>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forum VIP o piłce ręcznej

nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Chrobry - Vive
Unicaja w dziale przedstawił wszystkie argumenty, nic tylko się pod tym podpisać.
Vive -11,5 @1.70 ✅
Stawka: 80zł
Tobet

✅ 136zł
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Metalurg Skopje - Vive Kielce
Na sam początek biorę pod lupę najbardziej interesujące nas spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów. W niedzielę Polaków czeka arcytrudne zadanie na wyjeździe w Skopje. Tamtejsza hala wypełniona będzie po brzegi fanatykami, bilety wyprzedały się...w 1 minutę!
Jak wiadomo, główną siłą Metalurga jest obrona i niesamowity bramkarz Darko Stanic, przez co są bardzo trudni do ogrania, gdyż trzeba ograniczyć błędy do minimum. Bilans straconych bramek przez Metalurg w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów w meczach u siebie:
Gorenje Valenje 23
Petersburg 19
Vive Kielce 23
Chambery 21
Silkeborg 18
Dinamo Mińsk 22
Jak widać, łatwo tam nie jest zdobywać bramki. Z drugiej strony, macedońska ekipa zdobywa też mało bramek. Oba mecze pomiędzy tymi zespołami w grupie były typowo underowe, 23:21 oraz 21:20. Do formy wrócił Sławomir Szmal, który w ostatnich meczach (mecz eliminacyjny ze Szwedami, finał Pucharu Polski) pokazał się z naprawdę dobrej strony, dwukrotnie zgarniając nagrodę MVP meczu. Sądzę, że linia wystawiona przez Marathon jest za wysoka. Spodziewam się podobnego przebiegu meczu jak tych toczonych w fazie grupowej. Obie drużyny solidnie się przygotowują do tego starcia, bo to dla nich historyczna szansa by zagrać w Final Four. Drużyny zagrają w pełnych składach, kłopotem Bogdana Wenty może być na przykład obsada prawego skrzydła. Ivan Cupic wrócił po kontuzji, ale formą nie błyszczy. Może się okazać, że w Skopje nie wszystko mu wyjdzie, co zwiększa prawdopodobieństwo mojego typu. Myślę, że jedynym czynnikiem, który może przeszkodzić są sędziowie. Na ten mecz delegowani zostali arbitrzy z Izraela. Nie znam ich, więc nie będę się wypowiadał na temat ich pracy, ale sądzę, że mecze tak wielkiej wagi, na specyficznej, gorącej ziemi powinni prowadzić sędziowie najlepszej klasy. Jeśli posypie się wiele kar, wynik może być trochę wyższy od typowanego, zwłaszcza, że z moich obserwacji wynika, że Metalurg solidnie wykorzystuje grę w przewadze, z zespołem kieleckim jest chyba trochę gorzej w tym elemencie.
Spodziewam się 19-23 bramek rzuconych przez każdą z ekip.
under 49,5 @1.96 ⛔
Stawka: 120zł
Marathon
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
THW Kiel - MKB Veszprem
Według wielu to przedwczesny finał, jednak ja myślę, że węgierskiej ekipie jeszcze trochę brakuje do THW Kiel oraz Barcelony. Obie drużyny mierzyły się już w fazie grupowej. Veszprem wygrało we własnej hali jedną bramką - 31:30, w rewanżu jednak Węgrzy zostali zmieceni z parkietu Sparkassen-Arena 32:21. Myślę, że podobnie będzie w niedzielę. Kilonia pokazała siłę w Final Four Pucharu Niemiec pewnie go wygrywając, w środę ograli Lubekę. Grania dużo, ale u Zebr mamy naprawdę szeroką ławkę i pograli wszyscy, szczególnie z Melsungen. W składzie zabraknie tylko Zeitza, który doznał złamania kości śródręcza. Drugie miejsce zespołu niemieckiego w grupie spowodowało, że grają pierwszy mecz u siebie, co jest na pewno niekorzystne. Będą chcieli zapewnić sobie wysoką zaliczkę przed wyjazdem na trudny teren. Są drużyną mocniejszą i jako główny faworyt do zwycięstwa w tej edycji Ligi Mistrzów muszą to spotkanie wygrać.
THW Kiel @1.22 bet365
Flensburg-H. -HSV Hamburg
Odwieczni rywale z północy Niemiec w tym sezonie grają ze sobą niezwykle często. Każde ich spotkanie było bardzo zacięte i żadna z drużyn nie była w stanie wygrać większą liczbą bramek. Wyniki w tym sezonie:
HSV Hamburg - SG Flensburg 25:25 (DKB Handball Bundesliga)
HSV Hamburg - SG Flensburg 31:28 (Liga Mistrzów)
SG Flensburg - HSV Hamburg 29:26 (Liga Mistrzów)
SG Flensburg - HSV Hamburg 23:23 (DKB Handball Bundesliga)
HSV Hamburg - SG Flensburg 25:26 (23:23) (Final Four Pucharu Niemiec)
W ostatni weekend w półfinale Pucharu Niemiec potrzebna była dogrywka w meczu pomiędzy tymi zespołami by wyłonić finalistę. Kto wie, może i zobaczymy coś podobnego w rywalizacji 1/4 Ligi Mistrzów.
Jestem przekonany, że rywalizacja ta nie rozstrzygnie się w pierwszym meczu we Flensburgu. Nie sądzę, żeby HSV przegrało więcej niż trzema bramkami. Tak naprawdę spodziewam się, że mogą oni pokusić się o wygraną. Dla wielu zawodników (Igor Vori, Marcin Lijewski, Blazenko Lackovic, Michael Kraus, Dan Beutler) to ostatnia szansa, by coś z tym klubem osiągnąć - przegrali Puchar DKB, a na mistrzostwo szans już nie mają (trudno będzie nawet o podium).
HSV +3,5 @1.57 bet365
AKO: 1,92 ✅
Stawka: 100zł

✅ 192zł
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Podsumowanie kwietnia:​


Postawione: 570zł
Wygrane: 673zł
Zysk: 103zł
Yield: 18%

Nadal mizernie, cieszy yield.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom