>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Nie będę zakładał osobnego tematu, o co chodzi z tymi pkt do zapłaty?
Kupon można grać za zebrane punkty?

Jeśli tak to bardzo fajna opcja ;)
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Nie będę zakładał osobnego tematu, o co chodzi z tymi pkt do zapłaty?
Kupon można grać za zebrane punkty?



Jeśli tak to bardzo fajna opcja ;)
Tak dokładnie , jak piszesz , wcześniej też można było ale trzeba było wcześniej w e-shopie zamówić darmowy zakład i zapłacić za niego posiadanymi punktami .
A teraz jest wygodniej bo bezpośrednio za kupon płacisz punktami.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc spytam tu. Postawiłem wczoraj kilka meczów, wszystko siadło oprócz Stosur z Rus, gdyż mecz odwołano. Jest napisane na kuponie &quot; nie grano &quot;, a dziś Stosur gra z Bertens wg rozpiski. Czy zatem za ten mecz będzie zwrot czy mi policzą wynik z Bertens? To Fed Cup i tam czasem jest rotacja meczami.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc spytam tu. Postawiłem wczoraj kilka meczów, wszystko siadło oprócz Stosur z Rus, gdyż mecz odwołano. Jest napisane na kuponie &quot; nie grano &quot;, a dziś Stosur gra z Bertens wg rozpiski. Czy zatem za ten mecz będzie zwrot czy mi policzą wynik z Bertens? To Fed Cup i tam czasem jest rotacja meczami.
Będzie zwrot liczone po 1.00
 
D 0

drev90

Użytkownik
Dzieki ;) A co waszym zdaniem lepsze Fortuna czy STS ? W Fortunie zawsze mi zmienia na maksymalna wygrana 15 tysiecy.. i szkoda ze nie ma wiecej meczow takich jak czy w meczu bedzie czerowna kartka lub karny.. a widze ze w STS jest wiecej takich opcji.. a rzadko kiedys padaja czerwone kartki i karne ;) ale wiadomo jest to loteria..
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko zależy od tego jakie grasz sporty/ligi. Fortuna akurat ma ubogą ofertę o rozszerzenia jak zauważyłeś dlatego musisz sam wybrać co wolisz. STS ma znaczne więcej lig.
 
K 0

kamilejj

Użytkownik
Witam, miałem kiedyś konto na unibet jednak teraz chciałem się przerzucić na fortunę. I mam pytania:
1) Czy fortuna może wysłać do urzędu moje dane żeby mnie sprawdzili? Nigdy na unibet nie wpłacałem przez konto tylko przez paysafecard kupione w Auchanie.

2) Ile trwa aktywacja konta od wysłania skanu? Jak jutro założe to będę mógł obstawiać LM we wtorek?

3) Czy zakład bez ryzyka mam dostępny od razu? I czy jak postawie 100 zł (88 zł bez podatku) to Oddadzą mi 50zł, a drugie tyle stracę?
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Witam, miałem kiedyś konto na unibet jednak teraz chciałem się przerzucić na fortunę. I mam pytania:
1) Czy fortuna może wysłać do urzędu moje dane żeby mnie sprawdzili? Nigdy na unibet nie wpłacałem przez konto tylko przez paysafecard kupione w Auchanie.
2) Ile trwa aktywacja konta od wysłania skanu? Jak jutro założe to będę mógł obstawiać LM we wtorek?
3) Czy zakład bez ryzyka mam dostępny od razu? I czy jak postawie 100 zł (88 zł bez podatku) to Oddadzą mi 50zł, a drugie tyle stracę?
1) Fortune jak i innych legalnie działających bukmacherów obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych o czym informują i co potwierdzasz przy rejestracji konta u nich.
2)Ja miałem tego samego dnia, po paru godzinach. Pewnie w regulaminie dają sobie na to jakiś dłuży czas. Masz też możliwość weryfikacji w punkcie naziemnym.
3)Regulamin.
II.2. Niezależnie od wysokości stawki kuponu objętego bonusem, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Uczestnika do Maksymalny Bonus
link do całości regulaminu bonusu powitalnego.
https://www.efortuna.pl/public/12/c8/dd/694006_987556_Regulamin_bonusu_powitalnego.pdf
 
P 0

przewlos

Użytkownik
Witam ! ????
mam takie może dla innych proste pytanie ale kto pyta nie błądzi ????
mam zamiar grać w fortunie... wpłacać pieniądze normalnie z banku.. jak to jest z tymi podatkami ? fortuna sama już to robi czy ja mam to płacić ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam ! ????
mam takie może dla innych proste pytanie ale kto pyta nie błądzi ????
mam zamiar grać w fortunie... wpłacać pieniądze normalnie z banku.. jak to jest z tymi podatkami ? fortuna sama już to robi czy ja mam to płacić ?
nic nie musisz płacić

przy każdym kuponie będziesz miał potrącane 12% od stawki. Przy wygranej powyżej 2280 zł dodatkowo 10%.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jaki to skurwiały buk, wszysvy juz dawono powystawiali oferty a te k....a gnoje czekaja *** wie na co SZMACIARZY
Niestety czasami są mocno do tyłu, tego nie zmienimy pisałem kiedyś na Live Support to otrzymałem odpowiedź w stylu &#39;&#39;damy to damy&#39;&#39;. Także albo czekasz, albo zmieniasz bukmachera ;), ich analitycy widać są mocno ostrożni.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Jeśli chodzi o ofertę, to Fortuna tak dalece została za STS-em, że to już nawet nie ma czego porównywać. Nie ma zakładów live w punktach stacjonarnych, nie ma wielu dyscyplin czy wydarzeń, które są w STS.
Kiedyś do nich napisałem w tej sprawie, czy mają zamiar cokolwiek z tym zrobić, czy będą choć próbowali dogonić STS, to odpisali w stylu: masz ochotę/bardziej podoba Ci się ich oferta, to idź sobie do nich, a my zrobimy co chcemy.
To mnie z lekka zniechęciło i jak kiedyś do STS nie chodziłem praktycznie wcale, tak teraz rozkład wygląda mniej więcej pół na pół.
 
Do góry Bottom