>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Witam,
Administracja strony http://promocje24.net/ poszukuje osoby, która zajęłaby się działem „Darmowe turnieje”. Dział musi być ciągle aktualizowany – gdy jakiś turniej odbył się, do 12h musi zniknąć z listy. Potrzebna jest zatem osoba rzetelna, sumienna oraz odpowiedzialna, będąca użytkownikiem wielu for oraz mająca dostęp do haseł.
Administracja strony jest gotowa zapłacić takiej osobie miesięcznie 50 złotych (kwota nie do negocjacji) z zastrzeżeniem, że pierwszy tydzień będzie okresem próbnym, po którym nastąpi decyzja o podjęciu (lub nie) współpracy z daną osobą.
Wynagrodzenie zostanie przesłane po miesiącu pracy. Osoby zainteresowane proszę się o zgłaszanie po przez priv. (NIE GADU-GADU!)

P.S. Wybacz MAzaq, że tutaj ale mija się z celem zakładanie nowego tematu itp.
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Dział musi być ciągle aktualizowany – gdy jakiś turniej odbył się, do 12h musi zniknąć z listy. Potrzebna jest zatem osoba rzetelna, sumienna oraz odpowiedzialna, będąca użytkownikiem wielu for oraz mająca dostęp do haseł.
miesięcznie 50 złotych (kwota nie do negocjacji)
Dobre ????
Ale jak w chinach pracuja za miske ryzu to moze ktos sie i na to zgodzi.
co 12h... miesiac ma srednio 30 dni niech ktos sie juz uprze i poswieci na szybkie przelecenie for i stronek i wylapaniu najnowszych turkow i hasel i pokasuje te stare to zajmie mu to godzinke jak sie spręży niech to robi co 12h, ale w koncu ma byc sumienny i na bieżąco wszystko wrzucać wiec pewnie bedzie to robil czesciej i dluzej
Zakladajac minimalny naklad czasowo pracowy 24/12*30=60 | 50/60 &lt;1zł
Wychodzi kwota w groszach za godzine.... zarobek podobny do klikania na banery reklamowe typu &quot;zostań milionerem czytając reklamy przez neta&quot; ;)
Ale jak to ktos powiedział grosz do grosza i sie zbierze na buyina.
Polecam zastosowanie jakiegos systemu motywacyjnego. typu: wrzucisz dużo turniejow dostaniesz buyina na jakis turek na everescie, albo kto wrzuci najwiecej w danym tygodniu ten otrzyma takiego vouchera Problem starych wiadomosci mozna rozwiazac w bardzo prosty sposob zakladajac do kazdego dnia osobny watek.
 
S 11

support75

Użytkownik
Pyszu - zasmiecasz temat. druga sprawa to nie jest oferta pracy, tylko mala rekompensata za poswiecony czas dla mojej strony. duzo stron szuka ludzi którzy beda działac na forach za darmo (patrz małe rozwijajace sie fora). Ja postanowilem osobie która poswieci czas zaplacic. Miałem poczatkowo ja sie tym zajac, ale nie daje rady - za dużo spraw. Zajęcie się tym działem jest dobre dla kogos kto po prostu sam dla siebie szuka tych haseł i przy okazji wrzuci je na strone. Jest tu pare osob które regularnie podaja tu hasła za darmo, dlaczego nie mogły by je przerzucic równiez do mnie za drobna oplata ? Ja nie jestem wielkim zakładem fabrycznym, tylko niewielka stronka o malej ogladalnosci która nie stac wywalic komus pensje w wysokosci 700-1000 zł tak jak ty bys to chciał.

Polecam zastosowanie jakiegos systemu motywacyjnego. typu: wrzucisz dużo turniejow dostaniesz buyina na jakis turek na everescie, albo kto wrzuci najwiecej w danym tygodniu ten otrzyma takiego vouchera Problem starych wiadomosci mozna rozwiazac w bardzo prosty sposob zakladajac do kazdego dnia osobny watek.
Pomysle o tym, jednak zobaczymy jak rozwinie sie sytuacja która ja zaproponowałem.

edit: aby nie zasmiecac tematu, jesli masz ochote odpisac to zapraszam na pw.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
przypominam o ciekawym freerolku na bet52poker - 0 19 o 3 euro:p gra maks 20 osób
20:10 pokersens - free o 100euro omaha . zapisanych około 400 osób ,większosc sitout
19:00 pokerihuone freeroll o 300 euro , niewiem ilu bedzie graczy zapisy od 18, miejsc 2000
18:00 Goplay free o 60 euro, aktualnie 310 zapisanych ludzi
21:00 10betpoker o 40euro ponad 300 osób , wiele sitout
(wszystkie poker roomy z sieci B2B
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
Monday Monster w TRIOBET ;)
Every Monday at 20:00 throughout January, February and March, we will offer a monster freeroll with $10,000 in prize pool! The final Monday of each month, we will increase the prize pool to an amazing $25,000!
The requirement to participate is the $10,000 freeroll is that you have played 1 raked hand 24hours prior the tournament start and for the $25,000 freeroll you must have played 10 raked hands.

The registration opens 5 hours before the start.
January:
7th: $10,000
14th: $10,000
21st $10,000
28th $25,000
February:
4th $10,000
11th $10,000
18th $10,000
25th $25,000
March:
3rd $10,000
10th $10,000
17th $10,000
24th $10,000
31st $25,000

myśle że rozegranie jednej ręki nie powinno być dla nikogo problemem ;] tak zamo z 10 rh ;]
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jutro o 21:00 na Stryyke freeroll dla jakiegos malego polskiego forum pokerowego. Wejdzcie na Stryyke i obczajcie co to jest a haslo na tamtym forum bardzo latwo znajdziecie.
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Monday Monster w TRIOBET ;)

Every Monday at 20:00 throughout January, February and March, we will offer a monster freeroll with $10,000 in prize pool! The final Monday of each month, we will increase the prize pool to an amazing $25,000!

The requirement to participate is the $10,000 freeroll is that you have played 1 raked hand 24hours prior the tournament start and for the $25,000 freeroll you must have played 10 raked hands.
The registration opens 5 hours before the start.

January:
7th: $10,000
14th: $10,000
21st $10,000
28th $25,000

February:
4th $10,000
11th $10,000
18th $10,000
25th $25,000

March:
3rd $10,000
10th $10,000
17th $10,000
24th $10,000
31st $25,000


myśle że rozegranie jednej ręki nie powinno być dla nikogo problemem ;] tak zamo z 10 rh ;]
Taka sama oferte ma Nordicbet, stad pytanie: soft maja ten sam ? Wydaje mi sie, ze tak, choc wole sie upewnic..., byloby pieknie, gdyby mozna bylo zagrac i tu i tu, ale nie sadze...;)
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
dostałem przed chwilka ;]

Dear Patryk
Account P32********
32Red Poker would like to invite you to our exclusive $2,000 New Player Freeroll this weekend.
This tournament now has a total prize fund of $2,000, with prizes for the first 30 finishers. What&#39;s more, it&#39;s completely free for you to enter. That&#39;s right - completely free! Please see the tournament details below:
Name: $2K New Player Freeroll
Date &amp; Time: Sunday 3th January 7pm UK
Re-buys: Unlimited $5 Re-buys in first hour
Add-ons: One at end of Re-buy period
Make sure you get down to 32Red Poker and reserve your seat now.
Good Luck!

TAK JEST TURNIEJ ODBYWA SIE 6 W EMAILU JEST MAŁY BŁĄD !
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
dostałem przed chwilka ;]

Dear Patryk
Account P32********
32Red Poker would like to invite you to our exclusive $2,000 New Player Freeroll this weekend.
This tournament now has a total prize fund of $2,000, with prizes for the first 30 finishers. What&#39;s more, it&#39;s completely free for you to enter. That&#39;s right - completely free! Please see the tournament details below:
Name: $2K New Player Freeroll
Date &amp; Time: Sunday 3th January 7pm UK
Re-buys: Unlimited $5 Re-buys in first hour
Add-ons: One at end of Re-buy period
Make sure you get down to 32Red Poker and reserve your seat now.
Good Luck!
Powiem tylko, że wdarł im się mały błąd. Turniej odbędzie się w niedzielę 6 stycznia, a nie jak tam napisane 3 stycznia ;)
 
S 11

support75

Użytkownik
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO FREEROLLA O 100$!
Turniej odbędzie się DZIŚ 5 stycznia o 20:00 (czasu polskiego)
Tydzien temu gralismy o 50$, liczba osob wyniosła wtedy TYLKO 11 osób.
Turniej jest tylko dla ludzi z promocje24.net którzy założyli konto nie wcześniej jak 1 grudnia.
W przyszłości turnieje dla wszystkich graczy, kiedy? zapraszam po te informacje na strone.
Dla osób które zdecydują się wpłacić swoje środki (minimalna wpłata 5$)
czeka bonus 100$ (Premia powitalna) oraz 50$ (po wprowadzeniu kodu Promocje24)
Więcej szczegółow (minimalnie jak sie zarejestrowac, szczegoły promocji od depozytu) znajdziecie na stronie
[URL='http://promocje24.net']http://promocje24.net
[/URL]


P.S. Aby turniej sie odbył potrzeba 20 osób. Obecnie zarejestrowaly sie TYLKO 13 osob Prosze nie czekac na ostatnia chwile i juz teraz sie zapisywac. Za pierwsze miejsce bedzie 50$, drugie 30$, trzecie 20$.
W razie problemow pisac na pw badz gadu gadu. A NIE TU W TEMACIE!


Mazaq proszę Cię o usunięcie postów nr 2733, 2737, 2738, 2740, 2741
Przepraszam, ze przez moj post zróbił się balagan w temacie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom