>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hmm kolego przecież płacisz podatek więc nie rozumiem co chcesz zgłaszać do skarbówki...Przy wygranej już ci podatek biorą...
 
marcinbp 0

marcinbp

Użytkownik
Powiedzcie mi jak rozumieć ten zakład w kosza!? 1 tercja bez remisu ?
Przykład na Polskę jest 1.8 , Chiny 1.9. ?? kolejno tak samo 2 tercja bez remisu Polska 1.6, Chiny 1.92 ??
Ja postawiłem 3 tercje bez remisu na (trzymając się przykładu) na Polske (kurs 1.8) na Chiny było 1.92.
Wynik 3 tercji był: 18:24 dla Chin (w meczu było już 75:84 dla Chin) a mimo to przegrałem?
Dlaczego ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiedzcie mi jak rozumieć ten zakład w kosza!? 1 tercja bez remisu ?
Przykład na Polskę jest 1.8 , Chiny 1.9. ?? kolejno tak samo 2 tercja bez remisu Polska 1.6, Chiny 1.92 ??
Ja postawiłem 3 tercje bez remisu na (trzymając się przykładu) na Polske (kurs 1.8) na Chiny było 1.92.
Wynik 3 tercji był: 18:24 dla Chin (w meczu było już 75:84 dla Chin) a mimo to przegrałem?
Dlaczego ?
Według rozumowania tego co napisałeś jasno wynika twoja porażka skoro Chiny wygrały tercje to dlaczego miałbyś wygrać skoro obstawiłeś zwycięstwo Polski po kursie 1,8.... natomiast wygrały Chiny po kursie 1,92
 
marcinbp 0

marcinbp

Użytkownik
Jak postawiłeś na Polskę i Chiny wygrały to co Ty chcesz wygrywać? ????
Aaa! To ja to źle zrozumiałem:;/: Myślałem że Polska oznacza że nie bedzie remisu a Chiny że będzie remis w 3 tercji!!
Dobra juz czaje hehe ????
A tak wogle to bez sensu przecież wyżej można było postawić 3 tercje i tam były inne kursy a przecież to jest to samo!! Jak ktoś chciał postawić na Chiny to wiadomo że wybierze opcje z wyższym kursem! 1,6 a 1,92 to różnica!
BTW Dzięki
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Ciekawi mnie kilka spraw dotyczących wypłat z Fortuny na konto bankowe. Czy każdą wypłaconą kwotę należy zgłaszać do skarbówki? I jak traktować wygrane - jako dodatkowy przychód?
Nic nie zgłaszasz. Od gry odprowadzasz podatek w chwili zawarcia zakładu a w rozliczeniu podatkowym nie uwzględniasz tak uzyskanych dochodów.
 
marcinbp 0

marcinbp

Użytkownik
A powiedzcie jeszcze mi koledzy o co chodzi w takim zakładzie w kosza! W dzisiejszym NBA.
Nazwa zakładu: mecz uzyska 140 punktów???
I są dwie opcje do wyboru Chicago kurs 1,6 i New Jersey kurs 1,9
.
Przed nami 4 kwarta ...po 3-ech jest wynik 58:76 (razem 134pkt)
I teraz o co chodzi???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pewnie chodzi która drużyna zdobędzie 140 punktów jeśli dobrze rozumiem, Tzn kto rzuci wtedy kosza i będzie np. 140 punkt lub 141 lub 142 zależy jak się potoczy mecz prawda bo będzie 139 i rzut za trzy daje 142 i wtedy która drużyna rzuci to wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arespl 63

arespl

Użytkownik
Ile trzeba czekać na uwierzytelnienie, żeby można było już obstawić zakład?
po zarejestrowaniu czekasz do paru godzin, dostajesz emaila z potwierdzeniem rejestracji, wpłacasz kase i grasz :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Czy możecie się zalogować na Fortunę,bo mi się nie udaje od jakiegoś czasu.

Wyskakuje &quot;niepoprawne hasło&quot; pomimo,że dziś ok.15 było wszystko w porządku.

O 16 przysłano mi sms,że konto jest aktywowane wraz z moim pseudonimem i hasłem, ale przecież już raz było aktywowane.
Od tego momentu zaczęły się kłopoty.Czy też tak macie?

Zauważyłem też,że strona jest szyfrowana co wcześniej nie miało miejsca. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak to mają blokować... o limitach jeszcze także nie słyszałem także graj śmiało :!:&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel-eto 1

samuel-eto

Użytkownik
Witam, panowie zastanawiam sie nad zarejestrowaniem u tego buka głównie ze względu na jego legalność na terenie RP ale z racji tego, że gram u &quot;nielegalnych&quot; i z nich przelewałem kasę na mb a potem konto bankowe zastanawiam się czy rejestracji dokonać na własne dane czy innej osoby? Pytam ponieważ w necie krążą różne opinie niektóre urastają do niemal teorii spiskowych i w tym całym szumie informacji ciężko wybrać te właściwe.
 
manita 6

manita

Użytkownik
Jeżeli mam konto w SKOKU, a Fortuna nie realizuje przelewów online z tego banku to mogę podać przy rejestracji konto osoby z rodziny (PKO BP) ?

Po rejestracji dostaje się na start 10 zł czy od pierwszej wpłaty bonus jest 10?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Manita - nie możesz podać konta kogoś z rodziny - wystarczy przeczytać regulamin fortuny przed rejestracją aby wiedzieć co możesz a czego nie.
Musisz podać prawdziwe i zgodne z prawdą dane - jakakolwiek rejestracja z nieprawdziwymi, nie swoimi danymi będzie mogła pociągnąć konsekwencje prawne.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Mam pytanie, zwłaszcza do tych co czasami grywają w fortunie naziemnie.
Jeszcze przed wprowadzeniem zakładów przez internet istniała możliwość stworzenia kuponu na stronie i zapisanie go (mając oczywiście założone wcześniej konto na stronie efortuna).
Było to ułatwienie, bo wystarczyło okazać w punkcie fortuny nr. tego zapisanego kuponu i nie trzeba było podawać nr. każdego zdarzenia oddzielnie. Dalej jest z resztą taka możliwość.
I tu pojawia się moje pytanie. Czy jeśli zagram takim kuponem puszczonym z punkcie fortuny i wygram, to pieniądze pójdą na moje konto gracza i będę miał możliwość grania nimi przez internet, czy jednak nadal pozostaje jedynie możliwość odebrania ich poprzez okazanie kuponu w punkcie fortuny?
Szukałem w regulaminie ale nic o tym nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom