottom