>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Pytanie: nie mogę grać na fortunie skoków (ostatnio trochę tam wygrałem na skokach ) teraz jak robię kupon to pojawia się komunikat " kupon nie został zapisany" czy to znaczy że mnie zablokowali w skokach ? inne dyscypliny mogę obstawiać
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dużo negatywnych opinii więc póki co zostawiam co mam no chyba że będę musiał to wtedy zaaktualizuje
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy Fortuna ma zamiar dać zakład na to czy awansujemy na Euro? Chyba u wszystkich bukmacherów taki zakład od dawna jest w ofercie, a w Fortunie jeszcze nie ma, a przecież baraże już niebawem.

Ok, już dodali.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W Fortunie od dnia 27.03 do 31.03.2024 codziennie otwieraj skrzynki z gwarantowany bonusem!. Zaloguj się i sprawdź co dziś się w niej kryje

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus1000x200_02.jpg
 
korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Miałem na kuponie 26,5+ fauli w meczu Mainz - Darmstadt. Rozliczyli zakład jako przegrany, przedstawiłem im statystyki z opta stats :
Na co oni twierdzą, że zakład rozliczony prawidłowo na co wysłali mi link do bundesligi i flashscore. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją, że bukmacher nie respektuje statystyk z opta. Da się coś w tej kwestii wskórać?
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Miałem na kuponie 26,5+ fauli w meczu Mainz - Darmstadt. Rozliczyli zakład jako przegrany, przedstawiłem im statystyki z opta stats :
Na co oni twierdzą, że zakład rozliczony prawidłowo na co wysłali mi link do bundesligi i flashscore. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją, że bukmacher nie respektuje statystyk z opta. Da się coś w tej kwestii wskórać?
Zależy co mają w regulaminie napisane, superbet bierze z opta i miałem 25.5 i rozliczyli na plus.
 
Do góry Bottom