>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Free 10euro Bez Depozytu

P 0

piotrciuba

Użytkownik
mkiller a mam pytanko znaczy nawet do wszytskich

W MB teraz trzeba robic tam jakies weryfikacje itd.
Ja nie mam MB zweryfikowanego.
I pytanie brzmi czy moge wyplacic z AsteriaPoker 20Euro na MB potem wplacic z MB na AsteriaPoker 20Euro i potem dostac te 10Euro i potem odrazu wyplacac na Mbank?
Czy musze miec zweryfikowane konto zeby takie operacje robic na koncie?
Czy musze z tych 10Euro za 1 vip obracac jakos czy odrazu moge wyplacic?
 
R 0

rafaello

Użytkownik
Nie dostaniecie kasy za 1vip oto odpowiedz
Hi
It is not possible to combine the &quot;guzzibonus&quot; with the 1 VIP campaign.
If you deposit and play it is possible to use the 1 VIP campaign.
Best Regards,
Robert
 
0 0

0vers

Użytkownik
Czyli widze, ze z osob, ktore zarejestrowaly sie w srode tylko ja jeszcze nie dostalem ???? Wysylaliscie jakies dodatkowe maile? :]
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Te pkt Vip można wymienić później na kasę.Gdzieś widziałem taką tabelkę za ile VIP jest EUR, ale teraz nie mogę tego znaleźć:-? Ma ktoś to może?
Poziom graczy rzeczywiście nie jest najwyższy, duzo blefiarzy tam gra, więc spokojnie można coś ugrać:-D Ja już zebrałem 35 EUR i 34 VIP
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
mam problem z wyplata
Chce wyplacic 20Euro na Mbank ale musze przed tym uzupelnic info Bank

Moglby ktos podac co mam wpisac w poszczegolne rubryki?

Account Holder
Account Number
IBAN - moj nr konta
Bank: BRE Bank S.A. INTERNET BANKING
Street Address
ZIP/Postal Code
State (Canada only)
City
Country *
SwiftCode: BREXPLPWMBK
SortCode : 11402004
Password

Te co wiem to uzupelnilem prosze o pomoc
Najbardziej mnie interesuja dwa pierwsze iczy ten adres to ma byc moj czy banku.
 
K 0

kam871

Użytkownik
ugralem ponad 20 E i chcialem wyplacic 20 E na monneybookers.zlecilem wyplate i pojawil sie taki komunikat ,,
An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending. jako ze moj angielski jest taki sobie to czy ktos moglby mi wytlumaczyc co to znaczy . z gory ThanX
 
M 0

mkiller

Użytkownik
ta promocja z dodatkowymi 10 euro jest juz chyba skonczona, musielibyscie wplacic kase do asteri ugrac ten jeden punkt i wyslac maila na adres [email protected] w temacie 1VIP. w lobby pisalo ze promo trwa od 1-6 pazdziernika :wink:


mnie przy wyplacie poprosili o skan dowodu. ja dostalem wyplate od nich i od razu wplacilem kase z powrotem by zalapac sie na 10 euro. Uwaga przy 2 i nastepnej wypalcie biora 10euro prowizji.. zdziercy :p
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
ugralem ponad 20 E i chcialem wyplacic 20 E na monneybookers.zlecilem wyplate i pojawil sie taki komunikat ,,
An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending. jako ze moj angielski jest taki sobie to czy ktos moglby mi wytlumaczyc co to znaczy . z gory ThanX
Powinno byc ok wszystko. Is pending - czyli jest w trakcie opracowania - to jest standardowy komunikat.
 
Do góry Bottom