>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freeroll Forum.Bukmacherskie ?

Status
Zamknięty.
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
Czy by nie dalo rady zorganizowac dla uzytkownikow na jakims pokerze freerollow ? Wiem z innych for ze to czasem zalezy od ilosci uzytkownikow ktorzy sa na danym forum czy jakas strona pokera &quot;zasponsoruje&quot; freerolle ale w przypadku na fb to nie powinno byc najmniejszego problemu. Nie wiem czy juz kiedys byla o tym mowa czy jakies proby zorganizowania ale jak nie to nie warto by bylo ? ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Razem z Bananem jesteśmy na etapie załatwiania takowego freerolla.
Miejmy nadzieję, że nam się uda.
Pozdrawiam.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wszystko w swoim czasie. Naprawdę organizacja takiego turnieju nie jest rzecz prostą. Chcemy wywalczyć jak najlepsze warunki, byście byli jak najbardziej zadowoleni ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dokładnie, nic źle z Nikiforem nie zrobimy. ????
Wkrótce zapewne coś się pojawi. ????
Zapewniam, że staramy się załatwić na jak najlepszych warunkach.
Również się zgodzę, że dawno u nas nic nie było.
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
No to milo uslyszec ze cos organizujecie ???? A macie juz na oku jakis pokerroom konkretny czy to jeszcze tajemnica ? ???? Wiem ze na Pokerroyale kilka ma zorganizowane freerolle z pula 100$, 150$ i 200$...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No wlasnie dobry byłby taki turniejek ???? Można takze powalczyc miedzy sobą i zobaczyć kto jest dobry ???? ????

Ale takze aby unknać,ze ludzie zakładaliby konta specjalnie na ten turniej.To przydałby sie pewny regulamin...np. tam staz miesieczny i 10 postow ???? ???? albo cos podobnie ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie a w jakim pokeroomie planujecie zrobic ten freeroll
ja sadzeze na stryyke bylo by najlepiej ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Myślałem tylko nad długością stażu. Sporo użytkowników jest u nas ponad rok, a ma 0 postów. Nie będziemy ich zmuszać do niepotrzebnego nabijania postów w celu otrzymania hasła. ;)
Co do pokerroom-u to się jeszcze zobaczy. Póki co jesteśmy z kilkom w kontakcie.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja bym proponował np. Everest Poker bo większośc graczy ma tam konto lub np. pokerroom jakiegos buka np. Expekt. Ale to i tak wszystko w waszych rękach.. :]

Pozdrawiam i mam nadzieje, że turniej wypali ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, rozumiem Wasze propozycje, tyle że nie każdy pokerroom chce się zgodzić na organizację takiego turnieju ;).
Póki co więcej szczegółów w najbliższym czasie.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Myślałem tylko nad długością stażu. Sporo użytkowników jest u nas ponad rok, a ma 0 postów. Nie będziemy ich zmuszać do niepotrzebnego nabijania postów w celu otrzymania hasła. ;)
Co do pokerroom-u to się jeszcze zobaczy. Póki co jesteśmy z kilkom w kontakcie.
No i to rozumie ???? Ja nabijać bezsensownych postów nie lubię, zdecydowanie wolę czytać niekiedy &quot;wesołą twórczość&quot; forumowiczów :jezora:
Powiem jeszcze swoją historię o pewnym innym forum pokerowym na którym zrobili granice postowe na większość turniejów. Efekt? A no taki że już tam nie lubię siedzieć bo czuję się gorszy od ludzi niekiedy piszących posty w stylu &quot;ja bym to zagrał inaczej&quot; lub &quot;no ciekawa sytuacja&quot;.
W sumie to z tego co czytałem nawet admin teraz się na wielką frekwencję w turniejach nie skarży...
A spike761 i zdebus myślę że to miał być taki żart szkoda że nie napisaliście odpowiednio 47 i 197 jako liczba wymaganych postów...
pozdROWienia
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Expekt odpada ;)
Panowie spokojnie - niczego się nie da przyspieszyć ????
Donald co jak co ale 7 postów to i tak troszkę za mało :p z resztą zobaczymy jak to będzie z wymogami, narazie zostaje czekać na turniej.
Freeroll ma byc pewnego rodzaju nagrodą dla forumowiczów którzy aktywnie przyczyniają się w rozwój forum.
 
ziomtom 89

ziomtom

Użytkownik
Bardzo fajny pomysł :spokodfhgfh:
Ja tez tak kolega lubię czytać wypowiedzi forumowiczów i nie nabijam sobie zbędnych postów.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
panowie pozwolmy dzialac nikoforowi i bananqowi ????
jak bedzie zalatwione to sie na pewno dowiemy ????
cierpliwosci
 
U 0

urlich

Użytkownik
Jezu, ale sie watek rozkrecil -.-, spokojnie panowie. Wszystko w swoim czasie, zaden z postow typu zrobmy to w xxx pokerroomie nic nie da i tak organizatorzy wszystko zalatwia sami, pozostaje tylko czekac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom