>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freeroll FB w TimelessPoker 30.09.09

Status
Zamknięty.
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
TimelessPoker to pokeroom z sieci Everlaf.Pewny i wypłacalny .Maja od tego miesiaca polskiego przedstawiciela.
Udalo mi sie zorganizowac freeroll tylko dla osob z forum.bukmacherskie.com. Do turnieju nie ma hasla tylko osoby z forum zarejestrowane z tego linku TimelessPoker beda mogly grac i widziec turniej .Najwazniejsze w polu signup code musi byc wpisane forumbuk. Powinno byc z automatu po kliknieciu w link ,ale lepiej sprawdzic bo tylko taki kod pozwoli sie zarejestrowac do turnieju.
Nazwa : forumbuk
30.09.09
20:00
added 100$
starting stack: 2000
minimum 30 osob
zakladka Tournaments - &gt; private
Minimum graczy 30 ,ale nie sadze by na tak duze forum bylo to problemem.
W pazdzierniku kolejne turnieje dla for i ciekawe promocje .
Zapraszam do gry
PS.
Jesli ktos nie bedzie widzial turnieju to znaczy,ze popelnil blad przy rejestracji .Wszystko jest ustawione z automatu w systemie .
Pierwsza osobe jaka sie zarejestruje prosze o potwierdzenie,ze turniej widac i jest mozliwosc rejestracji
O kolejnych turniejach,promocjach bede informowal ja lub przedstawiciel TimellesPoker
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
Wszystko tak jak rafal08 napisałeś. Nawet w czasie rejestracji od razu podany jest SPECIAL BONUS KOD &quot;forumbuk&quot; i nie trzeba go wpisywać ;p W zakładce Private Tournaments widnieje turniej ;) Już się zarejestrowałem i jestem jak na razie jedyny xD Oby ludki się porejestrowali.
PS. Ten turniej będzie o 20 naszego czasu ? Czy o 20:00 według TimelessPoker?
 
P 12

polak13

Użytkownik
Dobra,zarejestrowałem się jako 19,czyli jeszcze 11. Ludzie rejestrować sie bo to wstyd będzie jak się z tak potężnego forum 30 osób nie zapiszę.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobra,zarejestrowałem się jako 19,czyli jeszcze 11. Ludzie rejestrować sie bo to wstyd będzie jak się z tak potężnego forum 30 osób nie zapiszę.
sorry za Off ale musiałem.
gdzie to potężne forum, bo chyba nie masz na mysli forum.bukmacherskie.com
Niestety ale o tej tematyce nie ma w Polsce dużego forum.
 
P 12

polak13

Użytkownik
Też sobie pozwolę na off top.Napisałem to żeby podnieść na duchu tych co będa się rejestrować.Przeciez jak się jest z potężnego forum to się trzeba zarejestrować no nie ? ;) hehehe to forum bukmacherskie ale powinno się znaleść 30 na pokera bo fajny turek ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Mało osób tutaj zagląda... stąd taka frekwencja :p Zarejestrowałem się jeszcze 9 osób. Sprężać się pipki bo nie zagramy ani dziś, ani w październiku :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom