>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna Klub Plus

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam
Dziś dołączyłem do Fortuna Klub Plus. Wypełniłem wniosek i Pani w punkcie dała mi karte. Ale mam problem z zalogowaniem się. Wchodze na strone fortuny, wpisuje swoje klubowe pseudo i hasło które dostałem smsem ale wyskakuje
&quot;Błąd połączenia&quot;. Proszę o pomoc.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
podejdź jutro do punktu i powiedz jej o tym, chyba że coś źle wpisujesz, sprawdź czy włączony caps lock albo zamiast &#39;z&#39; masz &#39;y&#39;
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie mam żadnej &quot;z&quot; ani &quot;y&quot; w haśle. Caps również wyłączony. Chociaż nick miałem pisać z dużej, ale to nie wyskakuje że &quot;zła nazwa&quot; albo &quot;złe hasło&quot; tylko &quot;błąd połączenia&quot;.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na dole masz takie coś:
Wszelkie pytania i problemy dotyczące logowania prosimy zgłaszać tutaj.
Jeśli problem nadal będzie, bo to jest jedyna recepta, bo już były takie przypadki. Ale myślę że to chwilowe problemy i pewnie już ci działa prawidłowo ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Spróbuj wziąć Zapomniałeś hasło? , i wpisz to co ci przyjdzie smsem, może przyjdzie inne, sprawdź czy login jest prawidłowy, zachowaj wielkość liter itp. jak dokładnie sprawdzisz i wszytko jest ok ale dalej nie działa to napisz do nich po prosu, bo wydaje mi się że w punkcie nie doradzą ci bo oni się stroną nie zajmują.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Skorzystał z opcji przywracania hasła i pisze to bezpośrednio nad Twoim postem. Hehe, aż tak ciężko przeczytać? :p
 
A 0

arcybanalny

Użytkownik
zrobiłem to samo co on ???? tylko pytam dlatego, że mi przyszło inne hasło a on piszę, że przyszło mu te same, ale... i myślałem, że to &#39;ale&#39; ozn, że inaczej doszedł do tego ????
 
Do góry Bottom