>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
S 55

stacho27

Użytkownik
Ja niestety za duzo wygrałem i mi raczej nie wypłacą tego cwaniaki, wysłałem maila ze skanami po raz 2 i żadnej odpowiedzi na to
 
B 0

bubu7

Użytkownik
pisaliście do nich wczesniej maila zgodnie z instrukcja i zlecaliscie wypłatę, czy też po napisaniu info do supportu czekaliście na odp. od nich i pozwolenie na wypłatę?
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
no właśnie sami zleciliście wypłatę czy oni to zrobili bo ja sam zleciłem wypłatę już 2dzień mija i kasy nie ma na MB
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
sami Ci chyba nie zlecą wypłaty , tylko musisz to zrobić osobiście ????
no właśnie wiem ale po nich można wszystkiego się spodziewać ????
będę musiał chyba napisać do nich co z moja wypłatą
 
S 55

stacho27

Użytkownik
skoro już tylu osobom wypłacili pieniądze , to myślę , że tobie też już niedługo wypłacą.
Obawiam się, że to za duża kwota, najpierw poprosili mnie o skany, jak im wysłałem to postanowili się nie odzywać i pewnie szukają haka na mnie, zobaczymy oby wszystko dobrze się skończyło
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
po napisaniu maila do nich dostałem taką odpowiedz no to teraz trzeba czekać
Dear Player,

Your order was released 26.02.2009 and should have been on your account 27.02.2009; 01:24 but MoneyBookers has been very slow releasing Polish orders. Just wait, the money will arrive you if your MoneyBookers account is okay.

Thank you for playing at pfGames. It is very much appreciated.
Best regards

pfGames Support
także kto jeszcze nie dostał musi czekać ????
 
M 0

mejlo

Użytkownik
stacho27 cos kojarze Twoje obietnice , że coś tam rzucisz $ jak wypłacisz ???? , chcesz moje mb na priv ;p?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom