>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Free bet 100% 25&#163; Sunderlands

R 0

robsonex

Użytkownik
Witam,
Oto moja propozycja którą znalalazłem na http://www.betbrain.com. Chciałbym skosić tego bonusa ale nie jestem jego do końca pewny bo nigdy tam nie grałem. Może ktoś ma jakieś doświaczenie u niego. A oto link ze szczegółami.

Z tego co udało mi się ustalić dostajemy bonusa 25£ po postawieniu zakładu z kursem powyżej 2,0. Obrót 3x bonusem z kursem powyzej 2,0.

http://www.sunderlands.eu/bonuses.asp

Powyżej jest jeszcze napisane, że trzba postawić zakład w call center. Ale to trzeba jeszcze sprawdzić czy obowiązuje do promocji dla nowych użytkowników.

Proszę o sprwdzenie promocji oraz komentarze czy jest ona warta zachodu.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Najpierw sam sprawdz i Nam powiedz , a z miła chęcią skorzystamy jak dałes ten temat
 
R 0

robsonex

Użytkownik
Promocja aktualna. Tak jak pisalem powyzej obrot bonusem 3x kursem 2.0 lub wiekszym. Wplaty z moneybookers tego samego dnia ksieguja. U mnie zaksiegowali po godzinie. Żeby otrzymac bonusa trzbea wyslac mejla z skanem dokumentu tozsamosci na adres [email protected] . W mejlu napisac ze chcemy otrzymac ten bonus 25Ł/E. Jezeli konto zalozymy w euro to bonus 25E, jezeli w Ł to 25Ł.
Ja osobiscie nie skonczylem obrotu. Gdyż postawilem na Liverpool-Barcelonja over 2.5 i poszlo cale 50Ł ???? . Mysle ze warto skorzystac z promocji jak ktos ma konto w moneybookers. Niema zakladow na NHL, NBA. Ogolnie to malo zakladow jest. Glownie pilka nozna. Troche koszykowki europejskiej tennis, cricket ???? i jeszcze kilka innych.
 
S 0

serek

Użytkownik
A ja sie dziwie, że takie małe zainteresowanie tą promocją, przecież zasady są dość proste i nie grając na siłę obracając bonus tylko spokojnie można z Sunderlands.eu wyciągnąć fajną kase, a firma w 100 % wypłacalna i sprawdzona !!
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
Naprawde warto ! Dodaja 25 funciakow no ale jesli nikt ich niechce to trudno:p wyplacili na moneybookers szmal ponizej 24 godzin wiec niebylo tak strasznie ???? i wazne ze tylko obracamy bonusem 3 razy
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jaka tam jest minimalna wplata? Tzn nawet jak postawie kurs powyzej 2,00 za 1zł to przyznaja mi bonus 25funtow?
 
A 0

azazaz

Użytkownik
nie rozumiem przeciez w regulaminie jest jasno napisane :

a) Only deposits made via Credit/Debit cards qualify for this bonus.

czy w takim razie jestesce penie co do wplat przez moneybookers ???
 
Do góry Bottom