>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
ja ugralem z 13 euro potem gralem w BJ i kazde Euro wiecej przelewalem na pokera i co sie okazalo? B2B xD a tam mam limit i lipa ;p z 8 Euro uzbieralem a potem sie okazalo ze nie da sie przelac z powrotem wiec przegralem w BINGO xD
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Napisalem i m rano maila zeby mi przypomnieli haslo, bo dostalem mail z dearXXX chce sie zalogowac na xxx ale mam komunikat ze nie ma takiego uzytkownika, jeszcze mi nie odpisali ???? mam podobny problem do endriu nie znamy loginu ani hasla do swoich kont i chyba sobie nie skorzystamy ???? ((((((((((((((((((((((((((((((((( ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
mam takie pytanko mam juz 26E i jak mam je przelac zeby miec w glownej kasie! bo wogule nie mam tej kasy a jak wchodze w gre to ja mam!
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
mam takie pytanko mam juz 26E i jak mam je przelac zeby miec w glownej kasie! bo wogule nie mam tej kasy a jak wchodze w gre to ja mam!
Na pierwszej stronie pisałeś, że masz już 0. Kolejne konto ?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
jej zaraz oczywiscie bedzei klotnia ja mam 2 kompy w domu i robie zawsze jak jest promo na siebie kontto a z 2 pc robie na matmka bo ona ma kont na mb i tak zawsze robie oczywiscie zaraz pujdzie gadka ze kotna robie! zreszta nie robie tak jak inny po 100 kont tylko 2 ! bo wiem ze tak moge;) i nie lamie regulaminu
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Napisalem i m rano maila zeby mi przypomnieli haslo, bo dostalem mail z dearXXX chce sie zalogowac na xxx ale mam komunikat ze nie ma takiego uzytkownika, jeszcze mi nie odpisali ???? mam podobny problem do endriu nie znamy loginu ani hasla do swoich kont i chyba sobie nie skorzystamy ???? ((((((((((((((((((((((((((((((((( ????

Na 99% odpiszą Wam żebyście założyli nowe konto.Jakies pół roku temu to u nich przerabiałem bo też zapomniałem loginu (lub oni cos pokombinowali ) i sie nie dało zalogowac
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
jej zaraz oczywiscie bedzei klotnia ja mam 2 kompy w domu i robie zawsze jak jest promo na siebie kontto a z 2 pc robie na matmka bo ona ma kont na mb i tak zawsze robie oczywiscie zaraz pujdzie gadka ze kotna robie! zreszta nie robie tak jak inny po 100 kont tylko 2 ! bo wiem ze tak moge;) i nie lamie regulaminu

Przy promocjach :-D mozesz .Hehe zabawne
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Nie będzie kłótni, tylko pytam. Swoją drogą staraj się pisać wolniej, a bez błędów bo tego bełkotu się nie da czytać. Firma pewna, wypłacałem z poprzedniej promocji na kartę i po kilku dniach kasa doszła.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Nie będzie kłótni, tylko pytam. Swoją drogą staraj się pisać wolniej, a bez błędów bo tego bełkotu się nie da czytać. Firma pewna, wypłacałem z poprzedniej promocji na kartę i po kilku dniach kasa doszła.
spoko sadam666 ???? bede pisal wolniej ???? :jezora: a powiecie mi jak mam z ta kasa zrobic? bo mowie mam ja w grach a nie mam na koncie
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Napisalem i m rano maila zeby mi przypomnieli haslo, bo dostalem mail z dearXXX chce sie zalogowac na xxx ale mam komunikat ze nie ma takiego uzytkownika, jeszcze mi nie odpisali ???? mam podobny problem do endriu nie znamy loginu ani hasla do swoich kont i chyba sobie nie skorzystamy ???? ((((((((((((((((((((((((((((((((( ????
kurcze no lipa z tym, nie wiemy co robić, bo promo mogą zakończyć, a widać że można coś z tego ugrać ... do tych którzy coś ugrywają, piszcie na jakich grach gracie, skoro można na jakiej się chce :-D
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
spoko sadam666 ???? bede pisal wolniej ???? :jezora: a powiecie mi jak mam z ta kasa zrobic? bo mowie mam ja w grach a nie mam na koncie
zaczynasz mi działać na nerwy, przecież widać że nie czytasz tematu, a ma tylko 3 strony, masz farta mati że nie jestem modem, bo bym był surowszy niż nikifor za takie coś, bo ile razy można ... wszystko jest w temacie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom