>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Punkt w regulaminie promocji został zmieniony i aktualnie wygląda tak:
3.1.4. W przypadku zwrotu jednego ze zdarzeń na kuponie, kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu i jeśli nadal spełnia warunek dotyczący minimalnego kursu, to zostanie zaliczony do promocji. W przeciwnym razie kupon nie zostanie zaliczony.

Jak widać presja ma sens i dziwny zapis w regulaminie został zmieniony.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Prawda jest tak ,że teraz fortuna trochę poleciała z tą promocją ASY FORTUNY.Bo podejrzewam wielu graczy zagrało wczoraj wimbledon za i możliwośc grania bonusów w następnychte 30 zł i chcieliby móc kontynuować promocję i grać dziś ,ale ze względu na to że wczoraj nie odbyło się 90% meczy na wimbledonie i nie zostały te mecze rozliczone do północy i każdy traci bonus z wczoraj i następnych dniach .Pojebane t strasznie !!!!
 
korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Prawda jest tak ,że teraz fortuna trochę poleciała z tą promocją ASY FORTUNY.Bo podejrzewam wielu graczy zagrało wczoraj wimbledon za i możliwośc grania bonusów w następnychte 30 zł i chcieliby móc kontynuować promocję i grać dziś ,ale ze względu na to że wczoraj nie odbyło się 90% meczy na wimbledonie i nie zostały te mecze rozliczone do północy i każdy traci bonus z wczoraj i następnych dniach .Pojebane t strasznie !!!!
Przecież mogłeś zagrać kolejny kupon z innych dyscyplin i był zaliczany do promocji
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Prawda jest tak ,że teraz fortuna trochę poleciała z tą promocją ASY FORTUNY.Bo podejrzewam wielu graczy zagrało wczoraj wimbledon dla tego bonusa 30 zł i chcieliby móc kontynuować promocję i grać dziś ,ale ze względu na to że wczoraj nie odbyło się 90% meczy na wimbledonie i nie zostały te mecze rozliczone do północy i każdy traci bonus z wczoraj i następnych dniach .Pojebane t strasznie !!!!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Prawda jest tak ,że teraz fortuna trochę poleciała z tą promocją ASY FORTUNY.Bo podejrzewam wielu graczy zagrało wczoraj wimbledon za i możliwośc grania bonusów w następnychte 30 zł i chcieliby móc kontynuować promocję i grać dziś ,ale ze względu na to że wczoraj nie odbyło się 90% meczy na wimbledonie i nie zostały te mecze rozliczone do północy i każdy traci bonus z wczoraj i następnych dniach .Pojebane t strasznie !!!!
Ja zagralem kolejny kupon i przeszedłem do kolejnego etapu oraz otrzymałem 30zl w pkt.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
No ale to wina fortuny czy graczy? Można się było spodziewać problemów po prognozach pogody, ale zwyczajnie można też było zagrać coś innego jak już było wiadomo że nie zagrają bo promka była do 23:59
 
robo64 692

robo64

Użytkownik
M marasspec arasspec jak byś śledził wimbledon to byś wiedział że wczoraj na 90% będzie padało i byś zagrał mecze wimbledonu z kortami co mają dach kryty , miałeś masę innych dyscyplin live mogłeś puścić kolejny kupon jak ci mecze wimbledonu blokowały bonus .
 
Otrzymane punkty reputacji: +692
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja zagrałem 3 zdarzenia, ani jednego z tenisa. Wziąłem stowke i 3 dychy w punktach. Dzisiaj bawię się dalej. Nie wiem czemu miałbym grać tylko tenisa.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Witam,
Miał może ktoś taka sytuację w fortunce że zagrał kupon który wszedł, przyszło powiadomienie o wygranej , kupon na zielono, pieniądze dodane do salda, a kolejnego dnia jedno że zdarzeń nierozstrzygnięte? 😂 Kupon obecnie na szaro, pieniądze za wygranie kuponu odjęte z salda. Spotkanie weryfikowane przez odpowiedni dział- informacja z czatu od konsultanta. Chodzi o wczorajszą wygrana Luke'a Humpriesa z Peterem Wrightem w darcie. Czy mogę spodziewać się innej decyzji niż zaliczenie tego kursu? 😂
 
Do góry Bottom