>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Czyli rozumiem,że nie wpłacę on-line tak jak przez Przelewy 24 w kilka minut.
Jeżeli tak to lipa i każę zamknąc konto ,bo na jaki ch... mi coś czego nie zrobię np: w sobotę wieczorem i będę musiał czekać do poniedziałku rano jak rozpocznie się sesja wychodząca w moim banku.
Chyba,że coś źle zrozumiałem.Może ktoś z Was już spróbował wpłacać?
Jeśli tak to prośba o 2 zdania opinii.[/quote]

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/zaklady_internetowe/krok_2_doladowanie_konta/index.html

Witam w tabelce masz podane w jakich godzinach dany bank dokonuje przelewów czyli dokładnie tak jak przy przelewy 24.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
&quot;Nasz kanał bankowy, w którym posiadasz konto, jest niedostępny dlatego księgowanie płatności ulegnie wydłużeniu w zależności od godzin sesji Elixir&quot;
Wejdź na stronie Fortuny w zakładkę &quot;doładowanie konta&quot;.Znajdź tam swój bank i zobacz w których godzinach pracuje.
Strona Fortuny:
&quot;księgowanie online oznacza, że Twoja płatność zostanie zaksięgowana w czasie rzeczywistym w godzinach pracy banku, a konto zostanie doładowane w przeciągu kilku minut od dokonania przelewu.&quot;
Widzę,że nie czytałeś mojego poprzedniego posta :grin:. Ja mam konto w Mbank,doładowanie konta trwało może z dwie minuty.
Po tym czasie dostałem SMS-a od Fortuny,że na koncie gracza mam swoje środki,co rzeczywiście miało miejsce.

Pośrednikiem płatności, jak już ktoś tu napisał jest firma Transferuj.pl.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Ja mam podobnie. Okoliczność, że nie muszę lecieć do punktu jest dla mnie wyjątkowo wygodna. Teraz podstawowe dla mnie pytanie - czy jeśli zlecę im wypłatę powiedzmy w poniedziałek rano (czyli przed godziną 12), to jak będą robić przelew o 12:00 to tak samo jak z wpłatą ode mnie, dojdzie to do mnie w pare minut, czy może będą robić z jednego rachunku wszystkie wypłaty, co oznaczałoby, że jeśli ten ich rachunek jest w innym banku niż mój, to ich przelew dojdzie do mnie dopiero następnego dnia. Mam dziwne przeczucie, że będzie to opcja nr 2, ale to się okaże. Jakby ktoś miał już doświadczenie i coś wiedział, to proszę o info. Ps - kasa doszła na konto w Fortunie w mniej niż 2 minuty. Ps2 - wszedłem z ciekawości na live i zobaczyłem zakład, którego nie widziałem w żadnym buku internetowym, mianowicie: mecz tenisa: Hawk Eye w 2 secie: over 0,5/1,5/2,5 under 0,5/1,5/2,5 ???? I do tego: 1. Hawk Eye - udany @ 2,4 - nieudany @ 1,4 ???? edit: pierwsze test z livem - kupon rozliczony i środki dodane do stanu konta natychmiast po zakończeniu spotkania.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Przeczytalem caly watek i dziwie sie bardzo jak to niektorym jest ciezko dogodzic ...

Do tych wszystkich kozakow co nie rozumieja tych ktorzy sa niby frajerami i graja u naziemnych... Celem gry kazdego z nas jest wygrywanie i najlepiej jakby te wygrane byly coraz wieksze ... Gra w necie zawsze niesie ze soba pewne ryzyko ze w przypadku kiedy dopisze komus zbytnie szczescie ( kazdy o tym marzy) to moze sie pojawic coraz wiecej problemow i nie piszcie ze karty MB czy Neteller przed wszystkich uchronia bo to smieszne...

Co do Fortuny czy innych naziemnych ktorzy pewnie wkrotce podarza jej sladami
Jezeli jestescie przemytnikami, przestepcami sciganymi listem gonczym itd... itp... to lepiej nie zakladac konta w Fortunie natomiast dla calej reszty nie widze zagrozenia, natomiast straszenie tutaj ludzi ze Fortuna pilnie przekazuje dane osobowe do Izby Celnej a ta natychmiast przeglada konto kazdego punkt po punkcie jest bzdura
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Czy ktoś może wie, jak zanulować zakład, gdy wzięło mi 2 razy taki sam kupon? Jest taka możliwość? Już dzisiejszy przypadek odpuszczam, co ma być to będzie, ale na przyszłość - jeśli jest taka opcja - to warto byłoby wiedzieć, jak anulować kupon.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Czy ktoś może wie, jak zanulować zakład, gdy wzięło mi 2 razy taki sam kupon? Jest taka możliwość? Już dzisiejszy przypadek odpuszczam, co ma być to będzie, ale na przyszłość - jeśli jest taka opcja - to warto byłoby wiedzieć, jak anulować kupon.
W regulaminie jest tak napisane:
Niezapisany Kupon można w każdym momencie anulować. Zapisany Kupon można anulować tylko w szczególnych przypadkach (np. awarii systemu komputerowego Fortuny) na podstawie uprawnionej reklamacji, co nie obowiązuje w przypadku Kuponów na zakłady typu LIVE, które nie podlegają anulowaniu.
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
czytam reg. Fortuny - może ktoś z forumowiczów ma doświadczenie i wiedzę jak rozumieć to że mam 3 miesiące na wypłatę, a dokładniej- jeśli wygrywam kupon i stawiam kolejne kupony za zgromadzony kapitał , ale nie w całości a np. za 80% tego co mam, to muszę pilnować tych 20% by dać zlecenie wypłaty w ciągu tych 3 miesięcy? a jeśli kolejne wygrane kupony powiększają mój kapitał, to jak dojść które środki muszę wypłacić by ich nie stracić ?
Ja także nie do końca rozumiem ,czy ktoś mógłby dokładniej wyjaśnić,o co chodzi w tych punktach regulaminu Fortuny:

§ 29.
Wypłata wygranych.

4. Klient ma prawo zgłosić polecenie dokonania wypłaty wygranej w terminie kolejnych trzech miesięcy. Bieg terminu rozpoczyna się z upływem dnia, w którym ogłoszono oficjalne wyniki zgodnie z ust. 1. Po upływie tego terminu Klient traci prawo do wygranej z wyjątkiem ust. 5.
5. Każdorazowo gdy Klient przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej (które nie zostały wypłacone) od tej chwili, termin do zgłoszenia polecenia wypłaty wygranej, o którym mowa w ust.4, odnośnie tej części wygranej rozpoczyna bieg od nowa.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Jak wygrasz kasę i nie będziesz grał nią ani jej nie wypłacisz w ciągu 3 miesięcy to przepadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Konto zarejestrowałem wczoraj po godz 22. Dzisiaj już miałem zweryfikowane. Przelew doszedł w 3 min. Czas na pierwszy zakład.
Dzieki za pomocne informacje.
Wygląda na to,że księgowania są on line,ale w godzinach kiedy banki księgują.
Wydaje mi się ,że Fortuna do wpłat pozakładała konta w większości banków coś na wzór Przelewów 24.Wpłacasz z Mbanku do system przekierowuje wpłatę na ich konto do Mbanku,wpłacasz z Citi Handlowego to kasa idzie na konto Fortuny w Citi itd... Tylko chyba w ten sposób pieniądze dojdą natychmiast,bo idą wewnętrznie między kontami w tym samym banku.
No cóż w tej kwestii mamy jasność.Zobaczymy jak będzie z szybkością wypłat.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ciekawe jak będzie to wszystko funkcjonować ;) Mam pytane podatek jest dalej w fortunie 12% ?? u naziemnych i internetowych ??
Tzn . uporządkujmy: Fortuna działa wg podatków obowiązujących w danym kraju i bez rozróżnienia na Internet czy &quot;ziemię&quot;. W Polsce podatki w tym zakresie się nie zmieniły więc musi być 12%. (Np. w czeskiej wersji &quot;internetowej&quot; Fortuny albo w Fortunie &quot;maltańskiej&quot; podatek musi być inny niż w polskiej bo wysokość podatków w tych państwach jest inna niż w PL).
 
G 0

grabsen

Użytkownik
napiszę i ja jak to z tą Fortuną, bo dzisiaj się zdecydowałem. Około 12.40 wprowadziłem swoje dane wraz z załącznikami w postaci jpgów z obu stron dowodu osobistego pstrykniętych telefonem. O 14.02 dostałem maila, że zweryfikowali konto i mogę działać. zrobiłem wpłatę szybko z konta i kasa była dostępna o 14.22 (dostałem info smsem). przelew z banku, MB odpada. Sama gra - kursy trochę gorsze od internetowych, ale tylko pozornie. Otóż na przykład podany kurs na zdarzenie 1,65 to nie znaczy, że jak się postawi 100 to się wygra 65. Jest podatek 12% i to odliczany w momencie zawierania zakładu. czyli stawiasz 88 zł po kursie 1,65 a z konta schodzi ci 100 zł. czyli zamiast zarobić 65, zarabiasz 45,20...słabo? Rozliczenie zakładu: jeśli typujesz na żywo, to parę minut, może minuta. Inaczej zakładem nie na żywo - postawiłem na Odesnika, który grał o 16,30, skończył w nieco ponad godzinę w dwóch setach i teraz jest godzina 20,57, a kasy nie ma...
 
B 0

bialas997

Użytkownik
Super super!!!
Ciesze sie z Toba.
Teraz jak zarejestrujesz sie w Fortunie to beda wysylac wszystkie dane o Tobie do Urzedu Celnego. Gratuluje!!!
Urzad Celny dzieki temu bedzie mial liste osób, ktore na pewno graly wczesniej i kto wie czy nadal nie graj u bukow zagranicznych nielegalnie - krąg podejrzanych jest!

To tak jakby zalozyc stowarzyszenie złodziei samochodów a liste czlonkow wyslac na Policje - lista to krag podejrzanych.
Nic tylko trzepac jeleni.

Ciesze sie razem z Toba, ze teraz udostepnisz swoje dane dobrowolnie organom, ktore maja w tych trudnych czasach szukac frajerow i nakladac kary oraz konfiskowac kaske w wygranych nielegalnie.
BRAWO dla Ciebie i dla wszystkich co jarają się polskimi gównianymi bukami przez net.
Ja uważam, że to niemożliwe by mieli dostęp do kont bankowych i sprawdzali wszystkie konta bankowe ludzi którzy zarejestrowali sięw fortunie pod kątem wcześniejszej nielegalnej gry. Przede wszystkim to, że rejestrujemy się w legalnym buku w Polsce nie jest ŻADNĄ podstawą do tego żeby banki miały udostępniać wszelkie operacje.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Ja uważam, że to niemożliwe by mieli dostęp do kont bankowych i sprawdzali wszystkie konta bankowe ludzi którzy zarejestrowali sięw fortunie pod kątem wcześniejszej nielegalnej gry. Przede wszystkim to, że rejestrujemy się w legalnym buku w Polsce nie jest ŻADNĄ podstawą do tego żeby banki miały udostępniać wszelkie operacje.
hm
na allego właśnie tak jest
najpierw sprzedajesz bez podatków, potem zakładasz działalność i w tym momencie skarbówka wertuje Twoje konta bankowe ... zatem : &gt;
żyjemy w państwie policyjnym, za dużo urzędników żeby nie zajmowali się teoretycznie błachymi sprawami
wataha urzędnicza tylko czeka na nowe wyzwania
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
hm
na allego właśnie tak jest
najpierw sprzedajesz bez podatków, potem zakładasz działalność i w tym momencie skarbówka wertuje Twoje konta bankowe ... zatem : &gt;
żyjemy w państwie policyjnym, za dużo urzędników żeby nie zajmowali się teoretycznie błachymi sprawami
Trochę inaczej ...
Allegro uprzejmie donosi o każdej sprzedaży powyżej 1 tys zł.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Mam małe pytanie. Mieszkam w mieście w którym nie punktu Fortuny. W związku z tym czy mogę zarejestrować się na stronie i grać przez internet? Osobiście myślę, że chyba mogę, ale wole żeby ktoś kto wie coś na ten temat się wypowiedział. Chcę mieć 100% pewność. Z góry dziękuję ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam małe pytanie. Mieszkam w mieście w którym nie punktu Fortuny. W związku z tym czy mogę zarejestrować się na stronie i grać przez internet? Osobiście myślę, że chyba mogę, ale wole żeby ktoś kto wie coś na ten temat się wypowiedział. Chcę mieć 100% pewność. Z góry dziękuję ????
Możesz ???? . Przecież zakłady internetowe są właśnie po to, aby zgarniać Klientów i ich kasę z każdego zakątka Świata ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bender7 91

bender7

Użytkownik
Mam małe pytanie. Mieszkam w mieście w którym nie punktu Fortuny. W związku z tym czy mogę zarejestrować się na stronie i grać przez internet? Osobiście myślę, że chyba mogę, ale wole żeby ktoś kto wie coś na ten temat się wypowiedział. Chcę mieć 100% pewność. Z góry dziękuję ????
Oczywiście, że możesz. Gdyby Fortuna nałożyła takie ograniczenie to by sobie strzeliła niezłego samobója ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Sorry jeśli zaśmiecam temat, ale zapomniałem się jeszcze o coś spytać. Czy będę musiał wysyłać jakieś dokumenty w których będą zawarte moje wygrane i utracone pieniądze? Jeszcze nigdy nie grałem przez internet dlatego tak dużo pytań z mojej strony. Z góry dzięki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom