>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA Bonusowe oszustwa

merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Witam. Fortuna prowadzi dziwny sposób bonusów, a miamowicie. Po wpłaceniu np. 100 zł masz otrzymać z tego dodatkowo np. 10zł. i masz 30 dni. na wpłacenie200 co daje 300 dodatkowo złotych aby dostać brakujące 40zł. aleeee jest to rozłożone na dwie transze pokaże wam zdj ęcia jak robią ludzi w .... qwpłaciłem i do drugiej trznszy brakowało 58.88 ja na zdjęciu po wpłaceniu im 60 zł. informują mnie ze brakuje mi jeszcze 4,32 _SKANDAL. Wie ktoś jak im się dobrać do dupy?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Żaden problem dobrać się do bukmachera działającego legalnie. Weź prawnika, a on już ich załatwi tak, że będą kwiczeć.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie robią Cię w balona, tylko tak u nich działa bonus, a powinieneś przeczytać regulamin, żeby wiedzieć, że nie chodzi o to, żebyś wpłacił kilka depozytów, żeby uzyskać pozostałe 40zł, a obrócić daną kwotą. Oczywiście, jak wpłacisz 100zł i postawisz za 100zł i przegrasz, to wiadomo, że musisz robić depozyt kolejny. Do dupy im się nie dobierzesz, bo ta sytuacja o której piszesz jest zapewne opisana w regulaminie bonusu, przynajmniej ja kiedyś korzystałem i miałem napisane, że do obrotu liczy się kwota po odliczeniu podatku, tak więc jak zagrasz za 100zł, to tak naprawdę do obrotu policzy Ci 88zł, bo 12zł jest potrącane z podatku.
 
Do góry Bottom