>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

Niestety nie wiem jak sprawdzić regulamin historycznej promocji. Moja historia tyczy się wtorkowego bonusu dokładka / bezpiecznik . Przełożyli mecz ramosa i bonus wygasł przed dokończeniem meczu. Dokończyli go na drugi dzień wieczorem. Mam na telefonie zapisany regulamin wczorajszej promocji. Widzę że tu zwiększyli do 48h. Ale sprawa zwrotu identyczna. Oto kruczek.
3.1.4 i 3.1.5

Pokaż załącznik 27351

Dzięki, w wolnej chwili wyślę to do UOKiK i zobaczę co się stanie xD wydaje mi się, że to zapis abuzywny działający tylko w jedną stronę na korzyść bukmachera i po to tam jest aby go w ten sposób wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +276
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przecież masz w regulaminie że mecze musza się zakończyć w ciągu 24h inaczej kupon nie spełnia warunków bonusu. Nie wiem o co te pretensje do fortuny. Skoro mecz Ramosa przełożyli na następny dzień to do kogo możesz mieć pretensje?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Regulamin nie musi być zgodny z prawem... po prostu ludzie tego nie wiedzą a bukmacher to wykorzystuje. Nie mówię, że ten nie jest, ale warto to sprawdzić, bo to może być wykorzystywane tylko na korzyść bukmachera co ogranicza prawa konsumenta (tak wiem, UOKiK nie obowiązuje przy bukmacherce, ale... umowa konsument - sprzedawca już może tak i to chce sprawdzić).
Post automatycznie złączony:

innymi słowy... bukmacher dał ten punkt regulaminu tylko po to, żeby mieć przewagę nad graczem... a z tego co się orientuje to więcej bukmacherów ma takie zapisy... kto wie co się stanie a to nic nie kosztuje...
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Przecież masz w regulaminie że mecze musza się zakończyć w ciągu 24h inaczej kupon nie spełnia warunków bonusu. Nie wiem o co te pretensje do fortuny. Skoro mecz Ramosa przełożyli na następny dzień to do kogo możesz mieć pretensje?
O to, że fortuna celowo wprowadza klientów w błąd , w warunkach promocji gdzie fortuna podaje w tabelce wymogi nie było tego na całej stronie. Aby to zobaczyć musisz odpalić cały regulamin i go czytać. Nadmienie, że wcześniej w bonusach fortuna normalnie rozliczała zwroty po kursie 1,0 i na nowo przeliczała kurs kuponu. Teraz ewidentnie wprowadzili ten kruczek nie informując klienta w widocznym miejscu aby ludzie się na to nacięli. To jest tylko 50 zł ale ja piętnuje tego typu zachowania i przestrzegam wszystkich. Gdyby w tabelce obok wymogów kursowych i liczby zdarzeń na kuponie była wzmianka o tym - nie miałym z tym problemu. Chyba każdy się z tym zgodzi że to sa kluczowe informacje bo wystarczy że ktoś zagra jakiś DNB i dostanie zwrot to przepada mu bonus nawet jeśli wyliczył sobie aby kurs i tak się zgadzał
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Jak ty sugerujesz się tabelka zamiast regulaminem to ja już nie mam pytań. Powodzenia
Ja wiem, w słynnej aferze z pobieraczkiem też możemy mówić że klienci są sami sobie winni że nie odpalili sobie regulaminu i nie przeczytali kruczku o abonamencie. Jeżeli pochwalasz takie postepowania - cóż Twoja sprawa
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
3.1.5. W przypadku, gdy jeden lub więcej z zakładów na kuponie zostanie zwróconych (rozliczonych z kursem 1.0), wówczas taki kupon nie zostanie zaliczony do Promocji.
Mało to uczciwe. Wystarczy ze zwrotem jest jakieś jedno zdarzenie i bonus nie przysługuje.
Wcześniej dali listę promocji i przy jednej zaznaczyli nawet ( zero kruczków) hehe, by na nastepnej juz tylko w regulamini info o tym zwrocie. Z tego co widzialem na czacie sporo ludzi nie wiedziało.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no właśnie...

Klauzule abuzywne według art. 385 k.c. to takie postanowienia umowy zawieranej z konsumentem, na których brzmienie nie miał on wpływu, a które rażąco naruszają jego interesy oraz kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami.

Wysłałem ten regulamin promocji do UOKiK z podkreśleniem tego punktu regulaminu i wkleiłem punkt regulaminu o zwrotach w fortunie. Nie wiem co się stanie i jaką dostanę odpowiedź.

 
K 107

kanarek-111

Użytkownik
pomylilem sie i wpisalem to w wyplatach! ale teraz bedzie dobrze -!!! wg. fortuny strzelec bramki w hokeju wspiera sie z iloscia pudel w biatlonie!!! leżę ze smiechu!!
 
P 2,7K

Pawe240

Użytkownik
Jeden chyba z najgorszych bukmacherów.
0 dosłownie 0 jakichkolwiek bonusów dla gracza.
Przez dwa tygodnie wpłaciłem 1500 zł (przegrane) dopytuje się na czacie i mailowo o bonusa w zamian, odpisują nie ma nic.
Nie przyznają takich.
Może jak będzie jakaś kampania promocyjna to dostanę.
A teraz to mogę sobie wybrać z tych dostępnych co są, te dziadostwo co obecnie tam jest.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeden chyba z najgorszych bukmacherów.
0 dosłownie 0 jakichkolwiek bonusów dla gracza.
Przez dwa tygodnie wpłaciłem 1500 zł (przegrane) dopytuje się na czacie i mailowo o bonusa w zamian, odpisują nie ma nic.
Nie przyznają takich.
Może jak będzie jakaś kampania promocyjna to dostanę.
A teraz to mogę sobie wybrać z tych dostępnych co są, te dziadostwo co obecnie tam jest.
Akurat jeden z nielicznych prócz ebetx i Superbet który regularnie wrzuca bonusy. Trochę roszczeniowy jestes, jeśli za przegrane kupony Bukmacher ma od razu rzucać Ci Bonusami
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Bez przesady, przecież w tygodniu co chwile jakiś bonus przy wpłacie skromnych pieniędzy. Czy to zwrot za przegrany kupon, czy dodatkowe punkty przy wygranych. Wylewasz frustracje za przegrane zakłady.
 
P 2,7K

Pawe240

Użytkownik
To Nie wiem jakie kwoty wy musicie przegrywać że wam co chwilę bonusy dają w Fortunie hee
Pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

Czy to zwrot za przegrany kupon,
I wszystko jasne
Post automatycznie złączony:

Trochę roszczeniowy jestes, jeśli za przegrane kupony Bukmacher ma od razu rzucać Ci Bonusami
A co łaskę robią ? A po drugie A co tak ich bronisz ?
 
kiler86 5

kiler86

Użytkownik
Wiadomo po jakim czasie fortuna zwraca środki za tego "Bezpiecznika"? Wczoraj między 18-19 można było typować do 50 zł i zapewniali zwrot. Na razie kasa mi nie wróciła.
 
Do góry Bottom